تست آنلاین هوش هیجانی و هفت راهکار عملی برای افزایش هوش هیجانی

579

در مقاله قبلی در مورد هوش هیجانی (Emotional intelligence)، به تعریف آن پرداخته و به این نکته اشاره کردیم که تلاش مهم‌تر از هوش هیجانی است.

در این مقاله به بررسی ویژگی های متفاوت افراد در این زمینه پرداخته و چند مورد از روش‌های افزایش هوش هیجانی (EQ) را نیز بیان خواهیم کرد. در پایان نیز یک تست آنلاین هوش هیجانی (EQ) معتبر را ارائه خواهیم داد.

ویژگی‌ها و عادات رفتاری افراد با هوش هیجانی بالا

در اینجا به صورت تیتروار به برخی از ویژگی‌های افراد با هوش هیجانی بالا اشاره می کنیم:

۱- یکی از ویژگی‌های بسیار بارز افراد با هوش هیجانی بالا “انعطاف‌پذیری” و توانایی هماهنگ شدن با شرایط مختلف است.

هوش هیجانی7

اتفاقا این مورد طبق آمار موسسه گالوپ مهم‌ترین ویژگی مدیران موفق گروه شرکت‌های فورچون ۵۰۰ نیز می‌باشد.

انعطاف پذیری به این معناست که فرد حاضر باشد برای رسیدن به نتیجه بهتر نواقص و اشتباهات خود را پذیرفته و حاضر به تجدید نظر در دیدگاهش و تغییر آن شود.

به عنوان مثال چند سال پیش در شرکتی کار می‌کردم که مدیر یکی از واحدهای آن به خاطر عدم انعطاف پذیری و اصرار بر سیاست های غلط خود آن هم در واحدی که یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن سازمان بود باعث ایجاد مشکلاتی در روند تولید و بازدهی شرکت شده و نهایتا هم به خاطر این ویژگی آسیب زای خود اخراج شد.

۲- شاید بتوان گفت بارزترین ویژگی افراد با هوش هیجانی بالا که هرکسی آن را داشته باشد قطعا دارای “هوش هیجانی” بالایی است “ماجراجویی و ریسک‌پذیری” بسیار بالاست.

نمونه‌های بارز چنین ویژگی مثبتی کارآفرین های بزرگی مثل استیو جابز هستند. چنین فردی به حدی ریسک پذیر است که در همان سال اول دانشگاه بدون هیچ پشتوانه و حمایت مالی خاصی ترک تحصیل می‌کند تا بتواند به رویاهای بزرگ خود برسد.

۳- مسئولیت احساسات خود را می‌پذیرند:

مثلا بی‌حوصلگی خود را به جای نسبت دادن به حوصله‌سربر بودن طرف مقابل به تحمل پایین خود و یا شرایط فکری نامناسبی که در آن قرار دارند (مثلا نگران چیزی بودن) نسبت می‌دهند.

۴- تحمل بالا در مقابل مشکلات و مسائل پیش آمده:

شاید بهترین و بارزترین نمونه چنین افرادی رهبران انقلابی مانند گاندی و نلسون ماندلا باشند که در تحمل بالایشان در برابر ناملایمات و مشکلات جای هیچ‌گونه شک و شبهه‌ای نیست.

بارزترین ویژگی افراد با هوش هیجانی بالا قدرت “ریسک پذیری و ماجراجویی” خیلی زیاد است

ویژگی افراد با هوش هیجانی پایین

از آنجایی که با صحبت از ویژگی‌های افراد با هوش هیجانی بالا، ویژگی‌های عکس آن که افراد با هوش هیجانی پایین هستند تا حد زیادی مشخص می‌شود، خیلی به توضیح این مورد نپرداخته و فقط به چند مورد مهم اشاره می‌کنم:

بارزترین ویژگی افراد با هوش هیجانی پایین منفی‌نگری است.

سایر ویژگی‌های افراد با هوش هیجانی پایین: احساس عدم امنیت، فرار از پذیرش مسئولیت، احساس گناه، احساس جبر و غیره

بارزترین ویژگی افراد با هوش هیجانی پایین “منفی نگری” است

مقایسه افراد با هوش هیجانی بالا و پایین:

هوش هیجانی5

به عنوان مثال در مورد کار و شغل به بررسی تفاوت افراد با هوش هیجانی بالا و پایین می‌پردازیم:

یک فرد با هوش هیجانی بالا در هر شغلی که باشد از انجام کارش لذت برده و با مثبت نگری‌ای که دارد هدفش از انجام آن کار یادگیری و کسب مهارت‌های لازم جهت رسیدن به موفقیت‌های شغلی بیشتر است و به همین خاطر معمولا در هر جایی که باشد بیش از درآمدی که دارد کار می کند.

اما یک فرد با هوش هیجانی پایین به شغلش به عنوان کاری نگاه می‌کند که مجبور است جهت حفظ امنیت مالی خود آن را انجام دهد و به همین خاطر در هر لحظه از انجام آن احساس مجبور بودن کرده و لذت چندانی از کارش نمی‌برد.

چنین فردی معمولا در رابطه با شغلش مسئولیت پذیر نبوده و تنها در حدی که آن را از دست ندهد کار می‌کند و معمولا این مقدار کار کمتر از میزان وظیفه‌اش است.

افراد با هوش هیجانی بالا همواره بیش از درآمدشان کار می کنند

هوش هیجانی قابل افزایش است یا ذاتی؟

تحقیقات علمی انجام شده در این زمینه نشان می‌دهد که هوش هیجانی بر خلاف بهره هوشی (IQ) قابل افزایش است.

در این تحقیقات و آزمایش‌ها مشاهده شده که میزان هوش هیجانی افراد در سنین مختلف متفاوت است. میزان تفاوت ایجاد شده به این بستگی دارد که فعالیت‌هایی که افراد در طول زندگی‌شان انجام می‌دهند چقدر بر افزایش هوش هیجانی تاثیر مثبت یا منفی دارد.

هفت روش برای افزایش هوش هیجانی

همان طور که گفتیم یکسری از رفتارها و انجام برخی از فعالیت‌ها می‌تواند باعث افزایش هوش هیجانی شود. در اینجا می‌خواهیم چند نمونه از این رفتارها و فعالیت‌ها را بررسی کنیم:

۱- از هر فرصتی برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده کنیم. این مسئله باعث خواهد شد تا به این نکته پی ببریم که با هر فردی باید به شکلی متفاوت و متناسب با شخصیت او رفتار کرد و نمی‌توان به یک شیوه‌ با همه‌ی انسان‌ها وارد رابطه شد.

مثلا وقتی در میهمانی، سمینار و یا مراسمی شرکت می‌کنیم به جای گوشه گیری و یا رفتن به سمت دوستان و افرادی که می‌شناسیم سعی کنیم با افراد جدید وارد رابطه شویم. این مسئله باعث خواهد شد تا شناخت ما از دیگران بیشتر شده و مهارت‌های ارتباطی‌مان توسعه پیدا کند که این مورد باعث افزایش هوش هیجانی مان خواهد شد.

افزایش هوش هیجانی

۲- استفاده از عبارات و کلمات مثبت به جای منفی برای توصیف موارد مختلف و به طور کلی اصلاح گفتگوهای درونی که با خودمان داریم.

مثلا زمانی که در موردی خاص به نتیجه و هدف خود نمی‌رسیم به جای زیر سوال بردن و بی عرضه دانستن خودمان این باور را افزایش کنیم که دفعه‌ی بعد با تلاش بیشتر و بهتر به نتیجه‌ی مورد نظرم می‌رسم.

۳- سعی کنیم از این پس به احساسات و طرز فکر دیگران هر چقدر هم که به نظرمان مسخره و غلط باشد احترام گذاشته و حتی در ذهن‌مان نیز آن‌ها را زیر سوال نبریم. البته احترام گذاشتن به عقیده و نظر دیگران به معنای قبول آن‌ها و عمل کردن بر اساسشان نیست.

۴- از افرادی که به احساسات شما احترام نمی‌گذارند یا قبولتان ندارند دوری کنید. چنین افرادی باعث می‌شوند که میزان اعتماد به نفس و احترام به خودمان کاهش یافته و رفته رفته تبدیل به فردی ضعیف شویم که قدرت انجام هیچ کار مهم و بزرگی را ندارد.

این مورد را با تمام وجود و به شخصه تجربه کرده‌ام. زمانی بود که تمام اطرافیانم را افرادی ضعیف تشکیل می‌دادند که بزرگ ترین تفریحشان زیر سوال بردن و تمسخر ایده ها، اهداف و آرزوهای اطرافیان و دوستانشان و از جلمه من (محسن محمدی) بود.

تا زمانی که اطرافیانم را چنین افرادی تشکیل می‌دادند هیچ موفقیت و آینده ی روشنی برای خود قائل نبودم اما وقتی اقدام به تغییر فضای ارتباطی خود کردم همه چیز عوض شد و به موفقیت هایی رسیدم که با طرز فکر قبلی‌ام باورم نمی‌شد که امکان پذیر باشند.

۵- سعی کنید بیشتر گوش دهید. شاید باورتان نشود ولی گوش دادنِ درست یکی از روش‌های کلیدی افزایش هوش هیجانی است. بنابراین سعی کنید بعد از این اگر دوست یا هر فرد دیگری برای بیان موضوع و یا مسئله‌ای نزدتان آمد به او اجازه دهید تا به طور کامل خودش را بیان کند و قبل از اتمام توضیحات فرد مقابل وسط حرفش نپرید.

گوش کردن درست به حرف طرف مقابل به مرور زمان این امکان و قابلیت را به شما می‌دهد که بتوانید احساسات دیگران را دقیق‌تر شناسایی کرده و درک کنید.

۶- یکی دیگر از تمریناتی که انجام آن می‌تواند در افزایش هوش هیجانی موثر واقع شود این است که یک فیلم یا برنامه تلویزیونی را بدون صدا نگاه کرده و سعی کنید از روی حالات چهره و بدن افراد احساسات و حرف‌هایشان را تشخیص دهید.

۷- افکار و احساسات خود را بنویسید و یا اگر به نوشتن عادت ندارید، آن‌ها را برای خودتان بیان کنید. این کار باعث می‌شود تا رفته رفته بهتر بتوانید احساسات مختلف خود را تشخیص داده و به خودآگاهی بیشتری برسید که یکی از ویژگی‌های اصلی افراد با هوش هیجانی بالاست.

در کنار تمام این موارد که رعایتشان به مرور زمان می‌تواند باعث افزایش هوش هیجانی‌مان شود دانستن یک نکته بسیار مهم است و آن اینکه افزایش هوش هیجانی به زمان نیاز دارد و صبر و حوصله می‌خواهد. بنابراین نباید عجله کنیم.

افزایش هوش هیجانی به زمان نیاز دارد و صبر و حوصله می خواهد

مدل EQ-i (روون بار اُن) در هوش هیجانی – تست هوش هیجانی

در مورد دانیل گلمن و تعریفش از هوش هیجانی در مقاله قبل بحث شد. البته مطالعات و تحقیقات او در این حوزه بسیار گسترده و زیاد است و ما صرفا در حد نیازمان به آن اشاره کردیم.

بعد از دانیل گلمن دانشمندی به نام روون بار اُن (Reuven Bar-On) بسیاری از مفاهیم دیگر را هم تحت عنوان هوش هیجانی مطرح کرد و مدلی ساخت به نام EQ-i که اگر بخواهیم بدون اشاره به این مدل و تست هوش هیجانی ارائه شده از سوی او بحث در این مورد را پایان دهیم، می‌توان گفت نکته مهمی را در این زمینه جا انداخته‌ایم.

 • مدل EQ-i

  تست هوش هیجانی

طبق تصویر، روون بار اُن هوش هیجانی را به پنج مولفه تقسیم می‌کند که عبارتند از:

 • Self Perception: مقدار شناخت و درک فرد از خود
 • Self Expression : توانایی فرد در بیان احساسات خود
 • Interpersonal: توانایی ایجاد و توسعه روابط با دیگران
 • Decision Making: توانایی مدیریت هیجانات و احساسات و استفاده از آن‌ها برای تصمیم‌گیری بهتر
 • Stress Management: توانایی مدیریت و کنترل تنش‌های ایجاد شده در مواجهه با مشکلات و چالش‌ها
 • آزمون EQ-i (تست هوش هیجانی)

احتمالا با مطالعه این نوشته تا اینجا مهم‌ترین سوالی که در ذهنتان ایجاد شده این است که آیا راهی برای سنجش و تست هوش هیجانی وجود دارد و احتمالا بی صبرانه به دنبال اندازه‌گیری هوش هیجانی خودتان هستید.

به همین خاطر در انتهای این مقاله تست هوش هیجانی “روور بار اُن” موسوم به آزمون EQ-i را تقدیمتان می‌کنیم که می‌تواند تا حدی در برآورد هوش هیجانی (EQ) موثر واقع شود.

دلیل اینکه می‌گویم تا حدی این است که در حوزه‌ی علوم رفتاری همه چیز نسبی بوده و خصوصیات انسان به قدری عمیق و پیچیده است که نمی‌توان با یک آزمون آنلاین و جواب دادن به چند سوال در مورد آن‌ها قضاوت نهایی کرد.

بنابراین پرسشنامه‌ها نمی‌توانند کمک چندانی به ما بکنند مخصوصا در مورد مفهوم پیچیده‌ای چون هوش هیجانی که هنوز تا رسیدن به تعریفی دقیق و همه جانبه در مورد آن نیاز به مطالعات و تحقیقات بسیاری است.

دانلود فایل PDF

تست آنلاین و رایگان هوش هیجانی:

دقت کنید که در مورد هر سوال گزینه‌ای را انتخاب کنید که به واقعیت شما نزدیک‌تر است نه گزینه‌ای را که به نظرتان بهترین حالت را توصیف می‌کند.

این تست طولانی است و اگر حوصله آن را ندارید شاید بهتر باشد به تست‌های سطح پایینی همچون طالع بینی با دو سوال یا ماه تولد را پاسخ دهید!

گزینه‌های هر سوال درجه موافقت شما با آن مورد را نشان می‌دهند، به این صورت:

۱: کاملا مخالفم، ۲: مخالفم، ۳: تا حدودی، ۴: موافقم، ۵: کاملا موافقم

 

آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)

آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)

یک درخواست:

لطفا نتیجه تست هوش هیجانی خود را در قسمت نظرات بنویسید.

شروع ثبت نام ششمین دوره جامع هوش کلامی

در دوره هوش کلامی چه مطالبی ارائه می‌شود؟

 • هیپنوتیزم کلامی
 • چطور حاضر جواب باشیم؟
 • چطور جذاب صحبت کنیم؟
 • چطور از طنز در صحبت خود استفاده کنیم.
 • چطور در جمع خاطرات جذابی تعریف کنیم؟
 • چطور نظر جمع را به خود جلب کنیم؟
 • چطور سریع فکر کنیم؟
 • چطور بداهه گوی قوی باشیم؟

 

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 579 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. ع.م می گوید

  سلام نتیجه ازمون من
  «دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.»

 2. R می گوید

  از من ۷۳٫۵۶شد….
  ممنون از تستتون

 3. نیوشا می گوید

  امتیاز شما ۲۹۶ از ۴۵۰ است , (۶۵٫۷۸%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 4. م. م می گوید

  سلام، خدا قوت، تست های سایت را خیلی دوست دارم و از شما بابت مطالب خوبتان سپاسگزارم.
  نتیجه ی آزمون من :
  امتیاز شما ۳۷۲ از ۴۵۰ است , (۸۲٫۶۷%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم.

 5. گلناز می گوید

  امتیاز شما ۳۸۲ از ۴۵۰ است , (۸۴٫۸۹%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 6. ع.م می گوید

  سلام نتیجه تست هوش هیجانی من متوسط بود. نیاز به تلاش برای ارتقا سطح هوش هیجانی خود دارم .
  واقعا ممنون بسیار نیاز است.
  در مورد سوالی مثل اینکه راحت افکارتون رو می تونید بگید من راحتم در بیان(یعنی حسم رو متوجه میشم و راحت می تونم بیان کنم که گاه برای نزدیکانم حسم رو بیان می کنم) ولی به دلیل درون گرایی و تیپ شخصیتی خودم اصولا سکوت میکنم و اصطلاحا بند به آب نمی دم و موقعیت سنجی می کنم . برای همین تا حدودی رو برای تستای اینچنینی انتخاب کردم.
  من حس خودم وبقیه را تا حدودهفتاد درصد تشخیص میدم ولی اکثرا سکوت می کنم برای مدارا چون دوست دارم طرفم خوشحال بشه البته در مواردی که تایید طرف مقابل ناحق نباشه باعث جهالت نشه و… دنبال اثبات خودم در خیلی بحث ها نیستم.
  باز این ناشی از هوش هیجانی پایینه؟ممنونم . خیلی کمکید توی بهبود روابط آدم ها. از صمیم قلب شادی قلبتون و محبت خدا رو براتون ارزو می کنم

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام و خیلی ممنون از نظر مثبت شما
   ما هم برای شما آرزوی موفقیت و شادی بیکران داریم.

 7. علی می گوید

  آموزش برای این ملت از نان شب برایشان واجبتره، در زمینه آموزش بیشتر تلاش کنید

 8. بهرام هدایتیبهرام هدایتی می گوید

  سلام یک بار دیگر از خدمات مزیتی سایت از جمله آزمون هوش هیجانی تشکر می نمایم همانطوریکه قبلا هم عرض نمودم با شما بودن فرصتی برای برنده شدن و کامل تر شدن است که قراردادن این آزمون در سایت هم کمک مینماید تا خویشتن را بهتر بشناسیم اما چون پاسخ سوالات نسبی بوده و مبنای آن برای هر شخصی متفاوت است اگر جدول شاخصی از مبنای انتخاب ۵ پاسخ از دیدگاه افراد موفق جهان به عنوان راهنما در سایت قرار داده شود کمک می نماید تلورانس انطباق نتیجه با واقعیت کمتر شودهر چند در حال حاضر هم انطباق بسیار خوبی درک می شود

 9. ae می گوید

  امتیاز شما ۳۶۰ از ۴۵۰ است , (۸۰%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 10. ae می گوید

  امتیاز شما ۳۶۰ از ۴۵۰ است , (۸۰%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  ممنون

 11. علیرضا سیف می گوید

  با سلام
  نتیجه آزمون بدین شرح است :
  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  ممنون از این آزمون

 12. parisa می گوید

  ۳۴۵

 13. ب.م می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۲۴۵ از ۴۵۰ است , (۵۴٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

 14. پویا می گوید

  با سلام و عرض ادب
  آیا نوع نگرش ما درمورد خودمون،روی نتیجه آزمون تاثیری نداره؟
  چون من در حال حاضر از شخصیت و ویژگی های اخلاقیم راضی نیستم و احساس ضعف تو وجودم میکنم. پیشاپیش از همدلی و همراهی شما سپاسگزارم.

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما آقای افراشته ی عزیز
   درست می فرمایید. در تمام تستهای روانشناسیِ سوال محور خطاهای انسانی زیادی وجود دارد که نتیجه آزمون را تحت تاثیر قرار می دهد. همان طور که در انتهای مقاله هم اشاره شد هیچ آزمونی نمی تواند معیار عمل قرار گیرد و با چند سوال نمی توان نظری درست و قطعی در مورد توانایی افراد داد اما در حال حاضر راه بهتری وجود ندارد.
   البته به این نکته هم باید توجه کنیم که طراحان این آزمون ها تا حد ممکن به نحوی سوالات را طرح می کنند که خطاهای انسانی در آن به حداقل برسد. یکی از دلایلی که برای سطوح مختلف هوش هیجانی یک عدد مشخص تعیین نشده و بازه اعداد در نظر می گیرند (مثلا در همین آزمون نمرات بین ۲۷۶ تا ۳۵۱ هوش هیجانی متوسط به شمار میروند) جلوگیری از همین خطاهاست. یعنی اگر کسی به هر دلیلی پاسخش به چند سوال اشتباه باشد، پاسخ اشتباهش به آن چند سوال ممکن است نمره اش را مثلا از ۲۸۰ به ۳۲۰ تغییر دهد که باز هم در نتیجه نهایی که هوش هیجانی متوسط است تغییری ایجاد نمی کند. بنابراین نوع طراحی آزمون به گونه ایست که تا حدی خطاها را پوشش می دهد، اما در مجموع نباید نتایج چنین آزمونهایی را معیاری مطلق و تغییر ناپذیر فرض کنیم.

 15. فرشته می گوید

  با سلام به آقای بهرام پور و همکاران عزیز و زحمتکشتون. قبل هرچز باید ازتون تشکر کنم بخاطر ارائه ی این مطلب مفید و این که چون قبلا خودم هم درخواست داه بودم که دران رابطه برامون مطلب بنویسید وقتی دیدم ایمیلی با این عنوان برام رسیده واقعا خوشحال شدم هم بابت موضوع و هم اینکه به درخواست من توجه داشتید. خیلی خیلی ممنون و متشکرم. درمورد نتیجه ی تست طبق اون چیزی که خودم انتظار داشتم تو سطح پایینی بودم ۴۷ درصد. و بهم توصیه شد که EQخودم رو افزایش بدم وگرنه موقعیتهای زندگیم رو ازدست میدم. اما برای من تقریبا میشه گفت دگه موقعیتی نمونده و من همه رو تقریبا میتونم بگم بخاط همین پایین بودن EQ ازدست دادم. خیلی دیر با این مفهوم آشنا شدم. بیشتر ازده سال…..
  بازهم ممنونم آقای بهرام پور و آقای محمدی عزیز. سپاس

 16. عاطفه می گوید

  سلام
  ۳۶۶ از ۴۵۰ ، ۸۱٫۳۳ %
  ممنونم از استاد محسن محمدی از تلاششان برای ارتقای سطح زندگی، قبلا این سوالات را شاید به نحو دیگری پاسخ داده بودم. اما الان با شناخت خودم و دنیای اطرافم، هم سریعتر به پاسخ سوالات می رسیدم و هم قاطعانه تر پاسخ ها را انتخاب می کردم.
  ممنونم از شما و همکاران محترم در مجموعه ۱+
  باتشکر

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما خانم ترکمن
   خوشحالم که این مقاله براتون مفید باشه و ممنون از بازخورد مثبت شما

 17. محمدحیدر یعقوبی می گوید

  با سلام خدمت سرورانی که زحمت می کشند!
  تست خوبی بود. نتیجه آن برای من رضایت بخش بود. ممنونم که اینگونه تست ها را در سایت قرار می دهید. با آرزوی توفیقات روزافزون شما!
  محمدحیدر یعقوبی

 18. ریحانه فتحی می گوید

  سلام
  امتیاز شما ۳۲۵ از ۴۵۰ است , (۷۲٫۲۲%) هوش هیجانی متوسط
  ممنون از شما

 19. محسن می گوید

  (%۶۰٫۲۲) نتیجه ی تست من
  مرسی از تست خوبتان

 20. Morteza می گوید

  ۳۶۹
  Man iran nistam pass lotfan ziad tabligh baram nafrestid faghat begam man ghable az inke biam mikhastam tu dorehaye tond khanieh aghaye mohamadi sherkat konam ke be elaate geroonieh dorehashoon naumadam va albate begam hazineye doreha dar iran ba tavajoh be sathe dar amadi kheili bala ast va inke darmorede hazineha ye bar goftan nesbat be baghyeh keshvarha paeeneh ke dorost nist chon nemishe ghiese moredi kard balke bayad gheeyase nesbi ba tavajoh be sathe daramade mardom kard

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که همراه ما هستید از شما بسیار سپاسگزاریم.
   دوست عزیز در ایمیل های هفتگی مجموعه مطالب آموزشی رایگانی قرار داده می شود و قصد داریم که با یادگیری این مطالب بتوانید بیش تر از یک نفر در جامعه موثر باشید.
   امیدواریم که همچنان همراهی شما را داشته باشیم.
   موفق باشید.

 21. اکرم می گوید

  هوش هیجانی من ۲۵۶ از ۴۵۰ شده است به نظر شما چه کاری باید انجام دهم؟

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما
   انجام ۷ راهکاری که در همین مقاله بهشون اشاره کردیم می تونه شروع خوبی برای افزایش هوش هیجانی شما باشه. البته در طولانی مدت باید منتظر نتیجه باشید و از انجام دادنشون خسته نشید

 22. نعمتی می گوید

  هوش هیجانی من در حد متوسط است. کاملا درست بود.

 23. احسان ع می گوید

  امتیاز شما ۳۵۲ از ۴۵۰ است , (۷۸٫۲۲%)
  با عرض سلام و خسته نباشید و ممنون از مطالب مفیدتون .
  لطفا تستی رو معرفی بفرمائید که نشانگر انتخاب شغل بر اساس شخصیت و علایق یک فرد باشد .

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما
   تست MBTI تا حدی می تونه معیار خوبی برای چنین انتخابی باشه
   در این زمینه مطالعه کتاب “شغل مناسب شما” رو بهتون توصیه می کنم.

 24. سالار می گوید

  سلام
  امتیاز شما ۲۵۶ از ۴۵۰ است , (۵۶٫۸۹%)متاسفانه
  سوال ۸۰ نامفهوم بود

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما
   خیلی ممنون که اشاره فرمودید
   تو متن سوال یه “می” جا افتاده و صورت سوال باید ویرایش بشه
   شکل درست سوال به این صورته:
   با دوستانم رابطه صمیمانه برقرار می کنم

 25. محمد می گوید

  امتیاز شما ۳۴۷ از ۴۵۰ است , (۷۷٫۱۱%)

 26. بردبار می گوید

  با سلام. نتیجه آزمون من:
  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه:
  امتیاز شما ۳۶۸ از ۴۵۰ است , (۸۱٫۷۸%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  تست خیلی مفیدی بود و به من کمک کرد که علاوه بر ارزیابی سطح هوش هیجانی خودم، سعی در ارتقا خود در این زمینه داشته باشم.
  با احترام و سپاس

 27. فردین می گوید

  امتیاز شما ۳۴۶ از ۴۵۰ است , (۷۶٫۸۹%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 28. fichn می گوید

  با سلام.خسته نباشید
  امتیاز شما ۳۶۴ از ۴۵۰ است , (۸۰٫۸۹%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 29. نسترن می گوید

  سلام
  ۶۷.۳۳ درصد! جایگاه متوسط..
  راستش من از این بینابین بودن خسته م. دوست دارم ویژگی هام بارزتر بشه.. حد وسط چیزی نیست که می خوام

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما
   هفت راهکار توصیه شده در مقاله می‌تونه شروع خوبی برای افزایش هوش هیجانی‌تون باشه

  2. الهام می گوید

   امتیاز شما ۳۴۲ از ۴۵۰ است , (۷۶%)
   واسه من هم متوسط بود. همیشه از متوسط بودن فراری بودم و همیشه این برزخ باهام بوده.

 30. فرشته می گوید

  با سلام و احترام
  امتیاز من ۳۵۳ از ۴۵۰ است , (۷۸٫۴۴%)
  هوش هیجانی ام متوسط و نیاز به تمرین بیشتر دارم.
  از زحمات بی وقفه شما ممنونم

 31. Morteza Ezati می گوید

  با سلام و عرض ادب ، تشکر از شما بابت مطالب و کلیپها مفید و تست های جالبتون نتیجه آزمون بنده>امتیاز شما ۳۸۳ از ۴۵۰ است , (۸۵٫۱۱%) با تشکر از شما منتظر مطالب مفید و ارزشمندتون هستم! سلامت،شاد و موفق باشید.

 32. میلاد می گوید

  امتیاز شما ۴۰۰ از ۴۵۰ است , (۸۸٫۸۹%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  برای آشنایی بیشتر با هوش هیجانی و اینکه با چه تمرین هایی می شود آن را بهتر کرد میشه منابع اعلام کنید .

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   منابع در این زمینه بسیار زیاد است و اشاره به تک تک آنها به صورت موردی ممکن نیست.
   هر آموزش، کتاب و منبعی که مرتبط با بحث ارتباط بین افراد، عزت نفس، اعتماد به نفس، زبان بدن، کنترل خشم، رفع خجولی، کنترل استرس و اضطراب و…. باشد در افزایش هوش هیجانی موثر است اما برای اینکه پاسخی مشخص داده باشم توصیه می‌کنم عبارت “هوش هیجانی” را در اینترنت جستجو کنید تا به منابع لازم در فضای مجازی برسید. در مورد کتاب هم کافی است در سایت کتابخانه ملی به آدرس http://www.nlai.ir مراجعه کرده و عبارات مرتبط با هوش هیجانی را جستجو کنید تا به عناوین کتابها برسید.

 33. فرید شهنواز می گوید

  امتیاز من ۳۴۸ (۷۷٪) شد. یعنی متوسط. من از محصولات کاریزمای کلمات و ۲۱ تغییر کوچک استفاده کرده ام.

 34. علی می گوید

  امتیاز شما ۳۳۶ از ۴۵۰ است , (۷۴٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 35. shapol می گوید

  امتیاز شما ۲۴۶ از ۴۵۰ است , (۵۴٫۶۷%)

 36. hossein shakeri می گوید

  با سلام و احترام
  نتیجه آزمون من به شرح زیر است.

  نتیجه آزمون هوش هیجانی (بار-اُن):

  امتیاز شما ۳۱۷ از ۴۵۰ است , (۷۰٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 37. xxx می گوید

  امتیاز شما ۳۶۶ از ۴۵۰ است , (۸۱٫۳۳%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 38. امیرحسین می گوید

  امتیاز شما ۳۱۳ از ۴۵۰ است , (۶۹٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  اما اینکه بعد از ازمون بگویید فلان محصول ما را مطالعه کنید خیلی پیشنهاد تجاری و نسخه کلی هستش. من متوجه نمیشم خواندن اون کتاب منجر به بهبود کدام مهارت ارتباطی من میشه و درعین حال این ازمون مشخص نمیکنه که ما در چه بخشی بیشتر مشکل داریم (که در ادامه روی همون قسمت کار کنیم)

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام آقای امیدی فرد عزیز
   نظر شما تا حدی درست است و می‌توان تخصصی تر هم به قضیه نگاه کرد و نظری دقیق تر ارائه داد
   البته محصولات پیشنهادی بر طبق نیازی است که هر فرد دارد و می تواند در افزایش هوش هیجانی اش موثر واقع شود.
   نکته ی دیگری هم که باید در نظر گرفت اینکه هر یک از محصولات پیشنهادی در حد خودشان می‌توانند تاثیر مثبتی بر افزایش هوش هیجانی افراد بگذارند و برای رساندن هوش هیجانی به سطوح بالا نیاز به زمان و آموزش‌های خیلی بیشتری است.
   به هر حال ما هم در این مقاله هوش هیجانی و تست آن را در حدی که در توانمان بوده مطرح کرده‌ایم و نکات بسیار زیاد دیگری هم در این حوزه وجود دارد که در این نوشته به آن ها اشاره نشده.

 39. فاطمه فاضل می گوید

  امتیاز شما ۳۷۹ از ۴۵۰ است , (۸۴٫۲۲%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 40. علی حیدری می گوید

  امتیاز شما ۳۵۴ از ۴۵۰ است , (۷۸٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  ممنون ازهمه بزرگوارانیکه در این سایت زحمت ارایه مطلب برای عقلای قوم می کشند.

 41. الهه معتمد پور می گوید

  سلام من دارای هوش هیجانی بالا هستنم و خوشحالم که در آن گروه هستم و آزمون دادم و۸۳/۱۱درصد نمره را کسب کردم
  ممنون

 42. جناب منجمد می گوید

  سلام، جالب بود، مرسی از همه ی شما عزیزان.
  به همه ی دوستان در مجموعه ی مثبت یک : “همیشه در قلب ما هستید، با تمام توان پیش برید”.
  اینم امتیاز من :
  امتیاز شما ۳۹۰ از ۴۵۰ است , (۸۶٫۶۷%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم.

 43. حسین می گوید

  امتیاز شما ۳۷۳ از ۴۵۰ است , (۸۲٫۸۹%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 44. آ.ی می گوید

  امتیاز شما ۳۴۸ از ۴۵۰ است , (۷۷٫۳۳%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 45. مهدی می گوید

  سلام
  نتیجه آزمون من
  امتیاز شما ۳۴۰ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۵۶%)

 46. مهدیس می گوید

  امتیاز من ۳۰۴ شد
  و : ۶۷٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 47. یگانه می گوید

  امتیاز شما ۳۱۸ از ۴۵۰ است , (۷۰٫۶۷%)

 48. Sir می گوید

  ۵۷

 49. abdoli می گوید

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 50. ر می گوید

  امتیاز شما ۳۴۶ از ۴۵۰ است , (۷۶٫۸۹%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  سپاسگزارم

 51. امین می گوید

  ۳۸۶ از ۴۵۰ یعنی خوبه؟؟؟؟؟
  چیکار کنم بشم ۴۴۹؟؟؟؟

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام امین آقای عزیز
   بهتون تبریک میگمع هوش هیجانی شما بالاست
   با همون ۷ راهکاری که در مقاله ارائه شده می‌تونید هوش هیجانی‌تونو بالاتر هم ببرید

 52. امیر تنهادوست می گوید

  ۸۱٫۳۳%

 53. م.رحیمی می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۴۴ از ۴۵۰ است , (۷۶٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 54. فاطمه زهرا حسین پور می گوید

  امتیاز شما ۳۵۴ از ۴۵۰ است , (۷۸٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +

 55. r می گوید

  هوش هیجانی پایین.

 56. مریم می گوید

  ۶۵٫۳۳% با سپاس از سایت مفیدتون 🙂

 57. عمار می گوید

  امتیاز شما ۳۲۲ از ۴۵۰ است , (۷۱٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 58. احسان ن پ می گوید

  امتیاز شما ۳۱۹ از ۴۵۰ است , (۷۰٫۸۹%)
  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 59. مهدی محمدی بانه می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 60. مهیار می گوید

  سایتتون و مطالب مثل همیشه جالب و باحاله.

  امتیاز من ۳۷۳ از ۴۵۰ است , (۸۲٫۸۹%) نتیجه آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی من بالا است!
  پیشنهاد محصولات حرفه ای به من: مدرسه استادی بلند مدت یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در در سخنرانی میخکوب کنیم.

  بعد مدت ها دوباره مطالبتونو میدیدم.ممنون✌

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام آقا مهیار عزیز
   ممنون از لطف شما
   شاد و پیروز باشید

 61. متین می گوید

  سلام. از من ۲۶۲

 62. m می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۴۳ از ۴۵۰ است , (۷۶٫۲۲%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 63. زاهد می گوید

  سلام نتیجه ام را بفرستید.
  ممنون از برنامه خودتان

  منظورم .بای

 64. دکتر محیی می گوید

  با سلام و عرض ادب و احترام
  دوستون دارم خیلی جذاب و عالی هستید و امتیازم ۳۹۶ شد
  خدانگهدار تان http://WWW.MOHIE.IR

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام
   ممنون از شما، نظر لطفتونه

 65. hamid می گوید

  امتیاز شما ۳۳۵ از ۴۵۰ است , (۷۴٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 66. بهرام می گوید

  ۷۰% بود جز جایگاه متوسط بودم

 67. سارا می گوید

  امتیاز شما ۳۶۱ از ۴۵۰ است , (۸۰٫۲۲%)

  list of 1 items
  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 68. پژمان می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۱۶ از ۴۵۰ است , (۷۰٫۲۲%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 69. مریم / ر می گوید

  باسلام
  نتیجه آزمون

  امتیاز شما ۳۷۷ از ۴۵۰ است , (۸۳٫۷۸%)
  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  سپاس بابت آزمونتون
  پایدار باشید.

 70. مهدی می گوید

  امتیاز شما ۳۶۳ از ۴۵۰ است , (۸۰٫۶۷%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  ممنون از تلاشهای بی وقفه شما

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما آقای علم شاهی عزیز
   خواهش می کنم، امیدوارم براتون مفید بوده باشه
   به درود

 71. علی علیخانی می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۴۰۷ از ۴۵۰ است , (۹۰٫۴۴%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  سایت شما را مرتب پیگیری می کنم و برای پیشرفتتان بسیار خوشنود هستم.
  ممنون

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما آقای علیخانی عزیز
   خیلی ممنون از لطف شما

 72. زهرا حمیدی می گوید

  امتیاز شما ۳۷۵ از ۴۵۰ است , (۸۳٫۳۳%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  با تشکر از سوالات جامع و کاربردی

 73. ساناز می گوید

  نتیجه تست هوش هیجانی من: امتیاز شما ۳۹۱ از ۴۵۰ است , (۸۶٫۸۹%)

  هوش هیجانی شما بالا است!

 74. نفیسه می گوید

  سلام.من هوش هیجانی بالایی دارم.
  امیدوارم بتونم پیشرفت کنم

 75. شاهین می گوید

  ۵۵% !!!

 76. زینب می گوید

  امتیاز شما ۳۴۳ از ۴۵۰ است , (۷۶٫۲۲%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 77. محمد می گوید

  امتیاز من ۳۴۸ از ۴۵۰ است , (۷۷٫۳۳%)

 78. لیلا می گوید

  سلام ۲۸۸ شدم. ممنون

 79. مرضیه می گوید

  امتیاز شما ۳۲۰ از ۴۵۰ است , (۷۱٫۱۱%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 80. Morteza Ezati می گوید

  با سلام و خداقوت به شما دوستان ارزشمند از شما بابت زحمات و مطالب ارزشمندتون سپاسگزارم امیدوارم همیشه سلامت،شاد و موفق باشید.نتیجه آزمون بنده!
  امتیاز شما ۳۹۸ از ۴۵۰ است , (۸۸٫۴۴%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 81. ,ahdi می گوید

  امتیاز شما ۳۳۴ از ۴۵۰ است , (۷۴٫۲۲%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 82. davoud می گوید

  امتیاز شما ۳۶۳ از ۴۵۰ است , (۸۰٫۶۷%)

 83. سید علی می گوید

  امتیاز شما ۳۴۱ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۷۸%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 84. رسول می گوید

  امتیاز شما ۲۹۹ از ۴۵۰ است , (۶۶٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 85. حسام می گوید

  امتیاز شما ۳۳۸ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۱۱%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 86. نعیمه حاجیان می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.»
  من خیلی غصه خوردم از این نتیجه( یه عالمه ناراحت)

 87. mahmoodreza می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 88. محمدحسن یدالهی می گوید

  نتیجه آزمون ۲۹۵از۴۵۰(۶۵٫۵۶%) متوسط

 89. آذر کریمی می گوید

  سلام برشما
  تست هیجانی آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی من در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 90. طاهره می گوید

  سلام. وقت بخیر. ممنون از مطالب خوب ومفیدتون. نتیجه تست من:
  امتیاز شما ۳۴۴ از ۴۵۰ است , (۷۶٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 91. معصومه می گوید

  سلام هوش هیجانی من بود۳۷۳

 92. المیرا می گوید

  امتیاز شما ۳۴۸ از ۴۵۰ است , (۷۷٫۳۳%)
  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 93. soheila می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 94. soheila می گوید

  سلام.بابت تست سپاس.من امتیازم ۲۸۴ شد یعنی تقریبا پنجاه درصد.هوش هیجانی ام پایین است.دوست دارم هوشم رو تقویت کنم.کاش میشد یه بسته جامع و کامل راحت به دستم برسه تا منم دست به کار بشم.مچکرم.

 95. تیام می گوید

  امتیاز شما ۳۹۶ از ۴۵۰ است , (۸۸%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم به محصولات حرفه‌ای سایت ما نگاه کنید. دوره‌هایی مثل دوره بلند مدت مدرسه استادی و یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در سخنرانی میخکوب کنیم؟

  ممنون از اطلاعات مفید و سایت جذابتون. آزمون هم جالب بود. براتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

 96. رقیه میرفتاحی می گوید

  امتیاز شما ۳۲۳ از ۴۵۰ است , (۷۱٫۷۸%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  حال چه کنیم

  1. محسن محمدی می گوید

   با سلام خدمت شما خانم میرفتاحی
   هفت روش ذکر شده در مقاله می تونه تاثیر خوبی در افزایش هوش هیجانی افراد داشته باشه

 97. حسین می گوید

  امتیاز شما ۳۲۳ از ۴۵۰ است , (۷۱٫۷۸%)
  ممنون برای مطالب ارزنده ای که به اشتراک می گذارید.

 98. نجمه دهقان می گوید

  سلام نتیجه تست هوش هیجانی من متوسط بود. نیاز به تلاش برای ارتقا سطح هوش هیجانی خود دارم واقعاممنونم از مطالب مفیدتون

 99. اکرم_ح می گوید

  نتیجه ازمون من ۳۷۶از۴۵۰شد, ۸۳/۵۶درصد

 100. بشیری می گوید

  عالی بود
  ۷۲ درصد
  تشکر از شما برای این ازمون مفید

 101. پژمان یوسفی می گوید

  هوش هیجانی من ۵۰٫۴۴بود یعنی پایین

 102. ابوالفضل می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه

  امتیاز شما ۳۲۷ از ۴۵۰ است , (۷۲٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.با سلام آقای محمدی، آزمون خوبی بود و چون پایان نامه خودم در مورد هوش هیجانی بوده، تقریبا نتیجه این آزمون با آزمون دیگری خودم انجام داده بودم،منطبق است. ممنون از مقاله و تست تون.

 103. حسن می گوید

  تشکر فراوان

 104. پوریا می گوید

  امتیاز شما ۳۹۱ از ۴۵۰ است , (۸۶٫۸۹%)

 105. شیوا می گوید

  سلام ، وقت به خیر و شادکامی

  نتیجه تست هوش هیجانی من ۳۸۹ از ۴۵۰ شد.(۸۶٫۴۴%)

 106. شيوا می گوید

  سلام وقت به خیر و شادکامی
  نتیجه تست من ۳۸۹ از ۴۵۰ شد ، (۸۶٫۴۴%)
  هوش هیجانی شما بالاست.
  به شما تبریک می گوییم. پیشنهاد میکنیم به محصولات حرفه ای سایت ما نگاه کنید. دوره هایی مثل دوره بلند مدت استادی و یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در سخنرانی میخکوب کنیم ؟

 107. نادر نوروزی می گوید

  سلام و وقت بخیر
  نادر نوروزی هستم مدرس دروس تخصصی حسابداری در دانشگاه و نویسنده کتاب ۱۶ دهکده و سری کتابهای نسخه جادویی
  از تلاش مجموعه +۱ برای افزای شفرهنگ کشور و ایجاد انگیزه بین جوانان تشکر ویژه دارم.
  در خصوص آزمون هوش هیجانی هم امتیاز بنده
  امتیاز شما ۳۴۲ از ۴۵۰ است , (۷۶%) شده است.
  به نظر سوالات کارشناسی شده باشد. اما فکر می کنم انسان موجود غیر قابل پیش بینی باشد و بستگی به شرایط جواب سوالات می تواند متفاوت باشد بنابراین خیلی اعتماد به پاسخ سوالات نمی توان داشت. چون شرایط روحی زمان پاسخگویی بسیار مهم است.

 108. مينا صوفيان می گوید

  درود
  بسيار عالى بود و سپاسگزارم
  امتیاز شما ۳۷۴ از ۴۵۰ است , (۸۳٫۱۱%)

  با احترام
  مينا صوفيان

 109. مصطفی می گوید

  ۳۶۵٫
  ظاهر هوش هیجانی بالایی دارم. 🙂

 110. نرگس می گوید

  با سلام
  نتيجه آزمون من: امتیاز شما ۴۱۶ از ۴۵۰ است , (۹۲٫۴۴%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  با صحبت هاي آقاي محمدي موافقم. نتيجه اين قبيل آزمونها، معياري قاطع و نهايي براي ارزيابي اشخاص نيست. وقتي ساليان سال در مسير خودشناسي و رسيدن به آگاهي قدم برداريم، آرام آرام مي توانيم رفتارهاي خود را درست ارزيابي كنيم.
  از تلاش و توجه شما سپاسگزارم.

 111. محمد برزین می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  سلام
  بیشتر از اینکه به فکر خودم باشم بهفکر رشد و ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی محیطی هستم که اونجا زندگی میکنم .
  نمیدونم باید چکار کنم .
  فرد گرا هستم از شلوغی بدم میاد دوستان صمیمی کمی دارم . عاشق انتقال اطلاعاتم . یعنی به مطلبی مسلط بشم و اونو به دیگران یاد بدم . نفوذ کلام زیادیی دارم چون خیلی کم حرف میزنم و اونایی که هستم منو به عنوان شخص مذهبی قبول دارند و احترام خاصی برام قائلند و منم جواب اعتمادشون رو دادم .

  از بیفایده بودن متنفرم .
  از این شاخه به اون شاخه میپرم .
  چون گفتید نظراتمون رو میخونید و پاسخ میدید نوشتم .

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما آقای برزین
   فکر می کنم شما درونگرا هستید، اما درونگرایی نمی تونه یک عامل منفی در تاثیر گذاری باشه. بسیاری از افراد تاثیرگذار درونگرا بودن: گاندی، لینکلن، استیو جابز، فروید، کارل یونگ، انیشتین، نیوتون و…. . اما یک فرد درونگرا باید قابلیت های خودشو بشناسه و به شیوه خودش بر جهان اطرافش تاثیر بذاره، اگر بتونیم به عنوان افراد درونگرا روش درست و مناسب خودمون رو بشناسیم و از اون طریق اقدام و عمل کنیم قطعا می‌تونیم تغییرات ارزشمندی ایجاد کنیم.
   امیدوارم با انجام روشهایی که برای افزایش هوش هیجانی در این مقاله به اونها اشاره شد بتونید بهتر خودتونو ارزیابی کرده و به توانایی های خودتون پی ببرید.
   اگر مورد دیگه ای بود بفرمایید
   موفق و پیروز باشید

 112. مهرداد می گوید

  ۶۵ درصد

 113. پریسا می گوید

  امتیاز شما ۴۰۴ از ۴۵۰ است , (۸۹٫۷۸%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 114. سحر می گوید

  عالی

 115. میثم می گوید

  امتیاز شما ۲۳۸ از ۴۵۰ است , (۵۲٫۸۹%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

 116. شهین می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.!!!!!!_______________سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام خدا قوت اینم نتیجه تست من!!!

 117. محمد رضا کرباسی می گوید

  با سلام واحترام از اینکه وقت گرانبها تون صرف آموزش میکنید خداوند پاداش نیکو دهد

 118. maryam panah می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۴۱ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۷۸%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 119. maryam panah می گوید

  سلام ! خیلی ممنون واقعا هیجان انگیز بود 🙂
  اینم نتیجه ازمون:

  امتیاز شما ۳۴۱ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۷۸%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 120. الهه می گوید

  امتیاز شما ۲۱۰ از ۴۵۰ است
  هوش هیجانی پایینی برخوردار هستید

 121. محمد قنبرپور می گوید

  امتیاز شما ۳۶۱ از ۴۵۰ است , (۸۰٫۲۲%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  سلام و صد درود بر آقای محمدی عزیز و بزرگوار
  متشکرم از مقاله بسیار خوبتون با موضوع هوش هیجانی،نکته های بسیار مفیدی درونش نهفته بود.
  اگر لطف کنید فایل pdfمقاله ها رو بزارید ممنون میشم
  پیشاپیش یلداتون هم مبارک…

 122. علیرضا می گوید

  سلام و وقت بخیر خدمت همه مخصوصا بچه های ۱+
  امیدوارم حالتون خوب خوب باشه. تست بسیار عالی و مفیدی بود.
  دمتون گرم.هر ثانیه تون همراه باشه با برداشتن یک پله به سمت بالاو موفقیت.
  یا علی

 123. نگار رضوی می گوید

  مرسی برای این تست عالی آن لاین که به افراد شناخت خوبی از وضعیت هوش هیجانیشون می ده و آگاهی همیشه شروع و گام اول تغییرات خوب در زندگیه.
  نتیجه تست من ۹۲٫۴۴% شد

 124. باران پی سپار می گوید

  امتیاز شما ۳۳۳ از ۴۵۰ است , (۷۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  با سلام و خسته نباشید
  من معلم زبان انگلیسی هستم
  به تعداد لحظاتی که برای این تشکیلات زحمت می کشید ازتون ممنونم
  و برای تک تکتون آرزوی لبخند های از ته دل دارم
  زحمات شما و تشکیلات مطالعه شریف نه تنها زندگی شخصی، کاری، و تحصیلی من رو دگرگون کرده
  لبخند های زیادی رو روی لب شاگرد هام آورده
  شاد و بیشتر از یک نفر باشید

 125. ییسششبیلفلااغاغفغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ می گوید

  باسلام
  این نتیجه شرکت من در آزمون هوش هیجانی شماست و پیشنهاداته زیر به من داده شده است:
  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱
  ممنون از تستتون

 126. علی می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۴۲۲ از ۴۵۰ است , (۹۳٫۷۸%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  سوال ۷۴و ۷۶ یکیست

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   ممنون که گفتید
   در اولین فرصت اصلاح خواهد شد
   با تشکر فراوان از شما

 127. الیاس می گوید

  امتیاز شما ۲۸۰ از ۴۵۰ است , (۶۲٫۲۲%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید

 128. FHAB می گوید

  سلام
  امتیاز شما ۳۰۶ از ۴۵۰ است , (۶۸%)
  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 129. مینا می گوید

  سلام،من سیصدو سیزده بودم

 130. سلیمی می گوید

  با سلام. از توضیحات قبل از آزمون متوجه شدم که هوش هیجانی متوسطی دارم چون من از انعطاف پذیری بالایی برخوردار نیستم و قدرت تطبیق بالایی در شرایط جدید ندارم.بنابراین نتیجه آزمون برام قابل اطمینان هست. ممنون از سایت خوبتون و ایمیل ها و مطالب موجود در کانال تلگرام که همه کاربردی و مفید هستند.

 131. ژيلا می گوید

  سلام ممنون از آزمون خوبي كه توس سايت گذاشتيد
  امتياز من٣٦٠ شد وحس خوبي دارم ازنتيجه ازمون
  اميدوارم از اين موهبت درراستاي توسعه پيشرفت كشورم بتونم قدم بردارم-
  ممنون از ايميل هاي عالي ونكات ارزنده اي كه ميفرستيد.
  انگيزه من براي اينكه دركلاسهاي استادي شما شركت كنم بيشتر شد
  شادزيد ومهر افزون??????

 132. zahra می گوید

  عرض سلام واحترام .آزمون خوبی بود طولانی بود ولی ارزششو داشت که امتحان کردم نتیجه آزمونم این شد که در جایگاه متوسطی ام و باید بیشتر تلاش کنم ..از همه ی شما عزیزان تشکر میکنم که مطالب مفیدی میزارید. با ارزوی موفقیت وسلامتی

 133. مجید می گوید

  ۲۶۷ از ۴۵۰

 134. علیرضا می گوید

  نتیجه ی ازمونم ۸۶٫۲۲℅ شد

  ممنون

 135. جعفر سهرابی می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  احتمالا این سئوالات برای همه پیش آمده باشد و شاید در مکان و یازمان های مختلف بسته به شرایط عکس العملها تفاوت داشته باشد و… تطفا نحوه تمرین بیشتر را بیان فرمائید ممنون

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممنونیم که در آزمون شرکت کردید.
   پیشنهاد می کنیم در این مقاله هفت روش برای افزایش هوش هیجانی را مطالعه کرده و تکنیک ها را به کار گیرید.

 136. عباس می گوید

  سلام و احترام
  ممنون از تست آنلاین
  من با عجله تست را زدم؛ برخی سوالا تکرار شده بودن مثل ۵۶ و ۵۹ که هر دو یکی بودن
  یا ۷۴ و ۷۶ (عجله از این جهت گفتم که ممکنه بازهم تکرار بوده باشه و من متوجه نشده باشم)
  ممکنه در ترجمه نوع سوال عوض شده باشه.
  به هر حال ممنونم.
  نتیجه تست:
  امتیاز شما ۳۶۵ از ۴۵۰ است , (۸۱٫۱۱%)
  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  به شما تبریک می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم به محصولات حرفه‌ای سایت ما نگاه کنید….

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   بسیار ممنون و سپاسگزار که تکراری بودن سوالات رو گفتید
   در اولین فرصت اصلاح خواهد شد
   شاد و پیروز باشید

 137. عباس بهادری می گوید

  سلام وخدا قوت
  از زحماتی که برای این کارمتحمل شدید بسیار سپاسگزارم سوالات کلیدی بود
  شاد وپیروز باشید

 138. مرتضوی می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۲۴ از ۴۵۰ است , (۷۲%)

 139. مسیح می گوید

  نتیجه آزمون من عدد ۳۹۰ بود. سپاس

 140. روزبه ناعمه می گوید

  ۳۶۱

 141. مینا ایزدی می گوید

  با سلام
  سایت بسیار عالی دارید خداقوت
  نتیجه آزمون من امتیاز شما ۲۹۹ از ۴۵۰ است , (۶۶٫۴۴%)

 142. رضوان ملکی می گوید

  درود استاد محمدی گرامی
  سپاس از تست هوش هیجانی و مقاله ی کاربردی و مفید شما
  برای من ۸۹/۷۸%
  از ۴۵۰ ۴۰۴ شدم
  طبق مطالعاتی که در این زمینه داشتم می دونستم هوش هیجانی خوبی دارم
  ولی این تست من را مطمنئن کرد …

  ممنون ازشما و از استاد بهرام پور عزیز و از مجموعه مثبت یک

  پایدار باشید …

 143. تهمینه می گوید

  ۳۴۶٫ متوسط

 144. وحید می گوید

  امتیاز شما ۴۰۳ از ۴۵۰ است , (۸۹٫۵۶%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 145. سعید می گوید

  فک میکنم به برداشت خودم نزدیک بود.

 146. مجید می گوید

  با سلام و احترام
  هوش هیجانی من ۸۴/۶۷ درصد شد
  چقدر خوبه که الان بیشتر خودم رو شناختم، واقعا ممنونم از مقاله بی نظیرتون

 147. حسيني امين می گوید

  نتیجه آزمون من

  امتیاز شما ۳۹۴ از ۴۵۰ است , (۸۷٫۵۶%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 148. shima می گوید

  سلام

  شیما هستم از رشت

  خدا قوت ، مطالب سایت تون
  خیلی جالب بود

  سپاسگزارم

 149. amin می گوید

  امتیاز شما ۳۹۰ از ۴۵۰ است , (۸۶٫۶۷%)

 150. محمد حسین نعمتی می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۴۱۰ از ۴۵۰ است , (۹۱٫۱۱%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  سلام ممنونم از مطلب خوبتون . به نظرم این آزمون به خودشناسی هم کمک می کنه. دوستان لطفا با این دید هم نگاه کنن. جناب محمدی گرامی ، لطفا فایل pdf نوشته موجود و متن تست رو نیز بذارید. خیلی خوب بود. خدا خیرتون بده.

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام و خیلی ممنون از جناب نعمتی عزیز
   سعی می کنیم در اولین فرصت pdf مقاله رو هم قرار بدیم
   پایدار باشید

  2. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که همراه ما هستید و پیگیر مطالب هستید از شما بسیار متشکریم.
   فایل pdf این مقاله در سایت قرار گرفت.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 151. rebin می گوید

  امتیاز شما ۳۴۷ از ۴۵۰ است , (۷۷٫۱۱%)
  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 152. اهورا هاشمی می گوید

  امتیاز شما ۳۲۸ از ۴۵۰ است , (۷۲٫۸۹%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 153. Negar می گوید

  Salam Khaste Nabashid
  B Nazaram Jaleb Bud Mersi Az Teste Zibaei K Gozashtid. Darsade Mn 71.11 Shod.?

 154. زنوزی می گوید

  با عرض سلام

  نمره ۳۶۴ یا ۸۰/۸۹%
  هوش هیجانی بالا

  آقای محمدی از شما بسیار متشکرم
  موفق باشید

 155. saina می گوید

  با سلام واحترام
  نتیجه تستم امتیاز ۲۸۹ از ۴۵۰ است , (۶۴٫۲۲%)در جایگاه متوسط

 156. آۀیان می گوید

  با عرض سلام و خدا قوت، بسیار سپاسگذار از مطالب مفید و آموزنده شما-موفق و موید و سربلند باشید.
  امتیاز شما ۴۰۱ از ۴۵۰ است , (۸۹٫۱۱%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم به محصولات حرفه‌ای سایت ما نگاه کنید. دوره‌هایی مثل دوره بلند مدت مدرسه استادی و یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در سخنرانی میخکوب کنیم؟

 157. پرویز صادقی می گوید

  ۷۸٫۶۷%
  زنده باد تلاش بیشتر برای رسیدن به نتیجه

 158. فاطمه صادقی می گوید

  نتیجه آزمون من ۴۰۰از ۴۵۰بود! و خیلی برام جالب بود چون توی آزمون درونگرایی همین پیج نمره م. ۱۹از۲۰بود! و یه درونگرای با هوش هیجانی بالا محسوب میشم

 159. mohammad می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۶۷ از ۴۵۰ است , (۸۱٫۵۶%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 160. elf می گوید

  امتیاز شما ۳۸۳ از ۴۵۰ است , (۸۵٫۱۱%)
  ممنون تست مفیدی بود

 161. ARASH می گوید

  با سلام
  نتیجه آزمون هوش هیجانی من:
  تیجه
  امتیاز شما ۲۵۸ از ۴۵۰ است , (۵۷٫۳۳%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  رفع خجولی و کم حرفی
  چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم
  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 162. Asma می گوید

  امتیاز شما ۳۹۵ از ۴۵۰ است , (۸۷٫۷۸%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 163. ا.د می گوید

  نتیجه آزمون من:
  امتیاز شما ۳۲۶ از ۴۵۰ است , (۷۲٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید

 164. جعفر مرادی می گوید

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم.

  سلام بر شما

  راستش بنده چند وقتی هست که گرفتار مسائل شدید روحی شدم ولی به هر حال سوالات آزمون رو با کمی اغماض جواب دادم، ولی به هر حال از زحمات شما بسیار ممنونم

  آقای دونالد ترامپ در جایی میگه: انسانهای فقیر احتیاج به پول ندارند بلکه احتیاج به آموزش دارند
  امیدوارم همه ما همیشه در حال یادگیری باشیم

  ممنون از تمامی دوستان عزیز سایت خوب بهرامپور دات کام موفق باشید

 165. Zahra می گوید

  ممنون از زحمات بی وقفه شما…امتیازم ۲۷۱از۴۵۰بود(۶۰٫۲۲درصد)

 166. پارسا می گوید

  امتیاز شما ۳۸۵ از ۴۵۰ است , (۸۵٫۵۶%)

 167. آرزو خادم‌زاده می گوید

  امتیاز شما ۳۹۱ از ۴۵۰ است , (۸۶٫۸۹%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 168. ریحانه چاوشی می گوید

  باسلام ریحانه هستم
  نتیجه تست هوش هیجانی من این بودکه هوش هیجانی بالایی دارم با نمره ۸۹٫۷۸
  ممنون از زحمات شما که برای بهتر کردن دنیای زندگی دیگران هم وقت میگذارید و ارزش و اهمیت قائل هستید
  با آرزوی بهترین ها برای شما

 169. فاطمه می گوید

  امتیاز شما ۳۳۵ از ۴۵۰ است , (۷۴٫۴۴%)
  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  بنظر من هوش هیجانی با توجه به شرایط زندگی تغییر میکنه .اگر ده سال پیش این تست رو میزدم مطمئنا هوش هیجانی بالایی رو نشون میدادم اما شرایط زندگی و تحقیر شدن مداوم باعث شده دیگه سکوت کنم و احساساتم را بروز ندم .اگر دو سه سال پیش این تست رو میدادم نتیجه هوش هیجانی خیلی پایینی رو نشون میداد و حالا شکر خدا با تمرین زیاد روی خودم تونستم این نتیجه رو بدست بیارم.التبه امیدوارم همه دوستان توی انجام تست صداقت لازم رو داشته باشن و اون چیزی که هستن رو علامت بزنن نه اونجوری که دلشون میخواد باشن

 170. سعیده می گوید

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون
  (امتیاز من ۳۱۶ از ۴۵۰ است , (۷۰٫۲۲%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.)
  ممنونم تست جالبی بود.

 171. هستی می گوید

  ۷۷,۱۱

 172. مرضیه می گوید

  ۳۲۶ از۴۵۰ بودم. دلم می خوادبا تمرین بالاتر باشم. سپاس

 173. mohadeseh می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۴۲۰ از ۴۵۰ است , (۹۳٫۳۳%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم به محصولات حرفه‌ای سایت ما نگاه کنید. دوره‌هایی مثل دوره بلند مدت مدرسه استادی و یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در سخنرانی میخکوب کنیم؟

 174. m می گوید

  امتیاز شما ۲۷۰ از ۴۵۰ است , (۶۰%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 175. ابرار حيدري می گوید

  سلام
  نتيجه آزمون تست هوش هيجاني من
  ٣٧٧ است. يعني بيش از ٨٣ درصد.
  ممنون

 176. z.oh می گوید

  امتیاز شما ۲۹۵ از ۴۵۰ است , (۶۵٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 177. حسن می گوید

  رتبه من ۳۳۴ بود . یعنی متوسط

 178. حسین ناصری می گوید

  امتیاز شما ۳۹۵ از ۴۵۰ است , (۸۷٫۷۸%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 179. سعید ادریس عامری می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۶۸ از ۴۵۰ است , (۸۱٫۷۸%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم به محصولات حرفه‌ای سایت ما نگاه کنید. دوره‌هایی مثل دوره بلند مدت مدرسه استادی و یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در سخنرانی میخکوب کنیم؟

 180. رامین می گوید

  امتیاز شما ۳۱۰ از ۴۵۰ است , (۶۸٫۸۹%)

  ممنون از آزمون خوبی که برگذار کردید.

 181. آزاده كياني می گوید

  امتياز هوش هيجاني من ٨٧/٥٦%
  هوش هيجاني بالا
  خوشحالم??

 182. مجید دارابی می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

 183. Shima می گوید

  نتیجه هوش هیجانی من :
  ۲۷۴ از ۴۵۰ است , (۶۰٫۸۹%)

 184. مهدی ابراهیمی می گوید

  امتیاز شما ۴۱۵ از ۴۵۰ است , (۹۲٫۲۲%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 185. افلاطون نوروزی می گوید

  سلام:ببخشید چرا من هرکاری میکنم بعد جواب دادن به سولات نمیتونم نتیجه ازمون رو دریافت کنم

  چند بار هم چک کردم به تمامی پاسخ ها جواب دادم:باتشکر

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما جناب نوروزی عزیز
   آزمون را تست کردم مشکلی نداشت
   ممنون میشم بفرمایید که بعد از تکمیل آزمون و زدن دکمه “پایان آزمون” چه پیامی میده؟

  2. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   آیا هنوز مشکل وجود دارد؟ تست دادید؟

 186. حمید رضا می گوید

  سلام
  امتیاز من ۳۵۰ شد
  ممنون بابت تست
  راستی سوال ۷۴ و ۷۶ یجوره!

 187. محمد افضلی می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۶۵ از ۴۵۰ است , (۸۱٫۱۱%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم به محصولات حرفه‌ای سایت ما نگاه کنید. دوره‌هایی مثل دوره بلند مدت مدرسه استادی و یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در سخنرانی میخکوب کنیم؟

 188. نرجس می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۰۷ از ۴۵۰ است , (۶۸٫۲۲%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  فکر میکنم به خاطر احساس نارضایتی لز خودم به این نتیجه رسیدم چون همیشه ادم کمال کرایی هستم و به نقاط ضعفم توجه بیشتری دارم و موفقیت هام رو چیزای باارزشی نمیدونم

 189. سجاد دارابی می گوید

  سلام نام محصول های هوش هیجانی جایگاه متوسط لطفا نام ببرید.

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما جناب دارابی عزیز
   محصولات مفید برای هوش هیجانی متوسط:
   ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
   کاریزمای کلمات
   فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 190. عتیق الله محمدی می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۸۰ از ۴۵۰ است , (۸۴٫۴۴%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم به محصولات حرفه‌ای سایت ما نگاه کنید. دوره‌هایی مثل دوره بلند مدت مدرسه استادی و یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در سخنرانی میخکوب کنیم؟

 191. صبا می گوید

  سلام ، از شما بابت تست های خوبتون ممنونم.
  امتیاز هوش هیجانی من ۲۸۴ از ۴۵۰ ،(۶۳٫۱۱%)
  این امتیاز نشون میده هوش هیجانی من در جایگاه متوسط هست.

 192. آزاده می گوید

  سلام. متشکرم از شما
  ۸۳٫۱۱ درصد. هوش هیجانی بالا.

 193. مهدی می گوید

  سلام، خدا قوت و سپاس برای زحمات شما
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۸۰ از ۴۵۰ است , (۸۴٫۴۴%

 194. حسن بندقیری می گوید

  سلام
  امتیاز شما ۳۸۰ از ۴۵۰ است , (۸۴٫۴۴%)
  بابت آزمون خیلی خیلی مچکرم

 195. صفر محمدی می گوید

  امتیاز هوش هیجانی:
  ۲۴۱ از ۴۵۰ (۵۳٫۵۶%)

 196. فرزانه می گوید

  سلام…ممنون از گذاشتن آزمون…نتیجه ۴۳۶

 197. mehrdad می گوید

  امتیاز شما ۳۶۹ از ۴۵۰ است , (۸۲%)
  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 198. فاطمه می گوید

  امتیاز شما ۳۷۷ از ۴۵۰ است , (۸۳٫۷۸%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  خوب بود درصدای آزمونامم همینطوری میشد :)!

 199. فرامرز می گوید

  هوش من در جايگاه متوسط و به تمرين بيشتري نياز دارد

 200. منصور عابدی می گوید

  با سلام من ۷۴٫۴۴ شدم
  ممنون از مطالبتون

 201. Mitra می گوید

  سلام و عرض ادب، ممنون و سپاسگزار از آزمون دقیقی ک در سایت قرار داده اید. امتیاز بنده همون طور که انتظار داشتم پایین یعنی۲۷۰ شد.
  علی رقم تمرینات فراوان چه در زمینه افزایش اعتماد به نفس، چه مهارتهای فن بیان و.. پیشرفت چندانی در بهبود روابطم با دیگران حاصل نشده است. با اینکه در ارتباط با دیگران همیشه پیش قدم هستم ولی گویا دیگران از ارتباط با من خوشحال نمیشوند و تمایلی برای ادامه معاشرت با من را ندارند. علت این مساله میتواند به دلیل وجود انرژی منفی ای در من یا مشکل خاصی باشد؟
  بسیار سپاسگزارم.

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما
   پاسخ دقیق به سوالی که فرمودید نیاز به اطلاعات خیلی بیشتری داره. اما اگر یک نکته بخوام خدمتتون عرض کنم باید بگم که شاه کلید اینکه دیگران تمایل به ارتباط با شما داشته باشن اینه که بهشون احساس مهم بودن بدید.
   یکی از روشهای خوب برای این کار اینه که در هنگام ارتباط باهاشون راجع به اونها حرف بزنید نه راجع به خودتون و تشویقشون کنید که راجع به خودشون حرف بزنند. در مجموع هر چه که بیشتر گوش بدید و کمتر حرف بزنید و اجازه بدید که اونها بیشتر حرف بزنن، جذاب تر و دوست داشتنی تر خواهید شد. یکی از بهترین راههایی هم که باعث میشه تا اونها راجع به خودشون حرف بزنن اینه که ازشون در مورد کار، خانواده و سایر مسائلی که در زندگی دارن سوال بپرسید.
   البته نکته ای که باید در نظر بگیرید اینکه حرف هایی که در موردشون می زنید تماما باید مثبت باشه و به نکات و اتفاقات منفی زندگیشون اشاره ای نکنید.
   امیدوارم این راهنمایی براتون مفید بوده باشه
   پایدار باشد

 202. bahar می گوید

  ۳۷۵ از ۴۵۰

 203. ستارهمارال می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه

  امتیاز شما ۳۷۱ از ۴۵۰ است , (۸۲٫۴۴%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 204. انسی حبیبی می گوید

  با سلام
  مطالبتون در مورد هوش هیجانی بسیار جالب و خواندنی بود

  نتیجه آزمون من :
  امتیاز شما ۳۶۰ از ۴۵۰ است , (۸۰%)
  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!
  انسی حبیبی

 205. ابوالفضل می گوید

  ۳۷۴

 206. ع ص می گوید

  امتیاز شما ۳۲۶ از ۴۵۰ است , (۷۲٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 207. راحيل می گوید

  سلام وقت بخير
  نتيجه تست من هوش هيجانى متوسط بود

 208. مهدی فرا _ امتیاز 385 می گوید

  م ف ۳۸۵

 209. توحید عبداللهی می گوید

  سلام
  من توحید عبداللهی هستم. ۳۷ ساله.
  از آگاهی بخشیتون ممنونم.
  امتیاز آزمون من ۴۱۳ از ۴۵۰ است , (۹۱٫۷۸%)

 210. مهدیه می گوید

  با سلام و وقت بخیر .
  ممنون از تست خوب شما . بنده در برقراری ارتباط با دیگران خیلی خشک هستم در واقع به راحتی با هر کسی ارتباط برقرار نمیکنم این مسئله قبلا برایم اهمیت چندانی نداشت اما به تازگی این موضوع بیشتر فکرمو به خودش درگیر کرده . حقیقتا بلد نیستم در روابطم انعطاف داشته باشم خیلی رسمی ارتباط برقرار می کنم یادم نمیاد تونسته باشم جوکی تعریف کرده باشم که کسی بخنده حتی جوک گفتنهام هم خشک . چکار کنم تا این مسئله برطرف بشه ؟؟؟؟
  با تشکر
  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۳۵ از ۴۵۰ است , (۷۴٫۴۴%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما
   در مورد مسئله ای ه مطرح فرمودید نکات زیر به ذهنم میرسه:
   ۱- به آدمهای شوخ و بذله گوی اطرافتون دقت کنید ببینید چه چیزهایی میگن و چطور شوخی می کنن؟. در ابتدا حتی می تونید ازشون تقلید کنید ولی در ادامه شوخی کردنتون رفته رفته به صورت ناخودآگاه در میاد.
   ۲- در طول روز چند دقیقه وقت بذاری و به این فکر کنید که چطور می تونید به مسائل اطرافتون نگاه کنید که خنده دار و مضحک باشه. هر چیزی در زندگی یک بعد خنده دار و شوخ هم داره، سعی کنید در مورد این بعد مسائل بیشتر فکر کنید تا نگاهتون رفته رفته تغییر کنه.
   ۳- تعریف جک و لطیفه میتونه تاثیر خیلی زیادی در شوخ طبع شدنتون بذاره. بنابراین یه وقتی بذارید و جکهای خوبی پیدا کنید و همیشه همراهتون مثلا در گوشی موبایل داشته باشید و در حد امکان حفظشون کنید تا بتونید در مواقع لازم ازشون استفاده کنید. برای این هم که بتونید خوب تعریفشون کنید و خشک و بی روح نباشه میتونید جلوی آینه تمرین کنید یا از خودتون فیلم بگیرید و انقدر این کارو انجام بدید تا به حد قابل قبول خودتون برسید.
   ۴- تا می تونید به هر طریقی با افراد شوخ و بذله گو ارتباط برقرار کنید. حتی مجاورت با این نوع افراد هم رو ناخودآگاهتون تاثیر میذاره
   امیدوارم این چند راهکار براتون مفید باشه
   شاد و پیروز و شوخ طبع باشید

 211. سمیه می گوید

  هوش هیجانی من ۸۷درصد بود و بالا. خوشحالم

 212. شهین می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۴۵ از ۴۵۰ است , (۷۶٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 213. مستانه می گوید

  سلام. تشکر از آمرزش ها و تست های خوبی که توی سایت میگذارید . هوش هیجانی من۷۹٫۵۶ بود.

 214. پژمان هاشمی بختیار می گوید

  نتیجه آزمون من:

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۲۲ از ۴۵۰ است , (۷۱٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 215. احمدرضا می گوید

  ۳۶۳٫٫%۸۰٫۶۷

 216. نجمه توكليان می گوید

  سلام
  نتيجه آزمون
  امتیاز شما ۳۷۸ از ۴۵۰ است , (۸۴%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 217. علی قاسمیان مقدم می گوید

  ۳۷۴

 218. علی می گوید

  ممنونم از این آزمون. برام جالب بود.

 219. حمید رضا می گوید

  امتیاز شما ۳۸۴ از ۴۵۰ است , (۸۵٫۳۳%)
  خوب بود ولی اساسا فکر می کنم باید چهار تیپ سوال طرح بشه
  ۱٫ درونگرا و احساسی
  ۲٫ درونگرا و منطقی
  ۳٫ برونگرا و احساسی
  ۴٫ برونگرا و منطقی
  بعلاوه افرادی که در دوره افسردگی
  یا در مقطع استرس دار یا پر فشار قرار دارن
  جوابهایی دور از واقعیت میدن
  چون سوالات نسبی هستن
  ولی در کل خوب بود
  ممنون از توجهتون
  یا علی

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام و ممنون از نظر خوب شما
   توجه به دو نکته در مواردی که فرمودید مهمه:
   ۱- هوش هیجانی تحت تاثیر شرایط مختلف تغییر می کنه و مثل بهره هوشی نیست که در هر شرایطی تقریبا یکسان باشه. بنابراین تا حدی طبیعیه که نتیجه آزمون کسانی که دوره ی افسردگی یا یک دوره ی پر فشار و استرسو می‌گذرونن پایین تر از حالت عادی خودشون باشه
   ۲- همان طور که قبل از آزمون هم اشاره کردیم مسائلی مثل هوش هیجانی رو نمیشه با چند تا سوال به طور کامل و قطعی مورد بررسی قرار داد ولی چون در حال حاضر روش بهتری وجود نداره مجبور به استفاده از آزمونها هستیم.

 220. aminahfeizi می گوید

  بآزمون خوبی بود، بخصوص در شناخت خودم
  طبق این آزمون هوش هیجانی من بالاست.
  سربلند باشید

 221. آزیتا می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۷۸ از ۴۵۰ است , (۸۴%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 222. محسن محمدی می گوید

  سلام خدمت شما جناب امینی عزیز
  بله کتابی که فرمودید منبع خوبیه در این زمینه
  تمامی کتابهای مجموعه به زبان آدمیزاد در مجموع کتابهای خوبی هستن
  شاد و پیروز باشید

 223. کاوه می گوید

  امتیاز شما ۳۸۱ از ۴۵۰ است , (۸۴٫۶۷%)

 224. محمد علی فرقانی می گوید

  امتیاز شما ۲۴۱ از ۴۵۰ است , (۵۳٫۵۶%)
  کاش یه دوره جامع و کامل فن بیان برگزار میکردین،خلاصه و مفید نه ده سمینار مجزا با هزینه های گزاف.
  من واقعا علاقمندم شرکت کنم ولی قیمتاشو که میبینم پا پس میکشم.

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما جناب فرقانی عزیز
   درواقع دوره جامع سخنرانی همون دوره ایه که شما می فرمایید، این دوره از ۸ جلسه ۴ ساعته تشکیل شده و تمام نیازهای مخاطب در زمینه فن بیان در این دوره لحاظ شده
   سمینارها هم کارکرد خاص خودشو داره، اینکه فقط یک دوره جامع ۸ جلسه ای داشته باشیم و یا فقط سمینار برگزار کنیم اشتباهه چون هر کدوم مخاطب و محتوای خاص خودشو داره
   شاد و پیروز باشید

  2. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که همراهی شما را داریم بسیار سپاسگزاریم.
   در حال حاضر دوره جامعی که برای آن ثبت نام انجام می دهیم ۷ جلسه ۳ ساعته می باشد.با توجه به این که نیاز است که شما تمرینات را طی هفته انجام دهید این زمان با بررسی دقیق قرار داده شده است.برای دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان امکان شرایط پرداخت قسطی قرار داده شده است.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 225. صغري اسدي می گوید

  ممنون از تست خوبتون.
  امتیاز من۳۸۶ از ۴۵۰ است , (۸۵٫۷۸%)

 226. س.زارع می گوید

  سلام، خدا قوت به همگی شما دوستان عزیز
  (امتیاز من ۳۹۰ از ۴۵۰ است , (۸۶٫۶۷%) نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی من بالا است!)
  مطمئن هستم مطالب آموزنده شما (گروه بیشتر از یک نفر) تاثیر بسزایی روی من داشته است.
  با تشکر از پیگیری ها و تلاش های شما دوستان

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام خدمت شما جناب زارع عزیز
   خیلی ممنون. نظر لطفتونه

 227. علیرضا می گوید

  امتیاز شما ۲۸۵ از ۴۵۰ است , (۶۳٫۳۳%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 228. دهقانی می گوید

  با سلام
  امتیاز من ۲۶۶ از ۴۵۰ است , (۵۹٫۱۱%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

 229. Ramtin می گوید

  امتیاز شما ۳۷۷ از ۴۵۰ است , (۸۳٫۷۸%)

 230. ارش مستوفی می گوید

  ۲۳۷

 231. فرشاد می گوید

  با عرض سلام و خدا قوت نمره آزمون من ۷۱/۳۳ است

 232. دنیا می گوید

  سلام هوش هیجانی من متوسطه و امتیازم۳۵۰شد

 233. سهراب پورجعفری می گوید

  امتیاز ۲۹۲ از ۴۵۰ .متوسط. ممنون از مقاله ها وسایت باارزش آقای بهرام پور

 234. حمید می گوید

  سلام
  امتیاز من ۳۰۸ از ۴۵۰ است , (۶۸٫۴۴%)
  ممنون از تستتون

 235. آرش می گوید

  سلام. تست جالبی بود.

  امتیاز شما ۳۶۲ از ۴۵۰ است , (۸۰٫۴۴%)
  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 236. محمد می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۴۰ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 237. tttt می گوید

  دست شما درد نکند. منون از زحماتتان. معلوم است تست شما بسیار دقیق و حساب شده است چون سوالات مختلف را بارها به انواع روشها پرسیده اید. از اینکه چنین امکانی را به رایگان برای مردم ایجاد کرده اید از شما متشکریم.

 238. فرهاد فرمانلو می گوید

  نتیجه تست من ۲۹۸ از ۴۵۰ است که درجایگاه متوسط قرار گرفتم وباید تمرین کنم ولی گفتن آسان است ودرعمل ممارست وتمرکز جهت ارتقاء رفتار درجهت بهبود وضعیت هوش هیجانی مطمئناً کار دشواری است از ارتباط مستمر شما با مخاطبین متشکرم

 239. مژگان اصلاحى می گوید

  با عرض سلام
  نتيجه تست ٣٠٠ از ٤٥٠

 240. سپیده کاشانی می گوید

  با سلام و تشکر
  نتیجه:
  امتیاز شما ۳۷۴ از ۴۵۰ است , (۸۳٫۱۱%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  به شما تبریک می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم به محصولات حرفه‌ای سایت ما نگاه کنید. دوره‌هایی مثل دوره بلند مدت مدرسه استادی و یا بسته غیر حضوری چطور مخاطبان را در سخنرانی میخکوب کنیم؟

 241. الهه می گوید

  امتیاز شما ۳۵۷ از ۴۵۰ است , (۷۹٫۳۳%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 242. لیلا می گوید

  امتیاز شما ۳۲۰ از ۴۵۰ است , (۷۱٫۱۱%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 243. امیرعلی می گوید

  امتیاز شما ۲۶۸ از ۴۵۰ است , (۵۹٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

 244. حسین می گوید

  امتیاز شما ۲۵۳ از ۴۵۰ است , (۵۶٫۲۲%) فکر کنم افتضاح هستم …. کلا وقتی به سوالات جواب میدادم به عمق فاجعه پی بردم … ممنون از سایت و مطالب و تست

 245. آنا می گوید

  نتیجه تست من ۲۴۴از۴۵۰بود،که هوش هیجانیه من درسطح پایینی میباشد،و خودم هم میدانم که خجالتی و کم حرف بودن و کلأ قدرت بیان خوبی ندارم.لطفأ راهنمایی کنید از کجا شروع کنم؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که در جهت پیشرفت خود تلاش می کنید.
   پیشنهاد می کنیم که مقالات زیر را مطالعه کنید:
   رادیو سخنرانی-مهارت صحبت کردن در جمع
   صحبت کردن ما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
   اگر می خواهید توانمندی های خودتان را به دیگران ارائه کنید در دوره زیر شرکت نمایید:
   کنترل کم رویی و کم حرفی
   امیدواریم که با به کارگیری این مطالب به نتایج فوق العاده ای دست یابید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 246. مژده می گوید

  با سلام خدمت مجموعه +۱ نفر
  تست جالبی بود.تشکر
  هوش هیجانی بنده۲۹۵ بود.

 247. حسن رضازاده می گوید

  سلام خدا قوت بنده حسن هستم از تهران امتیازم ۳۵۹ شده با تشکر از زحمات تون اجرتون با خدا

 248. نرگس می گوید

  سلام . نرگس هستم و از زحماتتون سپاسگزارم. نتیجه تست من :

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 249. محدثه می گوید

  امتیاز شما ۲۸۳ از ۴۵۰ است , (۶۲٫۸۹%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:
  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 250. نیما می گوید

  با سلام دوست عزیز شما در جایگاه پایینی قرار دارید باید تمرین خود را بیش تر کنید

 251. آرش می گوید

  آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۲۰ از ۴۵۰ است , (۷۱٫۱۱%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 252. ب می گوید

  امتیاز شما ۳۴۱ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۷۸%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  امیدوارم بتونم افزایش درصد داشته باشم.
  مطالبتون مثل همیشه عالی بود.

 253. نیکی می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۷۹ از ۴۵۰ است , (۸۴٫۲۲%)

  با سپاس از سایت خوبتان

 254. نوشین می گوید

  خیلی مفیدبود
  ممنونم از شما

 255. MahSa می گوید

  نتيجه آزمون من:
  “هوش هيجاني شما در جايگاه متوسط است”
  بادرصد٦١ و امتياز٢٧٨
  ممنون بابت برقراري آزمون وارائه مطالب مفيد.
  ميشه كتاب هاي مرتبط در زمينه هوش هيجاني رامعرفي كنيد؟

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
   در مقاله ای که به زودی در سایت منتشر خواهد شد بیش از ۵ کتاب خوب در این زمینه معرفی شده است.
   اما برای اینکه سوالتان بی پاسخ نماند تا قبل از انتشار آن مقاله می توانید به کتابهای
   ۱- هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و ترجمه نسرین پارسا
   ۲- پرورش هوش هیجانی نوشته کریستین وایلدینگ
   رجوع کنید.

 256. فرشته می گوید

  سلام. خسته نباشید. من ۳۰ سالمه
  نتیجه آزمون هوش هیجانی (بار-اُن)
  امتیاز ۳۰۹ از ۴۵۰ است , (۶۸٫۶۷%)
  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.
  این تست منو به فکر فرو برد که تو روابطم مشکل دارم و باید خودمو درست کنم.
  متشکرم از اطلاعات و زحماتتون.

 257. سجاد می گوید

  نتیجه ی من ۳۱۳ شد

 258. هاله خلیلیان می گوید

  سلام.هاله هستم..
  نتیجه ی تستم:
  امتیاز شما ۳۸۲ از ۴۵۰ است , (۸۴٫۸۹%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

  ممنون از آزمونتون

 259. الهه می گوید

  امتیاز شما ۳۳۹ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۳۳%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 260. محمود مهدویان می گوید

  سلام.

  نمره هوش هیجانی من ۷۶

 261. سيما پرنيان می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۶۶ از ۴۵۰ است , (۸۱٫۳۳%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 262. سینا بیات می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۶۳ از ۴۵۰ است , (۸۰٫۶۷%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 263. جعفری می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 264. امیرحسین سبزبان می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۳۶ از ۴۵۰ است , (۷۴٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 265. محمد می گوید

  امتیاز شما ۲۵۱ از ۴۵۰ است , (۵۵٫۷۸%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

 266. سید می گوید

  باسلام
  آزمون را با دقت فراوان پاسخ دادم و نتیجه آزمون من ۳۸۷ بوده و این نشان میده که هوش هیجانی ام در سطح خوبی قرارداره ولی این رو برای خودم کافی نمیدونم و تلاش خواهم کرد به نقطه مطلوب و مورد نظرم برسم. ازشما و استاد بزرگوار جناب بهرامپور و سایت بسیار خوبتان سپاسگزارم.

 267. رضوانه رمضانی می گوید

  سلام نتیجه تسطتم متوسط شد
  امتیاز شما ۳۵۸ از ۴۵۰ است , (۷۹٫۵۶%)

 268. محمدعلی می گوید

  سلام
  امتیاز شما ۳۱۹ از ۴۵۰ است , (۷۰٫۸۹%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید

 269. فریا می گوید

  شصت و هشت درصد و در جایگاه متوسط

 270. sssh می گوید

  نتیجه هوش هیجانی من متوسط بود

 271. ناشناس می گوید

  امتیاز شما ۱۹۶ از ۴۵۰ است , (۴۳٫۵۶%)

  “دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.”
  تک تک نظر ها رو خوندم..جالبه ظاهرا فقط من داخل ایران هوش هیجانی پایینی دارم و همه ماشالا مادر زادی هوش هیجانیاشون بالاست ??

 272. مریم می گوید

  با سلام ودرود

  نتیجه آزمون من امتیاز ۲۸۶از۴۵۰است.

  این آزمون ها خیلی در خودشناسی تاثیر گذارند وباعث رفع نقاط ضعف وتبدیل آن به نقطه قوت میشوند . ممنون از تست ومخصوصاازراهکارهای پیشنهادی شما چون تنها شناسایی نقاط ضعف کافی نیست باید راهکارشم بدونیم.با تشکر فراوان

 273. زهرا می گوید

  سلام.با تشکر از مطالب مفیدی که در اختیار مون گذاشتین.
  نتیجه
  امتیاز شما ۳۲۹ از ۴۵۰ است , (۷۳٫۱۱%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 274. محمد جواد عظیمی می گوید

  ۸۰٫۶۷
  با تشکر فراوان

 275. کامران می گوید

  سلام
  نتیجه ی آزمون من ۲۹۱ شده لطفا راهکار پیشنهاد کنید
  متشکرم از زحماتتون
  کامران

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام و درود بر شما کامران عزیز
   فکر می کنم هفت راهکار توصیه شده در مقاله تا حد زیادی می تونه در افزایش هوش هیجانی کمکتون کنه
   البته قائل به زمان هم باشید، یعنی به این مسئله توجه کنید که افزایش هوش هیجانی یک مسئله ی زمان بره و در طولانی مدت اتفاق میوفته و این راهکارها رو باید جزئی از زندگی و برنامه ی روزانه تون کنید تا نتیجه ی مطلوب حاصل بشه
   با آرزوی موفقیت برای شما
   شاد و پیروز باشید

 276. محمد می گوید

  درود بر شما؛
  نتیجه‌ی آزمون:
  امتیاز شما ۲۸۰ از ۴۵۰ است , (۶۲٫۲۲%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 277. انسیه ایمانپور می گوید

  جواب تست هوش هیجانی من :
  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 278. مریم م می گوید

  امتیاز شما ۳۱۹ از ۴۵۰ است , (۷۰٫۸۹%)
  امتیاز تست هوش هیجانی

 279. maryam می گوید

  امتیاز شما ۳۵۸ از ۴۵۰ است , (۷۹٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 280. بهرام می گوید

  ۳۲۴ از ۴۵۰ است , (۷۲%)

 281. حسن رضازاده می گوید

  سلام به دوست خوبم نتیجه آزمون بنده ۸۹% از ۴۰۰ امتیاز کسب کردم امیدوارم بیشتر از یک گل باشید بنده محقق دینی هستم و از تمام تلاش های شما برای کسب مهارت اول زندگی با فرهنگ بالا و بعد سخنران بلیغ سپاس گزارم سعی تان قرین رحمت باد

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام و درود خدمت شما جناب رضا زاده ی عزیز
   خیلی ممنون و سپاسگزار از نظر مثبت و انرژی بخشتون
   امیدوارم همواره شاد و پیروز باشید
   به درود

 282. امير می گوید

  امتیاز شما ۳۸۴ از ۴۵۰ است , (۸۵٫۳۳%)
  امير پروانه هستم

 283. الهه می گوید

  امتیاز شما ۳۰۰ از ۴۵۰ است , (۶۶٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 284. جواد آیرم می گوید

  نتیجه آزمون من. ۳۲۹ از ۴۵۰٫ ۷۳/۱۱ درصد

 285. sdf _M می گوید

  امتیاز شما ۲۵۹ از ۴۵۰ است , (۵۷٫۵۶%)
  عجب…

 286. مریم سادات می گوید

  ۲۹۶ نتیجه ازمون من

 287. عظیم می گوید

  سلام
  ۷۰٫۴۴ نتیجه هوش هیجانی

 288. شیرکو می گوید

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید

 289. ali می گوید

  امتیاز شما ۲۴۹ از ۴۵۰ است , (۵۵٫۳۳%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

 290. اسفندیاری می گوید

  جالب و خوب بود.طبق تست شما هوش هیجانی من بالاس.

 291. Shahram nikoe می گوید

  من تازه بااين اشنا شدم خيلم علاقه دارم انشالا كه همه موافق بشن وهمينطور من

 292. مهرداد می گوید

  امتیاز شما ۲۶۴ از ۴۵۰ است , (۵۸٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه پایینی قرار دارد که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید وگرنه فرصت‌های زیادی در زندگی خود را از دست می دهید.

  پیشنهاد ما برای ارتقای هوش هیجانی‌تان استفاده از محصولات زیر است:

  رفع خجولی و کم حرفی
  چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم
  ۲۱ تغییر کوچک ۲۲ نتیجه بزرگ
  کاریزمای کلمات
  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش +۱

 293. ف می گوید

  امتیاز شما ۲۷۷ از ۴۵۰ است , (۶۱٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 294. N.A می گوید

  ۳۳۵ از ۴۵۰
  ۷۴٫۴۴%
  این دوماه اخیر به علت مصرف ماریجوانا خیلی ضعیف از نظر احساسی و بیان افکارم شده ام
  در همان طور که در بالا ذکر شده توسط کسانی که من رو قبول ندارن اعتماد به نفسم به شدت پایین اومده
  خدا شکر که تونستم با تقویت اراده و با شناخت اسلام ، مصرفم رو ترک کنم

 295. سمانه می گوید

  با سلام. ممنون از مطالب تاثیر گذار و تست خوبتون. من ۱۷ سالمه و نتیجه ی آزمون من ۲۷۶ شده. میخواستم بدونم برای افزایش هوش هیجانیم به همین مطالب و دستورالعمل ها اکتفا کنم کافیه؟؟ ممنون میشم اگر بیشتر راهنماییم کنید

 296. علیرضا سیف می گوید

  با سلام خدمت شما
  مقاله بسیار کاملی بود ، بسیار عالی به خصوصیات افرادی که دارای هوش هیجانی بالا یا پایین هستند اشاره نمودید و راه کارهای جالبی نیز بیان نمودید

 297. محمد امین می گوید

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۱۸ از ۴۵۰ است , (۷۰٫۶۷%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.

 298. فرشته می گوید

  سلام
  امتیاز من۳۹۷ از ۴۵۰ است , (۸۸٫۲۲%).
  از مطالب آموزنده شما ممنونم و آرزوی بهترین ها رو براتون دارم.

  1. محسن محمدی می گوید

   سلام و عرض ادب
   ممنون از لطف شما

 299. مصطفی فرجی خواه می گوید

  امتیاز شما ۳۸۳ از ۴۵۰ است , (۸۵٫۱۱%)

 300. فرهاد عبادی می گوید

  ممنون از سایت جالبتون …

  نتیجه
  امتیاز شما ۳۶۵ از ۴۵۰ است , (۸۱٫۱۱%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 301. fatemeh می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامی
  سپاسگزارم بابت مطالب بسیار اموزنده و تاثیرگذار شما
  امتیاز شما ۳۹۹ از ۴۵۰ است , (۸۸٫۶۷%)

  دوست عزیز نتیجه این آزمون نشان می دهد که هوش هیجانی شما بالا است!

 302. زهرا می گوید

  سلام، ممنون از تستی که قرار دادین، نتیجه آزمون من:
  “امتیاز شما ۳۰۴ از ۴۵۰ است , (۶۷٫۵۶%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.”

 303. میترا مهدوی می گوید

  با سلام وخسته نباشید من اعتماد به نفسم تقریبا خوبه با مشکلات میجنگم ولی با اینکه روابط عمومی خوبی دارم زیاد اهل ارتباط برقرار کردن نیستم واین کار راهم بیشتر اگاهانه انجام میدهم یکی از دلایل ان سطح بالای توقع من از افراد در رعایت حریم شخصی وعدم سو استفاده از روابط دوستانه هست
  با تشکر فراوان م.م

 304. م .م می گوید

  سلام تشکر از برنامه های خوب شما
  نتیجه تست هوشم ۸۷/۷۸ بود

 305. مرتضی می گوید

  سلام. خدا قوت
  امتیاز شما ۲۶۵ از ۴۵۰ است , (۵۸٫۸۹%)
  اما تلاشمو میکنم خیلی بهتر شم . هیچ وقت متوقف نمیشم . ممنون از شما

 306. بهزاد می گوید

  امتیاز شما ۴۱۷ از ۴۵۰ است , (۹۲٫۶۷%)

 307. zara می گوید

  سلام
  نتیجه آزمون من ۳۶۳ از ۴۵۰ است (۸۰٫۶۷%)

 308. رحیمه می گوید

  امتیاز شما ۳۳۸ از ۴۵۰ است , (۷۵٫۱۱%)

  دوست عزیز آزمون نشان می‌دهد که هوش هیجانی شما در جایگاه متوسط است که نشان می‌دهد باید تمرین بیشتری انجام بدهید.