دانلود فیلم خداحافظی مدیرعامل ماکروسافت – سخنرانی استیو بالمر

7

استیو بالمر از ژانویهٔ سال ۲۰۰۰ میلادی (دی ۱۳۷۸ شمسی) تا فوریه ۲۰۱۴ (بهمن ۱۳۹۲ شمسی) مدیرعامل شرکتمایکروسافت بود. او تمام دارایی خود را از راه کارمندی شرکت مایکروسافت بدست آورد، در حالی که نه موسس و نه خویشاوند موسس شرکت بود. او در فهرست ثروتمندترین افراد دنیا که توسط مجلهٔ فوربس منتشر می‌شود، با دارایی معادل ۱۵٫۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ میلادی در مکان ۵۱ دنیا قرار گرفته‌است.

در دوران استیو بالمر (تحت رهبری و مدیریت اش) شرکت مایکروسافت موفق رشد سود سالانه اش را از ۲۵ به ۷۰بیلیون دلار افزایش دهد و ارزش خالص شرکت توانست رشد ۲۱۵ درصدی کند و به ۲۳ بیلیون دلار برسد.

فیلم خداحافظی مدیرعامل ماکروسافت – سخنرانی استیو بالمر

در سال ۲۰۱۴ که بالمر قصد خداحافظی از ماکروسافت را داشت، یک سخنرانی بسیار جالب داشت که پیشنهاد می‌کنم حتی اگر کلمه‌ای زبان انگلیسی نمی‌دانید، بازهم این فیلم را از دست ندهید!

استیو بالمر در این سخنرانی بسیار پرهیجان با تمام احساسات خود از ماکروسافت خداحافظی می‌کند و واکنش‌های این سخنران بسیار جالب به نظر می‌رسد و ارتباط احساسی فوق‌العاده‌ای که با کارکانان مجموعه برقرار کرده است واقعاً ستودنی است.

هرچند خوشحال می‌شوم که شما اعضای عزیز، حتماً نظر خود را در مورد نوع اجرا و این که آیا اصلاً این موضوع در ایران قابل اجرا است یا خیر در قسمت نظرات بگویید.

امیدوارم از سخنرانی استیو بالمر نهایت لذت را ببرید.

شما می‌توانید فیلم خداحافظی مدیرعامل ماکروسافت – سخنرانی استیو بالمر را از قسمت پایین مشاهده کنید و یا روی لینک دانلود کلیک کنید.

برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید 

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 7 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. Yahyavi می گوید

  خیلی احساسی بود
  منم گریم گرفت

  اما به نظر من توی ایران اینتطوری نمیشه سخنرانی کرد

 2. mtb می گوید

  عالی بود وپر از احساس ؛ ولی تو ایران نمیشه این طوری خداحافظی کرد اصلا تو ایران یه مدیر این طوری لباس نمیپوشه چه برسه به اینکه بخواد خداحافظی کنه , دقیقا مث خداحافظی دو دوست یا دو همکار بود نه رئیس وکارمندش ؛ فاصله ما با اونا فرسنگهاست؛به نظر من خداحافظیش از ته دل و از روی صداقت بود و فیلم بازی نمیکرد .باتشکر

 3. behnam1383 می گوید

  ارتباط قوی و بزرگی مدیر ارشد یک شرکت را نشان می دهد با آن همه افتخار اینچنین با همکاران خود خداحافظی میکند همچون درختی که هر چه پر بارتر باشه افتاده تر است

 4. taghinezhad می گوید

  پر از احساس و مورد توجه بود. به نظر من یکی از دلایل موفقیت او این بود که می توانست در دل افراد نفوذ کند، نه اینکه خود را در جایگاه بالاتر ببیند. بدین ترتیب بازده کارمندان و تمایل آنها جهت همکاری افزایش می یابد.

 5. ساره می گوید

  چه با احساس و صمیمی بود
  چقدر دنیای ما متفاوته

 6. ولی بختیاری می گوید

  احساسات خیلی خوب وصمیمی بود.
  در ایران، متأسفانه بخاطر جوی که وجود دارد، خیلی از مدیرها مخصوصاً مدیران دولتی حتی تا آخرین لحظات هم این حس را با مخاطبین و کارکنانشان ندارند. در شرکتهای خصوصی نیز(البته بجز مثبت یک) اینقدر بصورت رسمی با کارکنان برخورد شده است و نتوانستند غیر از این جو، با آنان کار نمایند، لذا در موقع خداحافظی نیز نمی توانند آن جو را شکسته و با کارکنان صمیمی گردند.

 7. آرش محمدی می گوید

  فیلم سخنرانی رو دیدم حسی مثل حسرت دریغ و لذت و چند حس دیگه رو همزمان داشتم.
  اولا در کشور ما چه بخش دولیت و چه بخش خصوصی مدیران این شکلی در اقلیت هستن. مدیرانی که محبوب کارمندان باشن باز هم در اقلیت هستن خیلی هم در اقلیت هستن.
  دوم برگزاری چنین مراسمی اگر مدیری این شکلی شرایط رو داشت چرا که نه.

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside