گزارش سمینار سخنرانی آسانسوری

90

گزارش سمینار سخنرانی آسانسوری

سمینار سخنرانی آسانسوری در تاریخ ۱۰ مهر ماه در تهران با حضور ۱۵۰ نفر برگزار شد و از این پس قصد داریم که گزارش‌های کارگاه‌ها و سمینار‌ها را به سبکی جدید ارائه کنیم و آن هم استفاده از خود شرکت کنندگان برای نگارش متن گزارش است.

سخنرانی آسانسوری

بنابراین در ادامه آنچه می‌خوانید مروری بر مطالب سمینار سخنرانی آسانسوری به قلم ۱۰ نفر از شرکت کنندگان این دوره است. با ما همراه شوید تا مروری بر مطالب و حاشیه‌های این سمینار داشته باشیم:

سخنرانی آسانسوری چیست؟

شاید برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشد که لحظاتی فرصت پیدا کرده باشیم که با یک فرد پرنفوذ هم کلام شویم و نیاز به بر زبان آوردن کلماتی داشته باشیم که فرد متقاعد شود ارتباط بیشتری را با ما برقرار کند. واکنش بیشتر افراد قابل پیش بینی است. برخی به دلایلی مثل ترس از مواجهه ترجیح می دهند اصلا با آن شخص، روبرو نشوند. برخی با یک سلام و احوالپرسی و ابراز ارادت این فرصت را از دست می دهند و برخی … فقط افرادی که می دانند در این لحظات چگونه باید چه کلماتی را استفاده کنند برنده اند و این دقیقاً یعنی سخنرانی آسانسوری!

همانطور که در اطلاع‌رسانی‌ها عنوان شده بود- عنوان سمینار، «سخنرانی آسانسوری» بود و شاید برخی فکر می‌کردند جناب «آسانسور» نقش مهمی در این میان داشته باشد، ولی در همان توضیحات اولیه، همه قانع شدند که این عنوان، نشانه‌ای است برای یک سبک باز کردن باب گفتگو و جذب مخاطب در زمان بسیار کوتاه در جهت ایجاد رابطه‌ای پایدار.

۳ دقیقه، نهایت زمانی است که در این روش در اختیار شما قرار دارد و شرکت کنندگان دریافتند که از این زمان کوتاه چگونه باید به موثرترین نحو ممکن استفاده کنند و ارتباط پایداری را پایه‌گذاری کنند، که البته شاید فوراً هم جواب ندهد و بعدها این ارتباط بروز کند.

از پزشکان، بازاریابان، سخنرانان و اساتید گرفته، تا کارمندانی که به دنبال ارتقاء رتبه و حقوق هستند، و همچنین افراد عادی، همه در معرض مواجهه‌های کوتاه هستند که خیلی وقت‌ها درست استفاده نمی‌شود و جواب نمی‌دهد، علت نتیجه نگرفتن هم شرح داده شد و اینکه چکار باید کرد.

گزارش سمینار سخنرانی آسانسوری

اشتیاق شرکت کننده ها باعث شده بود که از ساعت ۸:۳۰ صبح تقریبا بخش عمده سالن پر شده بود. و سمینار راس ساعت ۹ صبح آغاز شد و از همین رو از ساعت ۸:۳۰ تا ۹ صبح تعدادی از شرکت کنندگان، در جلوی جمع به تمرین سخنرانی پرداختند و از این فرصت بهترین استفاده را بردند.

 

اولین اسلاید با یک مثال و نمونه آغاز شد در ابتدای سمینار آقای بهرام پور برای درک بیشتر مخاطبان از موضوع سمینار ،با این داستان فرضی شروع کردند که اگر روزی با آقای بیل گیتس در آسانسوری باشید و تنها ۹۰ ثانیه فرصت داشته باشید که روی ایشون تاثیر بگذارید، چیکار می کنید و چی میگید…؟؟؟

البته لزومی ندارد که در سخنرانی آسانسوری، ما در آسانسور باشیم و یا مخاطب ما بیل گیتس باشد! محل آن می‌تواند هر جایی و شخص مقابل می‌تواند هر شخصی باشد

 

سخنرانی آسانسوری

با توجه به جو کسل کننده سمینار، همه حضار درخواست ترک جلسه را داشتندنه! شوخی کردم:)) یک کار عملی برای ایجاد نشاط هر چه بیشتر

اصلا فکرش را هم نکنید در سمینارهای آقای بهرام پور شرکت کنید و فرصت پیدا کنید یک چرت کوچولو بزنید:)

 

2

در این سمینار هم لحظات شاد زیاد داشتیم. اصولا شما وقتی به سمینارهای آقای بهرام پور می آیید، فقط یکی از دلایل حضورتان یادگیری است. فکر می کنم اگر کسی در سمینارهای ایشان، لبخند نزند، انرژی مثبت نگیرد و شاداب نشود، شاید هیج جای دیگری هم نتواند این موارد رو تجربه کند. 

خنده در کارگاه سخنرانی اسانسوری

یکی از تمرین های کلاس از بین بردن خجولی در صحبت کردن بود. بعضی از شرکت کنندگان  باید می آمدند روی سن و جلوی همه شرکت کنندگان شعر های بچه گانه می خواندند.

این تمرین هم خیلی موثر بود و هم خیلی فضا رو شاد نگه داشت. این دو تا دوستمون رو که می بینید با هم عموزنجیرباف رو می خوندند و بازی می کردند. خلاصه جاتون اون بالای سن خالی بود!

4

سخنرانی آسانسوری در یک نگاه

همانطور که در اسلاید زیر مشخص است، در سخنرانی آسانسوری باید ۳ گام را برداریم.

در واقع طی ۳ مرحله میتونی  ابتدا مخاطب را شگفت زده و جذب کنید و هنگامی که پرسید چطور ممکنه ؟!  با توضیحاتی که میدهید نظرش رو تامین میکنید و از زبان رفتارش میفهمید که حالا زمان دعوت کردن واضح است.

اینجا بود که وقتی استاد از یکی از حضار خواست تا یک کار شگفت زده کننده انجام دهد این آقا همه حضار را به قول آذری زبان ها آچ مز کرد !!! و روی سن شلوارشان را در آوردند!

این حرکت البته مورد تایید آقای بهرام پور نبود و برای سخنرانی آسانسوری هم مناسب نبود ولی اولا کمک کرد که کلاس جلوتر بره و ثانیا سطح نشاط جمع رو بالا برد!!

5

و استاد بهرام پور که همچون همیشه صبورانه به سوالات پاسخ می دادند….

6

پذیرایی تحت تاثیر مشق آقای بهرام پور بود. استاد ضمن تشریح چگونگی ارتباط گیری آسانسوری، به شرکت کنندگان توصیه کردند: در زمان پذیرایی، با به کار گرفتن آموزش های ارائه شده در وقت اول سمینار، با دو نفر جدید به نحوی ارتباط بگیرید که منجر به این شود که ترغیب شوند تا شماره تماستان را از شما بگیرند.

زمان استراحت با همه پذیرایی های دیگر متفاوت بود و کاملا هدفمند و درراستای اهداف سمینار طراحی شده بود. زیرا که با توجه به حضور چندین بیزینس من و سایر افراد برجسته در جلسه قرار بود ضمن تغییر ذائقه، افراد حداقل سه ارتباط موثر بر اساس نکات آموزشی ارائه شده برقرارنموده و به نوعی ماهیت سمینار را به یک کارگاه آموزشی تبدیل نمایند.

7

علاوه بر شرکت‌کنندگان عزیزی که در کارگاه ثبت‌نام کردند، افراد شاخص دیگری بودند که قدم بر دیدگان ما نهادند و با حضورشان ما را خوشحال کردند. نمونه‌اش آقای تقوی مدیر انتشارات تعالی (ناشر کتاب انسان ۲۰۲۰)که آسانسوری خودشان را معرفی کردند و برای چاپ کتاب شرکت‌کنندگان اعلام آمادگی کردند

8

من چه نفعی می توانم به شما برسانم؟

یاد گرفتیم قبل از اینکه  از دیگران درخواستی داشته باشیم به این فکر کنیم که در ازای کمک آنها چه نفعی می توانیم برای آنها داشته باشیم تا آنها هم انگیزه لازم برای کمک به ما را داشته باشند.

9

ارائه یک بیزینس پلن!

در اواخر سمینار استاد بهرام پور یک طرح اقتصادی راه اندازی یک شهرک صنعتی را که دارای اعداد و ارقام واقعی بود برای ما مطرح کرند و آخرین تمرین عملی کلاس، این بود که همه شرکت کننده ها با داشتن اطلاعات یک طرح کسب و کار، یک سخنرانی  آماده کنند و طی سه دقیقه سرمایه گذاران را مجاب کنند که روی این طرح سرمایه گذاری کنند. به قید قرعه یکی از شرکت کنندگان سخنرانی خودش را ارائه کرد. این تمرین خیلی خوب نشان داد که در سه دقیقه هم می شه یک سخنرانی قانع کننده داشت.

بطور خلاصه سخنرانی آسانسوری در یک نگاه شکلی جدیدی از معرفی خود همراه با ارائه رزومه کاری است که با نوع کلاسیک آن بخوبی آشنا هستید و در این سمینار تلاش شد تا شما را با مفاهیم، موارد کاربرد، تکنیک ها و ابزار و روشها و راهکارهای  آن آشنا کنند. برای فهم بهتر مطلب این کار عملی انجام شد و با ارائه مسئله ایی با عدد و رقم یکی از شرکت کنندکان به معرفی بیزینس  پلن فرضی پرداخت.

سخنرانی آسانسوری

استاد ضمن تشریح اینکه فرامین این سمینار بدون تمارین مکرر ممکن نیست، به سبک همیشگی، سخنرانی را با جمله ای انگیزشی و طلایی به پایان رساندند:

می توانم شکست را بپذیرم اما تلاش نکردن را هرگز

راستی کدامیک از انسان های موفق را می شناسید که هیچ شکستی نخورده باشند و بدون زحمت به جایگاهی رسیده باشند؟

11

اینکه در پایان یک برنامه ۴ ساعته، همان انرژی و لبخند موقع آغاز را ببینید، شوق و شور شما را چند برابر می‌کند و خدا را سپاس ‌گذارید که چنین همراهان خوبی دارید.

و این بود پایانی خوش بر سمینار سخنرانی آسانسوری، همراه با لبخند رضایت بر دیدگان همه…

سخنرانی آسانسوری

فیلم این سمینار در آدرس زیر قرار گرفت:

خرید فیلم سمینار سخنرانی آسانسوری

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 90 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. مسلم می گوید

  ممنونم که گزارش های کامل تری نسبت به برنامه های قبلی نوشته شده است
  بی صبرانه منتظر فیلم سمینار هستیم

 2. بهاره رفیع نسب می گوید

  نمیشه فیلم سمینار رو زودتر آماده کنید؟ من خیلی عجله دارم و کار مهمی دارم و دوستم که توی کارگاه بود خیلی تعریف کرده
  توروخدا عجله کنید

  1. Firooze می گوید

   بسیار سپاس گذارم بابت این دوره رایگان سخنرانی. که باعث شده ترس ما تاحدود زیادی از ارتباط بااشخاص کختلف کم شود یاحتی تجارب جدید و ویژه ای که تابحال فکرش راهم نمی کردیم را تجربه کنیم. بهرام پور عزیز پایدار و پیروز باشی تا همیشه. امیدوارم یه روز من هم درسمینارای شما بتونم شرکت کنم.

 3. شایان احمدی می گوید

  سلام استاد
  فوق العاده عالی بود
  تبریک می گم و خیلی استفاده کردم

 4. محسن انصاری می گوید

  یک هفته ایمیلمو چک نکردم و یک کارگاه فوق العاده رو از دست دادم
  خیلی دارم حسرت می خورم و ای کاش می تونستم حضور پیدا کنم. چون توی سمینار ۲۰۲۰ شما بودم و بسیار عالی بود
  لطفاً فیلمشو با تخفیف بذارید

 5. ناطقی می گوید

  لطفا فیلم های کوتاهی از سمینار قرار دهید

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیز
   حتماً تا هفته آینده فیلم‌هایی کوتاه از این سمینار را قرار خواهیم داد.

 6. اسلام پرست می گوید

  آقای بهرام پور این سمینار به درد ما دانش آموزان هم می خوره؟

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   دوست عزیز سلام
   تبریک میگم به شما که در دوران دانش آموزی به فکر یادگیری این مهارت‌ها هستید
   مطمئن باشید این مهارت به درد دانش آموزان هم می خورد اما یک امای بزرگ وجود دارد!
   این که شاید لازم باشد چیزهای مهمتری را اول بدانید و بعد به سراغ این بیایید.
   مثلاً اگر با مقوله ارتباط موثر در روابط اجتماعی آشنایی ندارید، سخنرانی آسانسوری در اولویت دوم قرار می گیرد و لازم است که اول ارتباط موثر خود را تقویت کنید.
   امیدوارم بتوانید اولویت بندی خوبی داشته باشید.
   موفق باشید

 7. سالار یامچی می گوید

  ممکنه کتابی فارسی در مورد سخنرانی آسانسوری ارائه کنید؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   در فارسی کتابی نداریم و شما می توانید واژه Elevator Pitch را جستجو نمایید تا به منابع دست یابید.
   با تشکر از اینکه به مطالب توجه می کنید.

 8. سیدمحمد حسنی زاده می گوید

  سمینار خوبی بود، خوشحالم که در این سمینار حضور داشتم و استارت یک کار عملی بعد از این سمینار را زدم. 😉

 9. بانو می گوید

  سلام به همه

  خداقوت

  گزارش خوبی بود
  با دیدن عکسها ، خنده بر لبانم جاری شد.
  عالی تر بود اگر نمونه این سمینارها در استان های دیگر هم برگزار می شد.

 10. فاطمه حاجی ولیئی می گوید

  با سلام
  کارگاه بسیار مفیدی بود، می توانم بگویم یکی از مهمترین نکاتی بود که من به آن نیاز داشتم. البته بدون تمرین خودم تغییری حاصل نخواهد شد. امیدوارم به بهترین نحو آن را تمرین کنم تا در مواقع لزوم بتوانم خودم و پیشه خودم را به شیوه ای موثر معرفی کنم.
  با تشکر

 11. پروانه فراهانی می گوید

  با سلام خدمت دوستان و استاد بهرامپور عزیز.
  مزایا:۱-مطالب بیان شده در کارگاه از نظر علمی کمی سنگین بود که شما آنرا کاربردی و بسیار قابل فهم ارائه کردید.۲- حرکت آقای شلوار را خیلی عالی مدیریت کردید.
  معایب:مطالب کارگاه نیاز به کارگاه بعدی دارد.
  من و افرادی که در انتهای سالن نشسته بودیم نتوانستیم همه مطالب را متوجه شویم.
  در کل عالی بود.

 12. زهره می گوید

  ما بوشهر هستیم و برامون خیلی سخته واسه ۱روز یا ۲روز واسه سمینار در تهران در رفت و آمد باشیم.
  ای کاش آقای بهرام پور در بوشهر هم سری میزدند .ما مشتاقانه در بوشهر منتظر برگزاری سمینارهای بسیار عالی و حرفه ای شما هستیم .

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   آقای بهرام پور تأکید زیادی بر روی اجرای برنامه‌ها در شهرهای دیگر دارند و اکنون شعبه‌های بندرعباس و اهواز به صورت جدی به فعالیت می‌پردازند و امیدوارم که هرچه زودتر علاقه‌مندان این حوزه در شهرهاي ديگر نیز در دوره‌های ما حضور داشته باشند.
   برگزاری دوره‌های آموزشی در شهرستان‌ها در صورت انجام هماهنگی در شهر مورد نظر امکان‌پذیر می‌باشد.
   امیدواریم بتوانیم در شهر بوشهر نیز دوره ای برگزار کنیم.
   از توجه شما متشکرم

   1. بانو می گوید

    لطفا بفرمایید در اهواز – کجا و چه موقع برنامه ها اجرایی می شود .

    سپاسگذارم

    1. حدیث رحمانی می گوید

     دوست عزیز برنامه ها در اهواز توسط مجموعه روزنه نگاه برگزار می شود که می توانید از آن مجموعه پیگیری کنید.
     با تشکر از توجه شما

 13. اميد روشنگر می گوید

  به نظرم جاي اين سمينار در ميان مهارتهاي ارتباط كلامي خالي بود كه البته با اين آسانسور ما به مقصد نزديكتر شديم.
  اين كارگاه نكات بسيار ارزشمندي براي من داشت. تقريبا همه نكات مفيد در يك مجموعه مدون ارائه اشد.
  ممنون از برگزاري سمينار و البته نثر روان گزارش….

 14. علی نیکوصحبت می گوید

  سمینار بسیار پر بار بود ، به نظرم مطالب گفته شده نه تنها در مورد کسب و کار بلکه در همه موارد زندگی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد

 15. مرتضی پورقلی می گوید

  با سلام خدمت دوستان گرام و آقای بهرام پور
  میخواستم راجع به سخنرانی اسانسوری بیشتر بدونم آیا کتاب یا منابعی دارد ؟
  در ضمن شما (آقای بهرام پور) در تلگرام کانالی دارید یا خیر؟
  ممنون

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   در فارسی کتابی نداریم و شما می توانید واژه Elevator Pitch را جستجو نمایید تا به منابع دست یابید.
   در حال حاضر مجموعه در تلگرام کانالی ندارد.
   با تشکر از توجه شما

 16. علیرضا می گوید

  این شکل جدید معرفی خود را خیلی بیشتر از نوع کلاسیک آن می پسندم. خیلی کوتاه و مفید و خیلی اثر گذار …
  مهارت استاد بهرامپور در انتقال مفاهیم آن، ستودنی است. سپاسگزارم
  مستدام باشید

 17. ابوالفضل قراخانلو می گوید

  با سلام
  به نظر من هر سمیناری که برگزار میشه باید دید چه کسی او سمینار را داره برگزار می کنه .اگه طرح یک سمینار هر چقدر هم قوی طراحی شده باشه و مطالب آموزنده اون هم به حد کافی زیاد باشه ولی این سمینار توسط یک سخنران ضعیف برگزار بشه باز هم کسل کننده خوهد بود ,این مطلب را گفتم تا همه در نظر داشته باشیم
  ۱-این سمینار از نظر محتوا بسیار عالی بود و بسیار خوب طراحی شده بود .یعنی شروع ,محتوا و پایان خوبی داشت.
  ۲-شور و هیجان استاد بهرام پور به صورت وصف ناپذیری قابل ستایشه و طبیعتا در اجرای سمینار سخنرانی آسانسوری شاهکار کردند .
  ۳-عکس العمل استاد در کنترل کارهای پیش بینی نشده عالی بود.
  جا داره از استاد بهرام پور به دلیل انتقال انرژی مثبت به دیگران تشکر کنیم. استاد بهرام پور سپاس

 18. ر - محققی می گوید

  فرصت طلبی و جذب درآمد را با شما میتوان راحت تر آموخت. بسیار هوشمندانه و زیرکانه به درآمد فکر میکنید. در صورتی بار تجارب و تخصص شما بسیار عامیانه و مقدماتی است

   1. زند ی می گوید

    سلام اقای بهرام پور ببخشید این سمینار ها بدرد دانش اموزان هم میخوره

    1. حدیث رحمانی می گوید

     دوست عزیز و گرامی سلام
     سمینارهای آموزشی هر کدام محتوای متفاوتی دارند و شما می توانید بسته به نیازتان در آن ها شرکت کنید.
     به طور مثال اگر در حیطه خاصی فعالیت می کنید و یا احساس می کنید توانایی دارید که میشه از آن استفاده کرد این سمینار می توانست به شما کمک کند.
     موفق باشید.

  1. احسان می گوید

   ر – محققی عزیز
   راست میگی شما هم جذب درامد کن. مگه الکیه عزیزم. استاد روزی ۱۰ ساعت کار می کنند و با این همه مشغله مطالعه ی روزانشون قطع نمیشه. من گفت وگو و مناظره های ایشون با اساتید دانشگاه را از نزدیک دیدم همه به بالا بودن بار علمی ایشان اعتراف می کنند.
   لطفا از این به بعد با دقت بیشتری نظر بدهید

 19. مصطفی طاهری می گوید

  سلام خدمت استاد عزیز و خسته نباشید خدمت شما و همه همکاران محترم شما
  سمینار سخنرانی آسانسوری بسیار عالی و پرمحتوا بود اما به نظر من بهتر بود برای عنوان این سمینار نام بهتری که با موضوع آن سازگار بود انتخاب میشد در طول سمینار شرکت کننده ای که کنار من نشسته بود از اول تا آخر هیچ مطلبی رو یاداشت نکرد وقتی که از ایشان علت رو پرسیدم گفتند که زمانی که میخواستم برای این سمینار ثبت نام کنم فکر کردم این سمینار در مورد سخنرانی و فن بیان است اما حالا که اینجا آمئم متوجه شدم که مطلب چیز دیگری است .
  به همین دلیل به نظر من بهتر بود که نام سمینار را به عنوان مثال معرفی آسانسوری یا پرزنت آسانسوری انتخاب میکردید
  در کل بسیار مفید و جالب بود ممنون و تشکر

 20. خشایارعبدالهی می گوید

  این سمینار بسیار عالی بود وبا توجه به زمان محدود آن نکات خوبی مطرح شد وبا توجه به تمرین زمان استراحت برای ۳ارتباط برقرار کردن عملی بودن آن نیز اثبات شد
  فقط نیاز به تمرین بسیار وتجربه دارد

 21. نیشابوری می گوید

  با سلام و احترام
  این کارگاه عالی بود از چند جهت؛
  ۱- کاملا کاربردی بود .
  ۲- چندین بار در زندگی هر شخص یک موقعیت خاص که می تواند به جای پله ترقی آسانسور ترقی باشد بوجو د بیاید.و این راهکار نحوه استفاده از این موقعیت را نشان داد.
  ۳- نام گذاری جلسه شاید بتوان به جای سخنرانی آسانسوری ،پیشرفت آسانسوری نامگذاری کرد .چون پر بی راه نیست اگر بگوییم یک معرفی خوب حداقل ۱۰ سال آدم را جلو میندازد و موقعیت هایی بهتر و مطلوبتری را بوجود خواهد اورد.
  ۴- جمع گرم و صمیمی و انرژی بخش ، فضای خوب این سالن را دوچندان کرده بود، که این احساس خودش به اندازه آموزشی که در جلسات ارائه می شود ارزش و اهمیت دارد.
  ۵- عکس العمل سریع در قبال مسائل غیر قابل پیش بینی و دریافت تجربه از استاد گرامی جناب آقای بهرامپور در این جور مواقع بسیار جالب بود.
  ۶- میزان توقع و عکس العمل مخاطبین و تفاوتهای فردی در برداشت از یک موضوع ثابت “مثلا اقای شلوار “هم بسیار آموزنده و مفید بود.
  ۷- تلاش شاگردان در مدرسه استادی به جهت رشد فردی و استفاده از فرصتها برای نشان دادن قابلیت ها قابل تحسین است،اما خوب است مراقب ارزش زمان و وقت دیگران نیز بود.و کاملا آماده جهت تمرین بر روی سن حضور پیدا کرد.
  نکته مهم و ضروری
  تلاش شما استاد گرامی جهت فرهنگ سازی ، توسعه و پیشرفت و بهبود اوضاع جامعه و همینطور ساختار شکنی های خشک آموزشی و تبدیل آن به مسائل کاربردی و جذاب قابل تقدیر است .
  شاد و موفق باشید.

 22. شهرام عادلی می گوید

  بموقع و بدون تاخیر شروع شد، مثل همیشه. زمان بندی بی نقص بود، مثل همیشه. ارائه زیبا بود مثل همیشه. درس زندگی گرفتم، مثل همیشه. احساس خاص بودن کردم، مثل همیشه. ، کلی خندیدم و شاد بودم مثل همیشه و در نهایت اینکه مدیون استاد بهرامپور هستم، مثل همیشه…

 23. حامد کرمی متین می گوید

  سلام
  ابتدا تشکر میکنم از سمینار خوب و مفیدی که برگزارشد
  لازمه عرض کنم که از اونجایی که برای من همیشه تاثیرگذاری در سخنرانی ها و ارتباطات حتی کوتاهم نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بود به خاطر همین همواره به صورت ناخودآگاه به دنبال راه یا دستورالعملی میگشتم تا بتوانم این کار رو به نحو احسنت انجام بدم…و سمینار سخنرانی آسانسوری فرصتی بود تا این مهارت رو یاد بگیرم…از نکاتی که در این سمینار مطرح شد واقعا لذت بردم و از اونجایی برای ماهر شدن در این مهارت نیاز به تمرین هست در حال استفاده از راه کارهای اون هستم….از نقاط قوت این سمینار این بود که برای اولین بار بود که در ایران برگزار میشد و واقعا موضوع بسیار خاصی داشت که کمتر کسی به آن توجه می کرد

 24. محسن محمدی می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید
  فکر می کنم در مورد چنین سمینارهایی که راهکارهایی عملی ارائه میدن تنها باید راجع به چگونگی برگزاری سمینار نظر داد نه راجع به محتوا چرا که در مورد کارآمد بودن محتوا اون هم در چنین سمیناری که منابعِ مورد استفاده رو معتبرترین و به روزترین کتابها و اطلاعات زمینه ی خودش تشکیل میده عملا شک و شبهه ای باقی نمیمونه. با این اوصاف بیش از ۸۰ درصد کارایی این سمینار به خود شرکت کنندگان بستگی داره که چقدر و به چه گونه ای مطالب ارائه شده رو به کار ببندن و اگر موفق نبودن چقدر حاضرن جهت کسب مهارت بیشتر تمرین کنند و ممارست به خرج بدن.
  اما در مورد برگزاری سمینار باید گفت که طبق معمولِ سمینارهای آقای بهرام پور، نقاط قوت رو به نظر بنده میشه به این شکل بر شمرد: ۱- اطلاع رسانی دقیقِ قبل از برگزاری سمینار در مورد محل و ساعت برگزاری و حتی نحوه لباس پوشیدن، ۲- شروع سمینار در راس ساعت اعلام شده و حضور آقای بهرام پور قبل از آن ساعت در سالن، ۳- پذیرایی، ۴- ارائه جزوه رنگی و صحافی شده با کاغذهای مرغوب، ۵- ارائه جذاب و دوست داشتنی آقای بهرام پور، ۵- انجام کار عملی و…
  در مورد نقاط ضعف هم تنها موردی که میتونم بهش اشاره کنم و از معدود دفعاتیه که در سمینارهای آقای بهرام پور اتفاق افتاد، مناسب نبودن سالن برای این تعداد از شرکت کنندگانه، چرا که اتفاقات روی سن برای کسانی که در ردیفهای انتهایی نشسته بودن به سختی قابل مشاهده بود.
  با آرزوی توفیق روزافزون برای شما

 25. میثم می گوید

  با سلام
  آیا می تونیم کمکی یا همکاری جهت برگذاری سمینار در یزد داشته باشیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
  خوشحال میشم بتونیم همکاری هایی داشته باشیم.
  سپاس

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از اعلام همکاری شما متشکریم
   ممنون می شویم شرایط خود را به آدرس ایمیل site@bahrampoor.com ارسال نمایید.

 26. علی می گوید

  سلام استاد بزرگ و فهیم….درود….

 27. سید علی باقرپور می گوید

  سلام خدمت همه دوستان
  چون ۵۰-۶۰ درصد مطالبی که برای توصیف این دوره فرستاده بودم در متن بالا استفاده شده حرف خاصی نمی مونه جز اینکه کلا فرصت با آقای بهرام پور بودن رو از دست ندید
  آدم عجیب غریبیه
  من بهش میگم زوگربرگ ایران!
  برای اثبات ادعام فقط برید رتبه سایت ایشون رو با کسانی که ۱۵-۲۰ ساله دارن سمینارهای مهارت محور و موفقیت میذارن تو سایت الکسا ببینید و مقایسه کنید. این موفقیت بعد از ۴ سال کاره
  وقتی امثال من که هیچ اعتقادی به سمینارهای موفقیت و شبیه به اون ندارن و یک بار هم در این سمینارها شرکت نکردن( که البته خیلی خوشحالم از این موضوع) اینطور مجذوب ایشون شدن یعنی یه تفاوت قابل لمس با بقیه وجود داره
  بخدا هیچ نسبتی هم باهاشون ندارم(-:
  خلاصه اینکه محمد پیام بهرام پور رو خوب به خاطر بسپارید…
  چون در آینده در مورد ایشون حتی در بین مردم عام خیلی خواهید شنید

 28. سحر می گوید

  بسیار عالی ، به امید اینکه بتونم در اولین فرصت در سمینارهاتون شرکت کنم.ممنون از مرالب آموزشیتون

 29. ماریا می گوید

  سلام
  از دیدن عکسها واقعا خوشحال شدم و امیدوارم یه روز بتونم در همچین جلساتی شرکت کنم.منتظر ویدئو جلسه هستم..
  خیلی دوستون دارم

 30. م فتاحی می گوید

  سلام به همه دوستان خوبم
  ایده این سمینار خیلی فوق العاده است
  اثرگذاری تنها در سه دقیقه
  تفکر و کلام ما چقدر می تونه قدرتمند باشه …

  آقای بهرامپور ممنون بابت خلق این فرصت یادگیری

 31. فریدون می گوید

  با سلام خدمت استاد عزیز خواستم ببینم برای افرادی مثل ما که در سمینار حضور شرکت کردیم دانلود فیلم سمینار رایگان است یا نه با تشکر لازر
  بنده از اولین کسانی هستم که کتاب جعبه ابزار و انسان ۲۰۲۰ را خریداری کردم و الان هم در حال گذراندن دوره غیر حضوری فن بیان هستم با تشکر مجدد

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   ممنونیم از اینکه مطالب را پیگیری می کنید و برای یادگیری خود وقت می گذارید.
   فایل صوتی سمینار به صورت رایگان برای تمامی شرکت کنندگان ارسال شد و در صورت تمایل می توانید فیلم را خریداری فرمایید.
   با تشکر از توجه شما

 32. رضا می گوید

  خیلی خوشحالم که در این سمینار متفاوت شرکت کردم . راه کار های مفید و کاربردی رو یاد گرفتم.
  از شما ممنونم آقای بهرام پور

 33. محمدرضا می گوید

  سمیناری بسیار مفید ، کاربردی و در عین حال جذاب بود و باعث شد خیلی از فرصت هایی که در راستای پیشرفت مون هستن رو بهتر ببینیم و ازشون بهره مند بشیم که همه ی اینها در نهایت باعث افزایش کیفیت زندگی خودمون و دیگران میشه.
  خیلی خیلی ممنون از استاد بهرام پور عزیز

 34. شهاب بشیری می گوید

  با سلام
  سمیناری که برگزار گردید یکی از بهترین سمینارهایی بود که تا حالا شرکت می کردم هم از لحاظ کیفیت محتوی خیلی عالی بود و به مطالب کاربردی خوبی اشاره گردیده بود و هم اینکه سمینار بسیار پرنشاطی بود
  با تشکر از استاد بهرام پور

 35. فریدون لازر می گوید

  با سلام خواستم راجع به راه اندازی لینک ارسال فیلم سخنرانی شخصی جهت بازبینی در سایت سوال کنم با تشکر لازر

  1. حدیث رحمانی می گوید

   جناب آقای لازر سلام
   در حال حاضر امکان راه اندازی چنین بخشی با توجه به برنامه کاری امسال مان نیست.
   چنانچه در آینده چنین شرایطی فراهم بود حتماً اطلاع رسانی انجام می شود.

 36. اعتماديان می گوید

  باسلام
  اهميت سخنراني آسانسوري برهيچ كس پوشيده نيست و گاها بسياري از ما بدليل ضعيف عمل نمودن در اين شرايط فرصت هاي چشمگيري را از دست داده ايم
  همانطوركه در سمينارمطرح گرديد نميتوان انتظار داشت كه پس از شركت در يك سمينار بدون تمرين و آماده شده جهت اين شرايط به درجه استادي رسيم
  پس اكنونكه اططلاعات كليدي وكاربردي لازم را در اين سمينار بدست آورديم شايسته است همانگونه كه در ابتدا تعهد داديم
  در جهت عملكردي نمودن آن همت نماييم

 37. شهنازغفاری می گوید

  باعرض سلام وخداقوت
  ازاینکه استادبهرام پورتلاش می کنندجدیدترین متدهاروارایه بدهندجای تقدیروتشکرداردازدقت عمل که برای برگزاری سمینارارایه شده بودواقعامتشکرم فقط عنوان آسانسوری یه مقداری قابل فهم بودن روسخت می کنه

 38. حسین سیلانی می گوید

  با سلا م ودرود فراوان به همه دوستان عزیزبخصوص استاد بهرام پور به نظر من این سمینار دارای چندنکته خیلی خوب بود:
  ایتکه افراد با هر جایگاهی می تواننداز این نمونه ارائه شده استفاده نمایند واین که بدانیم همیشه فرصتها در دسترس نیستند پس باید برای اینگونه زمانها آمادگی کاملی از قبل داشته باشیم وفرصت را غنیمت شماریم ویک نکته اینکه بهتره که همیشه همراهمون کارت ویزیت داشته باشیم برای ارائه کردن
  ۲- نکته بسیار خوب تمرین رفع خجولیست چراکه ما خیلی از اوقات فرصتهای خوب را به خاطر خجالت کشیدنمان از دست میدهیم پس باید براین مانع بزرگ هم غلبه کنیم
  ۳-دررابطه با سه مرحله ارائه سخنرانی باید بگویم همه مراحل مهم هستند ولی به نظرمن اولین مرحله WOWاز همه مهمتر ه چرا که اگر این مرحله را خوب نتوانیم اجراکنیم مابقی مراحل خودبخود از دست میرود
  ۴- نکته بعدی موردی بود که درنحوه ارائه دوستمان در سمینار اتفاق افتاد که به نظر من نکات بسیار خوبی در آن نهفته بود مثل :برای مرحله wow باید این کار با توجه به مسائل فرهنگی وقومی ودر یک کلام مخاطبان خاص سمینار اتفاق بیفتد ودیگر اینکه گول خندیدن حضار رانخوریم چون ملاک رضایت واقیشان لزوما نمی تواند باشد
  ۵-نکته بعدی خوب سمینار، تمرینی بود که استاد جهت ارتباط گیری با افراد ارائه دادند که با توجه به موضوع سمینار بسیارخوب بود
  ۶- ونکته آخر نحوه ارائه یک طرح و نحوه توجیه آن برای دیگران که خوب بود ولی زمان برای ارائه کامل آن به نظر من کافی نبود
  در پایان به خاطرتمامی زحماتی که گروه استاد وبخصوص خود ایشان میکشند بسیار سپاسگذارم

 39. زهرا می گوید

  باسلام خدمت استاد گرانقدر ممنون از گزارشتون منم خیلی دوست داشتم که تو سمینارتون شرکت کنم به خاطر زندگی کردن تو شهرستان برام رفت وامد کردن سخته

 40. فاطمه می گوید

  سلام خدمت همگی و استاد عزیزمان
  از مطالبی که در سایت قرار داید مشخصه سمینار عالی و جذابی بود امیدوارم قسمت ماها که راهمون دور هستش بشه . با کمال تشکر از شما استاد زحمت کش

 41. امیر می گوید

  بسیار عالی و آموزنده بود. مخصوصا قسمت شلوار آقای ابوطالبی

 42. سینا محمدیان می گوید

  ممنونم از آقای بهرام پور
  فوق العاده بود
  من ۲ روز زمان گذاشتم و تونستم یک دستور العمل برای آسانسوری صحبت کردن بنویسم،تمرین کردم با مدیران عامل شرکت ها چطور پیاده سازی کنم،زمانیکه قرار ملاقات داشتم با یک مدیر عامل،ایشون به من گفتند زمان ایشون بسیار کمه!حتی به من گفتند زود بگئ باید برم جایی!من هم آسانسوری بیمه ای که می دونستم ایشون مورد استفاده اش هست رو بهش مشاوره دادم!مدیر عامل هم به من گفت فردا صبح من منتظر شمام تا بیشتر صحبت کنیم!

 43. حامد قاسمی می گوید

  با سلام و احترام:
  برگزاری سمینار به لحاظ محتوا و خصوصا اجرا بسیار عالی بود.
  جایی که شما به قابلیت های خودتون وجهه عملیاتی می بخشید. راستش خیلی وقت ها افراد تکلیف خوشونو نمی دونند و در نوع نیاز به ایجارارتباط با افراد موثردچار یک افراط و تفریط می شوند. برخی ها گویی آن چنا ن غرق در کمالات فرد مقابل شده که گویی ایشان، تنها فرشته نجات بوده و فقط می بایست به ریسمان آن جناب چنگ زنند. که البته این کار باعث می شه که ضمن مخدوش کردن وجهه خودمون هیچ گاه طرف مقابل ذهنیتی خوبی نسبت به ما پیدا نکنه و به نوعی رفتار ما تو ذوق بزنه و در آخر او دنبال راهی بگرده تا از دست ما فرار کنه. متاسفانه گروه دیگر از سمت دیگر پشت بام سقوط می کنند! یعنی اعتقاد دارند (با صدای قلدرمابانه بخوانید) که تنها من خودم هستم که می توانم تعیین کننده باشم ،من و پارتی بازی ، داداش پس توکلت به خدا کجا رفته؟ و از این دست ادبیات مشابه که خب، معرف حضورتون است. اما به نظرم هریک از ما باید کلامونو قاضی کنیم و یک بار به طور جدی این سوال رو از خودمون بپرسیم که بالاخره تکلیف چیست؟ مرز بین شرافت و ذلت انسانی کجاست؟ و چطور می تونیم این دو را از هم متمایز کنیم. البته بنده خودم این موضوع رو در خصوص افراد مختلفی بررسی کردم و جالب است بدانید که اکثر افرادی که اعتقاد به هر یک از طرف افراط و تفریط داشتند دقیقا رفتاری کاملا نسبی داشته و گاها بر حسب شرایط تابع هریک از دو شق یاد شده می شدند. بعضی وقت ها که می تونستند پیش بینی کنند که پیروز داستان هستند طوری ایجاد ارتباط به هر قیمتی را توجیح می کردند که شما مهر تاییدی بر عملکردشون بزنید و از طرفی در شرایط دیگه(خصوصا ناکامی ها) پیشرفت را تنها منوط به تکیه صرف به قابلیت های خودشون تلقی می کردند و در افراطی ترین حد (بلا نسبت ) می گفتند که این کار از مصادیق شرک برای خداست.
  اما بگذریم فکر می کنم همه عزیزانی که در سمینار مذکور شرکت کردند اگه قبل از حضور نسبت به این مسئله ذهنیت مبهمی داشتند در حال حاضر موضوع براشون کاملا شفاف و بدیهی شده.شما بر اساس توانایی هایی که داری خودت و قابلیت هاتو به شیوه کاملا اصولی بر اساس نیازهای طرف مقابل معرفی می کنی و بعد موارد راهبردی رو بر حسب نیاز مخاطبتون ارائه می کنید. اینجا احتمالا دوستان این نکته ظریف را درک کردند که قاعدتا شما می بایست در یک زمینه مشخص توانایی هایی ولو ضمنی داشته باشید تا بتوانید در آن حوزه حداقل صاحب چند نظر باشید چرا که در نهایت قرار است افراد تحت تاثیر پیشنهاد ما قرار گرفته تا این ارتباط حداقلی تبدیل به بک ارتباط مستمر گردد.

 44. مهدی سلطانی می گوید

  با سلام
  مطالبی که در این سمینار ارائه شد فکر می کنم برای خیلی از افراد جدید بود و حداقل اینکه تا این میزان برای آنها باز نشده بود. تمریناتی که در این سمینار ارائه شد خوب بودند. قرعه کشی باعث شده بود که افراد سعی کنند که در انجام تمرینات حضور فعال داشته باشند. همچنین سوژه ای که در سمینار پیش آمده خودش بابی جدید در سمینار باز کرد و کمک کرد که مثالهای خوبی حول این موضوع شکل بگیرد. ارائه مطالب که برخی اوقات با مثالهای زیبا و بیان آن در قالب طنز و لحن غیر جدی گفته شد باعث شد که مسائل بهتر در ذهن شرکت کنندگان جا بگیرد. این ایده که افراد سعی کنند در طول زمان پذیرایی بتوانند با حداقل دو نفر ارتباط برقرار کنند واقعا خوب بود و فکر می کنم اکثر افراد در این زمینه تلاش کردند و فعال بودند.

 45. Mohammad Reza می گوید

  کارتون فوق العاده است .

 46. صوفيا می گوید

  با سلام خدمت همه عزيزان كه دراين سمينار شركت كردند ونظراتشان رابه اشتراك كذاشتند و هم از آقاي بهرام پور خوشحالم كه چنين افراد ي در جامعه خودمان داريم و متوانند با ما و امثال ما كمك كنند كه بهتر بينديشم و بتوانيم ازشرايط هاي مختلف زندگي استفاده كنم من همه نظرات را خواندم و خوشحالم كه ديدگاهها عزيزان در حال تغيير است استاد ممنون فقط يه خواهش به نظرم تعدادشركت كننده در يك دوره خيلي زياد بد به حال اونايي كه رديف هاي آخر مي نشينند.

 47. محمد علی مهرگان نیا می گوید

  با سلام سمینار فوق بسیار خوب وکاربردی بود ولی زمانی که برای موضوع فوق در نظر گرفته شد بسیار طولانی بود.

 48. منصور طحان می گوید

  سلام جناب بهرام پور ، سپاسگزارم از عنایتی که در خصوص ارسال عکسها و نظرات شرکت کنندگان در سمینار ، بسیار آموزنده و تهییج کننده بود ، اما عدم حضور من در تهران مانع از حضور در جلسات پربار شما ست ، امیدوارم بزودی توفیق حضور در جلسات ارزشمندتان و دیدار شما فراهم گردد.

 49. علی پور می گوید

  سلام این سمینار از چند جهت برای من مفید بود
  اما می خوام بی مقدمه بگم اگر کسی موفق شده باشه مطالب این سمینار رو به خوبی درک کنه و کمی تمرین داشته باشه وخوب به اطرافش دقت کنه ،و هوشمندانه فرصت ها رو ببینه میتونه برای همیشه مسیر زندگیش رو تغییر بده.

 50. علیرضا مسچی نظامی می گوید

  سلام جناب آقای بهرام پور, ممنون سمینار بسیار کاربردی و مفیدی بود و لیکن به نظر اینجانب باید در ماه هفت به بعد برای دوستان مدرسه استادی برگزار میشد

 51. علیرضا مسچی نظامی می گوید

  سلام جناب آقای بهرام پور, ممنون سمینار بسیار کاربردی و مفیدی بود لیکن به نظر اینجانب باید در ماه هفت به بعد برای دوستان مدرسه استادی برگزار میشد اما ایده و بارش فکری فوق العاده ای داشت

 52. علی ناجی می گوید

  استاد بهرامپور
  سلام
  به نظر من این سمینار عالی بود امیدوارم اینچنین سمینارهای کاربردی تکرارشود بسیار آموزنده بود

 53. جابر مرتضایی می گوید

  سلام خدمت تمامی دوستان گرامی
  سمینار عالی بود عالی
  من نیز در سمینار شرکت داشتم و می توان یکی از نقاط قوت سمینارها و کارگاههای استاد بهرامپور را در کاربردی بودن مطالب دانست و همچنین در سمینار سخنرانی آسانسوری نیز شاهد کارهای عملی در حین سمینار و دادن کارهایی کاملا کاربردی برای بعداز سمینار بودم.
  سمینارها و کارگاههای زیادی در سطح کشور برگزار می شود که صرفا آموزش هایی تئوری ارائه می دهند که کمتر می توان آنها را بکار بست و از آن استفاده نمود اما استاد بهرامپور جدا از محتوا به نتیجه ی کار بسیار اهمیت می دهند و پیگیری بسیار زیادی برای انجام شدن محتوای ارائه شده دارند
  از استاد بهرامپور و همکارانشان بینهایت سپاسگزارم و آرزوی موفقیت برای تمامی آنها دارم ………………………………….به امیددیدارمجدد

 54. ف می گوید

  سلام میشه در مورد کلاسای بندرعباس ومحل وزمانش اطلاع رسانی کنید ممنونم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   جهت کسب اطلاع دقیق می‌توانید با مجموعه خانه کیفیت ایرانیان تماس داشته باشید.
   با تشکر از توجه شما

 55. حسین مرادی می گوید

  با سلام و تشکر امیدوارم همیشه شاد و پر انرژی باشید
  سمینار نطق آسانسوری مبحثی علمی و کاربردی بود که توسط آقای بهرام پور به خوبی برگزار شد، و به نظر من قسمت گرفتن سه ارتباط در ساعت استراحت بسیار ایده خلاقی بود که محک ارتباطی خوبی خوردیم که آمار نسبی بود عده‌ای آسانسوری با افراد یکی پس از دیگری ارتباط گرفتن نه درحد سلام لطفا کارت ویزتتون را بدهید، بلکه ارتباطی تاثیرگذار و عده ای هم با یک فرد غرق در گفتگو شدند و زمان ارتباطهای بیشتر از دست رفت و نفس ارتباط آسانسوری را فراموش کردند نکته مهم تک تک سمینارها از جمله سمینار آسانسوری بعد از آموزش تازه کار ما شروع می‌شود که تمرین زیاد است تا به تکنیکها مسلط بشویم
  در پایان از فرد فرد مجموعه تلاشگر بهرام پور که افرادی دلسوز برای اجتماع و منشاء اثر در زندگی خودتان هستید به خاطر هدف مقدستان به شما تبریک میگویم و سپاس بابت تلاشتان

 56. علی می گوید

  با عرض سلام و آرزوی موفقیت
  یکی از بهترین سمینارهای بدون نقص ،متفاوت و کاربردی که تا به حال دیده بودم
  فقط زمانش کم بود
  صمیمانه از شما متشکرم

 57. فریبا می گوید

  با سلام .چرا در مورد زمان برگزاری این سمینار اطلاع رسانی نشده بود؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   چنانچه در دوره رایگان سخنرانی و فن بیان شرکت کرده باشید ایمیل های ما را دریافت می کنید.
   تمامی اخبار سایت از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود.
   امیدواریم که در دوره های بعدی شما را ملاقات کنیم.
   با تشکر از توجه شما

 58. صادق عباسی می گوید

  سلام خدمت همه اساتید
  خدا قوت
  در یک کلام واقعا بی نظیر بود
  توانمندی استاد بهرام پور قابل تحسین و ستایش است
  با هر بار دیدن ایشان روحیه بسیار بالایی می گیرم و با قدرت تمام ادامه می دهم…
  به امید موفقیت همه اساتید
  شاد و پیروز و سلامت باشید

 59. فخرالسادات حسینی رضوی می گوید

  سلام به جناب استاد و تیم خستگی ناپذیرشان
  به نظر من یکی از مهارتهایی که همه در قرن ۲۱ نیازمند آن هستیم این است که در کوتاه ترین زمان بتوانیم بیشترین بهره برداری را داشته باشیم و بهترین راه آن تکنیک سخنرانی آسانسوری است که در این سمینار ما شانس یادگیری آن را یافتیم، ممنون از شما.
  شاد و پاینده باشید.

 60. امیرحسینی می گوید

  با عر ض سلام و احترام
  ضمن تشکر از ارائه بسیار خوب و بیان شیوا و بینظیر استاد بهرامپور از استاد عزیز خواهشمندم برای دوستان دوره استادی در این خصوص تمرین های بیشتری در نظر گرفته شود که بتوانند اشکالات خود را با اصلاح موارد ی که شما بررسی می قرمایید برطرف کنند چون بیان اصولی و کوتاه یکی از مشکلات عمده برای اغلب ماست و جا دارد که تمرین بیشتری برای کسب این مهارت انجام شود . از توجه و عنایت شما سپاسگزارم

 61. سلیمیان می گوید

  درود فراوان خدمت همه دوستان که از یک نفر بیشترند
  اگر بادقت به اطراف نگاه کنید و موشکافانه به روابط خود دقت کنید اهمیت به سزای اینگونه سخنرانی را درک می کنید.در خلال برگزاری سمینار در حالی که غم از دست رفتن فرصت های اینچنینی را داشتم حسرت می خوردم.واقعا دانستن و عمل کردن به هر کدام از نکات سود میلیاردی را نصیبم می کرد ولی خوب عمر زیادی جلوی رویم هست و بیایید واقعا این فرصت ها را از دست ندهیم.بلافاصله اقدام به خرید سمینار کنید واز کاربرد اعجاز آمیزش در زندگی لذت ببرید.

 62. سارا می گوید

  سلام استاد روزتون بحیر.۱ سوال؟؟
  من ۳۲ سال دارم مسئول مالی و اداری یه شرکتم .وقتی تمام کارم اینه چطور از سخنرانی آسانسوری استفاده کنم.وقتی حتی شانس ملاقات با یه فرد خاص مثلا شخص اول دنیا با امریکا یا ایران ببینم چه چیزی برای گفتن دارم؟من خودم خیلی فکر کردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم.

  1. محسن می گوید

   سلام
   اگر سمینار رو دیده بودید نظرتون عوض می‌شد. هرچند استاد توی توضیحات کامل ذکر کردن.
   سخنرانی آسانسوری فقط توی آسانسور و یا فقط با شخص اول دنیا یا ایران نیست.
   مهم اینه که شما توی حداکثر ۳ دقیقه (که این ۳ دقیقه می‌تونه هر جایی باشه مثلا توی تاکسی، مترو) طرف مقابلتون(که می‌تونه رئیس‌تون، مسئول مالی یه شرکت بزرگ‌تر، رئیس دارایی منطقه‌تون و…) رو قانع کنید که به حرف شما گوش بدن و با شما یه وقت ملاقات مفصل‌تر بذارن تا بتونید خواسته تون رو شرح بدید.
   حتی ممکنه شما نیاز داشته باشید یه سرمایه گذار رو توجیه کنید که بیزینس پلن‌تون رو قبول کنه که مطالعه کنه.(اتفاقا همین موضوع توی سمینار عملا تمرین شد.)

 63. زهرا می گوید

  با سلام
  دوستان بطور کامل آن روز خاص را توصیف کرده اند.مطالب مفید و جالبی با نشاط و سرزندگی جناب بهرام پور ارائه شد.امیدوارم بتوانم با تمرین این مهارت مهم را کسب کنم.
  خسته نباشید.

 64. بهرام می گوید

  خیل خوب بود منکه از گزارشتون این همه چیز الان یاد گرفتم اگر میتونستم شرکت کنم چقدر برام مفید تربو

 65. امیر می گوید

  سلام آقای بهرام پور من ۱۵ سالمه و پکیج از اهمال کاری تا موفقیت شما را هم خریده ام که باعث تحول بزرگی در زندگیم شد حالا سوالم این است که آیا این سمینار برای من مناسب است یا خیر
  در ضمن من در ارتباط اجتماعی بسیار قوی هستم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   اگر در حیطه خاصی فعالیت می کنید و یا احساس می کنید توانایی دارید که میشه از آن استفاده کرد این محصول می تواند به شما کمک کند.
   موفق باشید.

 66. علی اکبر داوری می گوید

  با سلام خدمت استاد محترم
  بارها با افراد مهم و تاثیر گذار برخورد داشته ام و در مواردی هم توانسته ام سر صحبت را باز کنم و قدم هایی را هم بردارم ولی متاسفانه نتوانسته ام مرحله سوم یعنی دعوت به انجام کار واضح را انجام دهم .
  این سوال که ارتباط چگونه ادامه پیدا می کند همیشه ذهن مرا مشغول کرده بود تا اینکه در این سمینار به جواب این سوال رسیدم .
  البته تکنیک های کاربردی این سمینار همیشه و همه جا بارها و بارها به کار می آید .
  از یک مهمانی ساده گرفته تا یک هنگام عقد یک قرارداد بسیار مهم اصول این سمینار به کار می آید .
  برایتان آرزوی سعادت و سربلندی می کنم.

 67. حسن معماری می گوید

  باسلام
  من پیام پذیرفته شدگان ۲۰۰ نفر اول خرید فیلم سمینار سخنرانی آسانسوری را دریافت کردم لطفا” برای خرید راهنمایی بفرمایید
  تشکر

 68. رمضانی می گوید

  با سلام
  جالب بود برام بعد از اعلام آقای بهرام پور برای ارایه این سمینار چند تا سایت دیگه هم همزمان شروع به تبلیغ کردن با توجه به اینکه هم در این سمینار شرکت کردم و هم دوره های اون دو تاسایت را مطالعه کردم ، تقریبا مطالب در یک حد بود ولیکن نحوه بیان مطالب دنیایی با هم فرق داشت ، کلا اگه کسی نتونسته توی سمینار شرکت کنه بهتره فیلم سمینار را تهیه کنه مطمنن ضرر نخواهد کرد
  امیداوار باز هم جناب بهرام پور از این سمینار های جالب برگزار کنند و دوستان خلاق هم کپی کنند

 69. علی می گوید

  سمینار بسیار عالی بود. جرقه های خیلی عالی در ذهن ما زده شد. پیشنهاد می کنم با برگزاری کارگاه تکمیلی کار خوبتان را تکمیل نمایید.

 70. افشین می گوید

  سخنرانی آسانسوری ایده‌ی بسیار جالبی است.
  چهار ساعت سمینار(آموزش) و ده‌ها ساعت تمرین فقط برای یک مکالمه کوتاه حدودا سه دقیقه‌ای ولی همین مکالمه‌ی کوتاه می‌تونه:
  – شروع راه‌اندازی یک کسب و کار باشه
  – شروع راه‌اندازی یک پروژه‌ی جدید باشه
  – شروع یک رابطه‌ی عالی باشه
  – شروع تشکیل یک خانواده باشه
  – شروع …

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside