گزارش جلسه ۳ و ۴ دوره مدرسه استادی

54

جلسه سوم  و چهارم دوره یکساله مدرسه استادی در تاریخ ۹ و ۱۰ مهر ماه در تهران با حضور ۷۵ نفر  (و در تاریخ ۱۶ و ۱۷ مهر در بندرعباس) با حضور ۳۵ نفر برگزار شد.و در این گزارش قصد داریم مروری کلی بر مطالب و حاشیه‌های جلسه سوم این دوره داشته باشیم.

همانطور که قبلاً گفته شد از این پس قصد داریم که گزارش‌های کارگاه‌ها و سمینار‌ها را به سبکی جدید ارائه کنیم و  آن هم استفاده از خود شرکت کنندگان برای نگارش متن گزارش است.

در حال حاضر آنچه می‌خوانید مروری بر مطالب جلسه سوم دوره یکساله مدرسه استادی به قلم تعدادی از شرکت کنندگان این دوره است. با ما همراه شوید تا مروری بر مطالب و حاشیه‌های این سمینار داشته باشیم:

daste jami

شروع کلاس رأس زمان مقرر برای همه آرزو است، اما جالب هست بدانید که برای ما این مورد به یک عادت همیشگی تبدیل شده است. این بار هم مثل همیشه، ساعت ۹ جلسه سوم دوره مدرسه استادی شروع شد اما متفاوت…

ما با هم قرار گذاشتیم که از نیم ساعت قبل از شروع کلاس، افرادی که آمادگی قبلی دارند روی سن حاضر شوند و به مدت ۵ دقیقه برای حضار سخنرانی کنند. این که ۷۵ نفر با تمام توجهشون به موضوع صحبت و نحوه سخنرانی ما دقت می کنند احساس رضایت بخشی برای ما به وجود میاره و کمک می کنه که سریع تر در مسیر استادی موفق شویم.

موضوع جدیدی از سبک سخنرانی آقای بهرام پور در این جلسات همین تمرینی است که ما داریم انجام میدیم.

پیشنهاد می کنیم شما هم همین الان این کار رو انجام بدید به این صورت که:

مشت هاتون رو یواش ببندید، دست هاتون رو خم کنید و هم راستای شونه هاتون نگه دارید، با شمارش من یه نفس عمیق با بینی بکشید و همزمان با نفس عمیق، دستهاتون رو باز کنید و بالا ببرید (مثل عکس پایین) و بعد دوباره به حالت اول برگردونید و نفستون رو آزاد کنید…

این کار رو ۱۰ بار انجام بدید و باعث میشه نشاط بیشتری پیدا کنید 🙂

tamrin

جلسه اول ماه دوم، با تلاوت آیات دوم تا پنجم سوره سجده و اثبات مفاهیم این آیه مطابق با فرمول های دقیق ریاضی و فیزیک توسط آقای قاسمی یکی از اساتید آینده ما آغاز شد.

ghasemi

یکی از افراد دوره که  از اساتید کشور در زمینه دفاع شخصی هستند، با نرمش های سرپایی، خواب را از سر شرکت کنندگان پراندند…

آقای فخار با انجام حرکات کششی افراد را برای یک روز پر تلاش آماده میکردند. در این میان بود که ایشان یک حرکتی انجام داد که برای خیلی ها ناآشنا بود! ( می تونید توی عکس ببینید) ویک نکته آموزشی برایم داشت…

وقتی بعد از کلاس فواید این حرکت رو از ایشون پرسیدم خیلی خوشحال شدم.چرا که ایشون فرمودند این حرکت برای  تقویت عضلات مچ دست هنگام کار با موس کامپیوتر است. من خیلی وقت بود که دچار سندرم مچ ، درست به همین علت بودم. الان هم که این گزارش رو مینویسم ازش استفاده میکنم…از اینکه چاره ایی براش پیدا کره بودم خوشحال بودم.خدا رو شکر

varzesh

“هشدار! با سرعت و قدرت و همزمان با ما پیش بروید در غیر اینصورت شدیداً عقب می‌مانید!”

عجله کنید!

خلاصه مقدمه‌ای بود که توسط استاد دوره، آقای بهرام‌پور، به حاضرین گفته شد.

جلسه بطور رسمی توسط استاد بهرام پور با مرور درس های جلسات قبل آغاز شد .در ادامه نکات جالب و کاربردی در مورد مشکل همه که عدم مدیریت زمان و انرژی بود ، گفته شد .

در بخش های اول و دوم ( بخش تیز کردن تبرها ) مباحث بسیار مهم مدیریت زمان ، مدیریت انرژی و مدیریت تمرکز مطرح شد که هر سه موضوع برای اساتید آینده بسیار کاربردی بود. تکنیک های عنوان شده در خصوص برنامه ریزی ، اولویت بندی ، چگونگی افزایش سطح تمرکز بر عملکرد و نحوه ایجاد تعهد برای اساتید آینده ( که این روزها زمانشان بسیار محدود شده ) حکم نجات دهنده را داشت و با استقبال حضار روبرو شد.

یکی از موضوعات مهم این است که ما ارزش واقعی یک ساعت خود را بدانیم که بدانیم وقتی یک ساعت را از دست می‌دهیم دقیقاً چه اتفاقی رخ می‌دهد و زمانی که در این جلسه متوجه شدیم دقیقاً چه چیز ارزشمند و گرانبهایی را به صورت تومنی از دست می‌دهیم، با دقت بسیار بیشتری روی مدیریت زمان خود تمرکز کردیم.

ارزش وقت

برای ارزیابیِ رشد مهارت سخنرانی و فنّ بیان، پارامترهایی معرفی شد و شرکت‌کنندگان دوباره به سخنرانی گروهی پرداختند.

در این بخش افراد در قالب گروه های ۵ نفره در یک زمان ۳ دقیقه ایی به تمرین پرداختند.

در این جا هر کدام ۵ برگه نقد سخنرانی داریم و هربار روی یک نکته متمرکز می شویم که این بار ملاک داوری دیگر اعضای گروه فقط تمرکز روی بیان و لحن و صدا بود.

اینکه نقاط ضعف و قوت صحبت ما توسط دیگران گفته میشه خیلی در جهت ارتقای مهارت های سخنرانی مون به ما کمک می کنه.

در این جا یک نفر هم بعنوان سرگروه مسول ارائه گزارش ها به استاد شد.

tamrin sokhanrani

جهت تغییر ترکیب گروه ها و تجربه کردن شرایطی جدید، یک نفر در هر گروه که بینی بلندتری داشت، به گروهی دیگر پیوست! موضوع و محتوای سخنرانی هنوز اهمیت زیادی ندارد و بیشتر مولفه های بیانی تدریس شده برای قضاوت اهمیت دارند.

در مدرسه استادی همه چیز گام به گام پیش می رود…

tamrin sokhanrani 1

جالب است که در تمرینات سخنوری و فن بیان گروه ها کارهای خلاقانه ای انجام می دهند.

بعضی از دوستان خلاقیت به خرج دادند و از سه پایه و تلفن همراه برای فیلم برداری تمرینات شان استفاده کردند.

همیشه همه چیز در این جلسات متفاوت هست.

tamrin sokhanrani 2

یکی از جذابترین قسمت های جلسه تمرین رفع خجولی بود 🙂

سرگروه ها افراد خجول در هر گروه را معرفی کردند و افراد به درخواست آقای بهرام پور به راحتی روی سن آمدند اما وقتی فهمیدیم باید چیکار کنیم دیگه نمیشد به همون راحتی که اومدیم، برگردیم سرجامون!

من هم جزو این افراد بودم…

آقای بهرام پور با دقت و ظرافت خاصی تمرینات کاربردی و شادی برای ما در نظر گرفته بود . تمریناتی مانند خواندن شعرهای دوران کودکی مانند اتل متل توتوله…. یا یه توپ دارم قلقلیه .. ..و….

البته یادمان بود که درب سالن را ببندیم تا در هفته های بعدی هم امکان ادامه دوره وجود داشته باشه 🙂

khajoli

در پایان جلسه روز جمعه آقای بهرام پور دقایقی رو در خارج از سالن سخنرانی با ما صحبت کردند و با صحبت های انگیزشی، دوستان رو به تلاش بیشتر برای بالا بردن بازدهی و عملکردشان تشویق کردند.

سخنرانی آسانسوری در مسیر استادی!

روز دوم، از ابتدای صبح دوستان مدرسه استادی مهمانانی داشتند و آنها شرکت کنندگان سمینار سخنرانی آسانسوری بودند. ۵۰ نفر دیگر در این سمینار شرکت داشتند و  دوستان مدرسه استادی قرار بود که به صورت ناشناس بین این دوستان بنشینند و همه مباحث برگزاری یک سمینار را به صورت بسیار دقیق مشاهده کنند و البته مهم‌تر از ان این که از بین شرکت کنندگان بازخورد بگیرند و ببینید که از نظر شرکت کنندگان، یک سمینار باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.سخنرانی آسانسوری

طراحی سایت برای اساتید

برای همه شرکت کنندگان از طریق مجموعه نت پایدار راهنماهایی در نظر گرفته شده که همه ۱۰۵ نفر شرکت کنندگان تهران و بندر بتوانند وبسایت شخصی خود را راه اندازی کنند و از این بابت از آقای سعید صداقت بینهایت ممنونیم.

راه اندازی سایت

لحظه خداحافظی تا ماه آینده حس متناقضی را برایمان در بردارد: از یک سو ناراحتیم که برای داشتن دو روز عالی دیگر باید یک ماه صبر کنیم و از طرفی پرازانرژی هستیم برای طی نمودن ادامه مسیر استادی…

و در پایان…

جمع خیلی خوبی داریم. کاش این یک سال این قدر زود سپری نشود…

daste jami

 

 

در حال ثبت نام مدرسه استادی ۴ هستیم برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 54 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. نگار ناموریان می گوید

  کاش من هم در این دوره می تونستم باشم…
  خوش به حالتون

 2. احمق ها می گوید

  همیشه احمق هایی هستند که حاضر باشند کارهایی رو انجام بدن
  خوش به حالت آقای بهرام پور

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   بزرگوار
   من پاسخی نمی دهم و ترجیح می دهم اساتیدی که در این دوره یک ساله شرکت کرده اند در قسمت نظرات به شما پاسخ دهند.
   با تشکر

   1. علی نیکو صحبت می گوید

    سلام
    چند ماهی می شود که در دوره استادی شرکت کرده ام،تغییر بسیار مفیدی در زندگی داشته ام
    وقتی پسر خاله من از امریکا امده بود که او در سمینار های بسیار زیادی در زمینه موفقیت و ارتقای شخصی شرکت کرده بود وتغییر بسزایی در من دیده بود کنجکاو شد و در خواست کرد که فقط و فقط در یک جلسه از این دوره شرکت کند و با محیط این دوره و آقای بهرام پور آشنا شود، وقتی محیط جلسه و موارد آموزشی به روز و همچنین شرکت کنندگان دوره استادی را دید، واقعا تعجب کرده بود
    فقط می توانم بگویم اگربا شرکت کردن در این دوره دچار مدیریت زمان شده ام، از ۵ صبح که بیدار می شوم و تا شب میدانم برنامه ام چیست
    اگر فردی شده ام که هدفم ارتقای نظام آموزشی کشور شده است، اگر فردی با انگیزه تر از قبل شده ام، اگر انسانی هدفمند تر شده ام،ووو…..
    همه اینها به لطف این حماقت من است
    خدایا شکرت که یک مبارزه شخصی دیگر برای موفقیت من ایجاد کردی
    خدایا شکرت….

   2. مالک برومند می گوید

    با سلام واحترام خدمت آقای بهرام پور و شرکت کنندگان دوره استادی
    متاسفانه به دلیل مشکلاتی که داشتم قسمت نشد در این دوره شرکت کنم با اینکه بسیار علاقمند بودم. در جواب این پیام بی ادبانه که این شخص نوشته باید عرض کنم که انسان فقط در برابر مسائلی که براش اهمیت داره واکنش نشون میده و به خصوص اگه اون مسئله خارج از دسترس و توان شخص باشه…و یه ضرب المثل خوب داریم که میگه …..دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف
    با تشکر

  2. سیدمحمد حسنی زاده می گوید

   و همیشه عاقل نماهایی بودند که جلوی خیلی از پیشرفت ها رو گرفته اند! اگر به جای آن لفظ نامناسب از «جسور» استفاده می کردید، یک جمله عالی از خودتان بجا می گذاشتید ولی حیف که این موقعیت را خودتان خراب کردید.
   آقا/خانمی که این پیام رو گذاشتید، خیلی خوب می شد اگر انتقادتان را صریح و واضح بیان می کردید، شاید اشکالی داشته ایم و با تذکر شما می توانستیم حرکتمان را تصحیح کنیم..
   با این وجود برای شما و دوستان دوره و خودم آرزوی توفیق روز افزون دارم.

  3. حامد کرمی متین می گوید

   خداروشکر همیشه هستند کسانی که با نظرات نسنجیده و کم خردانه سبب می شوند که نظرات پخته و کارشناسی مشخص و واضح شود….همواره بر این عقیده بوده و هستم که افرادی که توانایی تحلیل و بررسی کارشناسانه ندارند سعی میکنند با کلمات هنجارشکن و خلاف ادب ، توجه دیگران را جلب کنند….
   اگر انتقادی دارید در فضای گفتمان و در کمال ادب بفرمائید تا اگر افراد شرکت کننده در این دوره ازنکته ای غافل مانده اند متوجه آن شوند….
   البته تا به این لحظه بنده که از شرکت کنندگان این دوره بوده ام رضایت کاملی دارم و از آقای بهرام پور و مجموعه محترم و زحمت کش ایشان بسیار ممنون و سپاسگزارم….به جرات عرض میکنم که برگزاری چنین دوره ای با این محتویات و استانداردها در ایران بی سابقه بوده است

  4. محسن محمدی می گوید

   با سلام
   بنده از شرکت کنندگان این دوره هستم و باید بگم که به شخصه از چنین نظراتی خیلی انرژی میگیرم، چرا که بر این اعتقادم که یکی از نشانه های مسیرهای درست و منتهی به موفقیت اینه که افراد نادان اونها رو نفی کنن، یکی از کارهایی که من همیشه وقتی میخوام از کاری که میکنم مطمئن بشم میکنم اینه که نظر آدمای محدود و ناموفق اطرافم رو جویا میشم و اگه کاری که میکنم و تصمیمی که گرفتم رو مسخره کردن مطمئن میشم که در مسیر درستی قرار گرفتم و یا اگر گفتن که تو نمیتونی این کارو انجام بدی مطمئن میشم که قطعا میتونم انجامش بدم و اگر شکی هم داشتم به این صورت برطرف میشه
   به خاطر همینم از کسی که این نظر رو گذاشته صمیمانه تشکر میکنم که این اطمینان به مسیری که انتخاب کردم رو بهم داد.
   پیروز و موفق باشید.

  5. جعفر معدنی می گوید

   احمق کیست؟
   به دانشمندانی که از لذت های زندگیشان می گذشتند و دیوانه وار به دنبال هدفشان می رفتند ، احمق گفته میشد وهم به افراد ساده لوحی که بخاطر خرد کمشان و تنبلی شان یا کاری نمی کردند و یا اگر کاری می کردند یا به ارزش بوده و یا به ضرر خود و دیگران بوده هم احمق می گفتند.
   شما چه فکر می کنید ؟
   شما چه تعریفی از حماقت و احمق دارید ؟
   چه راهکارهایی برای سوق جامعه به عقلانیت ، پیشنهاد می کنید ؟
   شما چه نشانه ها و روش هایی برای شناخت افراد احمق و نابخرد معرفی می کنید ؟
   راهکاری برای تبدیل احمق به انسان با شعور و بخرد وجود دارد ؟
   عوامل اجتماعی ، خانوادگی ، آموزشی و محیط های دیگر ، کدام بیشتر در توسعه نیافتگی عقل و شعور فرد اثر گذار هستند ؟
   آیا ممکن است افراد با سواد یا ثروتمند هم ، احمق باشند ؟
   بی سواد ولی با تربیت ، باز هم احمق است ؟
   با سواد ولی بی تربیت ، احمق است ؟
   آیا هر پر حرفی احمق است ؟
   سواد یا تخصص یا ثروت ، ملاک و معیار خردمندی است ؟
   چه زیان هایی از سوی افراد نابخرد و احمق متوجه خودشان ، خانواده ، دوستان و جامعه می شود ؟
   چه مقدار از نابخردی و حماقت ، ذاتی و چه اندازه اکتسابی است ؟

  6. سینا متولیان می گوید

   پخ :ا

  7. سعید می گوید

   آقای بهرامپور عزیزم من تا حالا از آموزش های شما خیلی چیزها یاد گرفتم و بابتش ازتون ممنونم ، هر چند بعضی جاها حرصمو در میاری و احساس میکنم خودتو میگیری ولی خب این احساس رو میشه مدیریت کرد و قطعأ تلاشهای ارزنده ایی دارید، در مورد این بنده خدا هم که از لفظ “احمق” استفاده میکنه به قول حضرت حافظ:
   گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم
   خداوند به زندگی تون برکت بده

  8. رضا می گوید

   اقای محترم
   شما قبل از اینکه توهین به دیگران و استاد کنید تلاش کنید به دیگران توهین نکنید و تغییر در خود دهید.
   استاد بهرامپور از هر طریق که میتواند روشهای تغییر را به ما اموزش میدهد شما اگه پول ندارید ببینید میتونید از تسهیلات استاد استفاده کنید یا خیر استاد انقدر بزرگوار هستند که از صفر تومان تا ۱۱ میلیون تومان دریافت میکند اینطور که مشخص است استاد برای افزایش توان اگاهی ما تلاش میکند حال اگه ما عرضه یا توان یا هرچیزی که میخواهید اسمش را بزارید و از امکاناتی که برایمان وجود دارد استفاده نکنیم مقصر استاد نیست بلکه خود ما هستیم.
   میبینیم که مهندس مکانیک زیاد داریم و همه تحصیل کرده و پر از ادعا ولی یکی از این مهندس مکانیک ها نمیتوانند اتومبیل خود را تعمیر کند و میبرد پیش اپاراتی که دیپلم هم نگرفته .
   اینکه ما مهارت بلد نیستم مقصر خود ما هستیم. حال کسی که تلاش کرده در یه زمینه ای مهارت خوب پیدا کرده و از این راه پول بدست می اورد جای توشیق دارد.

  9. حمید حاجی پور می گوید

   در سمینار مدرسه استادی شرکت کردم با اینکه روز برگزاری سمینار مجبور بودم از قزوین به تهران برم و بعداز ظهر هم باید در جلسه دیگری شرکت می کردم اما تمام سختی رو تحمل کردم و خوشحالم که این فرصت رو به خودم دادم. دوست عزیزی که فکر میکنه این موارد بیفایده است و دیگران رو احمق میدونه بهتره تا یکبار تمرینات سایت رو انجام بده و از مطالب خوبش بهره ببره بعد قضاوت کنه، خواهش میکنم این فرصت رو از خودت نگیر ، محمدپیام عزیز یک حرفه ای و یک استاد دلسوز هست.

 3. سید علی باقرپور می گوید

  باشه ! اصلا ما یه مشت پت و مت، شما ای کیو سان
  یکی از چیزهایی که از استاد بهرام پور یاد گرفتیم این بود که به جای قضاوت غلط در مورد دیگران، برای بهبود خودمون وقت بگذاریم و جای گله از خاموشی چراغ روشن کنیم.
  لازم نیست از عصبانیت به دیگران توهین کنید برای بهبود خودتون تلاش کنید
  ما که داریم در دوره شرکت می کنیم بسیار راضی هستیم و نوووووووووووش جونشون رقم دریافتی دوره. شما به جای ابراز تاسف و توهین به دیگران چراغی برای آگاهی خودتون روشن کنید

 4. سروش ساعدی می گوید

  اره…
  منم خیلی دوست داشتم توی این دوره شرکت کنم

 5. Mehdi می گوید

  درود به اقاي بهرام پور. اميدوارم شور و نشاط اين جمع ادامه پيدا كنه و خروجي هاي موفقي از دوره حاصل بشه. با آرزوي موفقيت براي دوستان.

 6. پیام سلیمیان می گوید

  باسلام
  دوره بسیار عالی پیش میره.واقعا حرفه ایی هست و موفقیت مثل روز جلوی چشمانمان هست.بعضی وقت ها ما چون نقد کردن بلد نیستیم وبه جای عقیده ها ،عقده هایمان را بیان می کنیم،اینجاهست که دنیا را تنها برای خودمان جایی بدتر برای زندگی میکنیم.چه بهتر که به جای قضاوت های چنین بی ادبانه شروع به تغییر کرده و آینده را برای خودمان روشن تر و بهتر کنیم.و ۵درصد خاص جامعه قاعدتا با ۹۵درصد بقیه تفاوت دارد.در پایان سپاسگذاری ویژه از استاد بهرامپور دارم.
  شاد و پر انرژی باشید

 7. حامد قاسمی می گوید

  بسمه تعالی

  با سلام و احترام
  و عرض پوزش بنده به همه اساتید محترم مدرسه استادی شریف، بابت اتفاق پیشامده.
  و اما بعد… بنده به هیچ عنوان قصد توهین به صنف محترم باربری خصوصا حمل کننده های بار رو ندارم. اما با توجه به این که من چند سالی به واسطه نوع شغلم با این عزیزان ارتباط تنگاتنگ کاری داشتم ، جهت روشن تر شدن هر چه بیشتر موضوع موارد ذیل را که مربوط به ویژگی های کاری ایشان است رو جهت استحضار تقدیم می نمایم:

  ۱- سعی می کنند که از گزند هر نوع ویروسی در امان باشند و کلا اعتقاد دارند که پیشگیری بهتر از درمان است.
  ۲- به هر حال وقتی که مریض شدند به جای اینکه دست به رفتارهای روانپریشانه بزنند جهت معالجه به پزشک مربوطه مراجعه می کنند.
  ۳- سعی می کنند که رفتارهای معلومی رو از خودشون بروز دهند یا حداقل اگر دیگران هم منظور آنها را نفهمیدند لااقل خودشان منظور کارهایشان را می دانند.
  ۴-به جای اینکه به دیگران آویزان باشند و پاهایشان را روی شانه های دیگران بگذارند در عوض زحمت می کشند وسعی می کنند که قابلیت هایشان را ارتفاء دهتد.
  ۵-با عمل و حرفهایشان وقت اساتید رو تلف نمی کنند. چرا که این عزیزان از استاد بزرگوارشان آموختند که زمان گنجینه گرانبهایی است که باید آن را در راه علم و در خدمت به مخلوقات خداوند به کار بست.
  و نکته آخر: با توجه به اینکه ایشان خودشان را احمق ها معرفی کردند (با توجه به درج کلمه احمق ها در قسمت نام) به ایشان توصیه اکید می کنم در اولین فرصت یعنی حتی قبل از رفتن به پزشک فوق الذکر به دستور زبان فارسی مراجعه نمایند. چرا که احمق ها به افرادی بیش از یک نفر اطلاق می شود.در صورتیکه شایسته بود وی خود را این گونه معرفی می کرد.
  “نام: احمق”

  1. علی نیکو صحبت می گوید

   کاش این یک سال این قدر زود سپری نشود…
   :)))

   1. علی نیکو صحبت می گوید

    البته خنده اخر من برای اون بنده خدا بود

 8. ابوالفضل قراخانلو می گوید

  دوستان سلام.
  من بارها در رابطه با این نکته که اجازه ندهید دیگران ذهن شما را کنترل کنند صحبت کردم.الان اینجا یه به نام احمق اومده یه چیزی گفته همه داریم جواب اونا می دیم.اصلا نباید گفته دیگران برای ما اهمیت داشته باشه,همه دوستان استادی افراد گزینش شده ای هستند که خودشون به شدت علاقه مند به یادگیری هستند. من بدون استثنا با همه دوستان سعی کردم ارتباط دوستانه داشته باشم و با یک بار حرف زدن هم که شده این را متوجه شدم که همه دوستان استادی یک چیزی برای گفتن دارند همه برای استاد شدن اومدند و همه می خوان تغییر کنند وکسانی هم که میان و یه حرفی می زنند از حسادت این حرفا را می زنند.به فکر دنیای پیش رو باشیم که با وجود شماها جای بهتری برای زیستن خواهد شد.
  اگه برای من این دوره چیزی نداشته باشه حد اقل این را فعلا ازش هدیه گرفتم داشتن دوستان خلاقی مثل شما و استادی مثل آقای بهرام پور .
  شاد و پر انرزی باشید.

 9. امیرحسینی می گوید

  من در زندگی یک فرد فعال و کاری هستم ( من متاهلم و دارای فرزند هستم در ضمن شاغل و دانشجوی ارشد هم میباشم )که واقعا تا قبل از شروع این دوره فکر میکردم حتی ۱ ساعت وقت اضافه هم ندارم و حتی بعضی مواقع برای استراحت هم وقت کم میاوردم . و الان که وارد این دوره شدم علاوه بر تمام مسولیتهایی که قبلا” داشتم تمام تکالیف دوره را هم انجام میدهم به این نتیجه رسیدم که با برنامه ریزی دقیق و هدفمند ، انسان شاداب تر و پر نشاط تر قدم بر میداره .قریب به اتفاق اشخاصی که در این دوره شرکت کردند از جایگاه اجتماعی بالا و منصب کاری ایده آلی برخوردار هستند و برای بهترین شدن در رشته مورد علاقه خودشان به این دوره آمدند .من مطمین هستم تمام دوستان این دوره تجربه ایی مشابه من دارند و به امید پیشرفت با تلاش زیاد گام به گام با استاد بهرامپور قدم بر می دارند
  ((((احمق ها )))) پس شما نگران ما نباشید ما می دانیم که داریم چکار می کنیم به شما توصیه می کنم یجای سرک کشیدن در کار دیگران هدفی را در زندگیتان انتخاب کنید البته بجز فضولی کردن !!!!! و همین وقتی را که برای ثبت نظر خودتون میذارید را صرف هدفتان کنید شاید که رستگار شوید . آمین
  . من فقط یک نکته ایی را به این ((( احمق ها ))) میگم که این یکی از بهترین خرجهایی بوده که من در زندگیم داشتم .منظورم هزینه دوره استادی هست نه تنها ناراضی نیستم بلکه آرزو میکردم کاش زودتر این دوره برگزار میشد .

 10. مهدی صمدی کهن می گوید

  سلام میکنم به شما دوستان عزیز
  من با خوندن نظراون فرد (احمق ها)یاد آخر کتاب کیمیاگرپائولو کوئیلو افتادم :
  جوان !… نترس! قصد کشتن تو را نداریم . اما آدم باید خیلی بی عقل و احمق باشد که این جور رویاها را باور کند. من هم دو سال پیش در خواب دیدم که در اسپانیا کلیسای ویرانی هست که چوپان ها گاهی گوسفندانشان را به آن جا می برند، تا از هجوم گرگ ها در امان باشند، و یک درخت چنار از میان انبار ویران کلیسا روئیده و رشد کرده بود و با شاخ و برگش سقف شکسته ی کلیسا را پوشانده بود … آن موجود رویایی که نمی توانستم صورتش را ببینم در عالم خواب به من میگفت که پای آن درخت چنار گنجی را پنهان کرده اند …. اما من آن قدر بی شعور و احمق نیستم که فریب بخورم و به خاطر یک رویای ابلهانه راه بیفتم و بروم آن گنج را در زیر آن درخت چنار پیدا کنم .
  آن سه نفر دیگر چیزی نگفته و اورا به همان حال گذاشتند و رفتند.
  سانتیاگو به زحمت از جا برخاست . دیگر درد را حس نمی کرد. از سر و رویش هنوز خو ن می ریخت . اما او احساس خوشی داشت. آسوده خیال شده بود.
  اهرام سه گانه پنداری به او لبخند میزدند. او نیز لبخند می زد. قلبش از شادی و امید لبریز شده بود.
  گنج گمشده را پیدا کرده بود!

 11. زهرا می گوید

  “جواب ابلهان خاموشیست”
  البته نه اینکه ما خاموش بشیم راستش اینقدر وقتمون برامون ارزش پیدا کرده که برای لحظه لحظش برنامه ریزی داریم و مشغول فعالیت مفید در جهت رسیدن به هدفهامون هستیم ما با ایمان به درستی راهی که انتخاب کردیم ، شروع کردیم و هر روز و هر لحظه اراده و ایمانمون تقویت میشه و هیچوقت هیچکس و هیچ چیز و هیچ حرفی نمیتونه مانع رشدمون بشه. دیگه ابلهان که جای خود دارند!!!!

 12. فخرالسادات حسینی رضوی می گوید

  هر وقت می بینم آدمی! بدون شناخت فردی رو قضاوت می کنه خیلی براش متاسف می شم چون مشخص می شه که چه روح و فکر حقیری داره. حسادت این افراد ثابت می کنه که در راه درستی گام گذاشتیم و هدفمون بقدری عالی و ارزشمنده که در مخیله حقیر اینگونه افراد نمی گنجه.
  خخطاب به این فرد ناشناس نیازمند توجه:
  من دعا می کنم برات عقل تو درمون بشه، غم تو آسون بشه.

 13. شهاب بشیری می گوید

  با سلام
  شما می توانید انتخاب کنید که احساس بهتری داشته باشید در جهان هم افکار منفی وجود دارد و هم مثبت، اما این ما هستیم که تعیین می کنیم کدام احساس را بپذیریم برای جهان فرقی نخواهد کرد ما چه فرکانسی را ارسال می کنیم چون مشابه همان فرکانس را برای ما ارسال خواهد نمود پس ما می بایست بر افکار مثبت متمرکز شویم و دنبال اتفاقات مثبت بگردیم تا حجم بیشتر ذهن ما را با افکار مثبت پر نماییم و در نتیجه مشابه همان شرایط را جذب خواهیم کرد افکار هماهنگ و همسو احساس خوبی به ما می دهند وقتی ما با خودمان هماهنگ شویم در حقیقت به سمت خواسته خود در حرکتیم بخش درونی ما روی موفقیت متمرکز است و ما هراندازه روی خواسته های خود تمرکز داشته و خواهان موفقیت بیشتر در زندگی باشیم در حقیقت در جهت جریان حرکت کردیم و با خودمان هماهنگ شده ایم که در اینصورت رسیدن به خواسته ها را برای ما سهل تر خواهد نمود- ما باید اگاهانه دنبال احساسات خوب برویم تا نگذاریم شرایط بدی برای ما پیش اید و غرق در افکار و احساسات مثبت شویم حال اگر اتفاقی به ظاهر ناخوشایند(همانند نوشته این دوستمان در سایت) برای ما رخ داد نبایستی در مورد ان با دیگران صحبت کنیم چون با بحث کردن در ان مورد ، سبب گستر ش این فکر در جهان شده است و همان شرایط نامناسب را بسوی خود جذب می کنیم این یک قانون است که با تمرکز روی هر فکری سبب قوی تر شدن ان افکار و جذب سریعتر ان می گردیم یک فکر منفی یا اشاره ای کوچک ممکن است ما را به کلی در گرداب منفی غرق کند کافی است که خریدی انجام دهیم و از قیمت بالای ان ناراحت شویم که چرا این کالا اینقدر گران شده و سپس مجدد می گوییم که همه چیز گران شده و روز به روز اوضاع اقتصادی بدتر می شود و یا من دیگر از عهده این مخارج سنگین برنخواهم امد و همین طور به همین سادگی افکار منفی گسترش پیدا کرده و همه را مقصر می دانیم و در نتیجه اتفاقات مشابه و منفی همان افکار و احساسات را به سوی خود جذب میکنیم اما نکته خوب اینجاست که اگر در ان لحظه بجای شکایت کردن، مثلا به خود بگوییم که شاید تنها این وسیله گران شده باشد و محصولات دیگر همچنان در همان قیمتهای قبلی باشند یا اینکه به خود بگویید این ارقام و قیمتها در برابر ثروتی که (در زمینه استادی) بدست خواهم اورد میزان ناچیزی خواهد بود یا برای من اهمیت چندانی ندارد و به همین ترتیب احساس و فرکانس خود را تغییر داده و در نتیجه شرایط مطلوبی را تجربه کنیم—
  جلسه سوم و چهارم دروه استادی بسیار عالی برگزار گردید هم محتوی خوبی داشت و هم تمارین عملی بسیار خوبی نیز انجام گردید در مجموع جلسه بانشاط و مفیدی بود-
  موفق باشید

 14. علی قربانی یکی از شرکت کنندگان دوره می گوید

  من هم حرف این دوست عزیز را تایید می کنم. همیشه احمق هایی هستند که کارهایی انجام می دهند. شاید یکی از همان کارها کامنت ایشان باشد. امیدوارم این دوست عزیزدر سال آینده هم در قید حیات باشند به ما سری بزنند. نتایجی که ما در سال آینده بدست می آوریم مشخص می کند چه کسی احمق است…

 15. جلیل رسولی می گوید

  با سلام
  باید عرض کنم در مدت ۲۱ سال سابقه کاری ام اینقدر احساس ترقی و رشد نمی کردم که در این ۲ ماه شروع مدرسه استادی این احساس خوب رو بهم داده ، شاید افراد تنبل و حسود نتوانند رشد دیگران را ببینند . به حرحال خدا به راه راست شمارو هدایت کند تا بی جهت به دیگران توهین و بیاحترامی نکنید

 16. محمدامین ضیاعابدینی می گوید

  رحمت خدا به مرحوم شهید مرتضی مطهری…
  ایشون جمله ای دارند که بار ها و بار ها شنیده ایم و اینجا مصداق دارد.
  ایرانیا قطار در حال حرکت رو همیشه سنگ می زنند…
  این جمله خیلی مهمه.آدمای موفق توی این دوره کسایی هستند که با شیشه های شکسته راه خودشون رو ادامه میدن.

 17. صادق عباسی می گوید

  سلام خدمت استاد بهرام پور و سایر اساتید دوره
  همه نظرات دوستان رو خوندم، کاملا کارشناسانه و با رعایت ادب و احترام پاسخ خودشان را اعلام کرده اند
  فقط نکته ای که من میتونم بگم اینه که سعی کنیم با رفتار خوب خودمون دنیا را جای خوبی برای زیستن کنیم و در اینگونه افراد هم انقلابی عظیم بوجود بیاوریم
  ما باید با دشمنان خود نیز مدارا کنیم و از خداوند بخواهیم که همه ما را به راه راست هدایت کند…
  البته آن شخص عزیز دشمن من نیست بلکه دوستی است که مراقب من است تا مرتکب اشتباه نشوم و با قدرت تمام این مسیر را ادامه بدهم …
  هدف ما خلق قدرت درونی است که دنیا را متحول خواهد کرد
  شاد و سلامت باشید

 18. علی اکبر می گوید

  دوستان و اساتید محترم سلام
  خوشا به حال شما که دو روز می آیید دور هم و برای یکماه آتی خودتان برنامه های عالی و عادت های جدید کسب می کنید .
  سلام به شمایی که یک ماه تمرین می کنید و بعد از بکماه دوباره می آیید و عادت های جدیدتری را یاد می گیرید.

  تا در قدم اول زندگی خودتان را تغییر دهید و در گام بعدی زندگی دیگران را.
  .
  مثلا
  از چهار چوب درب که رد می شوید چه کاری انجام میدهید؟
  مصاحبه های تلویزیونی را که می بینید چه عکسی العملی انجام میدهید؟
  شب ها به جای تلویزیون دیدن یا مشغول بودن در شبکه های اجتماعی در کنار خانواده وقتتان را چگونه می گذرانید؟
  صبح ها ساعت ۵ با چه هدف و نیتی از خواب بلند می شوید؟
  مطالعه و یادگیری شما بر خانواده و اطرافیان شما چه تاثیری داشته است؟
  وقتی به مهمانی می روید چه چیزی برای شما جلب توجه می کند که قبلا توجه نمی کردید و یا الان اطرافیان شما توجه نمی کنند؟
  به ارتباطات و مراودات با افراد متفاوت چگونه نگاه می کنید؟
  خود شناسی و خداشناسی شما چقدر تغییر کرده است؟
  .
  .
  و بسیاری از تغییرات و عادت های جدید که در زندگی عادی من و شما تاثیر گذاشته است و در آینده نه چندان دور بیشتر خواهد شد.
  .
  باز هم خوش به حال کسانی که در هر جای دنیا این موقعیت برایشان فراهم می شود که مسیر دلخواهشان را با همراهی دوستان همدل طی کنند.
  دوستان همدل دوستون داررررررررررررررررم
  راستی حرف «ر» را چگونه باید مشدد تلفظ کرد؟

 19. مجتبی علی پور می گوید

  سلام دوستان توصیه من اینه از این به بعد به اینجور مسائل توجهی نکنیم چون باعث قدرت دادن به این موارد میشه البته کاملا واقفم که شما دوستان عزیز از این اتفاقات انرژی میگیرین چون هدف مشخصه وکاملا از مسیر پیشه رو مطمئن هستید .
  به این دوستی که لطفشون رو نثار ما کردن هم تبریک میگم چون همین حضورشون در اینجا به این معنیه که زمان تحولش فرا رسیده .من مطمنم این دوست عزیز بزودی در سمینار یکی از ما برای یهبود زندگیش و تغییر دیدگاهش شرکت خواهد کرد چون چاره ایی جز این نداره و من از طرف تمام اساتید اینده قول رو میدم که همه تلاشمون رو میکنیم که افرادی مثل شما رو به سطحی برسونیم که از وجودشون احساس رضایت بکنن … دوسته عزیز همه ما تورو و افراد شبیه تورو دوست داریم چونکه اگه افرادی مثل شما نبود کاره ما هم بیهوده می بود …

 20. رضا می گوید

  سلام
  من با شرکت در این دوره تغییرات مثبت و جالبی نه تنها در زمینه شغلی بلکه در زمنینه های شخصی داشته ام.از انتخاب چنین دوره ای حس خیلی خوبی دارم.
  از استاد بهرام پور و تیم حرفه ایشون هم ممنونم

 21. پروانه فراهانی می گوید

  با عرض سلام به همگی.
  پاسخ به کاربر«احمق ها»: سوالی از شما دارم.
  چه کسانی در جوامع مختلف معمولا مورد توهین، تمسخر و … قرار می گیرند؟

  کسانی که صادقانه خدمت و تلاش می کنند تا تمامی اطلاعات ، دانش و تجربیاتشان را در اختیار دیگران قرار دهند وبه آنها کمک می کنند تا به رویاهایشان برسند و صد البته پیروان این افراد نیز مورد تحقیر و شماتت قرار می گیرند. ولی چون به رهبرشان اعتقاد قلبی دارند، مسیر را ادامه داده و به هدفشان رسیده و موفق می شوند.
  لازم به ذکر است که من هم رویاهایی داشتم که دیگر دسترسی به آن برایم غیر ممکن شده بود ولی با آشنایی با استاد عزیز و بزرگوارم آقای بهرام پوردر سه ماه گذشته و شرکت در دوره مدرسه استادی( که علیرغم میل ایشان و با اصرار مجوز ورود در دوره را گرفتم)و کمک ایشان و به یاری خدا و تلاش بی وقفه خودم در حال رسیدن به آن رویاهای غیر ممکن هستم و خود را مدیون این استاد گرانقدرمی دانم. به هر حال در هر مسیری دشواری هایی وجود دارد که برای برطرف کردن آنها انسان مجبور به کارهایی می شود که ممکن است هر توهین و تمسخر و مانعی حتی از جانب اطرافیان نزدیک صورت بگیرد ولی خب مهم نتیجه است که خیلی شیرین و لذت بخش است.
  کاربر«احمق ها» از شما ممنونم که این پیام رو گذاشتید، چون باعث شُدید من به تاثیرات مثبت دوره بیشتر و بیشتر فکر کنم و به ارزش آن بیشتر پی ببرم.
  بعضی از تغییراتی که تا کنون در من ایجاد شده:
  بهتر صحبت میکنم.امید وارتر و صبورترشده ام. اعتماد به نفسم افزایش پیدا کرده و….

 22. هیوا می گوید

  آقا سایت تون تراز نیست کج است

 23. drbarkhordari می گوید

  سلام. با شروع این دوره یکی از خلاهای زندگیم پر شد و ان اینکه همراه افرادی شدم که تلاش می کنند علم بیاموزند تا از ان برای ارتقا جامعه شان استفاده کنند نه اینکه … . اقای بهرام پور ممنون از همه زحمات شما و تیم فعالتان و با آرزوی انرژی ده برابر برای همه دوستان دوره استادی.

 24. محمد حسن توفیقی می گوید

  دوستان عزیز دوره استادی سلام
  از این دوست عزیزی که نظر شخصی شون رو گذاشتند و فرصتی رو برای من و دیگر دوستان دوره استادی فراهم کردند که بتونیم نمونه هایی از تمرینات دوره استادی رو انجام بدیم خیلی سپاسگزارم. تمرین هایی از قبیل تایپ ده انگشتی، نوشتن متن های اثر بخش، دادن پاسخ درست به انتقادات، و خیلی چیزهای دیگه ای که درهمین چند جلسه اول دوره یک ساله یاد گرفتیم و حالا در کنار خیلی تمرین های دیگه اونا رو هم تمرین می کنیم. از استاد محترم هم بی نهایت متشکرم که با سعه صدر این فرصت تمرین رو به دوستان یادآوری کردند و گذاشتند ما و این دوستان به تمرینات بیشتری بپردازیم. دوستان عزیز دوره استادی، به خودم و همه دوستانم در دوره توصیه می کنم با قدرت و انرژی بالا تمریناتمون رو برابر با برنامه های دوره دنبال کنیم و از هر فرصتی در زندگی برای نزدیک تر شدن به اهدافمون بهره ببریم. حتی اگر از واقعه ای در زندگی احساس تهدید کردیم با سعه صدر و تدبیر آن را به فرصتی ارزشمند تر برای خود و جامعه تبدیل کنیم. انشاء الله به زودی شاهد باشیم که این دوست عزیزمون در جلسات درسی استاد محترم آقای بهرام پور و یا جلسات درسی شما اساتید محترم آینده شرکت نماید و قصه شخصی خود را برای ما تعریف کند و ما هم از شنیدش لذت ببریم.انشاء الله

 25. یک دانش اموز می گوید

  سلام اقای بهرامپور
  من یک دانش اموز ۱۴ ساله هستم
  و بسیار دوست داشتم که در این دوره شرکت کنم!!!
  حتی توانستم خانواده ام را برای شرکت در سمینار مدرسه استادی قانع کنم
  ولی برای این دوره و ….
  به علت قیمت بالا و یا دلایلی قبول به شرکت من نمی کنند
  دلایل: کم بودن سن، برای چی
  من از شما می خواستم راه کار هایی برای قانع کردن خانواده ام به من بگویید
  بسیار ممنون

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   دوست عزیزم
   اول از همه به شما تبریک می گم که در این سن به فکر این تغییرات و یادگیری‌ها هستید
   در مورد این موضوع باید بگم که در نگاه اول به نظر می‌آید که سن شما برای این موضوع کمی کم باشد. (البته به نظر می‌آید)
   و چند نفر از عزیزانی که ۱۴ و ۱۷ ساله بودند نیز حتی با وجود این که اصرار والدینشان بر حضور آنها در این دوره بود، از جانب من موافقت نشد.
   امیدوارم خیلی زود شما را به عنوان یک سخنران حرفه ای کشور ملاقات کنم.
   موفق باشید 🙂

   1. مهدی می گوید

    سلام استاد
    منم یه نوجوان ۱۷ ساله هستم و توی سمینار استادی شرکت کردم.
    خیلی دوست دارم بدونم چرا شما با حظور اون دوستان توی دوره محالفت کردین ؟ مگه نمیشه از همچین سنی همچین کاری رو شروع کرد ؟
    من همیشه یکی از بزرگترین نگرانی هام سنم بوده.و ترسیدم که یه کاری شروع کنم و بقیه بخاطر سن کمم من رو پس بزنن و حرفم رو قبول نکنن، و به اصطلاح من رو به عنوان استاد قبول نکنن (با فرض اینکه اطلاعاتم عالی باشه).برای این مشکل هم به این فکر میکنم که کمی صبر کنم تا سنم بالاتر بره، ولی میترسم توی حوزه ی خودم رقیبانم زیاد بشن و نتونم زیاد موفق باشم
    این بزرگترین مشکلیه که من دارم و متاسفانه از سرعت کار و پیشرفتم بی نهایت کم کرده 🙁

    1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

     سلام دوست عزیزم
     من اصلاً به سن و سال اعتقادی ندارم و اعتقاد دارم یک فرد ۵۰ ساله ممکن است به اندازه یک هزارم یک فرد ۱۵ ساله نیز خرد نداشته باشد.
     من هم فعالیت را در سنین پایین شروع کردم و اعتقاد دارم که سن ملاک مهمی نیست
     اما حضور در چنین دوره هایی نیاز به یک سری پیش نیاز دارد که عموماً افرادی در این سن و سال آنها را کسب نکرده اند. (البته همیشه استثنا وجود دارد)
     پیروز و موفق باشید.

   2. یک دانش اموز می گوید

    باز هم سللام
    من بسیار خوب روزی را که شما به مدرسه ما امده بودید
    و برای ما در مورد تنبلی و اینکه انظار جامعه از شما کم است صحبت کردید
    و گفتید که سن مهم نیست
    و چه قدر خوب است که شما از الان سخنرانی را تمرین کنید تا در اینده فرد موفقی شوید

 26. ابوالحسن غزنوی می گوید

  سلام بردوستان دوره مدرسه استادی.
  طی این چند ماهی که افتخار نصیب من شده که در این دوره شرکت کنم تاثیر بسزایی در رفتار و زندگی من داشته . همه ما هزینه های زیادی میکنیم تا به یه درامد خوب برسیم.تایک زندگی ایده ال داشته باشیم.در ابتدای این دوره با خواندن کتاب (فعلا مارش مالو را نخور )راه مدیریت کردن بر درامد و جلوگیری از هزینه های اضافی را اموختم و این برای من یه موفقیت بزرگ بوده که نیمی از هرینه این دوره را با خواندن این کتاب (نهصد تومنی )بدست بیاورم.ازاستاد بهرام پورو همکاران گرامی بسیار متشکرم.
  که این کتاب را معرفی کرده

 27. اهورا هاشمی می گوید

  درود بر استادان آتی ایران زمین
  همه دچار “اثر نظاره” گر شدین ها!!!
  بابا اون بنده خدا رو ولش کنید…
  از دوره بگید ببینیم چیکارا کردین و ما حرص بخوریم:::)))

 28. عباس می گوید

  سلام
  من یکی از محصولات دوره استادی هستم
  این سایت رو بعد از دوره خودم ساختم از صفر تا ۱۰۰
  درسته هنوز زیاد مطلب نداره ولی همینکه دوره استادی باعث شد من یک طراح سایت بشم برام کافیه
  از استاد هم بابت خلوص نیتش ممنونم

 29. عباس می گوید

  راستی اینم آدرس سایتم
  raveshtarbiat.com

  1. ابوالفضل می گوید

   سلام چقدر سایتتون داغونه….

   1. عباس می گوید

    ممنون میشم
    بفرمایید از چه نظر ؟؟؟؟؟؟؟

    1. ابوالفضل می گوید

     البته ببخشید نمیخواستم توهین کنم…
     دوست ندارم تمامی افرادی که در این سایت عضو هستن و به نظر من یکی از اعضای جامعه موفقیت هستن خدایی نکرده ضربه بخورن…
     طراحی قالبش افراد رو اصلا جذب نمیکنه..
     نوار بالا نداره…
     به نظرم باید کمی حرفه ای تر باشه..

     1. عباس می گوید

      به نظر می رسد شما حرفه ای هستید
      از نظرتون استفاده کردم
      و فهرست سایت رو فعال کردم
      ولی در مورد قالب چیزی به ذهنم نمی رسه
      ممنون میشم کمکم کنید
      البته اگر برای ساخت سایت یا کار با ایلاستریتور و نیز کار با ادوب پریمیر و نیز اودیشن کمک خواستید من حاضرم رایگان کمکتون کنم

     2. ابوالفضل می گوید

      ممنون از لطفتون
      تیم تخصصی من از پریمیر استفاده نمیکنند.
      توصیه من به شما اینه که از نیوک استفاده کنید.

    2. ابوالفضل می گوید

     اگر اینجوری پیش برید و بازدید کنندگان شما روز به روز کمتر بشه از رتبه بندی ایران خارج میشید و در اآینده یک سایت کاملا سوخته در نظر افراد ظاهر میشید..

 30. یه مشتاق می گوید

  سلام. سایتتون عالیه و من حدودا یک ساله که هر روز سایت شما رو دنبال میکنم و حد الامکان در سمینار ها شرکت میکنم. با توجه به اینکه سنم تقریبا پایینه (۲۱ سال)و پشتوانه مالی چند ده میلیونی نداشتم نتوانستم در این دوره شما شرکت کنم اما حدود سه ماهه که مطابق با سمینار مدرسه استادی فعالیت خودمو شروع کردم. میخواستم بدونم این دوره یک ساله مدرسه استادی دوره ی غیر حضوریشم گذاشته میشه؟ یعنی در حال حاضر از کلاس ها فیلم برداری میشه؟ ممنون میشم مثل همیشه جوابمو بدین.
  با تشکر از وبسایت خوبتون که هر روز مطالب جدید یاد میگیرم.

 31. محمدرضا مرادی می گوید

  مدرسه ی استادی یه مدرسه ی واقعیه…
  واقعی به این معنی که تک تک چیزهایی که آموزش داده میشه کاربردی هستند .
  ویژگی بسیار جالب این دوره اینه که فقط یک چیز آموزش داده نمی شه بلکه مجموعه چیزهایی که از جهات مختلف باعث بهبود افراد میشه مورد آموزش قرار می گیره.
  از استاد بهرام پور عزیز و همکاران پرانرژی شون و تمام شرکت کنندگان این دوره سپاسگزارم.
  با آرزوی خلق دنیایی بهتر برای زندگی

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside