چطور استاد شویم؟

44

چطور استاد شویم؟

اگر بدانیم که چیکار کنیم از زندگی خودمان لذت ببریم مطمئناً کاری خواهیم کرد که دنیا را برای خودمان و دیگران جای بهتری برای زیستن کنیم.

در این فایل محمدپیام بهرام پور به شما خواهد گفت که سمینار مدرسه استادی چیست؟ و در برج میلاد تهران قرار است چه چیزی گفته شود؟

در این سمینار به شما نقشه راهی داده می شود که به صورت واضح و خیلی دقیق متوجه شوید چطور استاد شوید تا با آموزش دادن به دیگران به شغل دلخواه خود دست یابید و درآمد قابل توجهی داشته باشید.

مدرس شدن مزایایی بسیار زیادی دارد و مطمئناً از آن ها به وجد خواهید آمد…

شما می توانید فیلم آموزشی در خصوص اینکه چطور استاد شویم را از طریق لینک زیر دانلود و مشاهده نمایید:

 

برای دانلود فیلم کافیست اینجا کلیک کنید (۵۳MB)

امیدواریم که از دیدن این فیلم لذت ببرید و در سمینار مدرسه استادی ۲ منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.

برای ثبت نام در این سمینار به لینک زیر مراجعه کنید:

سمینار مدرسه استادی 2

متن فیلم چطور استاد شویم؟

به نام خدا

سلام، من محمد پیام بهرام پور هستم از مجموعه مثبت یک. جایی که تلاش می‌کنیم بیشتر و مؤثرتر از یک نفر باشیم تا دنیا جای زیباتری برای زندگی کردن بشه

امروز توی این فایل می خوام در مورد این با شما صحبت بکنم که سمینار مدرسه استادی دقیقاً چه چیزی هست و چه معنی دارد؟

سمینار مدرسه استادی در حقیقت قرار هست به شما یک نقشه راهی رو بده که به‌صورت خیلی واضح بدونید چطور می تونید تبدیل به یک مدرس حرفه‌ای بشوید تا با آموزش دادن به دیگران بتونید هم یک شغل جذاب، مفید، دوست‌داشتنی و با درآمد قابل‌توجه داشته باشید.

در حقیقت ما به‌عنوان یک مدرس می خوایم فعالیت خودمون رو آغاز بکنیم، این شغل جذابیت‌های خیلی زیادی داره، اینکه اولاً شما دائماً با یادگیری و یاد دادن در ارتباط هستید، مخاطبانی که باهاشون سر و کار دارین آدمای فرهیخته و مثبت و بسیار ارزشمندی هستند، چون اهل یادگیری‌اند و یکی از مزایای این شغل هست، من دوستان خیلی زیادی توی کلاس‌ها و دوره‌های خودم پیدا کردم کسانی که ارتباطم رو باهاشون حفظ کردم چون آدم‌های مثبت یک ارزشمند و دوست‌داشتنی‌اند.

فایده‌های بسیار زیادی داره این که زمانتون دست خودتونه، محل کارتون هم دست خودتونه، دوست دارین کجا فیلم آموزشی ضبط کنین؟ توی طبیعت؟ یا خونتون؟ توی محل کار؟ توی دفترتون؟ یا تو یک سالن سمینار؟

خب فایده‌های خیلی زیادی داره ازجمله کارآفرینی، ازجمله این که می تونید زمان کاری خودتون رو خودتون انتخاب کنید، دائماً در حال یاد دادن هستید، جایگاه اجتماعی بسیار بالایی داره، درآمد بسیار ارزشمندی داره و می‌خواهیم خیلی دقیق‌تر راجع به این موضوع با هم صحبت کنیم.

اجازه بدید یک دید از بالا داشته باشیم. وقتی‌که کامل و از بالا به کل داستان نگاه می‌کنیم، خیلی راحت متوجه می شیم که دنیای ما تغییرات خیلی زیادی داشته، مثلاً اجداد ما اصلاً لازم نداشتن که سواد داشته باشند و خوندن و نوشتن بدونن، اما الآن دنیا تغییر کرده و همه ما بلدیم بخونیم و بنویسیم.

البته دنیای ما تغییرات خیلی زیادی داشته ولی ما متأسفانه بر اساس اون تغییرات خیلی چیزها رو یاد نگرفتیم و بنابراین دنیای ما نیاز به مدرسانی که کمک بکنه افراد کیفیت زندگیشون بهتر بشه و به اون ها یاد بده که چطور حرفه ای تر و بهتر باشند.

مثلا یک فروشنده همین که یاد بگیره چطور محصول خودش رو بهتر بفروشه و فروش بیشتری داشته باشه می تونه بهش کمک بکنه که تو زندگیش خیلی بیشتر، کیفیت بهتری رو تجربه بکنه و لذت بیشتری رو از زندگی ببره، شغلش رو دوست داشته باشه، احساس بهتری داشته باشه، درآمدش زیاد بشه و همه این‌ها به خاطر یک آموزش یک مدرس می تونه باشه یا کنترل استرس تو دنیای پراسترس امروز، اتفاقای خیلی زیادی می افته که در هر لحظه به ما اضطراب، استرس و نگرانی وارد می کنه و ما متأسفانه یاد نگرفتیم که چطور این استرس‌ها و اضطراب‌ها رو مدیریت بکنیم، اگر یک نفر ما رو آموزش بده که چطور این کار رو انجام بدیم، کیفیت زندگی ما خیلی بالاتر می ره و جالبه که بدونین اضطراب و استرس یکی از اصلی‌ترین دلایل بیماری‌های عجیب‌وغریبی مثل سرطان هست، بنابراین کیفیت زندگی ما رو می تونه خیلی زیاد بهبود بخشه اگر بدونیم چطور اضطرابمون رو مدیریت کنیم یا تربیت فرزند، خب شاید درگذشته اجداد ما خیلی لازم نداشتن که تکنیک‌های تربیت فرزند رو به‌صورت حرفه‌ای بدونن چون پیچیدگی خاصی وجود نداشته، اما الآن دنیای ما بسیار بسیار پیچیده شده و لازمه که بدونیم تو شرایط مختلف چطور می تونیم با فرزند خودمون ارتباط برقرار بکنیم، دیگه از همسرداری هم بگذریم که تکنیک‌های خاص خودش و روش‌های خاص خودش رو داره، می دونید یک طلاق و جدا شدن چه اثرات وحشتناکی می تونه روی چندین و چند خانواده داشته باشه؟ و زندگی چند نفر رو به معنای واقعی کلمه نابود بکنه؟ اما اگه بدونیم که چطور یک زندگی با کیفیت خوب داشته باشیم اون وقت می تونیم خیلی تجربه‌های بهتری داشته باشیم، نه‌تنها به طلاق فکر نکنیم به اتفاقات خیلی قشنگ‌تر و خوش‌آیندتر فکر بکنیم و به فکر لذت بردن از زندگی خودمون باشیم و کاری می‌کنیم که دنیای خودمون و دیگران خیلی قشنگ‌تر بشه.

البته از یک سری موضوعات حساس‌تر مثل کار با نرم‌افزارها، کار با تجهیزات خاص و موضوعاتی از این دست که باید کاملاً بگذریم، این‌ها همه نمونه‌هایی از موضوعاتی بود که ما در اون ها نیاز به مدرس داریم یعنی نیاز به آموزش داره اما مدرس به‌اندازه کافی وجود نداره.

فکر می‌کنید چند نفر، چند دانش‌آموز واقعاً می دونن که چطور باید مطالعه بکنن؟ و با مهارت‌های مطالعه و حافظه به‌خوبی آشنا هستن؟ فکر می‌کنید چند نفر واقعاً می دونن چطور با فرزندشون ارتباط برقرار کنن؟ چند نفر واقعاً می دونن که تو جلسه مصاحبه استخدامی باید با اون کسی که داره اون ها رو استخدام می کنه چطور صحبت بکنند؟ فکر می کنین چند نفر می دونن که چطور می تونن رضایتشون رو از شغلشون و زندگیشون افزایش بدن؟ فکر می کنین چند نفر می دونن که باید خوب سخنرانی بکنن؟ و همه این‌ها نشون می ده که ما چقدر به مهارت‌هایی که به بهبود زندگی ما رو تضمین می کنه نیازمندیم.

حالا شما اگه بتونید کمک بکنید که توی یکی از این موارد یا هر مورد دیگه ای که به ذهنتون می رسه، تغییری در زندگی افراد شکل بده مسلماً اولاً یک شغل بسیار عالی خواهید داشت و دوماً خودتون رضایت بسیار زیادی رو از زندگی تجربه می‌کنید، فقط کافیه یک پدر و مادر احساس بکنند با تکنیک‌هایی که شما به اون ها آموزش می دین میشه تربیت بهتری برای فرزندشون داشته باشن، مسلماً با کمال میل حاضرن وجهی رو بپردازن، آموزش‌ها رو یاد بگیرن، چون مطمئنند که می تونند آینده خوبی رو برای بچه خودشون تضمین بکنن، مسلماً اگر کسی مطمئن باشه که استرسش رو مدیریت بکنه و حس بهتری از زندگی داشته باشه با کمال میل و با آسودگی خاطر حتماً وجه کلاس‌ها و دوره‌های شما رو خواهد پرداخت، خب تجربه ای که من بارها و بارها داشتم خیلی‌ها با خوشحالی چندین میلیون تومن پرداختن، توی کلاس‌ها و دوره‌های ما شرکت کردند و مطالب آموزشی رو یاد گرفتن، به کار بستن و نتیجه رو دیدن و جالبه نه‌تنها خودشون کاملاً راضی هستند از اون پولی که پرداخت کردن بلکه به خیلی‌ها هم توصیه می کنن که تو کلاس‌ها شرکت کنن، همه این‌ها به این دلیله که ما یک آموزگار هستیم، آموزش می دیم که کیفیت زندگی بهتر بشه و سمینار استادی دقیقاً راجع به همین موضوع هست، به شما یاد می ده که چطور یه نیازی رو پیدا بکنید، یک مسئله‌ای رو پیدا بکنید که نیاز به مدرس داره، از تجربیات خودتون، از مطالعات خودتون یا علاقمندی خودتون استفاده بکنید، اون ها رو سازماندهی بکنید، خوب دست بندی بکنید به روش‌های مختلف مثل کتاب، مثل سخنرانی، مثل کارگاه، مثل سمینار، مثل جلسات مشاوره یا محصولات آموزشی یا فیلم‌های آموزشی، مثل همین فیلمی که دارید مشاهده می‌کنید، در اختیار دیگران قرار بدید تا کیفیت زندگیشون بهتر بشه.

مسلماً به‌واسطه این کمکی که شما به اون ها می‌کنید، مبلغی رو دریافت می‌کنید که و درآمد قابل‌توجهی رو خواهید داشت و این جزو معدود بازی‌هایی هستش که همه توی اون برنده هستند همه خوشحالن و همه دوست دارن که این بازی همین‌طور ادامه پیدا بکنه، همه می خوان بیشتر یاد بگیرن، زندگی بهتری داشته باشن، بنابراین این یک نگاه کلی بود به فضای استادی، به فضای مدرس شدن و تجربه خوبی که می تونیم به‌واسطه اون داشته باشیم.

امیدوارم که این فیلم مورد توجهتون واقع‌شده باشه، توی سمینار استادی می بینمتون.

برای دانلود متن فیلم کافیست اینجا کلیک کنید

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 44 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. سینا می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت آقای بهرام پور و تیم مثبت یک خواهشی که دارم می خواستم اقای بهرام پور شخصا جوابمو بدهند
  جناب بهرام پور با سلام خسته نباشید مطالب شما شخصا برای من بسیار مفید و اموزنده بود فقط تنها گله ای دارم اینه که شما در ویدیو اول گفته بودید دروس باید در مدارس به صورت رایگان قرار می گرفت اگر توجه کنید مطالب رایگان این سایت به تدریج کم شده مخصوصا رادیو سخنرانی که من خیلی وقته منتظر مطلب صوتی اون هستم و کنفرانس ها و محصولات پولی زیاد شده و برای من خیلی مشکله که با حقوق کمم همه محصولاتو بخرمو از شهر دیگه وارد کنفرانس بشم و خیلی هم مشتاقم یاد بگیرم لطفا یه تدبیری برای من و افرادی شبیه من در نظر بگیرید .
  با تشکر

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام
   دوست عزیز در ایمیل ماه گذشته گفتیم که دلیل کم بودن محتوا در سایت این است که در حال راه اندازی سایت جدید هستیم وگرنه محتوای رایگان هنوز بسیار زیاده
   یه سری به کانال تلگرام ما بزنید ببینید چه خبره و تقریباً هر دو روز یک فایل صوتی رایگان گذاشتم!

 2. احسان می گوید

  با سلام و تشكر ايده جالبي بود ، خيلي وقتها تو زندگي هم ما هميشه از يك جهت و از يك سو و زاويه به مسائل نگاه مي كنيم داشتن اين توانايي كه بتوني از زواياي مختلف و از ارتفاع بالا يا جهت هاي ديگر به مسائل نگاه كني كمك كننده است

 3. شهاب بشیری می گوید

  با سلام
  و مطمینا مثل دوره استادی ۱ ، دوره فوق العاده ای خواهد شد و نتایج واقعی اون رو در زندگیتون درک و حس خواهید کرد، پیروز باشید

 4. قاسم می گوید

  با سلام خدمت گروه مثبت یک، خدمت جناب آقای بهرام پور عرض شود که با مطالعه کردن واستاد شدن در یک رشته خاص آیا برای تدریس و کسب درامد مجوزهای قانونی نمیخواد

 5. دانشجو می گوید

  استاد روز شماری میکنم تا سمینار! مطمئنم یه سمینار توووووووووپ و پر از ایده اس.

 6. سيد علي خباز می گوید

  با سلام و خسته نباشيد خدمت استاد بهرام پور و مجموعه ۱+
  ميخواستم تشكر كنم از برگزاري اين سمينار كه مطمئنم خيلي عالي خواهد بود و در ضمن اين ويديو خيلي جالب و خلاقانه بود
  ممنونم

 7. سيد علي خباز می گوید

  راستي اگه ميشه كنجكاو بودم بدونم اينجا كجاست چون خيلي هم زيبا بود

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   دوست عزیز
   اینجا روستایی هست که پدر و مادر من در آن زاده شده‌اند
   شهرستان لیسار در نزدیکی تالش گیلان
   حتماً در مورد آن بیشتر خواهم نوشت

   1. سيد علي خباز می گوید

    خيلي خوشحال ميشم بيشتر راجبش بخونم ، جاي واقعا زيباييه

 8. بنیامین می گوید

  جناب بهرام پور عزیز بی صبرانه منتظر سمینار مدرسه استادی ۲ هستم.و ممنونم برای تمام آموزش ها و حمایت شما .
  آقای بهرام پور من بعد از سمینار مدرسه استادی ۱ ایده هام رو عملی کردم و چندین سخنرانی حضوری و ظبط شده داشتم . یه سوال در مورد ویدیوهای ظبط شده داشتم خواستم بدونم چطور باید ازتون بپرسم و یکی دیگه اینکه این ویدیو بسیار عالی و حرفه ای بود .
  ممنونم از تمام زحمات و حمایتهای شما.

   1. بنیامین می گوید

    بسیار عالی. ممنونم.به امید دیدار در سمینار ۲۵ تیرماه.
    موفق و پیروز باشید

  1. sr می گوید

   سلام
   ضبط فرمودید یا ضبط شده دارید و در مدرسه استادی ۱ استاد شدید ضبطشو استاد عظیظ برا ماهم بفرست.

 9. محمدرضا مرادی می گوید

  آموزش دادن به دیگران احساس فوق العاده ایه که دوره استادی۱ این احساس رو در من بیش از پیش زنده کرد و تداوم بخشید.
  برای جناب آقای بهرام پور و تیم ۱+ بهترینها رو آرزو می کنم

 10. saeed می گوید

  سلام. من آموزش دادن رو خیلی دوست دارم. موضوعاتی هم که علاقه دارم زیاده اما موضوعاتی نیستند که توی اونها تسلط داشته باشم. و نمی دونم چی رو درس بدم

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   دوست عزیزم
   اگر در سمینار حضور دارید، در این رابطه به صورت مفصل با هم صحبت خواهیم کرد.
   متشکرم

   1. saeed می گوید

    متاسفانه من شیرازم امکان حضور ندارم. ویدیو این سمینار فروخته نمیشه ؟

 11. سالار می گوید

  سلام فارغ از صحبت ها و مطالب گفته شده ویدئو زیبا بود و آهنگ زیبایی هم داشت و حس خوبی به من داد. راستش من دلم می خواد تدریس بکنم و استاد بشم .به نظرم بهترین جا برای کار کردن دانشگاه است یه محیط فرهنگی جایی که هم یاد می گیری و هم یاد می دهی . هیچ گاه از علم و آموزش دور نمی شی .اما هر جا می رم برا استخدام یه سنگ می ندازن جلو پام. الانم داره دوره استادی نهاد رهبری رو می گذرونم خدایی یه هفت خانه . از آزمون و مصاحبه گرفته تا گرفتن مجوز تدریس که تازه باید ببری تو دانشگاه ها و نشون بدی شاید استخدامت بکنند. من عاشق سیاست هستم . ارشد روابط بین الملل دارم. خوب این مسائل تخصصی رو که نمی شه به عوام الناس آموزش داد.

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیز
   متشکرم از لطفتون
   فکر می‌کنم اگر کمی با محیط‌های دیگر آشنا شوید به نظر می‌رسد که دانشگاه لزوماً بهترین جا نیست!
   مثلاً من خودم تمایلی به حضور در دانشگاه به عنوان استاد دانشگاه ندارم (هرچند به دعوت دانشگاه‌های تهران، شریف،‌ امیرکبیر و … کارگاه‌های مختلفی برگزار کردم)
   زیرا در دانشگاه بسیاری از دانش‌جویان من را به دلیل نمره می‌خواهند و من طاقت شنیدن خسته‌ نباشید‌های آخر کلاس را ندارم.

   اما در کلاس‌های آزاد اینطور نیست. شرکت کنندگان چون با علاقه قطعی خود آمده‌اند انرژی و علاقه بسیار بیشتری دارند.
   فکر می کنم اگر یک بار این تجربه را داشته باشید، دانشگاه جذابیت خود را از دست خواهد داد.

   در مورد آموزش موضوعات تخصصی هم در سمینار مدرسه استادی یک مثال بسیار بارز را خواهیم زد که یک فرد با موضوع تخصصی خود چطور می‌تواند بدرخشد

 12. ع-ف می گوید

  جناب بهرام پور عزیز سلام و دورد

  شما مربی خوب من هستید و خیلی چیز ها از شما یاد گرفتم.راهی که در سمینار مدرسه استادی ۱ معرفی کردید خیلی عالی بود و من هم دوست دارم در زمینه ای فعالیت کنم.گرچه به تازگی اون رو دیدم.در سری دوم قصد دارم حضوری شرکت کنم .اما…

  در چندتا از دوره هاتون فرمودید برای دانشجوها و کسانی که تازه فارغ التحصیل شده اند یک کار با درآمد خوب سراغ دارید .پیگیر شدم و متوجه شدم همین دوره ی استادی است و اون رو دنلود کردم.وقتی به آخرش رسید و هزینه ی شرکت در کلاسها رو شنیدم با خودم گفتم آخر یک دانشجو این همه پول رو از کجا میتواند بیاورد!
  میدانم که شما و مجموعه تان زحمات و هزینه های زیادی رو متحمل شدید و خواهید شد…اما امیدوارم نقد بنده رو بپزیرید که این به هیچ عنوان یک کار دانشجویی نیست .
  به غیر از خود کلاس مثلا فرمودید ترجمه ی کتاب ۶۰۰ هزار تومان.درصورتی که من برای کتاب ۲۰۰ صفحه ای ۳ تا ۷ میلیون تومان قیمت دارم!

  سپاس از توجه شما

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   دوست عزیزم
   زمانی که من کار مدرسی رو آغاز کردم،‌ در کلاس استادی که شرکت نداشتم! بنابراین قرار گرفتن در این مسیر لزوماً نیاز به حضور در دوره یک ساله استادی نداره!
   همین سمینار (مخصوصاً سمینار استادی ۲) می‌تونه مسیر رو به شما به خوبی نشون بده
   دوره یک ساله استادی در حقیقت یک تسریع کننده است که باعث میشه شما اشتباهات کمتری مرتکب بشید و سریع‌تر به هدفتون برسید.
   حالا اگر به هر دلیلی امکان حضور شما در این دوره نیست، نباید کنار بکشید و ناامید بشید.

   ضمناً در همین دوره بسیار از افراد با شرایطی بسیار سخت در این دوره شرکت کرده‌اند.
   یکی، خانه‌اش را فروخت، یکی اتوموبیلش، یکی کار دوم انتخاب کرد و فرد دیگری عمل جراحی خود را به تعویق انداخت.

   اگر کسی بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می‌کند و اگر نخواهد، بهانه‌اش را…

   دوستتان دارم و امیدوارم هرجا باشید بهترین نتیجه را بگیرید.

   1. ع-ف می گوید

    چون می خواستم به خودم نشان دهم که هم امیدوارم و هم بهانه تراش نیستم با دیدن پیام شما همین حالا کارم را با ثبت یک وبلاگ برای آموزش در زمینه مورد نظرم شروع کردم.
    به زودی شما رو خواهم دید.
    سلامت باشید

 13. فیروزه می گوید

  با سلام ,استاد گرانقدر آیا ممکن است ترتیبی اتخاذ کنید که هنگام شرکت در سمینار مدرسه استادی ,سایر دوره ها و محصولات و کتابهای سایت شما هم در دسترس باشد تا یک تیر و دو نشان کنیم و همانجا از این محصولات خریداری کنیم . با تشکر

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممنونیم از علاقه مندی شما
   محصولات به صورت فیزیکی در روز سمینار موجود می باشد و می توانید تهیه کنید.
   به امید دیدار شما

 14. دزدگیر می گوید

  آقا دزده فکر کردی با دوتا تصویر حوایی می تونی مردم رو خر کنی؟
  نه آقا
  مردم دیگه با این چیزا گول نمی خورن
  برو به فکر یک کار آبرو مندانه باش عوضی

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیزم! آقا خانم دزدگیر
   متشکرم که اطلاع رسانی کردید مردم گول من رو نخورند
   خودتون هم مواظب باشید چون خیلی‌های گول من رو خوردن.
   براتون دعا می‌کنم که همیشه مثبت یک باشد

 15. آزاده می گوید

  سلام خدا قوت
  يه سوال داشتم.من فقط ميخوام مدرس بشم و قراره كلاسهاي تا سي نفر رو اداره كنم اما مشكل خجولي و اعتمادبنفس دارم آيا شركت در دوره مدرسه استادي رو پيشنهاد ميديد يا دوره آموزش سخنراني و فن بيان رو؟ با تشكر

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   دوست عزیز و گرامی
   دوره استادی خیلی فراتر از برگزاری یک کلاس سی نفره را در اختیار شما قرار می دهد
   از طراحی آموزشی تا نوشتن کتاب، مهارت‌های سخنرانی، نوشتن مقاله، راه اندازی سایت و …
   دوره جامع سخنرانی بخشی از این دوره استادی است
   اگر هدف شما فعالیت در بازار اموزش به عنوان یک مدرس ارزشمند و حرفه‌ای است، تصور می‌کنم دوره استادی به شما کمک شایانی انجام دهد
   پیروز و موفق باشید و امیدوارم شما را در سمینار استادی مشاهده کنم

 16. احمددانایی فر می گوید

  سلام
  همیشه در کمال صحت و سلامت باشید
  مطالب شما بسیار زیبا و آموزنده است
  سوالی دارم مدت ۱۲سال هست که با علاقه سخنرانی می کنم برای کودکان و بزرگسالان و جدیداً از راهنمایی های شما هم استفاده می کنم و بسیار موثر هست و علاقه مندان زیادی هم جذب شده اند اما مشکل این هست که بعد از سخنرانی لرزش دست پیدا می کنم و حتی تا چند دقیقه هم برداشتن لیوان آب هم برایم مشکل هست چون با لرزش هست روم نمیشه .کسی هم متوجه نیست در حین سخنرانی .
  قبلا قرص تپش قلب دکتر برایم تجویز کرده بود ولی الان استفاده نمی کنم .منتظر پاسخ شما هستم.
  پیروز باشی

 17. دانشجو می گوید

  دوباره که فیلمو دیدم یاد بازی sims افتادم 🙂 استاد کی ۲۵اُم میشه؟ 🙁

 18. هادی می گوید

  با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان بالاخص جناب آقای بهرام پور جناب آقای بهرام پور بارها مطالبی در رابطه با کلاسها و سمینارهای شما شنیده و خوانده ام. ولی بنا به دلایل مشغله فرصتی ایجاد نشده که به طور جد خدمت شما بزرگوار برسم. بنده میهواستم در رابطه با آموزش سخنرانی و افزایش کاریزماتیک کلام و رفتار با شما صحبت کنم . که بنا به دلایلی و محدودیت زمان از شما میخوام فرصت دیداری رو به بنده بدین.متشکر

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   دوست نازنینم سلام
   متأسفانه (یا شایدم خوشبختانه) وقت من تقریباً‌تکمیل است و امکان هیچ جلسه مشاوره و یا سخنرانی خارج از برنامه را ندارم
   اما هر سوالی دارید می‌توانید از طریق ایمیل یا صفحه درباره و تماس با ما از ما بپرسید و من همکارانم، پاسخگوی شما خواهیم بود

 19. مرتضی گشتی می گوید

  با عرض سلام خدمت استاد خودم، جناب بهرام پور
  اولا بخاطر در اختیار قرار دادن این کلیپ خیلی از شما ممنونم. ثانیا یه نقدی به نحوه ارائه مطلب شما در این کلیپ و یا شاید بتونم بگم کلا نحوه ارائه تون در کل دارم؛ اما چون اینجا یه فضای عمومی هست فکر میکنم جای مناسبی برای نقد نباشه. حالا اگه شما اجازه دادید من همینجا مطرحش میکنم اگه نه، بفرمایید چطور میتونم این مطلب رو بصورت خصوصی خدمت شما عرض کنم.

 20. علیرضا می گوید

  با عرض سلام و احترام خدمت استاد عزیز
  بزرگترین افتخار زندگیم اینه از دانشگاه هیچ مدرکی ندارم !
  شاید این حرف من باعث دلخوری دانشجویان عزیز قرار بگیره اما خب اعتقاد ها متفاوت و بدون شک تفاوت همین اعتقاد هاست که زندگی رو جذاب و دلنشنین کرده !
  هنگامی که در دانشگاه بودم فقط و فقط از بین رفتن عمرم را دیدم و اینکه خلاقیتم چطور رو به کاهش هست .
  از دانشگاه که انصراف دادم وحشت مثل یک لوکوموتیو سری ئی‌ام‌دی جی‌تی۲۶
  با سرعت ۱۵۰ کیلومتر به سمتم هجوم می آورد به خودم میگفتم علیرضا باید شکست رو قبول کنی تو نتونستی دانشگاه رو ادامه بدی ! اما به مرور زمان دیدم نه اینطور نیست ، دیدم به شغل ، آموزش ، جامعه بیشتر شد ! تفکر روی یک بن بست آیه حسرت بود چون من عاشق رود بی ا نتهام و باید از یکسری چالش ها بگذرم و گذشتم و موفق هم شدم
  خلاصه وقت گرانبهای شمارو نگیریم وقتی شنیدم در توضیحات سیمنار استادی ۲ با یکدیگر هم اعتقاد هستیم نسب به نداشتن مدرک که چیز مهمی نیست ! شوقم صد برابر شد و در سمینار شما ثبت نام کردم !
  زنده باد آگاهی

 21. میلاد می گوید

  استاد بهرامپور سلام
  ممنون از تمام آموزشهات
  واقعا مفید و حرفه ایی ارائه میدید مطالب رو.
  راهنماییم کنید من به شدت تردید دارم.

  من دوست دارم یه مقدار از شروع کارخودتون بگید زمانی که شما شروع کردید سخنرانان بزرگی در کشور حاضر بودن که هرکدامشون برا خودشون استادی هستند. من حس میکنم مشکل من یا برخی از دوستان عدم خودباوری زیر سایه آدمهای بزرگ همون کار و حیطه تخصصی مون هست که باعث میشه حس لیاقت و ارزشمندیمون در مقایسه با اونها ازبین بره. من دوست دارم شما یه مقدار از تجربه اولیه خودتون بگید حتما شما هم همچین حسی ابتدای کار داشتید چطور خودباوری رو تقویت کردید. این میتونه به خیلیها کمک کنه که خودشون باور کنند.
  ممنونم

 22. علی اکبر می گوید

  با سلام و خداقوت
  درباره ی دانشگاه ها باید گفت که بهترین خدمت در حق بشریت این هست که در این دانشگاه ها رو تخته کنیم بره پی کارش.
  متاسفانه در دانشگاه ها چیزی یاد نمیدن که به درد زندگی واقعی بخوره. برید از بزرگان صنعت بپرسید ببینید آیا رشته های مهندسی توی صنعت واقعی بدرد می خوره یا نه.
  امروز متاسفانه دانشگاه یه محلی شده برای وقت گذرونی و دوست دختر و پسر و پارک و قهوه خانه و این ها.
  بسیاری از علم های مفید مثل همین خوب حرف زدن که استاد نازنین یادمون میدن یا آموزش پول در اوردن و اقتصاد و فروش و فن بیان هست که دانشگاه میتونه یاد بده ولی متاسفانه چیزهای بدرد نخور یاد میدن.
  دانشجویان هم اکثرا پی وقت گذرونی و تلگرام بازی هستند. افرادی مغرور و بی عرضه و پرادعا شدن. انتظار دارن به محض فارغ التحصیلی میزی باشه که برن پشتش بشینن و دستور بدن. نمی دونم چطور روشون میشه تا سن چندین و چند سالگی از پدر و مادرشون پول بگیرن. اونم تو این شرایط اقتصادی.
  در این شرایط باید دست استاد نازنین بهرامپور رو بوسید که هم پول در اوردن و هم فن بیان یاد میدن.
  حتی رشته های مدیریتی و اقتصادی هم پول در اوردن رو یاد نمیدن. معمولا اساتید دانشگاه ها هم افرادی بی عرضه هستن. کاردانی خوندن رفتن بیرون کسی ادم حسابشون نکرده بعد کارشناسی خوندن بازم نتونستن کاری پیدا کنن. ارشد خوندن، دکترا گرفتن بعد با هزار ضرب و زور خودشون رو به دانشگاه وصل کردن. البته استاد خوب هم داریم ولی کم.
  بعضیا ممکنه بگن دانشگاه های ایران اینطور هست ولی دانشگاه های خارج هم اوضاع به همین ترتیبه.
  بزرگانی چون ادیسون و فورد و بیل گیتس و استیو جابز و … فهمیدن که تو دانشگاه خبری نیست. رفتن سراغ زندگیشون و پولدار شدن.
  اینم از نقد تند یک دانشجو…موفق باشید

 23. لیلا فرید می گوید

  سلام
  از ویدیوتون لذت بردم. ممنون از خلاقیتتون در ارائه جذاب مطالب.
  من علاقه بسیار زیاد و البته فرصت خیلی خوبی برای استاد شدن دارم. خیلی هم علاقمندم که در این دوره شرکت کنم. اما دوری راه و مسائل کاری مانع حضورم در اون میشه.
  کتابدار و مربی کودکان در کتابخانه کودکان و نوجوانان هستم و بوضوح میبینم که بچه ها نیاز فراوانی به آموزش های مختلف از جمله مهارت های زندگی، فن بیان، تقویت انگیزه های موفقیت و… دارند و تا حدی که از دستم بربیاد کمکشون میکنم اما میدونم که اگه حرفه ای تر به این کار بپردازم هم برای خودم خوب میشه و هم برای این قشر موثرتر خواهم بود.
  برای رسیدن به هدفم انگیزه و پشتکار هم دارم … اما نمیدونم از کجا شروع کنم. کمکم کنید استااااد

 24. ملیحه می گوید

  سلااااام
  یک ویدئوی خیلی زیبااااا و حرفه ای و دوست داشتنی همراه با صحبت های صمیمی شما. عالی بود. سپاسگذارم ازتون.
  با آرزوی بهترین نعمات خدا برای شما

 25. Eloise می گوید

  If not for your writing this topic could be very cotlnvuoed and oblique.

 26. علیرضا می گوید

  عرض سلام

  بنده چند مدته که دوست دارم وارد کار تدریس بشم اما نمیدونم از کجا شروع کنم فیلم مدرسه استادی رو هم دیدم ولی هنوز یه سری ابهامات دارم ممنون میشم آقای بهرام پور به سوال جواب بدن

  باتشکر

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside