معرفی کتاب- تنها راز موفقیت

19

معرفی کتاب- تنها راز موفقیت

همانطور که می‌دانید در قسمت معرفی کتاب در سایت ، سعی داریم هر ماه به معرفی یک کتاب بپردازیم. کتابی که این ماه جهت مطالعه معرفی شده است به نام تنها راز موفقیت می باشد که ترجمه ای از کتاب فعلاً مارشملو را نخور است.

همانطور که می دانید کتاب های موفقیت زیادی وجود دارد وجالب است بدانید که خیلی از افراد موفق حتی این کتاب ها را نخوانده اند اما آنچه که قابل اهمیت هست این است که یک اصل در بین تمامی افراد موفق وجود دارد وتنها راز موفقیت برای تمامی افراد موفق این است که: امروز کارهایی را انجام می دهم که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا فردا کارهایی انجام دهم که دیگران قادر نیستند انجام دهند.

دیدگاه کلی کتاب این است که باید سعی کنیم سختی هایی را تحمل کنیم و اگر بهترین ها را می خواهیم شاید لازم باشد که بدترین کارها را تجربه کنیم. برای تهیه این کتاب کافیست با مجموعه ما به شماره ۴۴۶۰۹۶۱۳ تماس بگیرید تا راهنمایی لازم انجام شود. در ویدئوی زیر به معرفی کتاب تنها راز موفقیت پرداختیم و امیدواریم که از خواندن آن لذت ببرید…

بسیار خوشحال خواهیم شد تا در بخش دیدگاه‌ها، نظرات و نکات مفیدی که پس از خواندن کتاب با آنها مواجه می‌شوید را با ما در میان بگذارید.

برای دانلود ویدئو کافیست اینجا کلیک کنید (۲۷ مگابایت)

برای دانلود فایل صوتی کافیست اینجا کلیک کنید

برای تهیه این کتاب می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

تنها راز موفقیت

متن ویدئوی معرفی کتاب تنها راز موفقیت

سلام خدمت شما اعضای عزیز مجموعه بیشتر از یک نفر…

من محمد پیام بهرام پور هستم و طبق قراری که گذاشتیم قرار شد هر ماه یک کتاب را به شما بزرگواران معرفی بکنم. از آنجایی که قرار شد من سر قولم بمانم که البته بعضی موقع ها هم بدقولی کردم و حتما هر ماه معرفی کتاب را داشته باشیم قرار شد این ویدیو ها خیلی خودمانی باشد.

یعنی اگر من لباس رسمی تنم نبود و یا سر و صدای محیطی وجود داشت هر آن ممکن است کسی بگوید آهن آلات آهن ضایعات خریداریم! از این اتفاقات ممکن است بیفتد.

ممکن است کسی در را باز کند و داخل شود و یا خیلی اتفاقات دیگر، پیشاپیش عذر خواهی میکنم و این فضای دوستانه را قرار شد حفظ کنیم که سر قولمان بمانیم و همیشه معرفی کتاب سر جای خود باقی بماند.

این ماه قصد دارم کتابی را معرفی کنم که به نظر من چکیده تمام کتاب های موفقیت در آن قرار گرفته است. واقعیت این است که وقتی نگاه می کنیم و می بینیم که کتاب های موفقیت زیاد هستند اما افرادی که خیلی موفق هستند هیچکدام این کتاب ها را نخواندند و هیچ ارتباط خاصی هم با این کتاب ها ندارند وقتی هم که به آنها میگوییم در مورد موفقیت چند کتاب خواندی؟ میگویند مگه باید کتاب خواند؟

من با افراد ثروتمند، افرادی که جایگاه اجتماعی خیلی بالایی دارند یا آدم هایی که جزو مشاهیر به حساب می آیند با خیلی از آنها ارتباط داشتم خیلی از آنها اصلا کتابی راجع به موفقیت نخواندند.

سوال برای من این بود که خب اینها چه چیزی را رعایت میکنند؟چون قطعا این کتاب ها بی تاثیر نیستند و همه کتاب های موفقیت میتوانند موثر باشند و برای خود من به شخصه خیلی موثر بوده و خیلی در روند موفقیت شخصی ام اثر بخش بوده اما خیلی ها بودند که بدون رعایت مطالب آن کتاب ها توانستند نتایج خوبی را بگیرند.

حالا نه اینکه هیچکدام را رعایت نکنند ولی یک اصل در تمام افراد موفق مشترک بوده و این بود که مجموعه ما کتاب تنها راز موفقیت را منتشر کرد. این کتاب را خانم الن سینگر و جواشیم دپوسادا نوشتند. کتاب، کتاب بسیار قشنگی هست و ترجمه ای است از کتاب فعلا مارشمالو را نخور. یا Don’t eat marshmallow yet

این کتاب، کتاب خیلی قشنگی است البته ما این کتاب را ترجمه کردیم به اسم تنها راز موفقیت…

یک کتاب بسیار کوچک و ساده هست که همسر من آن را ترجمه کرده و من هم یک یادداشت نوشتم و یک مقدار هم بومی سازی کردم این کتاب را. متناسب با شرایط ایران در قسمت یادداشت ابتدایی و انتهایی کتاب.

این کتاب را اگر نخواستید تهیه کنید من داستان کلی آن را میگویم. مطمئنم از خواندن آن لذت خواهید برد چون جزو آن دست کتاب هایی است که به هرکسی که دادم از آن خوشش آمده و هیچوقت هیچ کتابی نتوانسته این حس را برای همه ایجاد کند.

این کتاب دیدگاه کلی اش این است که تنها راز موفقیت این است که برای تمام آدم های موفق این هست که:

 امروز کارهایی را انجام میدهم که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا فردا کارهایی انجام دهم که دیگران قادر نیستند انجام دهند.

یعنی ما باید سعی کنیم سختی هایی را امروز تحمل کنیم که بعدا به نتایج بهتری برسیم.

اگر بهترین ها را میخواهیم شاید لازم باشد بدترین ها را تحمل کنیم. بنابراین دیدگاه کلی این کتاب به این صورت هست و مثال های بسیار کاربردی در ارتباطات، مسیر های شغلی، در مسائل اجتماعی، در روابط اجتماعی و زندگی فردی و بحث بهبود فردی کامل ملکه ذهن ما میشود تنها راز موفقیت.

پیشنهاد میکنم که اگر دوست دارید یک مقدار دید وسیع تر و جامع تری نسبت به موضوع موفقیت داشته باشید میتوانید این کتاب را تهیه کنید.

برای تهیه آن میتوانید با مجموعه ما به شماره ۴۴۶۰۹۶۱۳ تماس بگیرید و از این کتاب استفاده بکنید هر چند اگر این کتاب را هم نخواندید همین نکته ای را که من بیان کردم را رعایت بکنید باز هم آن نتیجه ی مطلوب شکل خواهد گرفت.

از توجه شما خیلی ممنونم و امیدوارم با برنامه ی هر ماه یک کتاب پیش برویم و هر ماه کتاب هایی که معرفی میشود را مطلعه کنید و از مطالعه ی انها لذت ببرید.

پیروز و موفق و بیشتر از یک نفر باشید…

خدانگهدار.

برای دانلود فایل PDF کافیست اینجا کلیک کنید

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 19 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. حیدری می گوید

  سلام من جمله شمارو اینطوری تغییر میدم
   امروز کارهایی را انجام میدهم که به انجامشان علاقمندم و دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا فردا کارهایی را انجام دهم که دیگران قادر نیستند انجام دهند.

  1. مسعود ح می گوید

   مشکل اینجاست که صرفاً کارهایی رو که علاقه مندید نباید انجام بدید. همونطور که جناب بهرام پور می فرمایند هر هدفی یک هزینه داره و شما ممکنه مجبور باشید حتی کارهایی رو که علاقه ای بهشون ندارید رو امروز انجام بدید تا فردا به اون چیزی که میخواید و دیگران نمیتونن داشته باشن برسید.

 2. پیام سلیمیان می گوید

  با سلام خدمت بیشتر از یک نفری ها
  اکثر ما دنبال پیچیدگی در بیان و نوشته ها هستیم و از سادگی مطالب شاید لذت نبریم.ولی گاهی اوقات جملاتی هر چند ساده دارای بار معنایی بسیار عمیقی هستند که چنانچه به انها فکر و عمل کنیم به نتایج بسیار خوبی می رسیم.این کتاب بسیار مفید و کاربردی است و بار معنایی بسیار زیادی دارد.چرا که اکثر ما رفتاری مارشملو خورانه داریم و لذت های آنی را دوست داریم.امیدوارم که با تهیه این کتاب به نتایج خوبی برسید.

 3. حامد می گوید

  سلام.خداقوت
  قرار بوده هرماه یک کتاب معرفی شود که نشد!
  بعد از مدتی کتابی معرفی شد که خودتون ترجمه و به چاپ رسوندین!
  یکم کم لطفی بنظرم
  شما خیلی جاها فرمودید ۷۰۰صفحه کتاب درمورد گوش دادن خوندید اما هیچ وقت نام کتاب رو معرفی نکردید.البته میتوان پیدا کرد اما از شما شنیدن همه را ترغیب میکند.
  یا کتابهای بسیار دیگری که خواندید!
  متشکر

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیزم
   حتماً در مورد طبق برنامه بودن و هر ماه یک کتاب دقیق تر عمل می کنیم.
   اما این که کتابی که خودمان ترجمه کرده ایم را معرفی بکنیم کم لطفی است؟ خب حتماً‌دیدیم این کتاب ارزشش را دارد که آن را ترجمه کردیم!
   در مورد گوش دادن هم الان در حال نوشتن مقدمه برای یک نویسنده خوب هستم که این کتاب را نوشته است.
   امیدوارم به زودی معرفی شود….

   1. حامد می گوید

    سلام استاد عزیز
    ببخشید منظورم این بود که کتابی معرفی نشد تا اینکه کتاب خودتون رو معرفی کردید.قصد جسارت نبود.شما از کسانی هستید که تفکرات و مسیر زندگی منو جهت درست دادید.
    از اینکه کتاب خودتون معرفی کردید هم سپاس گذارم.
    منتظر درسها و پیامهای بسیار عالی شما هستیم استاد عزیزم
    پاینده باشد

 4. علی اکبر م می گوید

  با سلام و احترام و عرض خداقوت
  جناب آقای بهرام پور من خیلی مشکل صحبت کردن دارم و اصلا حرفی برای گفتن ندارم. حتی شوخی هم بلد نیستم. وقتی کسی باهام یه شوخی می کنه نمی دونم چطور باید جوابش رو بدم.این مشکل خیلی اذیتم می کنه. چطور به این مشکل غلبه کنم؟

  1. علی اکبر م می گوید

   ضمن اینکه اصلا کلمات و لغات مناسب رو پیدا نمی کنم. اگر بخوام داستان یا اتفاقی رو تعریف کنم خراب میشه همینطور جوک یا ضرب المثل. به خاطر همین خیلی کم حرف می زنم.

 5. علی می گوید

  سلام
  روزتون زیبا
  امسال نمایشگاه کتاب هستین؟
  اگه اسخنون مثبت هست سالن و غرفه رو بفرمایید

 6. شهاب بشیری می گوید

  با سلام
  من این کتاب ارزشمند رو چند وقت پیش مطالعه کردم فوق العاده بود و علی رغم اینکه این کتاب صفحات کمی داره اما بسیار مفید و کاربردی است

 7. مهدی می گوید

  سلام نویسنده این کتاب الن ملینگر مگه نیست شما نوشتید الن سینگر

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   نام نویسنده ها الن سینگر و جواشیم دپوسادا می باشد.
   با تشکر از توجهتان

 8. امیرحسین می گوید

  سلام
  وای آقای بهرام پور خودتون دارید اهمال کاری میکنید قرار بود هر ماه یک کتاب معرفی کنید ولی هر سه چهار ماه یک بار معرفی میکنید … اگه وقت ندارید خب لازم نیس برای معرفی هر کتاب وقت بذارید یه ویدیوی مختصر یک یا دو دیقه ای با توضیحات خود کتاب کافیه!

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیز
   در ایمیل هفته گذشته توضیح دادم که چرا هیچ مطلب جدیدی در سایت قرار نمی‌دهیم چون در حال راه اندازی سایت جدید هستیم
   mosbateyek.com
   و اتفاقاً فیلم‌های جدید و کتاب‌ها ضبط شده اند و در سایت جدید قرار دادیم که ان شاالله در چند روز آینده سایت جدید را رونمایی می‌کنیم
   ضمناً حتماً مقاله قضاوت کردن را نگاهی بیاندازید

   1. امیرحسین می گوید

    بله آقای بهرام پور در جریان هستم سایت جدیدی راه اندازی میکنید ولی خب باید سر قولتون میموندید … منتظر راه اندازی کامل سایت جدید هستیم به امید موفقیت های بیشتر

 9. milad می گوید

  سلام اقای بهرام پور ، خدا قوت .
  درخواستی دارم ، احتمالا این برای خیلی از جونا و نوجونای مثل من هم مفید باشه .

  ما (من) که تو شهر های بزرگ نیستم زیاد کلمات روز رو نمیدونیم ، یا کلمات مهم و فلسفی یا … میتونید یه پکیج یا یه مقاله در مورد لغات قرار بدید تا دامنه لغات ما بالاتر بره .
  تشکرات میشه از شما . 🙂

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که تلاش می کنید تا کلام تان را با بیان بهتری به دیگران منتقل کنید.
   پیشنهاد می کنیم مقالات زیر را مطالعه کنید و تمرینات آن را انجام دهید:
   تمرینات افزایش هوش کلامی
   استفاده از کلمات مناسب و خوب
   همچنین در صورت نیاز به مطالب بیشتری در این زمینه می توانید در دوره غیرحضوری کاریزمای کلمات+هیپنوتیزم کلامی شرکت کنید.
   امیدواریم با استفاده از این راهکارها به زودی ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید
   بیش تر از یک نفر باشید

 10. مهدی بیراتی می گوید

  سلام این ۹درس فقط درس اولش به دستم رسیده بقیه درست چطور به دستم.میرسه

 11. کامران گنجی می گوید

  مفهوم اصلی این کتاب خودش لازمه که در موردش کتاب‌ها نوشته بشه ولی جواشیم دپوسادا این مفهوم عمیق رو در قالب داستانی جالب بیان کرده و سرکار خانم پوروقار هم با ترجمه خوب و روان در انتقال این مفهوم نقش تاثیرگذاری داشتند

  ممنون از آقای بهرام‌پور عزیز بابت معرفی این کتاب فوق‌العاده

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside