جلسه هشتم: فن بیان در ارتباط با مشتری- مذاکره تلفنی

جلسه هشتم:

فن بیان در ارتباط با مشتری- مذاکره تلفنی

 

وکیل باشید یا فروشنده، مدیر یک شرکت یا موسسه باشید و یا یک منشی به هر صورت نیاز دارید که فن بیان خوبی در ارتباط با مشتری  و مشتری مداری داشته باشید…

 

برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید (حجم ۹۹MB)

 

برای دانلود فایل صوتی کافیست اینجا کلیک کنید (حجم ۱۷MB)

برای دانلود متن فیلم کافیست اینجا کلیک کنید

 جلسه هفتمحسن جویی در ارتباط موثر


 اگر بتوانید یک حسّ فوق العاده در مشتریان خود ایجاد کنید، حتی در شرایط بد اقتصادی هم می‌توانید از رقیب های خودتان جلو بزنید.

 عامل مشترک در تمام کسب و کارها در رضایت مندی مشتری، ارتباط مناسب با مشتریان است.

 اگر به هر طریقی با مشتریان خود ارتباط دارید، بدون شک مهارت‌های ارتباطی و فن بیان در ارتباط با مشتری می‌تواند تغییری شگرف در کسب و کار شما ایجاد کند.

فروش

متن فیلم فن بیان در ارتباط با مشتری- مذاکره تلفنی:

سلام.

به درس هشتم از دوره رایگان آموزش سخنرانی و فن بیان خوش آمدید.

در این درس میخواهم در رابطه با مشتری مداری و مهارت های ارتباط با مشتری مطالب را ارائه بکنیم.

فکر میکنم یک سال پیش بود که من میخواستم خریدی از سایت آمازون انجام بدم

سایت آمازون همانطور که می ببینید، یک ویبسایت بسیار بزرگ هست، که مطالب آموزش کتاب، دوره و الان تقریبآ هر محصول که فکر بکنید را میتوانید تهیه بکنید.

اما مسئله اینجاست که این ویبسایت فقط از طریق ویزا کارت و یا کارت های اعتباری بین المللی قابل کارکردن هست. مثلآ با کارت های بانکی داخل کشور ما مثل اکثر سایت های خارجی نمیشه کار زیادی باهاش انجام داد یعنی هیچ کاری نمیشه باهاش انجام داد.

خب از آنجا که من ویزا کارت داشتم، از این سایت معمولآ خرید می کردم و کتاب هایی که میخواستم را معمولآ از این سایت خریداری می کردم.

و نکته بسیار مهم اینه همانطور که میدونید بخاطر تحریم ها این وبسایت ها کشور ما را تحریم کردند و به محض اینکه اولین خرید مون را از این کشور انجام بدیم حساب ما بسته میشه.

زمانی که من آمدم که یک خرید انجام بدهم نوشته بود که “حساب شما بسته شده” و من متوجه شدم که همسر من به اشتباه وقتی میخواسته یک خریدی از سایت آمازون انجام بده از آی پی ایران وارد شده و خوب آن سایت آنرا بسته.

در صورتی که وقتی خارج از ایران بودیم خرید را انجام بده یا از روش های دیگر استفاده می کردیم.

خب من خیلی نگران شدم چون واقعآ نیاز به آن کتاب داشتم و خیلی ذهنم درگیر بود که چطور میتوانم کاری بکنم که به آن کتاب دسترسی پیدا بکنم.

دیدم که نوشته “حساب شما بسته شده ” سه تا پشنهاد دارید:

۱: ایمیل بزنید

۲: به ما زنگ بزنید

۳: با ما چت کنید

گفتم ایمل احتمالآ زمان می برد، تلفن هم که مشکل دارد توی کشور ما، پس بهتر هست چت کنم.

گزینه چت را انتخاب کردم بعد نوشته بود: “مشکل خودتون را مطرح کنید”

منم مشکلم را نوشتم، نوشتم من معمولآ خریدهایم خارج از ایران هست الان ایران هستم و نمی توانم خرید را انجام دهم و حساب من بسته شده آیا کاری از شما ساخته هست؟

ظرف شاید بهتون بگم ۱۰ یا ۱۵ ثانیه یک فرد به اسم “پوجا” که هندی هم بود وارد چت شد

شروع کرد با من سالم و احوال پرسی کردن به زبان انگلیسی و گفت به من که چه خدمتی از من ساخته هست؟

شرایط را بررسی کردم گفت ما خیلی متاسفیم اما کشور ایران دسترسی اش طبق قوانین مسدود شده و اصلآ دست ما نیست.

ما اصلا بدمان نمی آید که شما بتوانید خرید کنید اما قوانین امریکا ما را ملزم کرده که جلو خریدهایی که در ایران هست و قرار توی آمازون اتفاق بیفته را بگیریم.

من ازش خواهش کردم حالا راهی وجود دارد یا نه؟

خیلی جالب بود!

“پوجا” شاید براتون بگم شاید ۱۵ دقیقه داشت جستجو می کرد و منابع را می خواند تا بالاخره توانست یک تبصره خیلی خاص پیدا بکنه و به من اجازه داد که پنج بار بتوانم از سایت خرید بکنم حتی از ایران.

بعد من دیدم چقدر خدمات خوبی در صورتی که خیلی راحت میتوانست بگه طبق قوانین نمیشه جز سیاست های ما نیست و چت را قطع بکنه مثل بسیاری از شرکت های ایرانی که من همه  نمونه هاشون را ذخیره کردم و دارم و متاسفانه شرایط خوبی نیست!

و وقتی که دیدم اینقدر اینها دارن با ما همراهی میکنند گفتم یک سوال دیگه بپرسم گفتم بعد از اینکه پنج بار تمام شد چه؟

گفت: باز هم چت کنید با همکاران ما حتمآ یک راهی پیدا میکنند تا مشکل شما حل شه ما میخواهیم خدمات خوبی به شما ارائه کنیم.

و می بینید با همین چند کار ساده ای که آن شخص انجام داد من را تبدیل کرد به یکی از بهترین مشتریان که میتواند داشته باشه و هر جا میروم از آن تبلیغ میکنم و تا میتوانم خرید هایم را از آن ویبسایت انجام میدهم.

داخل ایران یا هر جای دیگه که باشه بلاشک انتخاب من ویبسایت آمازون هست.

خب تحقیقات نشان میدهد که انسان ها حاضرند ۱۰ درصد پول بیشتر بپردازند برای اینکه خدمات بهتری دریافت کنند.

و الان دیگه مثل دوران گذشته نیست که فقط کافیه چیز خوبی ارائه بکنیم. خدمت و ارتباطات که با مشتری ها داریم بسیار بسیار مهم هست.

یکی از مشکلات بسیار متداول ما ادبیات ما هست. مثلا ما وقتی با کسی صحبت میکنیم خیلی متداول قطعآ شنیدید خب دیگه چه؟ خب! فروشنده معمولآ از واژه خب استفاده میکند که اصلآ قشنگ نیست یا این عادت خیلی بدی که ما داریم وقتی میخواهیم اطلاعات را از کسی بگیریم کلمه را میگیم و علامت سوال میزاریم تهش.

مثلآ وقتی میخواهیم  بپرسیم محل سکونت تان کجاست؟ و یا این بسته را به چه آدرسی ارسال کنم؟ میگیم:

آدرستون؟

شماره تون؟

سن تون؟

این خیلی خیلی بد هست

خیلی مودبانه ممکنه  محبت کنید آدرستون را به من بدید؟ یا ممنون میشم شماره همراه تان را به من بدید؟

اگر محبت کنید این اطلاعات را هم به من بدید سپاسگزارم برای انجا لازم هست

پس میبینیم خیلی خیلی مهم هس .

و نکته بعدی اینکه  که هیچ وقت قبل از شنیدن بوق اشغال تلفن را قطع نکنیم.

ما  معمولآ این را دیدیم داریم  باکسی صحبت میکنیم میگم آره قربان شما میرسی خدانگهدار تق و تلفن را شخص می گذاره و اصلآ فرصت نمی ده که ما  شاید بخواهیم تهش یه چیزی اضافه کنیم.

بنابراین خیلی مهم هست در سازمان خودمون و بین تمام کارمندان، همکاران مان این را فرهنگ کنیم تا حد ممکن سعی بکنیم بمونیم ۳،۴ ثانیه زمان بیشتر نیاز نداره که شخص تلفن را قطع کنه و بعد ما تلفن را قطع میکنیم و وقتی که تلفن را میخواهیم بذاریم تو حالت انتطار یا میخواهیم  به جای دیگر وصل کنیم به شخصی اطلاع بدیم.

مثلا همین امروز من بجای تماس گرفتم گفتم میخواستم با بخش فلانی صحبت کنم بدون اینکه هیچ چیزی به من گفته شه فقط دکمه وصل کردن به آن شخص را زد یک دفعه وسط صحبت من داره آهنگ حالت انتظار پخش میشه و من قرار هست وصل بشوم به یک فرد دیگه و این خیلی اتفاق بدی هست.

لازم هست ما اجازه بگیریم و اطلاع بدیم من میخواهم شما را وصل کنم به فلانی میتونید چند لحظه منتظر بمانید؟ قطعآ من میگم بله و این اتفاق می افته نه اینکه سریع دکمه زده بشه وسط حرف ما قطع بشه و این خیلی مهم هست.

خب حالا اجازه بدید یک بررسی موردی با هم داشته باشیم.

من میخواهم یک فایل صوتی از یکی از شرکت های ارائه خدمات اینترنتی پخش بکنم و برخورد آن شخص را ببینید من دائمآ قطع- وصل میکنم و راجع بهش باهم صحبت میکنیم

فایل صوتی

خوب همینطور که می بینید تا الان یک دقیقه گذشته و من تازه رسیدم به منوی اصلی باهم ادامه بدیم…

فایل صوتی

خب یک دقیقه و ۳۰ ثانیه گذشت تازه من فهمیدم قرار هست به کسی وصل شوم.

فایل صوتی

خب نکته اول وقتتون بخیر فلانی هستم چطور میتونم کمک تان کنم؟

خب این یک واژه هست که ترجمه واژه    How can I help you? در انگلیسی هست ما در انگلیسی این واژه را خیلی راحت میتوانیم استفاده کنیم?  How can I help you  چطور میتوانم کمک تان کنم اما توی فارسی این واژه اصلآ درست نیست!

من زنگ نزدم کمک بخواهم من زنگ زده ام بگم وظیفه تان را انجام دهید، پس این واژه بار معنی اش را باید دقت بکنیم هر چیزی را در انگلیسی نمی توانیم ترجمه کنیم بیاریم توی فارسی واژه چطور میتوانم کمک تان کنم؟

باید تبدیل بشه به “چه خدمتی از من ساخته هست؟” قرار هست خدمات ارائه بشه نه کمکی به من، من اگر خدمات شون را درست انجام دادم نیازی به کمک انها نداشتم.

پس این نکته اول:

یاد بگیریم خودمون و همکاران مان نگوییم چه کمک از من ساخته هست؟ بگیم چه خدمتی از من ساخته هست؟

شما ارائه خدمات می کنید.

فایل صوتی

صحبت من قطع شد میگوید شناسه وایمکس تان را بدهید.

فایل صوتی

صحبت من این بود: گفتم خب ابتدا صحبت من که ۲ دقیقه و نیم طول کشید که تا من به ایشان وصل بشوم شناسه وایمکس ام را از من خواسته بود و من هم وارد کردم از ایشان می پرسم دوباره باید بگم؟

فایل صوتی

میگه که خب به همان تلفن گویا پس میگفتید مشکل تون را اگر میخواهید ما کمک تان بکنیم  باید به ما بگید!

آخه من میدونم فرق بین آن سیستم و فرق بین شما چه هست این خیلی برخورد زشت  زننده ای هست اما متاسفانه خیلی متداول هست.

من از آنها  خدمات خریدم بجای اینکه خدمت خوبی ارائه بکنند بنظر میرسد که گویا خودشان را توی یک موضع بالاتر نگاه میکنند و فکر میکنند که ما مجبوریم از آنها خدمات بگیریم.

فایل صوتی

جناب آقای….؟

همانطور که گفتم می بینید لازم هست اش که بگیم نام شریف تان را می فرمایید؟

ممکن هست محبت کنید نام تان را بگید، یا به چه نام ای هست اینترنت؟

فایل صوتی

حالا بگذریم از اینکه صدای محیط چقدر زیاد هست و این دایمآ گفتگو های دیگران را هم ما می شنویم  و خود چقدر هم بخاطر اینکه بیان بسیار ضعیف داره و صدایش بسیار پایین هست اصلآ صحبتش واضح نیست.

فایل صوتی

واقیعتش این هست که آدم خیلی سخت میتواند متوجه بشه چه میگوید چرا که درست دهانش باز و بسته نمی شه و  یک ذره مهارت های فن بیان را تمرین نکرده. البته تقصیر این شخص نیست، تقصیر آن ارائه دهنده خدمات هست که موقع استخدام هیچ آموزش نمی دهد و فقط و فقط به فکر منافع خودش هست که التبه این اوج کوتانگری هست.

و اصلآ به فکر منافع نیست چون خب قطعآ بعد از این تماس من سرویسم را از اینجا قطع کردم و از یک جای دیگه گرفتم با رضایت بسیار بالای خدمات اینترنت که دارم و خوشحالم که دیگه به ایجا زنگ نمی زنم.

فایل صوتی

من اینجا به اشتباه کردم فکر میکردم که نوشته ۶۶۰۰ در صورتیکه نوشته شده بود ۶۶۰۰۰ تومان و من مشکل ریال وتومان که مشکل شایع هست توی کشور ما را دچارش شدم و خب اشتباه کردم حالا برخورد این شخص با اشتباه من را ببنید.

فایل صوتی

۶۶۰۰ تومان را میشه یک بار بخوانی؟ قربان

فایل صوتی

میگویند فقط تماس را قطع نکن در نظر سنجی هم شرکت بکنید

فایل صوتی

خب حالا بگذریم از اینکه این نوع نظر سنجی اصلآ اشتباه هست.

۱: رضایت کامل

۲: رضایت نسبی

۳: عدم رضایت

درصورتیکه باید گزینه ها متوازن باشد و کسانی که توی بحث امار هستند میدونند چنین نوع نظر سنجی چوله گی ایجاد میکنه و نمی تونه عدد درسته بده عملآ با این کار دارن خودشان را گول میزنند چون میزان عدد به نسبت بالا خواهد رفت.

فایل صوتی

خب همانطور که شنیدید و دیدید یک سری ارتباطات ساده باعث میشه من کل آن شرکت را دیگه باهاش هیچ ارتباطی نداشته باشم و من نمونه ای از هزاران مشتری هست و این شرکت نمونه ای از هزاران شرکت و ارائه دهنده خدمات و خیلی مهمی اگر میخواهیم ارتباط خوبی داشته باشیم، رشد خوبی داشته باشیم باید نحوه مشتری مداری مون را تغیر دهیم و به گونه متفاوت با مشتریان خودمان ارتباط بگیریم.

حتمآ توصیه میکنم مهارت های مشتری مداری که داریم صحبت کوتاهی که باه م داشتیم با هم  ارائه کردم با دقت ببینید و اگر دوست داشتید میتونید از بسته فن بیان در ارتباط با مشتری استفاده بکنید.

از شما خیلی متشکرم و منتظر درس فردا که درس آخر هست باشید.

متشکرم خدانگهدار.

 

دوست گرامی این درس از مجموعه دروس دوره‌ی رایگان آموزش سخنرانی و فن‌بیان می‌باشد. چنانچه هنوز در این دوره شرکت نکرده‌اید برای ثبت نام در این دوره‌ی رایگان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

امیدوارم که این درس برای شما مفید بوده باشد

با تشکر از توجه شما

محمد پیام بهرام پور

محمد پیام بهرام پور

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 55 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. mohammadreza azizi می گوید

  با سلام و عرض ادب ,فردا کنفرانس دارم در دانشگاه……..
  ان شالله صحبت های گیرا و دل چسب شما در سخنان فردا من تاثیر گذاشته باشه,ک حتما تاثیر میگذارم ,خودم به جد طی این دو هفته از نظر کلامی تغییر کدره ام ,و فقط مشکلم اعتماد به نفس کم ,استرس ک کارم خراب میکنه

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   با توجه به اینکه زمان کمی دارید پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه نمایید و تمرینات آن را انجام دهید:
   رس ششم رادیو سخنرانی با عنوان مهارت صحبت کردن در جمع را از لینک زیر گوش دهید.
   رادیو سخنرانی-مهارت صحبت کردن در جمع
   گوش دادن به صحبت های خانم داین ویندینگلند:
   diane-windingland
   امیدواریم که سخنرانی فوق العاده ای داشته باشید و ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.

 2. محمد حبیبی می گوید

  ممنونم از زحمات جنابعالی

 3. شقایق مژدهی می گوید

  سلام خسته نباشین
  دست گلتون درد نکنه باتمام وجود سعی میکنم از تمامی مطالبی که مطرح می کنید به بهترین نحو استفاده کنم وشاگرد خوبی برای شما باشم

 4. محمدرضا حسن پور می گوید

  جناب آقای بهرام پور
  با سلام و عرض ادب
  بسیار خرسندم که جوان قدرتمندی مثل شما اینقدر بزرگ شده که بصورت مجانی فایل های آموزشی قشنگی را در اختیار همه میگذاره ,براتون آرزوی موفقت دارم
  من اصفهان زندگی میکنم , مشاور ارشد صنایع نفت و گاز و پتروشیمی هستم و برنامه های سخنرانی زیادی داشته ام ولی چیزهایی که من برای بدست آوردنشون خیلی تاوان دادم و استرسهایی بهم وارد شد تا راه حل هاشو پیدا کردم ,حضرتعالی با بیان جذابی بدون چشم داشت مطرح کرده اید ,درود بر شما ,امیدوارم تعداد رهجویان شما روز به روز زیادتر بشن.
  با سپاس

 5. فهیم نوروزی می گوید

  با تشکر از درس های خوب و جامع شما بسیار مفید بودند

 6. محمد می گوید

  سلام
  ایا این دوره همین یک مرحله بود یا مرحله دوم هم داره؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   این دوره شامل هشت فایل آموزشی می باشد و یک مرحله است.
   شما می توانید با توجه به نیاز خود مطالب بیشتری را از طریق بخش مقالات سایت دریافت کنید.
   ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.

 7. vahid mohsenifar می گوید

  دیدگاه: با سلام و خسته نباشید به شما استاد گرانقدر
  من رییس کارگاه یه شرکت هستم از روزی که به مطالب و فایل های آموزشی شما گوش میدم واقعا تحولی در کلام و رفتارم ایجاد شده است واقعا از صمیم قلب برای شما و همکاران تون آروزی موفقیت و سربلندی میکنم که این اندوخته ها را در اختیار دیگران قرار میدید واقعا مطالب درس هفتم فوق العاده بوده و سعی میکنم از این به بعد اجرا کنم. باز هم تشکر

  1. ایمان می گوید

   ای کاش تمامی رئیس کارگاه ها(سرپرست کارگاه) به این درک برسن.

 8. احمدي روحاني می گوید

  بسيار بسيار بسيار عالي بود .
  منتظر جلسه آخر (نهم) هستم.

 9. عبدلواحد حیدری می گوید

  تشکر میکنم . واقعا درس خوبیش است.

 10. زهرا می گوید

  سلام . جناب آقای بهرام پور بسیار سپاسگزارم. موفق باشید

 11. یوسف می گوید

  باسلام واحترام ویژه بسیارعالی بود خداخیرتان بده وآرزوی خیروسلامت وصحت برایتان ازخدا دارم

 12. ایمان می گوید

  محمد پیام بهرام پور دقیقا مثل تلنگریه که با تمام قدرت به ما یادآوری میکنه :
  آهای! حواست باشه وقت نداریا.همه دارن میدون.تو کجای کاری؟ بدو عقب نمونی.
  استاد عزیز، همیشه پیروز و شاد باشی.

 13. شهره شکوری می گوید

  سلام کاش یه دوره برای منشی مطب ها گذاشته می شد که چطور با بیمار برخورد کنند البته نه همشون اتفاقا بعضی ها بسیار عالی برخورد می کنند

 14. امید می گوید

  سلام من میتونم این کلیپ ها رو در اختیار دیگران بگذارند تا آنها هم استفاده کنند

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممنونیم که مطالب را با دیگران به اشتراک می گذارید و این نشان از فرهیختگی شما دارد.

 15. اشر محمد می گوید

  السلام علیکم ورحمة الله و برکاته
  با سپاس فراوان و آرزوی توفیق و سعادت دنیوی واخروی خدا شما را حفظ کند جناب بهرام پور یک دنیا ممنون

 16. h می گوید

  از اينكه از برخي سخنان استاد طاهري استفاده ميكنيد ممنونم.

 17. زهراکربلایی می گوید

  جناب آقای بهرام پور
  با سلام
  متشکر از نکات گفته شده در مطلب فوق بسیار کارآمد و جامع بود.

 18. حاتم می گوید

  سلام.امیدوارم خوب باشید.شما خیلی خوب صحبت می کنید.نحوه ی ادای کلمات، زمان مکث، ریتم صحبت و حتی حالات چهره ی شما موقع صحبت عالیه.

 19. مه سحر بشارتم می گوید

  خیلی موضوع جالب بود مه خیلی اموختم مګر نمتوانیستم بخودم تکرار کنم نمی دانم درچه ارتباط حرف بزنم تا لحن صدایم خوب باشد خ
  خیلی ممنون ازاقا بهرام پور عالی هستند واقعن

 20. ناهیده رنجبر می گوید

  با سلام متشکر از شما استاد عزیز خیلی عالی بود

 21. محمد رویین تن می گوید

  باسلام بنده مطالب شما رو در دروس دیدم.از اینکه میبینم افردا خوش نیتی مثل شما بفکر رفع استرسهای مردم هستند خوشحالم و از شما تشکر میکنم. بنده عادت دارم خدماتی مثل خدمت شما رو تبلیغ کنم و به افراد و دانش اموزان هم سفارش کنم.سالم باشید انشاالله

 22. مهدی می گوید

  سلام بسیار عالی بود

 23. زهرا معینی می گوید

  سلام
  دستتون پر برکت.ممنونم که مطالب ارزشمند وکاربردی را با ما به اشتراک مسگذارید.
  من هم این مطالب را با شخص دیگری به اشتراک می گذارم. سپایس از محبت شما

 24. محمود می گوید

  سلام و خسته نباشيد خدمت جناب بهرامپور من جلسات رو دنبال ميكنم خيلى عالى هست واقعا ازتون ممنونم كه وقتتون رو در اختيار من و مردم عزيز كشورمون قرار داديد و اين برنامه بسيار زيبا و كاربردى رو توليد كرديد

 25. مریم می گوید

  سلام استادکامیل من ثبت نام کردم وپول رو از طریق اینترنتی واریز شد من هیچ چیزاز کسب درامد بلد نیستم وشما شماره تماس ندادید گیج شدم که این بار هم من کلک خوردم

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   با توجه به پیگیری که انجام دادیم با این آدرس ایمیل خریدی برای ما ثبت نشده است،ممنون می شویم تصویری از پرداخت خود و اطلاعات بیش تری در خصوص این که برای چه محصولی واریزی داشته اید را به آدرس ایمیل site@bahrampoor.com ارسال کنید.
   شما می توانید از طریق شماره ۰۲۱۴۴۶۲۶۱۴۳ با مجموعه ما در ارتباط باشید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 26. هاجر رجائی می گوید

  با سلام
  تمام نکاتی که جناب آقای بهرام پور ذکر کردند قابل توجه است و من از آنجایی که شخصا از برخورد یک سری از انسانها در جامعه آزرده خاطر میشم ولی خوب سعی میکنم در ایتدا از خودم شروع کنم.
  اما من با توجه به محیط کاری و شرایطم نیاز دارم که در برقرری روابط بین المللی و موفق شدن در ایحاد این ارتباط نقش عالی برخورد کنم. قطعا تلاشهای خیلی زیادی میطلبه. اما دوست دارم بدونم که کلاسهایی به صورت دوره ای در این زمینه اجرا میکنید؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به برقراری ارتباطاتتون اهمیت می دهید.
   به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله زیر رو مطالعه کنید:
   سخنرانی آسانسوری – یک سخنرانی موثر۳۰ ثانیه ای
   با توجه به این که به برقراری ارتباطات بهتر و موثر با دیگران اهمیت می دهید پیشنهاد می کنیم که در دوره غیرحضوری سخنرانی آسانسوری شرکت کنید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 27. مجید زهیری می گوید

  با سلام و احترام
  جناب آقای بهرام پور بسیار متشکرم دوره فوق العاده ای بود.

 28. زیبا مولایی می گوید

  با اهداء سلام و ادب
  مطالب کل دوره را دریافت کردم. مفید و کاربردی است.
  با سپاس و تشکر
  موفق تر باشید.

 29. رحیمه می گوید

  سلام خیلی ممنونم بابت دوره های رایگان
  من خیلی سعی میکنم فن بیانم تقویت بشه ولی تا الان زیاد موفق نبودم…و توی کنفرانس دادن و با اعتماد به نفس صحبت کردن مشکل دارم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   به شما تبریک می گوییم که تلاش می کنید و اهل یادگیری هستید.
   آیا تا الان تمرینات این دوره را انجام دادید؟
   با تشکر از توجهتون

 30. سمانه می گوید

  با سلام.
  برای خرید اقدام کردم. ابتدا نوشته اید۱۹۰۰۰ تومان هزینه پکیج ۲۱ روزتون (۲۱ تغییر کوچک)هست.اما وارد پرداخت که میشویم ۳۸۰۰۰ تومان نوشته شده. چرا؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که به یادگیری علاقمند هستید به شما تبریک می گوییم.
   دوست عزیز مبلغ این محصول ۱۹ هزار تومان می باشد و زمانی که روی لینک خرید محصول چند کلیک کنید و یا لینک خرید محصولات دیگر هم بزنید تمامی این موارد وارد سبد خرید شما می شود که برای تصحیح آن می توانید روی اصلاح سبد خرید کلیک کنید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 31. samiullah saberi می گوید

  سلام و عرض ادب
  براتون آرزوی موفقت دارم
  Thanks

 32. پریسا می گوید

  باسلام واحترام.جناب اقای بهرام پور از شما بی نهایت ممنونم که این فایل ها رو به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دادید

 33. خاموشی می گوید

  با سلام و احترام…ضمن تشکر و سپاس از شما…نقطه نظرات ظریف که فرمودید بسیار عالی بود . امید که در جای جای ادارات و شرکت ها و کسب و کارها رعایت شود چرا که سود این کار به خودشان خواهد رسید..از دقت نظرتان بهرهمند شدیم …

 34. Gohar می گوید

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد خوبم
  بسیار سپاسگزارم بابت فایلها ی مفید و تاثیر گذار که به صورت رایگان در اختیار ما قرار دادید ان شاءالله همیشه سالم و پر انرژی باشید .

 35. مهسا حلوایی می گوید

  خیلی عالی بود. انقدر عالی که منو برای اولین بار وادار کرددر سایتی نظر بنویسم. چون مطمعنم خونده میشه. موفق و پیروز باشید.

 36. مهدی می گوید

  سلام آقای بهرامپور.
  واقعا از شما متشکرم به خاطر فیلم های رایگان آموزش فن بیان و سخنرانی.سعی میکنم تا مو به مو توصیه های شما رو اجرا کنم تا به قول خودتون دنیا رو زیباتر ببینم.باز هم ممنون.

 37. فاطمه بحرینی دراگاهی می گوید

  سلام خسته نباشید خیلی خیلی ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار ما قرار دادید با دیدن این ویدیو ها واقعا رفتار و اخلاقم تغییر کرده و خوشحالم که با شما بودم و متاسرم از اینکه دیر با آقای پیام بهرام پور آشنا شدم ….خیلی خیلی عالی بود.متشکرم.

 38. علی زمانی می گوید

  با سلام و تشکر خدمت شما و همکارانتون
  با عرض پوزش یه سوالی خدمتتون دارم . تویه این فایل تصویری قسمتی بود توی فرودگاه استاد بهرامپور در مورده بحثی که به وجود امده بود صحبت کردند و گفتند که کاره اون مسوول گیت حرف بدی به اون شخص مسافر زده میخواستم بپرسم بهترین کاری که اون شخص مسافر میتونست انجام بده چیه ایا با اون مسوول بحث کنه یا ببخشید دعواشون بشه و … بهترین کار چیه ؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از توجه شما بسیار متشکریم.
   گاهی بهترین کار سکوت کردن و گذشتن از کنار برخی از صحبت ها می باشد زیرا ادامه دادن صحبت باعث به وجود آمدن بحث های بیش تر و تبدیل آن به دعوا می شود.
   امیدواریم در ارتباطات خود بهترین راه را انتخاب کنید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 39. ماندیان می گوید

  سلام من بسته ی ارتباط با مشتری را نیافتم دوس دارم استفاده کنم
  و اینکه خیلی خوب بود این درس …موفق باشید

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که به یادگیری خود اهمیت می دهید به شما تبریک می گوییم،دوست عزیز شما می توانید از طریق لینک زیر این دوره را تهیه کنید:
   فن بیان در فروشندگی و مشتری مداری
   موفق باشید.

 40. عبدالرضا لوائی می گوید

  سلام و عرض ادب خدمت استاد بهرام پور و همکاران محترمتان
  متاسفانه اکثر افرادی که قرار است با مشتری یا مراجعه کننده صحبت کنند آموزش لازم را ندیده و بصورت طلبکار برخورد مینمایند و اصل مهم این شعارها که حق با مشتری است و یا اینکه مشتری پادشاه است اصلا مورد توجه آنها و مسئولانشان قرار نمیگیرد
  بعنوان تجربه در یکی ازسفرهای خارجی با یکی از خطوط معتبر سفری داشتم مهماندار آن پرواز بیان داشت اگر مشتری از مابه هر عنوان شکایت کند بلافاصله اخراج میشویم و سپس موضوع توسط مسئولان بررسی میشود اگر حق با مشتری باشد که جریمه هم میشویم اما اگر حق با مشتری نباشد به همان اخراج بسنده میکنند و اینگونه از شعار مشتری مداری حمایت میکنند و موجب میشود آنها یکی از بهترین برند های خطوط هوایی باشند .

  اردتمند لوائی

 41. جهان می گوید

  بنام خدا
  پیام بهرام پور عزیز سلام
  همین ابتدا میخوام یه تشکر از شما بکنم،
  بخاطر اینکه همیشه سعی و تلاشت برای پیشرفت سخن وری و بهتر بروز دادن احساسات دیگران بوده…
  من به عنوان کسی که تو این مسیر زندگی میکنه،این فداکاریتونو ستایش میکنم و قاطعانه بهتون میگم که،
  زندگی زیباست گر، زیبا ببینی
  مخلص شما جهان.

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   خیلی خوشحالیم که شما همراه مجموعه ی بیشتر از یک نفر هستید.امیدوارم با کمک هم بتونیم دنیا رو به جای زیباتر ی برای زندگی تبدیل کنیم.
   شاد و موفق و بیشتر از یک نفر باشید.

 42. احمدی می گوید

  سلام و خداقوت
  در این فایل هم نکات آموزنده ای یاد گرفتم.
  متشکرم

 43. آرزو سهرابی می گوید

  سلام متشکرم که صادقانه بهم انرژی دادید .اگر من در سمینارتون شرکت کنم آیا واقعا می تونم یه سخنران باشم ؟؟ استاد من باید از آمل بیام و امکان مرخصی وسط هفته ندارم زمان کنفرانستون رو لطفا تحت امکان برام می فرستید تا اگر تونستم ثبت نام بکنم .با سپاس .و منتظر پاسختون هستم

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside