جلسه ششم: تمرین مناسب برای سخنرانی

جلسه ششم:

تمرین مناسب برای سخنرانی

 

 

برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید (حجم ۶۰MB)

 

برای دانلود فایل صوتی کافیست اینجا کلیک کنید (حجم ۱۰MB)

برای دانلود متن فیلم کافیست اینجا کلیک کنید

جلسه پنجم: چطور متن سخنرانی خود را بنویسیم

 


 

وقتی شما در مقابل جمعیتی سخنرانی می‌کنید چه حسی دارید؟

احساس شما در سخنرانی

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

دوره‌ی حرفه‌ای غیرحضوری جامع آموزش سخنرانی و فن‌بیان

محصول جامع سخنرانی و فن بیان

متن فیلم بهترین تمرین سخنرانی:

به نام خدا

مجددا سلام.

به درس ششم از دوره ی رایگان آموزش سخنرانی و فن بیان خوش آمدید.

من محمد پیام بهرام پور هستم و در این درس می خواهم در رابطه با نحوه ی درست تمرین کردن مطالبی را با شما به اشتراک بگذارم.

سخنرانی، فن بیان و ارتباطات یک مهارت هستند و مهارت بدون تمرین اصلا امکان پذیر نیست. امکان ندارد کسی برود کنار استخر بنشیند و به بقیه بگوید شما شنا بکنید من یاد می گیرم!

قطعا ما باید توی آب بپریم و شنا کردن را یاد بگیریم منتهی اصولی و درست نه اینکه بپریم و غرق بشویم. توی بحث سخنرانی هم همینطور است. امکان ندارد کسی بدون تمرین کردن نتیجه بگیرد.

همیشه توی دوره های سخنرانی اون چیزی را که می بینم و واضح ترین نکته است، این است که هرکسی تمرین می کند بهترین تغییرات را دارد و بهترین نتایج را هم کسب می کند و اون کسانی که تنبلی و اهمال کاری می کنند و خیلی اهل تمرین نیستند، معمولا پایین ترین سطح نتایج را دارند.

خب. حالا باید چطور تمرین ها را انجام بدهیم؟

تمرین ها برای سخنرانی بسیار زیاد هستند و کار اصلی تمرین این است که نقاط ضعف ما را مشخص بکن ، آن ها را رفع بکند و اینکه ما بدانیم در چه جاهایی گیر داریم و چه جاهایی را باید تقویت کنیم.

بهترین تمرینی که اگر بخواهم به صورت خلاصه برایتان بگویم، تمرین آینه است.

تمرین اینه یعنی اینکه ما جلوی یک آینه برویم، توی چشمان خودمان نگاه کنیم و شروع کنیم به سخنرانی کردن. خب، وقتی که این کار را انجام بدهیم، اتفاقی که می افتد این است هم بیان مان تقویت می شود و هم جملاتی را که می خواهیم آن ها را بگیم را بررسی می کنیم و هم به ما خیلی خیلی کمک می کند تا حالات بدن و حالات چهره مان را ببینیم و یک دید خیلی سریع و درستی از این موضوعات پیدا بکنیم.

پس یکی از بهترین تمرین رفتن جلوی آینه است و تمرین را انجام بدهیم و پیشنهاد می کنم یک ویدئو از خانوم لورا برگلز که به صورت اختصاصی برای جشن تولد باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد، برای ما ضبط کرده اند و فرستاده اند را با هم مرور کنیم.

در این ویدئو خانوم لورا برگلز چند تا تکنیک را می گویند برای اینکه چطور لحن خوبی داشته باشیم و چطور از ارتباطات غیر کلامی به خوبی در سخنرانی خودمان استفاده بکنیم.

صحبت خانم لورا برگلز:

سلام. من لورا برگلز هستم. نویسنده ای از گرند رپیدز در میشیگان. من در کتابخانه آنلاین لیندا درباره اصول بنیادی سخنرانی مطلب نوشته ام. در اوایل آپریل، پیام از طریق صفحه فیس بوک با من تماس گرفت. گفت او یک سخنران است که ویدئوی سخنرانی من را در سایت لیندا دیده و همچنین گفت که ماهانه برنامه آموزش سخنرانی برگزار می کند. اکنون شما اولین سالگرد گروه سخنرانی تان را جشن می گیرید. تبریک می گویم.

من و پیام اطلاعاتی را رد و بدل کردیم. او یک ویدئو از یکی از سخنرانی های سال گذشته اش را برای من ارسال کرد و بعد با اینکه حتی من زبان شما را نمی دانستم، آن ویدئو را تماشا کردم و اجرای پیام به طور صددرصد بود. من زبان شما را نمی فهمیدم اما متوجه سه نکته شدم.

متوجه استفاده از زبان حرکات بدن در سخنرانی، حالات چهره و همچنین بخش هایی که او از سکوت استفاده می کرد شدم. می دیدم که او از مکث های نمایشی استفاده می کند و سرعت صحبت کردنش گاهی اوقات تندتر می شد و باقی اوقات آرام تر می شد.

هر چند که زبان او را متوجه نمی شدم؛ چون باعث می شد توجه بیش تری به داستانی که تعریف می کند داشته باشم بدون اینکه به معنای کلمات فکر کنم و این همان چیزی است که می خواهم درباره آن صحبت کنم.

با تمام حواستان با داستان ارتباط برقرار کنید بدون استفاده از کلمات.

درست است که قطعا در سخنرانی می بایست بر روی استفاده از کلمات تمرکز کرد، اما چگونه می توان مخاطبین را با داستان سخنرانی درگیر کرد با روش هایی غیر از استفاده از کلمات؟

امروز می خواهم درباره ی سه راهکار بزرگ صحبت کنم:

حالات چهره، زبان بدن و تُن ِ صدای متناسب.

می خواهیم اهمیت این سه نکته را با تعریف کردن داستانی کوتاه در باره اجرایی که اینجا در ایالات متحده داشتم، بیان کنم.

ماه گذشته در آپریل من با سی. ای. او یک پروژه کاری داشتم و او بسیار هیجان زده بود درباره ارائه سخنرانی برانگیزاننده و مستمعین حرفه ای. وقتی که من متن سخنرانی اش را خوانده ام، متعجب شدم!

کل سخنرانی تنها بیست دقیقه بود اما تمام آن شامل داستان های کوتاه بود. من هم مثل شما به قدرت تعریف داستان در سخنرانی اعتقاد راسخ دارم و به نظرم داستان تعریف کردن در سخنرانی یک جزء غیر قابل حذف است. به عنوان مثال من الان برای مدت کوتاهی که صحبت کردم، سه داستان کوتاه برای شما تعریف کردم.

اول، اینکه پیام از طریق فیس بوک با من تماس گرفت. دوم، تماشای ویدئوی سخنرانی که برای من ارسال کرد و من زبانش را نمی فهمیدم و همین حالا هم در اواسط تعریف داستان سوم هستم، درباره کار اجرایی که ماه گذشته داشتم.

داستان های کوتاه اینچنینی می توانند کمک کنند که ما بیش تر با هم ارتباط بگیریم حتی اگر اقیانوس ها و زبان­ها و فرهنگ­ها، ما را از هم جدا کنند.

خب، اجازه دهید برگردم به پروژه سخنرانی، تکنیکی که ماه گذشته با همکارم داشتم. او مرد بسیار باهوشی بود که از تعریف کردن داستان در سخنرانی کاملا آگاه بود. او سخنرانی خود را با داستانی جذاب شروع کرد.

درباره دوران کودکیش که وانمود می کرده یک کاراگاه بسیار مشهور است که ماشین اسپرت سوار می شده و این بازی خیالی او را به در سرهایی در ارتباط با همسایه ها و والدینش می انداخته. حالا من از شما می خواهم یک چیزی را امتحان کنید. من شما را به شکلی تصور می کنم که روی صندلی تان نشسته اید و به صحبت های من گوش می کنید. ممکن است شما زبان من را نفهمید یا در حال خواندن زیرنویس حرف های من به زبان خودتان باشید.

الان برای دقایقی صحبت نمی کنم تا شما بتوانید تمرینی را امتحان کنید.

می خواهم درباره این عبارت فکر کنید؛ یک عبارت احمقانه … وقتی که من بچه بودم وانمود می کردم که یک کاراگاه بسیار مشهور هستم.

حالا از خودتان بپرسید وقتی دارید به این عبارت احمقانه فکر می کنید، حالت چهره تان چگونه می شود؟

آیا لبخند می زنید؟ حتی کمی ؟! یا اینکه اخم می کنید؟ و به این فکر می کنید که نه این کاری نیست که من انجام بدهم، نه.

یا اینکه می گویید: چرا این خانم عجیب از من می خواهد چنین کار احمقانه ای را بکنم؟

اگر فکر می کنید این کار احمقانه است، یک کار احقانه تر را بشنوید. ادامه دهید و به شخصی که کنارتان نشسته است نگاه کنید و به اون خانم و آقا اجازه دهید شما را نگاه کند. ادامه بدهید؛ من چند لحظه صبر می کنم.

می بینید؟!

در بسیاری از شرایط، نخندیدن و لبخند نزدن سخت است. وقتی که ما بازی بچه ها را تصور می کنیم ، نشان ندادن یک واکنش اساسی می تواند بسیار دشوار باشد چه نفی چه مثبت. وقتی که یک نفر از شما می خواهد به حالت چهره ی شخص کناریتان نگاه کنید، شما ممکن است زبان من را متوجه نشوید اما خوشبختانه تمام حالات و اطلاعات احساسی را با نگاه کردن به حالات چهره ی من در حال خواندن زیرنویس و گوش دادن به تُن ِ صدایم، دریافت کردید.

حالا برمی گردیم به داستان همان مردی که آن داستان را در سخنرانی اش تعریف کرد یعنی دوست من سی. ای. او. او برای پایان دادن به سخنرانی اش، داستانی درباره آخرین کلماتی که پدرش قبل از اینکه بمیرد به او گفته است، بیان کرد.

اکنون شما می توانید تصور کنید که آن مرد نمی توانست همان حالات چهره را برای آن داستان داشته باشد. همه چیز درباره حالت چهره اش، بدنش و تُن ِصدایش می بایست تغییر می کرد چون او از یک داستان احمقانه کودکانه به داستانی بسیار جدی تر و بی ریا رسیده بود.

من هنوز مجریانی را می بینم که برایشان ارتباط همزمان برقرار کردن بین حالت چهره، زبان بدن و تُن ِصدایشان برای ارائه با احساس داستان شان، بسیار سخت است. ان ها ممکن است اینطور گمان کنند که در صورت لبخند زدن جدی گرفته نمی شوند اما در تجربیات من دقیقا خلاف این موضوع صحت دارد؛ چرا که اینگونه، آن ها نه تنها جدی گرفته می شوند بلکه به عنوان یک انسان واقعی دیده می شود، قابلیت ارتباط شان با مخاطبین بیش تر می شود و یک ارتباط عمیق احساسی می سازند که برای سخنرانی های متقاعد کننده یا برانگیزاننده یا فروش بسیار مهم است. اگر موردی هست که با آن مشکل دارید، این تمرین را امتحان کنید:

بار دیگری که خواستید ارائه یک سخنرانی را با تعریف یک داستان امتحان کنید، وانمود کنید که داستان تان را برای گروهی از مردم جدی اهل کسب و کار تعریف نمی کنید بلکه برای گروهی از بچه های ۹ ساله تعریف می کنید. این یک تمرین دوره ای و فوت و فنی است که توجه تان را جلب می کند به اینکه اگر برای گروهی از بچه های ۹ ساله صحبت می کنید، چگونه حالات چهره تان، زبان حرکات بدنتان و تُن ِصدایتان تغییر می کند.

حالا من پیشنهاد نمی کنم که درست زمانی که برای سخنرانی تان می روید، وانمود کنید که برای گروهی از بچه ها صحبت می کنید چون این یک توهین مخفی به مخاطبین به حساب می آید اما این روش را هنگام تمرین سخنرانی تان به کار گیرید. اینگونه کاملا تفاوت را احساس می کنید بعد از خودتان بپرسید از این تمرین چه استفاده ای می توان کرد؟ تمرین برقراری ارتباط با مخاطبین بزرگسال.

بعضی از حرکات مبالغه آمیز را که ممکن است در تمرین برای مخاطب کودک انجام می دهی ، بعدا می توانید برای مخاطب بزرگسا ، متعادل و متناسب کنید.

این قدم اولیه و بزرگی است که بتوانید با احساس واقعی درونتان ارتباط برقرار کنید و میزان احساسی که می بایست خرج کنید، دستتان بیاید. تمرین سخنرانی را برای کودکان چندین بار انجام دهید. ممکن است شگفت زده شوید از کشف این موضوع که بدن و صدای شما دارای احساسات شدیدتری نسبت به آنچه فکر می کردید، هستند.

و در آخر من دوست دارم که نظرات شما را بشنوم. یکی از علایق من این است که از تکنولوژی های تعاملی مانند این استفاده کنم تا با فرهنگ های مختلف ارتباط برقرار کنم. من امروز توانستم در کنفرانس شما شرکت کنم. در ده سال گذشته تکنولوژی نمی توانست این گونه ارتباطات را پشتیبانی کند اما اکنون تکنولوژی به ما کمک می کند تا فرهنگ ها به هم نزدیک تر شوند. اینگونه دانش و ارتباطات مان توسعه می یابد.

خوشحال می شوم اگر بازخورد این سخنرانی و دیدگاه هایتان را با من در میان بگذارید. شما می توانید در توییتر، فیس بوک و وبلاگ، من را پیدا کنید.

امیدوارم از ادامه کنفرانس تان لذت ببرید…

پس تمرین اول شد تمرین آینه و حتما با دیدن ویدئوی خانوم لورا برگلز هم مطالب خیلی خوبی را بدست خواهیم آورد. از شما خیلی خیلی متشکرم و امیدوارم تمرین های این سه جلسه سخنرانی و سه جلسه مربوط به فن بیان و خوب صحبت کردن را انجام بدهید و بریم برای هفته بعد یعنی هفته ای می خواهیم مطالب مربوط به ارتباطات را بیان بکنیم. با ما همراه باشید…

 

دوست گرامی این درس از مجموعه دروس دوره‌ی رایگان آموزش سخنرانی و فن‌بیان می‌باشد. چنانچه هنوز در این دوره شرکت نکرده‌اید برای ثبت نام در این دوره‌ی رایگان اینجا کلیک کنید.

امیدوارم که این درس برای شما مفید بوده باشد

با تشکر از توجه شما

محمد پیام بهرام پور

محمد پیام بهرام پور

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 178 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. سميه می گوید

  مرسى ، خيلى خوب بود

 2. محمدیاری می گوید

  سلام باسپاس واحترام وخسته نباشید از تلاش وبرنامه های شم سپاسگزارم

 3. زهرا می گوید

  عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی!!!!!!
  با سپاس فراوان!

 4. همت می گوید

  سلام.امیدوارم که شاد و پر انرژی باشید.نیت من از کامنت گذاشتن در این صفحه این بود که اولا یه تشکر ویژه بکنم ازشما و همکاران عزیزتون(به خصوص شخص شما) که زندگی من رو متحول کردین و ثانیا به دوستانی که کامنت من رو می خونن و در صحبت کردن مشکل دارند دستور(پیشنهاد) بدم کتاب ترفند های سخنرانی بداهه استاد بهرام پور رو دانلود کنن و تمرینات داخل کتاب رو انجام بدهند و نتایج فوق العاده این تمرینات رو بعد از گذشت ۴یا ۵ روز!!! مشاهده کنند.واقعا محتویات این کتاب برای من معجزه کرد و امیدوارم که برای شما هم جواب بده

  1. مهدیزاده می گوید

   سلام آقای همت : از پیشنهاد شما ممنون هستم . حتما در آینده نزدیک اینکار رو خواهم کرد . موفق باشید

 5. arnika می گوید

  mochakerammmm allllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiii bod mesle hamishee

 6. yasha می گوید

  درود……..مطالب هفته دوم رو من به پایان رسوندم، خیلی خوب بود ، سپاس

 7. اميري می گوید

  سلام عالي بود ايا در هر انسان استعداد خوب سخن گفتن وجود دارد

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   در اطراف ما افرادی را می بینیم که خیلی خوب صحبت می کنند و ارتباط برقرار می کنند و همه افراد به گونه ای از این مهارت برخوردارند.
   این یک مهارت اکتسابی است و اگر به طور ذاتی از داشتن مهارتی محروم هستیم می توانیم با آموزش های لازم و تقویت خودمان در آن زمینه موفق شویم.

 8. مهدي خرازي اصفهاني می گوید

  ازشماممنون وسپاسگزارم .

 9. صالحه می گوید

  با سلام وعرض ارادت مثل همیشه عالی و پر انرژی بود. فقط نمیدونم چه جوری میشه ازتون تشکر کنم که این قدر صادقانه و خاضعانه و بدون چشم داشت اطلاعات بی نظیرتون رو در اختیار ما قرار میدید.
  همیشه برای سربلندی و موفقیتتون دعا میکنم.

 10. حسن کردوانی می گوید

  با سلام ،واقعا” مثل جلسات قبل عالی بود .
  استاد گرانقدر آقای بهرام پور آیا جنابعالی جهت برگزاری دوره در استانهای جنوبی برنامه ای دارید ؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   آقای بهرام پور با مجموعه خانه کیفیت ایرانیان در بندرعباس و روزنه نگاه در اهواز فعالیت می کنند و تقریباً هر هفته در این شهرها برنامه دارند.
   با تشکر از توجه شما

 11. حسن معماری می گوید

  سلامی به گرمی هوای تیرمای بوشهر
  خواستم تشکر کنم واین شعر زیبا ی محلی را که پر از امید است تقدیم شما کنم
  پیریم و هنی عشق دس ما نکشیده

  غم دس و دل بزه شیدا نکشیده

  مجنون دلم درس دجز عشق نخونده

  هرگس یه خطی جز خط لیلا نکشیده

  لارم دیه لاجون و میلش سر زیره

  میل دل زچ غیر و بالا نکشیده

  واپیچسه تازه اول لیوه گری شه

  واچلقسه و دس و تمنا نکشیده

  پاک دندونلش رخته و اهلوک پسنده

  پیر مشته ی و دس و تقلا نکشیده

  می مغز سرش گشته نه حالیشه که پیره

  گشتک میکنه , دس و ادی نها نکشیده

  هنگ پی دنگ فرج الله كمالي

 12. ahmad می گوید

  سلام .نه میخوام در مورد کارایی که انجام میدین اغراق کنم و نه میخوام ارزش و زحمتی که میکشین رو نادیده بگیرم. اما همیشه جا واسه بهتر بودن از این هم وجود داره.در کل خوشحالم از اینکه میتونم از اطلاعات و تجربیات ارزشمند شما استفاده کنم. ممنون

 13. حسین می گوید

  کمال سپاسگزاری را از شما جناب بهرامپور دارم.واقعا خسته نباشید بسیار از سخنان گرانبهای شما استفاده کردیم بی نظیرید.موفق باشید

 14. ابوالفضل عبداللهی می گوید

  با عرض سلام و ادب
  عالی بود.

 15. محسن کارگر می گوید

  سلام خیلی عالی بود ممنون راستی استاد یزد برنامه ای ندارند

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   برگزاری دوره‌های آموزشی در شهرستان‌ها در صورت انجام هماهنگی در شهر مورد نظر امکان‌پذیر می‌باشد.
   در صورت برگزاری دوره از طریق سایت و ایمیل به اعضا اطلاع‌رسانی خواهد شد.
   امیدواریم بتوانیم در شهر یزد نیز دوره ای برگزار کنیم.
   از توجه شما متشکرم

 16. فرشته می گوید

  با عرض سلام
  چرا فایل های صوتی دانلود نمیشود با نرم افزار dpa ؟
  ممنون از پاسخگویی

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   پیشنهاد می کنیم برای دانلود کردن فایل ها:
   ۱- اگر از تبلت یا موبایل استفاده می کنید، چند ثانیه روی لینک ها انگشت خود را نگه دارید و سپس گزینه Save یا Download را انتخاب کنید.
   ۲- اگر از کامپیوتر استفاده می کنید، روی لینک کلیک راست کنید و گزینه Save as یا Download as را انتخاب کنید.
   پیشنهاد جدی ما این است که از نرم‌افزار Internet Download Manager استفاده کنید تا به سادگی فایل‌ها را دانلود کنید…
   و در صورت وجود هرگونه مشکلی به همین ایمیل پاسخ دهید.
   پیروز و موفق باشید.

 17. Mohammad می گوید

  Vaghan khob bood.mamnon

 18. یوسف می گوید

  استاد محمدپیام ارجمند-سلام وارادت -بدلیل عدم بیان خوب بیست سال عمرم هدررفته چون تمام موقعیت شغلی را ازدست دادم -ای گاش یکی مثل شما بودراهنمایی می نمودبسیارمتشکرم

 19. رسول می گوید

  سپاس
  از اینکه بدون چشم داشت آموزش می دی

 20. بهمن دانشور می گوید

  سلام: با تشکر فراوان از زحماتتون

 21. خانم.س می گوید

  عالی بود واقعا متشکرم.

 22. حسين صدري می گوید

  سلام استاد عزيز.
  ممنون از فايلهايي كه ايميل ميكنيد.
  چقدر خوب بود كلاسهاتون تو مشهد هم برگزار ميشد.

 23. حسين صدري می گوید

  عرض سلام و ادب مجدد.
  درصورت تمايل به برگزاري كلاس در مشهد، ميتونم هماهنگي هاي لازم رو انجام بدم.
  خوشحال ميشم از اينكه قدمي برداشته باشم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از همراهی و همکاری شما متشکریم
   ممنون می شویم از طریق آدرس ایمیل site@bahrampoor.com با ما در ارتباط باشید.
   با تشکر از توجه شما

 24. هجرت رييسي می گوید

  سلام خدمت استاد عزيز واقعاااااا عاااالييي بود ….من تا الان تونستم با نكاتي كه شما بيان كرديد اعتما به نفسم رو خييلييي بالا ببرم فقط ميتونم بكم متشكككررمممم

 25. سجی می گوید

  عالی بووووووووووووووووووووووود بخصوص برگلز خانم

 26. پرویز تاجیک می گوید

  سلام به شما سلام
  امیدوارم شاد و موفق باشید..
  من آگاهانه و عاشقانه تمام دروس شما را دنبال می کنم.
  به عقیده من اگر در کشور عزیزم ایران تعداد کسانی که می توانند سخنرانی کنندروز به روز بیشتر شود می توانیم خیلی از مشکلات جامعه را حل کنیم.
  سخنرانی کردن در جمع یکی از علم های روز دنیا شده است..
  استاد بزگوارم جناب آقای بهرام پور
  دوره آموزش سخنرانی و فن بیان واقعا عالی یست
  واقعا از شما و دیگر همکاران شما سپاسگزارم

  آرامش من
  واقعا سپاسگزارم

 27. امین امینی می گوید

  بسیار ممنونم دوست عزیزم جناب آقای بهرام پور بخاطر ارسال برنامه های بسیار خوب . کمک بزرگی به من کردید.

 28. پرميز تاجيك می گوید

  “مهارت در هر کار همان قدر طول می کشد که شما بخواهید.”
  آنتوني رابينز

 29. وحید می گوید

  سلام همچنان عااااااااااااااااااااااااااالی

 30. کاظم جلیلی می گوید

  سپاس گزارم استاد

 31. عطیه میر حسینی می گوید

  با سلام و احترام
  خیییییلی ممنون عالی بود

 32. فکور می گوید

  سلام.
  بسیار عالی
  تشکر

 33. وحید می گوید

  با سپاس فراوان

 34. فرهاد ک می گوید

  سلام.با تشکر از شما…..جلسه پنجم برام نیومده اگه امکان داره برام بفرستید ..مرسی

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   دروس طبق زمان بندی ارسال می شود و در حال حاضر تمامی آن ها را برای شما ارسال کردیم.
   موفق و پیروز باشید.

 35. سحر رضوی می گوید

  سخنران مهمان این درس چقدر دوست داشتنی بود, هم حرفاش به دل آدم می شست هم چهره مهربونش.

  نکته ها جالبی هم که یاد گرفتم این بود که داستان می تونه خیلی کوتاه باشه, وقتی گفت من تا الان ۳ تا داستان براتون گفتم, دیدم که اصلا به این موضوع دقت نکرده بودم.

 36. هادی می گوید

  خیلی عالی بووووووووووووود ممنون

 37. پريا می گوید

  آقاي بهرام پور مهربان
  با سلام و تشكر
  ميدونم كه خيلي سرتون شلوغه و آموزش سخنرانان حرفه اي و برنامه هايي از اين قبيل بيشتر وقتتون رو گرفته اما خواهش دوراز انتظاري نيست اگر از شما بزرگوار تقاضا كنم وقتي (كارگاهي ) هم براي آموزش مبتديان و علاقه مندان فن بيان اختصاص دهيد.

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممنونیم از اینکه نظرتان را گفتید و پیشنهاد شما را منتقل خواهیم کرد.
   موفق و پیروز باشید.

 38. سعید می گوید

  سلام.جناب بهرام پور جلسه پنجم از دوره سخنرانی برای بنده ارسال نشده.از چهار به شش پریدید.ممنون

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   این درس برای شما ارسال شد.
   موفق باشید.

 39. رضا علیزاده می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای بهرام پور و همکاران عزیزشان
  جناب آقای بهرام من در دوره آموزش فن بیان شرکت کردم ولی جلسه چهارم به دست من نرسیده امیل ام رو هم چک کردم .
  ممنون میشم اگه کمکم کنید .
  باتشکر و آرزوی سر بلندی

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   این درس برای شما ارسال شد.
   موفق و پیروز باشید.

 40. mahdi می گوید

  ممنون از سایت خوبتون

 41. علی می گوید

  سلام آقای بهرام پور عزیز …درود.

 42. ایلیا می گوید

  سلام استاد ممنون از زحماتتان بسیار عالی است

 43. sedigheh می گوید

  با سلام خدمت استاد بهرام پور عزيز از زحمات بيدريغ شما كمال تشكر را دارم و آرزو مىكنم هميشه موفق وسلامت باشيد

 44. مهناز می گوید

  با سلام ممنونم استاد

 45. صفادار می گوید

  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت استاد بهرام پور عزیز
  ممنون از مطالب دوره
  برایم بسیار مفید و جذاب است
  موفق باشید

 46. علیرضا عبداللهی نیا می گوید

  تشکر فراوان

 47. عبدالمتین سدید می گوید

  سلام استاد بهرام پور
  تشکر از برنامه خوب تان و ممنون از خانم که حرف تان ندانسته ویدیو را دیدند … عالی بود …

 48. mr.2 می گوید

  باسلام وخسته نباشید .نمیشه خود استادبهرامپوردرس بدن .خانم لورازیادجالب درس نمیده .باتشکر .

 49. Milad می گوید

  باسلام و تشکر خدمت اقای بهرام پور عزیز خیلی ممنون از اموزش های
  خوبتون عالللللللللللللللللللللللللللی

  1. محمد می گوید

   سلام
   سپاسگزارم از سایت خوبتون واستاد بهرام پور

 50. محمد می گوید

  سلام
  سپاسگزارم از سایت خوبتون واستاد بهرام پور

 51. وحید نجفی می گوید

  بسیار جای تاسف داره

  جای تاسف داره که بعد از این همه عمر تازه به فکر این افتادم که روی خودم کار کنم و به نحوه برقراری ارتباط با دیگران فکر کنم. ولی خوشحالم که آقایی با نام بهرام پور وجود دارند که همه چیز رو بدون توقع در اختیار ما قرار میدن.
  مطمئن هستم افراد کمی در کشورهای دیگه چنین شانسی نصیبشون میشه

 52. ldghn tjhpd می گوید

  فقط بگم: اجرکم عندالله

 53. شریفه موحدی می گوید

  آرزو موفقیت هر چه بیشتر این برنامه موفق بهروز باشید واقعا یک برنامه موفق است.

 54. جلیل رسولی می گوید

  با سلام و تشکر فراوان جناب استاد بهرام پور. مطالب بسیار مفید بودند از شما بخاطر زحماتتان سپاس گذارم

 55. هومان همایونفر می گوید

  باسلام وآرزوی موفقیت . واقعا عالی عالی بود.

 56. اصغر می گوید

  بسیار مفید بود. سپاسگذارم

 57. سارا می گوید

  با سلام و تشکر از مطالبی که به رایگان در اختیارمون قرار میدید. درس پنج و ششم از دوره فن بیان رایگان برای من ارسال شده اما قابل مشاهده و دانلود نیست .لطفا اگر مقدوره این دو درس رو برام ارسال کنید.ممنون از زحماتتون.

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   در حال حاضر مشکل برطرف شده است و می توانید دانلود کنید.
   ممنونیم از علاقه مندی شما

 58. محمد رضا اسمعیلی می گوید

  سلام و ممنون زحمات شما به قدری با ارزش هستند که نمیتوان با کلمات از آنها تقدیر نمود امیدوارم که همیشه موفق باشید و منتظر فرصتی هستم که در کلاسهای حضوری شما شرکت کنم اسمعیلی

 59. محمد حسین فخاری می گوید

  باسلام
  جناب استاد بهرام پور از شما متشکرم ، واقعاُ صحبتها و تُن صدای شما به
  من آرامش داده ودقت نظر شما در اداره سایت ستودنیست . موفق باشید

  فخاری

 60. مجتبی می گوید

  با سلام
  امیدوارم تندرست و شاد و پرانرژی باشید فقط می خواستم از اینکه این همه مطالب مهم و تاثیر گذار را به راحتی در اختیار همه قرار می دهید تشکر کنم امیدوارم همه با عمل به این تمرین ها و توصیه ها زحمات شما را جبران کنند
  موفق باشید

 61. saeid می گوید

  با سلام و وقت بخیر و تشکر بخاطر آموزش های خوبتون، تا الآن تمامی آموزش های قبلیتونو دانلود کردم و نهایت استفاده رو بردم ولی متاسفانه لینک های دانلود این قسمت قابل دانلود نیستند!! ممنون میشوم تصحیحشان بفرمایید، با تشکر از آقای بهرام پور عزیز

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   لینک های دانلود را بررسی کردیم و مشکلی وجود ندارد.
   پیشنهاد می کنیم مجدداً این کار را انجام دهید.
   با تشکر از علاقه مندی شما

 62. نرگس می گوید

  سلام خسته نباشید,جلسه هفتم به بعد برا من نیومد,ممنون میشم رسیدگی کنین.

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   دروس بعدی ۹ روز بعد از درس ششم ارسال می شود.
   ممنونیم از صبوری و علاقه مندی شما

 63. رضا می گوید

  باسلام واحترام.خیلی عالی بود تشکر فراوان از زحمات جنابعالی.
  جلسه شش به بعد برام ارسال نشده خواهشا در صورت امکان ارسال فرمایید.

 64. خدانظر فرهادی می گوید

  باسلام خیلی متشکرم درس بسیارعالی واموزنده بود من که خیلی درس گرفتم انشالا که سال جدید سال پرازموفقیت وشادکامی برای شما وعزیزانتان باشد

 65. Milad می گوید

  به قول یکی اونایی که بلدن به کار میگیرن و اونایی که بلد نیستن میان استاد میشن و به بقیه یاد میدن !!! شما که استادی سمینار بزار در موارد مختلف و یا به کار بگیر در زندگیت برای خودت …. نه اینکه بیای سایت راه بندازی برای خودت برای درآوردن این شکلی پول !

  1. سایه رامش می گوید

   آقای میلاد فکر نمیکنید راه اندازی یه سایت و کسب درامد از این راه همون بکارگیری مهارت محسوب میشه و این همون حرف شماس که میگی اونایی که بلدن به کار میگیرن و اینکه هیچ جای دنیا کسب درامد اینترنتی جرم و عیب نیست

 66. یارمحمد یاور می گوید

  عالی بود.

 67. مهدي تاج مهري می گوید

  با سلام و خسته نبايد لطفا جلست ٢ و ٣ را دوباره آپلود نمايند متاسفانه قابل دانلود نمي باشد

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به یادگیری علاقه مند هستید.
   دروس به ایمیل شما ارسال شد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 68. حاتم خواجویی می گوید

  سلام.امیدوارم خوب باشید.آقای پیام پور عزیز ممنونم بابت درس این جلسه.از این که رایگان این امکانات رو در اختیار کاربران مجازی قرار می دید، سپاسگذارم.

 69. محمد می گوید

  واقعا مطالبی که اموزش می دید خیلی عالیا/وبهتون خسته نباشید میگم که زحمت می کشیم برای ما ویدیو ضبط میکنید تا ما بتوانیم از ان استفاده کنیم/تشکر

 70. محمد می گوید

  واقعا مطالبی که اموزش می دید خیلی عالیا/وبهتون خسته نباشید میگم که زحمت می کشید برای ما ویدیو ضبط میکنید تا ما بتوانیم از آن استفاده کنیم/تشکر

 71. زهرا می گوید

  سلام خیلی عالی بود.بسیار متشکرم.

 72. یلدا می گوید

  ممنون خیلی خوب بود

 73. سعیده می گوید

  سلام خسته نباشید
  شرمنده من درسهای جلسات ۷٬۸٬۹ رو دیگه برای من نفرستادین. چی شد مگه؟

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از بابت پیگیری شما بسیار سپاسگزاریم.
   دروس به ایمیل شما ارسال شد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 74. نظام می گوید

  با عرض خسته نباشید خدمت شما ، بسیار عالی ممنون از زحمات شما !

 75. جواد فیاض می گوید

  با عرض سلام تشکر از ایمیل تان و تشکر از مطالب مفید که در اختیار خوانندگان قرار میدهید

 76. امیر می گوید

  سلام
  از همه موارد که بگذریم، من عاشق این سخنران های خارجی شما شدم.
  به قدری اینها زیبا صحبت میکنند که واقعا اگرچه من زبان بلد نیستم ، ولی دوست دارم ساعتها فقط نگاشون کنم و لذت ببرم.
  خیلی زیبا صحبت میکنن. امیدوارم که منم بتونم روزی اینگونه مخاطبانم رو جذب کنم.

 77. جواد سینایی پور می گوید

  سلام استاد دست شما درد نکند که ئقت میگرارید و مطالبی موفید برای کلیه دوستان میفرستید من تمرین آینه را انجام دادم و تا حدودی مشکلاتی را که داشتم رفع شده

 78. گلستان می گوید

  سلام
  مطالبتون مفید بود.
  سپاسگزارم.

 79. محمد آزادمهر می گوید

  باسلام واحترام ممنون وسپاسگزارم از این همه بزرگواری خواهشمندم دروس یک تا پنج را مجددا به ایمیلم بفرستید.خدا نگهدارتان باشد.

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از همراهی شما بسیار متشکریم.
   دروس به ایمیل شما ارسال شد.
   بیش تر از یک نفر باشید

 80. farnaz می گوید

  salam as shoma babat zahamatetan mamnoonam

 81. حامد قیاسوند می گوید

  سلام به دوستان گلم در بیشتر از یک نفر…
  سپاس فراوان جهت تلاش و همکاری شما در راستای پیشبرد اهداف هم نوعان خود در جامعه.همچنان مثل قبل عالی بود.
  عذر میخوام من تا درس ۶ رو تونستم دریافت کنم ودرس های بعدی برای من ارسال نشده خواهشاا در اسرع وقت با بنده همکاری کنین.
  ……………….از پیش صمیمیانه از شما تشکر میکنم………………

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به یادگیری علاقه مند هستید.
   دروس به ایمیل شما ارسال شد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 82. میثم می گوید

  سلام .مرسی از زحماتتون اقای بهرامپور خیلی عالی بود

 83. سارا می گوید

  سلام ، آقای بهرامپور ممنون از زحمات شما . مطالب سایت بسیار عالی ومفید هست

 84. زهرادلخوشیان می گوید

  سلام وقت بخیر،من کتاب های اقای بهرام پور را می خوام بخرم،می شه راهنمایم کنید.مرسی

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به مطالعه کردن علاقه مند هستید.
   شما می توانید از طریق لینک های زیر این دو کتاب را تهیه کنید:
   کتاب از شنبه
   کتاب انسان ۲۰۲۰
   ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.
   بیش تر از یک نفر باشید

 85. نازنین مهرپناه می گوید

  بسیار مفید و ارزشمند بود. ممنون

 86. نیاوش راد می گوید

  مفیدوارزشمند بود.سپاس

 87. لیلی سلیمی می گوید

  با سپاس آقای بهرامپور عزیز و مرسی از اینهمه زحمت و انرژی که برای بهبود قن بیات میکشید. خیلی عالیه ک با سخنرانان بین المللی هم مارو آشنا میکنید

 88. مهدی می گوید

  عالی بود.ممنون

 89. شیرحسین موسوی می گوید

  تشکر ازاستاد محترم بابت ارسال جلسه ششم
  استاد محترم جلسه پنجم برام ارسال نشده اگر ارسال کنید لطف میکیند تشکر

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از همراهی شما بسیار متشکریم.
   دروس به ایمیل شما ارسال شد.
   ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 90. امیر اسلامی می گوید

  ممنون و متشکرم

 91. الهه می گوید

  سلام
  عالی بود.

 92. Bahar می گوید

  سلام.
  ممنون از مطالب خوبتون
  میشه بگید اگه فقط تیتیر هارو در متن سخنرانی بنویسیم اگه خوده متن رو فقط یک خطش توی ذهنمون موند چیکار کنیم؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممنون از اینکه مقاله را مطالعه کردید.
   متن صحبت را قرار نیست ما حفظ کرده باشیم. از قبل مطالعاتی در زمینه ای که می خواهیم صحبت کنیم داشته ایم و کلمات کلیدی صحبت را یادداشت کرده ایم.
   حال قرار است راجع به آن ها صحبت کنیم که تکنیک های بداهه گویی برای اینکه اگر حین صحبت حرفتان را فراموش می کنید می تواند برای شما موثر باشد.
   با تشکر از علاقه مندی شما

 93. سعید می گوید

  سلام.درس چهارم برای من ارسال نشده چرا؟؟؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که پیگیر مطالب هستید به شما تبریک می گوییم.
   دروس به ایمیل شما ارسال شد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 94. منیره منصورعلوی می گوید

  سخنرانی خانم لورا عالی بود.سپاسگذارم

 95. ویدا می گوید

  با سلام
  عالی بود جناب بهرام پور
  امیدوارم موفق باشید

 96. زهرا مقصودی می گوید

  با سلام آقای بهرام پور عزیز شما جوان با استعداد و سختکوشی هستین ممنون بابت جلسات رایگان و مطالب خیلی مفیدتون امیدوارم موفق باشید از خانم لورا از طرف من تشکر کنین بابت ارتباط خوبی که برقرار کردن و مطالب آموزندشون
  با تشکر
  مقصودی

 97. یاسر می گوید

  یک دنیا سپاس آقای بهرام پور

 98. ریحانه می گوید

  خوشحالم توی این دوره شرکت کردم خیلی مفید هستند .ممنونم ..‌ امیدوارم بهترینهای جهان نصیبتون بشه. موفق و پیروز باشید

 99. حسن زرودی می گوید

  اگر بخواهم به صورت حضوری کلاس اموزش فن بیان و سخنرانی شرکت کنم چه مراحلی باید طی شود

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به یادگیری و کسب مهارت های بیانی خود اهمیت می دهید.
   شما می تونید اطلاعات کامل دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان رو از طریق لینک زیر مطالعه کنید و ثبت نام خود را از طریق همین لینک انجام دهید،همچنین در صورتی که نیاز به راهنمایی بیش تر داشته باشید می تونید با شماره ۴۴۶۱۴۳۰۴ تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.
   دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان
   به امید دیدار شما

 100. ابراهیم دشتی می گوید

  سلام .از زحمات شما خیلی متشکرم همیشه سر افراز باشید .

 101. رضایی می گوید

  جناب بهرام پور ، از شما سپاسگذارم.
  من همیشه در جلسات رسمی استارت و شروع صحبتهایم خوب است ولی یهویی در اندک زمانی حالت استرس بهم وارد میشه و احساس میکنم دیگه نمیتونم ادامه بدم و مجبور میشم نطق خود را در حالتی عجیب قطع کنم ،،، لطفا راهنمایی کنید.

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که اهل یادگیری هستید و برای آموزش خود وقت می گذارید.
   پیشنهاد می کنیم برای شروع مطالب زیر را مطالعه نمایید و حتما تمرینات آن را انجام دهید:
   رادیو سخنرانی-مهارت صحبت کردن در جمع
   diane-windingland
   و به عنوان پیشنهاد ویژه شما نیز می توانید با کسب مهارت های لازم ترس خود را مدیریت کنید و برای شروع در دوره مدیریت ترس از سخنرانی شرکت کنید.
   امیدواریم در هر جا که هستید بتوانید بهترین باشید و صحبت های فوق العاده ای داشته باشید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 102. رو می گوید

  بسیار عالی واقعاً شما خدمت به بشریت میکنید

 103. Tariq می گوید

  ممنون مثل هميشه عالى و تاثيرگذار

 104. الناز می گوید

  سپاس فراوان.
  در پناه خداوند همیشه سربلند باشید.

 105. مانیا می گوید

  سلام و وقت تون بخیر
  ممنونم از اینکه این دوره را رایگان در اختیار ما گذاشتید
  اما متاسفانه درس چهارم برای من ارسال نشده است

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که به یادگیری علاقمند هستید بسیار خوشحالیم.
   دروس به ایمیل شما ارسال شد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 106. علیرضا می گوید

  سلام.بابت این دوره رایگانتون ممنون.دمتون گرم.ان شاالله همیشه موفق باشین

 107. نيلوفر می گوید

  درود فراوان بر استاد عزيز جناب بهرامپور
  ممنون ازلطف شما با سخنان گرانبهاتون بسيار لذت بردم .موفق و مؤيد باشيد ?

 108. علی می گوید

  سلام.واقعا ممنونم.خیلی به نحوه صحبت کردنم کمک کرد و همینطور تونستم اشکالاتمو تو صحبت هام شناسایی و تقریبا رفع کنم

 109. سعیدنصر می گوید

  سلام اقای بهرام پور،من میخواستم باهاتون مستقیم صحبت کنم.میشه این لطفا در حق من کنید؟کارم مهم ممنون میشم

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که همراهی شما را داریم بسیار خوشحالیم.
   شما می توانید درخواست خود را به آدرس ایمیل site@bahrampoor.com ارسال کنید تا شما را راهنمایی کنیم.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 110. احمدسیر رحمانی می گوید

  سلام امیدوارم شاد باشید وبه خود باور داشته باشید هیچ کار دنیا نیست که ناشد باشد همه چیز توسط انسانها کشف شده واین انسانها است که به کهکشانها رسیده
  و من باید این را یاد آورشوم که درس های بهرامپور صاحب نازنین واقعا تغیرات حاص در وجود من آورده ومن حال تنها نیستم وبیشتر از یک نفر هستم توسعه میکنم که با بهرامپور باشید وبیشتر از یک نفرباشید.

 111. گل رحمن فایز می گوید

  سلام و احترامات

  تمرین سخنرانی و چه راهکاری! خیلی ساده و کاربردی ، هر وقت قابل تطبیق و با امکانات معمول و ساده .

  ممنون و سپاس فراوان

 112. مرجان برزگر می گوید

  سلام ازشما بسیارسپاسگزارم بابت ارایه مطالب مفید

 113. پریسا می گوید

  ممنون.بسیارعالی بود

 114. مهرداد عاروان می گوید

  سلام عرض ادب خدمت استاد ارجمند جناب آقای بهرام پور بزرگوار، چند وقتی است بطور جدی سعی می کنم برنامه آموزشی جنابعالی را دنبال کنم، امیدوارم با انرژی مثبتی که دریافت می کنم، بتوانم در آینده فرد موفق در جامعه باشم.

 115. حجت اله زندی می گوید

  درود بر استاد گرامی آقای پیام بهرام پور عزیز
  بسیار سپاسگذارم از راهنمایی های شما بسیار کارگشاست امیدوارم با تلاش شما و تیم خوب تان و نیز استفاده کامل هنرجویانی امثال من دنیا جای بهتر و زیباتری برای زندگی همگی باشد
  با احترام و ارادت خالصانه
  حجت زندی

 116. عبدالمتین فرحت می گوید

  سپاس گذار از نشر برنامه های تان موفق باشید

 117. Gohar می گوید

  مثل همیشه عالی بود استاد خوبم ان شاءالله همیشه موفق و سر بلند باشید .

 118. محمد میرحلاج می گوید

  سلام بر شما و خسته نباشید.
  بسیار عالی بود.
  منتظر درس هفتم هستم.

 119. محمد میرحلاج می گوید

  سلام و خسته نباشید.
  چرا درسهای بعدی برام ارسال نشد؟
  تا ششم اومد دیگه نیومد.
  با تشکر

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به یادگیری علاقمند هستید.
   دروس به ایمیل شما ارسال شد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 120. بهزادی می گوید

  ممنونم استاد من هم خیلی علاقمندم به فن سخنوری…

 121. حسن می گوید

  عالی بود

 122. طهرانی می گوید

  عالیه

 123. عطامحمد سلطانی می گوید

  تشکر از شما برادر گرامی

 124. مژگان میرزایی می گوید

  عرض سلام وادب واحترام خدمت استاد بزرگوار جناب بهرامپور،بنده با اینکه یک گوینده ومدرس هستم باز هم علاقه مند به مطالب زیبای حضرتعالی هستم،هرجایی که هستید موفق وپیروز باشید بزرگوار وتوانمند،احسنت برشما

 125. نورالله بیکتای می گوید

  ممنون از شما استاد گرامی !
  درس هایتون عالسیت

 126. محمد حسن غزنوی می گوید

  جدا ازتون ممنونم. من هرشب این درسار و دنبال میکنم.هرشب با اختصاص دادن یه وقت معین با درسی که برام فرستادین میتونم مهارت قابل توجهی تو طولانی مدت بدست بیارم. اینو پیش از هرچیز مدینون شما هستم. خدا قوت.

 127. کرامت عزیزی می گوید

  بییار عالی واقعا برای من خیلی خوب بود

 128. کرامت عزیزی می گوید

  مرسی خیلی خوب بود

 129. کرمعلی رحمانی می گوید

  سلام خدا قوت استاد جناب اقای بهرام پور عزیز ممنون تشکر دارم از همکاری ولطفی که به بنده دارید /

 130. کرمعلی رحمانی می گوید

  سلام خدا قوت استاد ممنون تشکر دارم از همکاری ولطفی که به بنده دارید /

 131. اصغر نظام محله می گوید

  عالی بود
  تشکر فراوان

 132. علی پاداشی می گوید

  تشکر فراوان

 133. عبدالرضا لوائی می گوید

  سلام وعرض ادب

  مطلب بسیارمفید و درستی است معمولا در گفتگو و سخنرانی استفاده از داستان بسیار جذاب و موجب میشود حواس مخاطب کاملا به ما باشد و به سخنان ما با دقت گوش دهند
  بسیار خوب و کاربردی بودمطالب این درس
  سپاسگزارم – لوائی

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که پیگیر یادگیری هستید.
   اگر دروس دوره رایگان را دریافت می کنید ثبت نام شما در سایت انجام شده است ولی در صورتی که این دورس را دریافت نکرده اید می توانید از طریق لینک زیر در سایت ثبت نام خود را انجام دهید:
   ثبت نام در دوره رایگان
   موفق و پیروز باشید.

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست گرامی سلام
   به شما تبریک میگم که به دنبال فراگیری دانش و کسب مهارت هستید.
   سلامت و بیشتر از یک نفر باشید.

 134. مریم می گوید

  سلام وعرض ارادت قلبی به شما استاد فن بیان .خیلی عالی بود بهره بردم .

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   خیلی خوشحالیم که شما عزیزان، همراهان همیشگی مجموعه ی بیشتر از یک نفر هستید.
   پیروز و بیشتر از یک نفر باشید.

 135. آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی می گوید

  باسلام و خدا قوت به شما مديريت محترم سايت و همکاران عزيزتان

  از بابت اينکه مقالات آموزشي خيلي خوب و با کيفيت توليد مي کنيد از شما سپاسگزاريم.

  برايتان موفقيت روز افزون از پروردگار يکتا آرزومندم!

 136. اکرم می گوید

  سلام استاد بهرام پور نکات جالبی بود و خیلی هاشو میدونستم و خیلی هاش جدید بود اما همونطور که گفتید بدون تمرین این اطلاعات فقط یک دانش است باید تمرین کرد که مهارت فن بیان رو بالا برد.

  به عنوان پیشنهاد داشتم فکر میکردم به یه راه ارتباطی که شما یه نمرین خاص رو میخاستید و ما برای شما میفرستادیم و بازخورد میگرفتیم.

  خیلی ممنون از این کارگاه رایگان موفق و پیروز باشید

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که پیگیر یادگیری هستید به شما تبریک می گوییم.
   شما می توانید تمریناتی که ارائه می کنیم را انجام دهید و به آدرس ایمیل site@bahrampoor.com ارسال کنید تا کارشناسان ما تمرینات شما را تحلیل کنند.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 137. محمودگرشاسبی می گوید

  سلام وقتبخیر خسته نباشید و پر انرژی
  در این چند مدت که با شما اشنا شدم احساس خیلی خوبی دارم و هر روز به زندگی امیدوار تر میشم و اموزش های شما تحول بزرگی در زندگی من ایجاد کرده ممنون از محبت ولطف شما

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست گرامی سلام
   از اینکه حس خوبتون رو برای ما کامنت کردید خیلی از شما ممنونم.
   خوشحالیم که تونستیم اثری مثبت در زندگی شما داشته باشیم.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید.

 138. صنم محرابزی می گوید

  سلام ٱقای بهرام پور خوش هستم که دراین برنامه اشتراک کدیم من دانشجوی دانشکده حقوق و علوم سیاسی استم از افغانستان یگانه مشکل که دارم حین سخنرانی تحت تاثیر جمقرار میگیرم دستهایم میلرزد ضربان قلبم زیاد میشه بنظر شما چه باید کنم ؟؟تشکر از برنامه خوبتان

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   پیشنهاد می کنیم برای شروع مطالب زیر را مطالعه نمایید و حتما تمرینات آن را انجام دهید:
   سه دلیل ترس از سخنرانی و راهکارهای آن
   برای از بین رفتن ترس در صحبت چیکار کنیم؟
   و به عنوان پیشنهاد ویژه شما نیز می توانید با کسب مهارت های لازم ترس خود را مدیریت کنید و برای شروع در دوره مدیریت ترس از سخنرانی شرکت کنید.
   موفق باشید

 139. راضیه فرمانی می گوید

  باسلام
  تا اینجا همه صحبت ها بسیار انرژی دار بوده و باعث قوت قلب من شده من تشنه این حرفه هستم و امیدوارم بتوانم با سربلندی چشمگیری باپشتیبانی شما به پایان برسانم

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside