جلسه دوم: چطور صدای خوبی داشته باشیم؟

جلسه دوم:

چطور صدای خوبی داشته باشیم

 

اگر ما نتوانیم از صدای خود به خوبی استفاده کنیم و یک نواخت صحبت کنیم، بدون هیچ تردیدی توجه همه مخاطبان را از دست خواهیم داد:

در این درس در مورد چند تمرین فن بیان برای این که چطور لحن و بیان خوبی داشته باشیم صحبت می‌کنیم

برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید (حجم ۵۷MB)

 

برای دانلود فایل صوتی کافیست اینجا کلیک کنید (حجم ۱۰MB)

برای دانلود متن کافیست اینجا کلیک کنید

جلسه اول:رفع خجولی و کم حرفی

 

 زمانی که ما ایده‌های بزرگی برای ارائه محصول،‌خدمات و یا خودمان داریم، اما به دلیل نداشتن فن بیان در ارائه آن ناتوانیم! و افرادی که توانمندی کمتری دارند،به وسیله بیان، تبلیغات و ارائه بهتر نظر دیگران را جلب می‌کنند.

در دوره‌ی آموزشی غیرحضوری فن بیان و صداسازی به شما خواهم آموخت که چطور یک صدای، پرقدرت، بیان واضح و اصولی و پرانرژی داشته باشید که به عنوان یک ابزار پرقدرت در بیان شما به شما کمک کند

فن بیان و صداسازی

متن فیلم چطور صدای خوبی داشته باشیم؟

به نام خدا

سلام

من محمد پیام بهرام پور هستم و شما در حال گوش دادن به درس دوم از دوره رایگان سخنرانی و فن بیان هستید. در این درس می خواهیم دررابطه با مهارت های فن بیان و صداسازی صحبت کنیم. واقعیت اینه که صدای ما خیلی خیلی مهم است و بسیار قدرتمند است و اگر نتوانیم از آن به درستی استفاده کنیم بلاشک از یکسری فعالیت ها و یکسری توانمندی ها محروم هستیم. بگذارید چند صدای خیلی بد را با هم مرور کنیم.

مثلا صدای یکنواخت  فرض کنید یک نفر اینطوری صحبت کنه ” ( با صدای یکنواخت و بی حال) من دارم خیلی عادی صحبت می کنم نه؟ خیلی ها اینطور صحبت می کنند این صدای کاملا یکنواخت و خسته کننده که بعد از چند دقیقه گوش دادن تمام کسانی که در حال گوش دادن هستند ” در حال خوابند بنابراین صدای یکنواخت یک صدای بسیار بسیار بدی است .

مورد بعدی صدای زنگی است. صدای زنگی صدایی است که می ره روی زنگ و سر مخاطب را درد می آورد. اگر صدا اینگونه باشد مخاطب خیلی اذیت می شود . این صدا در ذهن مخاطب زنگ می زند.

صدای بعدی صدای تو دماغی است. صدایی که اصلا جذاب نیست و  مخاطب خیلی راحت نیست با این صدا .

هر کدام از این سه صدا می تواند خیلی خیلی مشکل آفرین باشد برای انتقال پیام ما چون مخاطب بجای اینکه راجع به کلمات ما و آنچه که ما می خواهیم بگوییم فکر کند، راجع به صدای ما فکر می کند.

در اینجا میخواهیم در رابطه با جلوگیری از یکنواخت شدن صدا چند راهکار بسیار کاربردی را خدمت شما عرض کنم اینکه دهان ما به درستی باز نمی شود باعث یکنواخت شدن صدای ما می شود. (این جمله به دو صورت یکنواخت و درست ادا شد). میبینید که تفاوت این دو لحن در میزان باز و بسته شدن دهان است. اگر من دهانم را کم باز و بسته کنم صدای من یکنواخت می شود و اگر درست باز و بسته کنم صدا حالت ریتمیک پیدا می کند و دیگر یکنواخت نخواهد بود. پیشنهاد می کنم برید در کارگاه فن بیانی که در دانشگاه شریف برگزار شد و یک قسمتی از آن کارگاه را با هم ببینیم که تمرین بسیار کاربردی برای باز و بسته شدن دهان ارائه کردیم.

حالا بریم سراغ رسا شدن صدا. بچه ها را دیدید؟ ببینید حتما 🙂

دیدید گریه می کنند چطوریه؟ (مأَ مأ) دهان کامل باز می شود و کل محل زنگ می زنند که آقای فلانی بچتون دارن صداتون می کنه کل محل می شنوند ولی یک بزرگسال داد که می زنه باز کل محل میشنوه! باز استثنا داریم اینجا دیگه!  معمولا اینطور نیست چون دهانمان به درستی باز و بسته نمی شود.

دهان رو نگاه کنید خدایی آدم جا می شه! و ما اغلب اینطور حرف می زنیم اصلا دهان باز نمیشه و این باعث می شه انرژی مان به شدت بیاد پایین.

همان حجم هوا را داریم ولی صدامون بی انرژی میشه و رسا نیست. اگر عقب سالن میکروفن نبود دیگه صدای من را نمیشنیدند. (با دو روش رسا و یکنواخت ادا شد) فرقش در چی بود؟ فقط دهان بیشتر باز میشود.

فرقش در چی بود؟

بعضی دوستان اینجوری می کنن! دهن من اینجوریه؟ انصافا! 🙂 خب اینم از این.

پس بیاید دقت کنیم که دهانمان خوب باز بسته شود. گوینده های اخبار، مجری ها، سخنران ها را نگاه کنید دهانشان کامل باز و بسته می شود. وقتی صدا را قطع کنی قشنگ متوجه میشوی که چه می گویند. ولی وقتی که یک آدم معمولی صحبت می کنه سخت متوجه می شوی. درسته؟

 پس این خیلی مهمه که دهانمان درست باز و بسته شود.

دهانمان باید در سه جهت افقی، عمودی و غنچه باز بشه. بگید افقی، عمودی، غنچه (به نحوه باز و بسته شدن دهان دقت کنید) کامل.

چند نفر  شمالی داریم اینجا؟ من شمالیم تالش گیلان. اوه اوه چقدر! میخوام شوخی کنم با شمالیا! وقتی یک شمالی می خواهد بگه صد در صد چطوری می گه؟ “صِددِرصِد”.

اشتباه می گید. ببینید فک، دهان، دندان، زبان، هیچی تکان نمی خورد.

ببینید نگاه کنید صِد (تشویق) صدا را که قطع کنید نمی فهمید چی گفت..

حالا از اون طرف می ریم پایین­تر یه خورده، کجا؟ شیراز. دوستان با چشم اشاره کنند کافیه سخت نیست!

باز می بینیم باز و بسته شدن کامل نیست. بعد می ریم پایین تر، اهواز، بندر عباس، بسیار پر انرژی اند اما چون تند تند صحبت می کنند فرصت نمیشه دهان کامل باز و بسته بشه درسته؟

پس سراسر میهن عزیزمان، بیانش مشکل دارد. در این کلاس فن بیان می گیم چرا. در برگه های … هم گفتیم قسمت مغول ها.

حمله مغول ها باعث شده که مدل حرف زدن ما طور دیگری شود. ایرانیان قدیم خیلی خاص صحبت می کردند.

(امریکایی ها هم … صحبت می کردند) بله عموم مردم. اگه بخواید صحبتتون خوب بشه باید دهانتون کم باز و بسته بشه اما سخنران های امریکایی دهانشان کامل باز و بسته می شود. یک زبان متداول داریم و یک زبان ایده آل. ما راجع به ایده آل صحبت می کنیم و مقایسه نکنید زبان ها را چون کمی اشتباه فرهنگی پیش می آید نمی توانیم تعمیم دهیم. پس اینطوری باید باشد از اینها بگذریم سریعتر به صحبت خودمان بپردازیم.

این باز و بسته شدن دهان خیلی کمک می کند که صدای ما رساتر شود. همه جای کشور این مشکل وجود دارد و متاسفانه از معضل مغول ها شروع شده و تنبلی خودمان الان. تقصیر مغول ها نندازید. اومدیم اینجا که این مشکل رفع بشه. هنگام صحبت کردن دهانمان باید کامل باز و بسته شود.

خودشو معرفی می کنه (خیلی تند تند و ناواضح ادا می شود)” محمد پیام بهرام پور هستم خیلی خوش آمدید آقای صفری” نمی فهمید چی می گن واقعا!

من تست میکنم در کلاس ها می گم خودتون را در یک جمله معرفی کنید نصف اسم ها را متوجه نمی شوم. حالا که دهان کامل باز و بسته نمی شود. این را خواستم بگم که از تمام نقاط کشور این مشکل ـ حالا کم یا زیاد ـ وجود دارد.

حالا چکار کنیم دهانمان خوب باز و بسته شود؟

یکیش همینه که تلاش کنیم بیشتر انرژی بذاریم برای صحبت کردن.

همین الان که می خواهیم صحبت کنیم تلاشمان در این باشد که دهانمان بیشتر باز و بسته شود.

 یک تمرین دیگر تمرین بلند خوانی است. یک کتاب بردارید هر روز صبح ۵ دقیقه با صدای بلند سعی کنی دهانمان کامل باز و بسته شود و از کتاب روخوانی کنیم خیلی بیشتر از حالت عادی.

تمرین بعدی تمرین مورد علاقه من هست تمرین خودکار.

چند نفر خود کار دارند یا مداد؟

چند نفر ندارند؟ 🙂

در هردو دسته قرار میگیرید!

وقتی خودنویش دارید میرید در دسته دوم دستتان را ببرید بالا. همه دوستان لطفا خودکارها را بذارید لای دندان هایتان.

اگر میگید خودکار کثیفه بهداشتی هستید از دستتان استفاده کنید. آدم بهداشتی هم دستش تمیزه 🙂

خب بهانه نیارید. خودکار بذارید بین دندان ها با من تکرار کنید.

” ما در کلاس فن بیانیم (دوستان لبتون باید کامل تکان بخورد و مخصوصا حرف ر را درست تلفظ کنید) بهرام پور ما را سرکار نگذاشته. خدایا چرا بهرام پور انقدر خوشتیپه الهی آمین” خودتون رو تشویق کنید.

متشکرم که این ویدئو را دیدیدامیدوارم که مورد توجه شما واقع شده باشد.

منتظر درس بعدی یعنی درس سوم باشید.

متشکرم

دوست گرامی این درس از مجموعه دروس دوره‌ی رایگان آموزش سخنرانی و فن‌بیان می‌باشد. چنانچه هنوز در این دوره شرکت نکرده‌اید برای ثبت نام در این دوره‌ی رایگان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

امیدوارم که این درس برای شما مفید بوده باشد

با تشکر از توجه شما

محمد پیام بهرام پور

محمد پیام بهرام پور

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 409 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. سعید حزباوی می گوید

  با سلام و احترام
  مطالب جلسه دوم مفید بود.
  با سپاس

  1. Kawsar akrami می گوید

   با عرض سلام
   آقای بهرام پور تشکر از ویدیو دوم خیلی مفید بود من خودم شخصا متوجه شدم که در فن بیان و درست حرف زدن صدا و طریقه لهجه و تلفظ خیلی مهم است
   با تشکر

   1. توکل نیا می گوید

    سلام
    جالب بود …
    تشکر اقای بهرام پور.

  2. محمد حسن عبداله نژاد می گوید

   س
   از اینکه در کلاس اموزشی فن بیان شرکت کرده ام راضی هستم و از شما متشکرم امید وارم بتوانم شما را حضورا در یکی از سمینارهای شما در مشهد ملاقات کنم
   سپاسگذارم

 2. الهه مهرانیکیا می گوید

  عالی بود

 3. حجت الله پاک نهاد - بروجرد می گوید

  سلام جناب بهرام پور عزیز:
  مثل همیشه عالی . تخصصی . ساده و روان .و پرانرژی.
  سپاسگزارم.

 4. عباس می گوید

  با سلام و تبریک بهار طبیعت به جنابعالی؛مطالبی که فرمودید رو گوش کردم خوب بودند.حضور شما عارض هستم که بنده از حدود ده سال پیش یا بیشتر با توجه به موقعیت که در آن بودم شروع به مطالعه مطالب روانشناسی نمودم که بیشتر در زمینه موفقیت بود.ولی مطالب اینچنینی در کشور ما که قومیت گرایی و طایفه گرایی و پارتی بازی در آن وجود دارد جواب نمیده.؛برا نمونه اون رییسی که گفتید که طرفو اخراج کردند شاید به واسطه آشنایی زیاد ینی پارتی بازی یوده نه اینکه طرف شایستگی لازمه رو داره.من خودم میتونم بگم خیلی ازین مطالب رو بلدم و سعی کردم پیاده کنم ولی وقتی ی جایی میری که اداری هست و لفظ قلم و مودبانه صحبت کردن در آن محیط پسندیده است آدمو مسخره میکنن و توپ تکونشون نمیده چی؟؟چکار باید کرد.چقد باید تواناییمونو بالا ببریم؟چند سال مگه عمر خواهیم داشت که همیشه به دنبال یادگیری و افزایش تواناییمون باشیم؟به نظر من این موارد برا اونور آب یعنی ممالک خارحه خوبه که در آن سعی میکنن شایستگان را در کار بگمارند نه اونکه بیشتر حس نزدیکی به آقای ایکس یا ایگرگو داره…منپی جایی کار میکنم ..میبینم چه راحت افراد شایسته رو کنار میزنن و افراد بی لیاقت و تو زرد با همه جنبه های منفی رو به کار میگیرن و بهشون می بالن !!فلان شخص کار میکنه پول کم میدیم!حالم میکنیم باهاش!بهتر از دیدن ی نره خر با ی حوری سر صبح طرف میشیم!اینجا ایرانه و به دلیل عدم وجود نطارت خیلی چیزها داره از ارزش میفته!دلم پره و اینحا مجالی نیست واسه پرحرفی!!!در کل ممنونم …شاید شنیدن این حرفای مثبت امکان تغییر در برخی آدما که اراده قوی دارن خوب باشه

  1. ebrahim می گوید

   سلام عباس جان.
   من به شخصه تو شرکتی رفتم کار کنم و اوایل که رفتم به ذلیل اینکه بچه اون شهر نبودم و تمام کارکنان اونجا همه بچه محل یا همسایه بودم اوایل فشار سختی رو من بود ولی با کار کردن درست و بالا بردن اظمینان کمتر از ۱سال منو کردن سرپرست همونایی که دوست نداشتن من اصلا تو اون شرکت کار کنم که بعد ۲سال و اندی که خاستم بیام بیرون با ۱۰۰۱ روش میخواستن منو نگه دارن که از شرکت نرم.اینکه کفت این کارا تو ایران جواب نمیده اشتباه البته به نظر من. من خودم الان شرکت دارم و تازه با سایت آقای بهرام پور آشنا شدم و واقعا از آقای بهرام پور بابت ساختن چنین محیط مجازی تشکر می کنم.

   1. میلاد می گوید

    اقای ابراهیمی عزیزز سلام
    خدمتتون عرض کنم.. عباس اقا تا حدودی درست میگن.
    من خودم هرگاه میخوام شخصیتی ومودبانه وپاستوریزه صحبت بکنم…منو هو میکنن..ومسخره….یا باید مث خودشو بزنی تو کار قلیان وشوخی های مسخره ….یا باید گوشه گیر باشی
    میری تو اداره جات میگن تو کی هستی؟چیکاره ای؟حتی تو اقوام وخانواده متاسفانه
    البته حرف شمام درسته…شما راهشو بلد بودید که همه چیزو بر وفق مراد خودتون دراوردید..حالا ما چون روابط اجتماعی پایینی داریم مقداری واسمون سخته.
    درضمن از مهندس بهرام پور تشکر تشکر

 5. حسین بهمن پور می گوید

  سلام.رو بخیر. عالی بود مرسی از برنامه هاتون.موق و موید باشید اقای بهرام پور

 6. abrin می گوید

  سلام .جناب آقای بهرام پور از مطالب مفید و ارزندتون کمال تشکر رو دارم .آرزوی موفقیت و بهروزی براتون میکنم

 7. سید مجید گلابگیران می گوید

  سلام
  با آرزوی موفقیت روز افزون از شما بابت مطالب ارزنده و جالبی که ارسال میدارید تشکر می نمایم . موفق باشید.

 8. ستاره می گوید

  مرسی. مطالبتون بسیار مفید ، و خیلی خیلی عالی هستند

  1. bahram می گوید

   سلام خدمت اقای بهرام پور گل امیدوارم حالتون خوب باشه فیلما فوق العاده بودن سپاسگذارم

 9. علی احمد"حیدری" می گوید

  سلام ودرود استاد گرانقدر:تشکر فراوان از ارسال مطالب تان.
  مطالب درس اول بسیار عالی ومفید تمام شد.

 10. فاطمه می گوید

  سلام وسپاس فراوان از لطف و زحماتتان استاد:)

 11. فرزانه نوروزی می گوید

  با سلام و احترام فراوان خدمت استاد گرانقدر و دوستانی که دنبال موفقیتن… مطالب عالی و آموزنده ما به قول استاد بهترین امکانات رو هم در اختیار داشته باشیم و عمل نکنیم هیچ نتیجه ای نخواهیم گرفت… البته آقای عباس قطعا توو شرایطی که گفتن هستن باید دنبال راهکاری درست باشن … آقای ابراهیم به شما هم تبریک میگم قطعا تلاش و پشتکار خودتون باعث شده ترقی کنین و توو شرایط خاص شونه خالی نکنین.. موفقیت هاتون روزافزون

 12. مریم می گوید

  سلام و درود حضور استاد عزیز و دوستان گرانقدر
  مطمئنا تلاش و پشتکار درست نتیجه خودش رو خواهد داد
  آقای عباس می دونم که درد دل زیادی بابت محیط و شرایط کاری دارید و بر کسی هم پوشیده نیست که خیلی جاها تو کشور ما شرایط کاری سخته ولی در انتهای کامنت به نکته مهمی اشاره کردید
  شاید شنیدن این حرفای مثبت امکان تغییر در برخی آدما که اراده قوی دارن خوب باشه
  پس باید اراده قوی داشت و سعی و تلاش فراوان کرد
  امیدوارم که همه دوستان با سعی و تلاش به موفقیتهای بزرگی دست پیدا کنن
  کسانی مثل استاد بهرام پور هم با راهنمایی های خوبشون چراغ هدایت ما هستند
  استاد از مطالب خوبتون بسیار ممنونم

 13. محمد می گوید

  سپاس فراوان از ارسال مطالب و فایل های خوب و مفید تان

 14. یلدا می گوید

  با تشکر فراوان از ارسال مطالب مفیدتان بسیارعالی بود.

 15. حسین می گوید

  ابتدا از شما استاد گرانقدر کمال تشکر را دارم
  به نظر من داشتن شایستگی انسان را رو به جلو میبره شاید در مقاطعی از زمان این سرعت باتوجه به موانع محیطی کم بشه ولی مهم اینه که رو به جلو هستش .
  همین که الان ما اینجا هستیم به دنبال حرکت ودوباره وایبر هستیم هرچند کم واین خوبه.
  با آرزوی موفقیت و تشکر مجدد از روش خودتون جهت آموزش.

 16. ساراماگو می گوید

  بینظبرید استاد….

 17. محمد همایون حدید می گوید

  ممنون از شما من از افغانستان هستم کمی لکنت دارم زمانیکه در سایت شما اشتراک کردم بسیار اعتماد به نفس من زیاد شده و امید وار هستم یک سخنران خوب باشم در آیند چون من دانشجوی حقوق هستم .

 18. ناهید می گوید

  بخاطرمطالب خوبتون سپاسگزارم٫درپناه حق باشید استاد گرانقدر

 19. ناهید می گوید

  عالی بود استاد.

 20. ستوده می گوید

  سلام . باتشکر فراوان خدمت استاد عزیز و گرانقدر. ممنون بخاطر مطالب مفیدتان.امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشید.

 21. فرهاد می گوید

  با سلام و عرض ادب بسیار زحمت می کشید رایگان مطالب مورد نیاز را در اختیار می گذارید کار بسیار خوب و انسان دوستانه ای است امیدوار و امید دارم که همیشه موفق و کامیاب باشید.

 22. حميد می گوید

  سلام. سپاسگزارم از ارسال مطالب ارسال شده تان.

 23. مهین دستاری می گوید

  باسلام و خسته نباشید
  مطالب جلسه دوم خیلی مفید بود با تشکر

 24. معصومه می گوید

  ممنون و خسته نباشيد

 25. علی نظری می گوید

  مرسی عالی با تشکر از شما من تاز رفتم به یک شرکت بخش فروش ولی هنوز قدرت بیان و پاسخ خوبی ندارم امیدوارم که بهم کمک کنید باز هم ممنونم از شم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   به شما تبریک می گوییم که به فکر ارتقای مهارت های ارتباطی خود هستید.
   پیشنهاد می کنیم مقالات زیر را مطالعه نمایید:
   فن بیان در ارتباط با مشتری
   مقاله فن بیان در فروشندگی
   مهارت صحبت کردن در جمع
   صحبت کردن ما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
   امیدواریم مطالب مورد توجه شما قرار گرفته باشد و با به کارگیری نکات گفته شده در آن ها به نتایج فوق العاده ای دست یابید.

 26. پسر خوب می گوید

  من همه درس هارو تو یک ساعت دانلود میکنم

 27. توحید می گوید

  آقای بهرام پور از زحماتتان بی نهایت سپاسگذارم.♥

 28. سیدداود می گوید

  درود بر دوستان
  محمد بهرام پور سپاسگذارم

 29. فاطمه می گوید

  سلام. اقاي بهرام پور از اينكه سخاوتمندانه دانشتون رو در اختيار ما قرار دادين از شما بينهايت سپاسگزارم
  اميدوارم يه روز مثل شما بشم

 30. عباس می گوید

  درود و سپاس از زحماتتون
  اگه امکانش هست برای دریافت مشاوره شماره تماس همراهتون رو بفرستید

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   شما مي‌توانيد در این خصوص با شماره تلفن: ۴۴۶۰۹۶۱۳-۰۲۱ تماس بگيريد.
   امیدواریم که همواره موفق و پیروز باشید.

 31. maryam می گوید

  آقای بهرام پور از زحماتتان بی نهایت سپاسگذارم واقعا همه مطالب مفید و اموزنده را ارائه می دارید.

 32. فرشچي می گوید

  سلام
  متشکرم . از شما چيزي ياد ميگيرم

 33. صفری می گوید

  سلام. اقای بهرام پور از اینکه سخاوتمندانه دانشتون رو در اختیاردیگران قرار داد میدهیداز شما کمال تشکر را دارم
  امیدوارم یه روز مثل شما سخنران خوبی شوم… موفق باشید.
  درود و سپاس از زحماتتون….

 34. سعید می گوید

  ممنونم استاد خیلی عالی بود، برایتان آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی و کاری دارم

 35. dehghan می گوید

  بسیار عالی بود تشکر

 36. سید حبیب موسوی می گوید

  بسیار ممنون سپاسگزارم از شما بخاطر مطالب جالب و ارزنده تون

 37. سیدرضاموسوی می گوید

  دست شما درد نکنه تشکر

 38. فاطیما می گوید

  سلام،بابت مطالب به درد بخورتون ممنونم.

 39. محمد می گوید

  سلام.دستتون درد نکنه

 40. قزل می گوید

  باسلام خوشحالم که با شما آشنا شدم نوع بیان وانرژی فوق العاده ی شما رادوست دارم از جلسه دوم شما هم استفاده کردم امیدوارم همینها زمینه ساز دوستی بیشتر ما شود موفق باشید جناب بهنام پور

 41. صالحه می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرانقدر
  مثل همیشه عالی بود.
  ازتون بسیار ممنونم.

 42. رامين می گوید

  با سلام و خسته نباشيد خدمت استاد بهرامپور عزيز
  ممنون از اينكه با اين مطالب مهم و مفيد به سخنرانان آينده كشور كمك مي نمائيد، بدون شك شما نقش بسزايي در امر آموزش و ارتقاي دانش افراد در جامعه خواهيد داشت ، برايتان سلامتي و موفقيت آرزومندم.

 43. علي اصغر كمالي می گوید

  سلام بسيار اموزنده بود ممنونم

 44. بهزادفرد می گوید

  سپاس گذازم

 45. فاطمه می گوید

  سلام و ادب
  ممنونم از ارسال جلسه دوم
  موفق باشید

 46. ابراهیم می گوید

  تشکر از درس دوم تان

 47. محمدخوشابی می گوید

  خیلی خوب بود.ممنون

 48. محمد می گوید

  سلام من نظرات دیگران را دیدم به نظرم یک تکنیکه که وقفه در ارسال جلسات به افراد میکنید تا میزان مشتاق بودن افراد را بسنجید
  برای من جلسه ۲ به بعد ارسال نشده
  اگر ممکن هست نیاز شدیدی دارم تا همه جلسات را بفرستید
  و اگر امکان داره در مورد قیمت و خرید گارگاه های اموزشی یک توضیح بفرمایید
  اگر کلی خریداری کنیم تخفیفی هم داره؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   با توجه به درخواست شما تمامی دروس را برایتان ارسال کردیم.
   شما می توانید تمامی محصولات را به همراه قیمت شان از طریق لینک زیر مشاهده نمایید:
   دوره ها و محصولات
   در صورتی که بفرمایید چه محصولاتی مدنظرشماست در این زمینه شما را راهنمایی خواهیم کرد.
   شما می توانید از طریق آدرس ایمیل site@bahrampoor.com با ما در ارتباط باشید.

 49. فریده می گوید

  با سپاس
  درس دوم خیلی جالب وجذاب بود امیدوارم همیشه شاد وموفق باشید

 50. مینا می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  ممنون، عالی بود.

 51. فرهاد رسولی می گوید

  بسیار عالی خیلی ممنونم

 52. نسیم می گوید

  ممنون

 53. نصرالله صادقی می گوید

  تقدیر وتشکر ویژه دارم ازشما استاد عزیز

 54. سجاد می گوید

  سلام تشکر از درس های شما استفاده لازم را بردم منتطر درس های بعدی شما هستم .

 55. حامد باقري می گوید

  به نام خدا

  سلام

  بنده متوجه نشدم تكنيك خودكار چطور تاثير خودش رو در صدا سازي ميگذاره؟
  ممنون ميشم بفرماييد

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   این تمرین باعث تقویت فک ما می شود و کمک می کند که دهان ما به اندازه کافی باز و بسته شود و درنتیجه صدای ما واضح تر به گوش دیگران می رسد.
   از توجه شما به مطالب متشکریم

 56. مهتاب می گوید

  سلام استاد بهرام پور عزیز من این دومین کلیپ هست که از شمادارم گوش می کنم
  و خیلی خیلی لذت بردم ومشتاق کلیپ های بعدی شما ….

 57. علی اصغرکمالی می گوید

  سلام استاد گرامی
  از ارسال کلیپ های فن بیان سپاسگذارم بسیار مفید وعالی منتظر کلیپ های بعدی هستم

 58. بریالی قیومی می گوید

  استاد گرامی من از این رسالت نیک شما تقدیر مینمایم

 59. زهرا می گوید

  سلام استاد , خیلی عالی بود متاسفانه من هم خجالتیم هم یکنواخت حرف میزنم ولی اصلا درونگرا نیستم دوس دارم که بتونم احساساتمو درست بروز بدم امیدوارم به این هدف برسم ممنونم از سخنرانی خوبتون

 60. masoume می گوید

  عالي بود ممنون

 61. ninja می گوید

  خیلی باهاله .
  راستی امامان معصوم هم یه چیزای گفتن خوبه تحقیق کنید .

 62. نیما می گوید

  سلام خسته نباشید آقا ممنون از زحمتات بیکران شما .
  آرزوی موفقیت روز افزون شمارو از خداوند منّان خواستارم موفق باشید

 63. نیما ملکی می گوید

  بسیار سپاسگذارم اقای بهرام پور
  بنظر شما ایا تمرین بازیگری میتواند تا حدودی این حس خجالتی بودن رو از بین ببره

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   با این کار تا حدودی این موضوع قابل رفع است.

 64. وحید می گوید

  سلام به اقای بهرام پور عزیز و همه کسانی که برای تعالی جامعه تلاش میکنند.واقعا کارتون قابل استفاده است.امیدوارم هر روز موفق تر از گذشته باشید.جامعه ما به افراد دلسوز و مطلع و متعهدی مثل شما نیاز داره.

 65. عبدالکریم می گوید

  با سلام
  گذاشن خودکار یا انگشت در دهان چطور به اصلاح نحوه بیان ما کمک می کنه ؟

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیز
   باعث می شود که دهان ما به صورت کامل و به درستی باز و بسته شود و حروف و صداها به صورت کامل بیان شود تا صدا رساتر و گویاتر شنیده شود.
   پیروز و موفق باشید

 66. محمد ضیایی می گوید

  کلاس امروز عالی بود ممنونم

 67. سینا جلالیان می گوید

  سلام جناب بهرام پور
  خودتون …..سایتتون…..همکاراتون…..بینظیر هستید و پرانرزی
  درس های ارسالی تون هم عالییییی موفق باشید
  منتظر درس های بعد هستم ممنون

 68. زهرا می گوید

  عالی بو د تشکر فراوان

 69. فاطمه می گوید

  سلام. اینطوری که شما خودکار رو گذاشتید بین دندوناتون من نمیتونم بعضی از حروف رو تلفظ کنم. مثلِ ” س , ش , ز ” و “ر ” هم نمیتونم درست تلفظ کنم. یه جوراایی اینقدر دوربین دور بود نفهمیدم خودکار دقیقا کجای دهانه!!!

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   شاید به دلیل وجود خودکار تلفظ ها کمی دقیق نباشد اما برای اینکه بیان قوی تری داشته باشیم و کلمات را به طور واضح ادا کنیم بهتر است که تا حد ممکن تمامی کلمات را تلفظ کنیم.
   کافیست قسمتی از خودکار را بین دندان های بالا و پایین قرار دهید.
   موفق و پیروز باشید.

 70. طاهره می گوید

  بابت آموزش ها ممنونم، فقط مشکل این جاست که تو این دو کلیپ آموزش ها نسبی بود، برای مثال خجول بودن درس اول بود که خب من خوشبختانه به هیچ شکلی این مشکل رو نداشته و ندارم و تست ها رو هم زدم. کلیپ دوم که در مورد صدا بود خیلی خوب بود تمرین ها هم خوب بودن ولی سه مشکل عنوان شد که متأسفانه فقط برای یکیشون راه حل ارائه شد که در اون مورد هم من مشکلی ندارم ولی به علت زنگ دار بودن یا نمیدونم زیر بودن صدام همیشه اکثرا بهم میگن چون دهنت رو کامل باز می کنی مشکل داری ولی حتی در غیر این صورت هم مشکل دارم ولی متأسفانه راه حلی برای این مسئله ارائه نشده بود، راهی یا جایی هست که این مشکل رو بشه حل کرد؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   در این خصوص پیشنهاد می کنیم کتاب صدای خود را آزاد کنید از راجرز لاو را مطالعه نمایید و حتماً سی دی تمرینات آن را انجام دهید.
   موفق و پیروز باشید.

 71. سعیده محمودی می گوید

  سلام استاد عزیز مرسی و تشکر از برنامه زیبای شما
  به امید توفیق روز افزون شما استاد گرامی

 72. عاطفه امینی می گوید

  بسیار عالی…ممنون از شما بابت این حرکت زیبا و قشنگ,منتظر شگفتی های دیگری از کانال شما هستم

 73. تارا جون می گوید

  خیلی متشکرم عالی بود

 74. عزت براتی فر می گوید

  سلام باتشکر از مطالب ارزنده ای که ارائه می فرمایید .لطفا زمان برگزاری سمینارهای خودرادرشهر اهواز اطلاع رسانی فرماییدتامن هم بتوانم شرکت داشته باشم موفق باشید

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممنونیم از علاقه مندی شما
   پیشنهاد می کنیم دراین خصوص با مجموعه روزنه نگاه به شماره تلفن ۳۱۳۸-۰۶۱ تماس حاصل فرمایید تا در خصوص زمان و نام دوره شما دوست عزیز را راهنمایی کنند.

 75. هانیه می گوید

  فیلم اصلا راحت باز نمی شه من که هیچ کدوم نتونستم کامل ببینم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممکن هست بفرمایید دقیقاً چه مشکلی وجود دارد؟

 76. آمنه می گوید

  باسلام و احترام
  خیلی عالی بود..بی نهایت سپاسگزارم.

 77. nikzad می گوید

  سلام
  جالب بود

 78. تبسم می گوید

  بسیار ممنون و سپاسگذار

 79. یوسف می گوید

  باسلام واحترام استاد ارجمند-ممنونم که درس ۱و۲ رابرایم ارسال نمودی بنده هم درفن بیان مشکل دارم تاکنون تمام موقعیت شغلی را از دست دادم فعلا برای دفاع پایان نامه استرس دارم خلیی هم زحمت کشیدم انشاالله باراهنمایی شما بتوانم موفق باشم -باسپاس فراوان

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   وقت شما بخیر
   به شما تبریک می گوییم که اهل یادگیری هستید و تلاش می کنید تا ارائه ای عالی داشته باشید.
   پیشنهاد می کنم مقالات زیر را مطالعه نماییدو به نکات گفته شده را حتماً به دقت انجام عمل نمایید:
   نکاتی برای دفاع از پایان نامه
   وقتی اطلاعات مخاطب سخنرانی از ما بیشتر است.
   چگونه سخنراني را شروع كنيم؟
   ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.

 80. ستاره می گوید

  عرض سلام و خدا قوت متشکرم از مطالب بسیار آموزندتون

 81. محمد می گوید

  هههه استاد واقعا عالی بود مخصوصا آخرش که میگه بهرامپور انقدر خوشتیپ

 82. مریم یوسفی می گوید

  با عرض سلام و ادب

  درس اول واقعا خوب بود من تا حدی امتحانش کردم
  خیلی ممنون و متشکر از شما که وقت گذاشتید و به این خوبی همه چیز را توضیح دادین

 83. مریم می گوید

  عالی بود.

 84. مریم یوسفی می گوید

  ممنون از ایمیلی که فرستادین

  عالی بود متشکرم

 85. محمد فاتح قاضی زاده می گوید

  مطالب بسیار عالی و راهگشا هستند . از لطفتون بی نهایت سپاسگزارم

 86. مریم می گوید

  با سلام وتشکر از مطالب خوبتون من ازجلسه دوم به بعد فایلی دریافت نکرده ام باید هزینه ایی برای مراحل بعدی پرداخت کنم؟

 87. مریم می گوید

  با خوندن دقیق تر سایت دلیل دریافت نکردن فایل ها را متوجه شدم ارسال هر فایلی زمان مخصوصی داره.ممنون

 88. کوثر می گوید

  خخخخ
  خدایا چرا اینقد استاد بهرام پور خوشتیپه؟؟؟؟؟

 89. مریم می گوید

  سلام.من چندبار اقدام به دانلود فیلم جلسه دوم کردم اما موفق به دانلود کامل نشدم.تایک جاهایی دانلود میشه اما بعد (faile) میشه.
  باتشکر

  1. حافظ حسینی می گوید

   سلام از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کن راحت دانلود میشه

  2. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   پیشنهاد می کنیم برای دانلود کردن فایل ها:
   ۱- اگر از تبلت یا موبایل استفاده می کنید، چند ثانیه روی لینک ها انگشت خود را نگه دارید و سپس گزینه Save یا Download را انتخاب کنید.
   ۲- اگر از کامپیوتر استفاده می کنید، روی لینک کلیک راست کنید و گزینه Save as یا Download as را انتخاب کنید.
   پیشنهاد جدی ما این است که از نرم‌افزار Internet Download Manager استفاده کنید تا به سادگی فایل‌ها را دانلود کنید…
   از توجه شما متشکرم

 90. حافظ حسینی می گوید

  متشکر تا اینجا که برام این دوره خیلی جالب بود
  امیدوارم موفق باشید و سربلند
  وابنکه بتونم واقعا گفته های این دوره رو انجام بدم و به نتیجه مثبت برسم
  و تا انگیزه بیشتر برای شرکت در دوره های بعد رو هم داشته باشم مرسی

 91. حافظ حسینی می گوید

  حس میکنم برای این درس بد نباشه این کتاب رو هم به دوستان معرفی کنم
  چون خیلی میتونه تو این بخش کمک باشه به نظر من البته

  پرورش صدا و بیان هنرپیشه -اثر سیسیل بری – ترجمه محسن یلفانی

  http://vista.ir/news/12471548 اینم لینک که میتونید یه اطلاعات کوچیک از کتاب داشته باشید و تصویر جلد کتاب رو هم ببینید.

 92. مجتبی شایان می گوید

  سلام و درود بر آقای بهرام پور گل
  من بازیگر تاتر هستم و تمام این تمرینات را انجام دادم و کاملا موثر میباشند
  خسته نباشید …

 93. DC می گوید

  سلام.خوب بود فقط اگه میشه توضیح بدید که این تمرین ها دقیقا باید چقدر باشه مثلا چند ساعت در روز تا جواب بگیریم؟ممنون میشم اگه سوالمو جواب بدین.

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   خیلی از تمرین‌های مربوط به صداسازی را حتی اگر روزانه ده تا پانزده دقیقه انجام دهید تا حد زیادی مهارت‌های شما بهبود پیدا می‌کند و هر چقدر که می‌خواهید قدرتمند بشوید همان قدر هم تمرین‌ها را انجام دهید.
   ما را در جریان موفقیت های خودتان قرار دهید.

 94. امبري می گوید

  ممنون از زحمات شما كار بسيار با ارزشيه

 95. رحمان می گوید

  فیلمهایی شما خوب در حد عالی ولی مردم دیگر انقدر ساده نیستند باید خیلی چیزهایی جدید وپیچیده که سریع جواب بدن استفاده شود

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   مطمئناً مطالب پیچیده تری وجود دارد اما با توجه به نیاز مخاطب و اینکه تا یک سری مهارت های لازم را کسب نکنید نمی توانید وارد مراحل بعدی شوید.
   اشتباه اکثر ما این است که فکر می کنیم بدون تمرین در یک بازه زمانی کوتاه می توانیم به نتیجه برسیم و اصلاً چنین موردی امکان پذیر نیست و نتیجه دلخواهی کسب نمی کنیم.
   امیدواریم که با به کارگیری مطالب به نتایج فوق العاده ای دست یابید.
   موفق باشید.

 96. رحمان لویمی از اهواز می گوید

  درسهایی شما خیلی عالی واموزشی هستند ولی اگر چگونه دیگران رامتقاعد کنیم اموزش دهید متشکرم

 97. ماریا متین می گوید

  با سلام .بسیار عالی و کاربردی.لطفا برای تنظیم تن صدا هم راهکار و تمرین لازم ارائه دهید .بسیار سپاسگذارم.

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   بسیار خوشحالیم که این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته است.
   دوست عزیز ممنون می شوم منظور خود را از تنظیم تن صدا بفرمایید؟
   متشکرم از شما

 98. مهتاب علی بیگی می گوید

  با سلام و عرض ارادت
  شغل من تدریس دانشگاهیست و در این تعطیلات تابستانی بر آن شدم جهت بهبود در ارتباطاتم با دانشجویان مطالبی را بیاموزم.
  با دروس آقای بهرام پور آشنا شدم که بسیار جالب و آموزده بودند.
  از مطالب مفید و مورد تامل شما بسیار سپاسگزارم .
  برای شما آرزوی موفقیت دارم.

 99. مریم می گوید

  سلام. ممنونم از اطلاعات مفیدتان. من از تن صدای خودم خوشم نمیاد. و احساس می کنم صدای قشنگی ندارم. اینو هروقت صدای ضبط شده خودمو می شنوم بیشتر احساس می کنم و باعث می شه که اعتماد به نفسم تو صحبت کردن کمتر بشه. من شنیدم تکنیک هایی برای زیبا کردن صدا هست مثلا تمریناتی که صدا از گلو در نیاد و از دیافراگم صدا رو به بیرون بفرستیم. و از اینطور چیزها که نیاز به تمرین و کلاس داریم. می خواستم بدونم چنین آموزش هایی رو دارید یا نه؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   این که وقتی صدایتان را ضبط می کنید مورد رضایت شما نیست به این دلیل می باشد که شما وقتی صحبت می کنید صدا را از طریق لرزش حنجره واستخوان های داخل گوش می شنوید و به نظرتان خوب است و دیگران صدای شما را از طریق امواج هوا دریافت می کنند. صدایی که شما ضبط می کنید، صدای واقعی شماست. چنانچه براي مدتي صداي خود را ضبط كرده و اشكالات را برطرف نماييد پس از مدتي صدا براي شما عادي خواهد شد.
   در دوره فن بیان و صداسازی تمریناتی خاص در زمینه لحن و بیان وجود دارد و پیشنهاد می کنیم اطلاعات مربوط به آن را از طریق لینک زیر مشاهده و بررسی نمایید:
   فن بیان و صداسازی
   موفق و پیروز باشید.

 100. وحید می گوید

  ممنون استاد بسیار عالی

 101. نورا می گوید

  سلام
  درس دوم خوب بود.
  لطفا برای هر جلسه کتاب و تمرین معرفی کنید
  ممنون

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   در این درس تمریناتی مانند خودکار و بلندخوانی و… بیان شده است که می توانید انجام دهید.
   همچنین می توانید کتاب صدای خود را آزاد کنید از راجرز لاو را مطالعه نمایید.
   موفق باشید.

 102. فکور می گوید

  سلام
  عالی بود

 103. مصطفی نقی زاده می گوید

  سلام درس اول دیدم ودرحال تمرینم در س دوم هم به دستم رسیده امیدوارم به لطف خدا وشما استاد عزیز بتوانم به موفقیتهای چشم گیری برسم با تشکر از شما التماس دعا

 104. ahmad می گوید

  زورزور سپاسکم له کار خوبتان.

 105. فاطمه می گوید

  واقعا ازتون ممنونم.آموزش هاتون عالیه

 106. فاطمه می گوید

  سلام استاد.من ی خورده تند صحبت می کنم.خواهشا راهنمایی کنید که چطور شمرده تر صحبت کنم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   در خصوص تند صحبت کردن پیشنهاد می کنیم تمرین خودکار را انجام دهید. این تمرین کمک می کند که صدای شما واضح تر به گوش دیگران برسد و به مرور زمان شمرده تر صحبت خواهید کرد.
   در تمرين خودكار، شما نوك خودكار را در دهان خود مي‌گذاريد و كلمات را ادا مي‌كنيد در اين حالت لبهاي شما به درستي باز و بسته مي‌شود و پس از مدتي لحن شما بسيار تغيير خواهد كرد.
   موفق و پیروز باشید.

 107. ali می گوید

  استادعالی بود…..
  امیدوارم بااین تمرینا بتونیم یه روزی یکی ازبهترین سخنرا‌‌نا شیم

 108. فرهاد ک می گوید

  سلام.مرسی استاد …خیلی به خودم امیدوار شدم…با تشکر.

 109. مجید می گوید

  سلام آقای بهرام پورباکمال ناامیدی این ایمیل رو بهتون میدم نمیدونم با توجه به حجم دریافت های ایمیلتون اینو میبینید یا و اینکه اصلا راهکاری برای من هست یا که! من همیشه از ایمیل هایی که میفرستید استفاده میکنم.. ولی من یه مشکل بزرگ دارم که همه اعتماد به نفس خودم رو از دست دادم و مطمعنم برای این مشکل خیلی از فرصتهارو از دست دادم!
  من صدای شیوا و محکم و شفافی و مردانه ای ندارم! صدام لرزش داره! چطور میشه صدای خودمو تغییر بدم وضعیت مالیم هم خوب نیست که بخوام از عمل جراحی و این مسایل استفاده کنم.. تروخدا راهنماییم کنید خیلی عذاب میکشم بخاطر این مشکلم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   دوست عزیز بخشی از بحث صدا مربوط می شود به ذات صدا که تا حد زیادی ارثی است اما شما حتی اگر فکر می کنید صدای خوبی ندارید می توانید با انجام تمرین هایی در زمینه ساخت حنجره از این مهارت برخوردار شوید.
   شما می توانید از طریق لینک زیر به مطالب مربوط به صداسازی دسترسی داشته باشید:
   مقالات صداسازی
   همچنین در محصول صداسازی تمریناتی برای صدا و لحن نیز وجود دارد که پیشنهاد می کنیم از طریق لینک زیر مطالب مربوط به این دوره را از طریق لینک زیر دریافت نمایید:
   صداسازی
   موفق و پیروز باشید.

   1. مجید می گوید

    واقعا ممنونم از شما.. مرسی از لطف فروانتان

  2. میلاد می گوید

   مجید..جان..مث بعضی مداح ها وخواننده ها
   برو کوه نوردی..برو کوه فریاد زیاد بزن تا گلود پاره بشه وصدات گلفت وبم میشه
   ویه توصیه غیر استاندارد قلیانم میگن خوبه ولی نکشی بهتره
   ورزش سنگین که با صورتت بازی کنه..باعث میشه عظلات صورتت محکم بشن

  3. کیمیا می گوید

   اقای مجیدلطفا از توصیه های علمیه مشاور سایت استفاده کنید صدای من زیر بود اما با تمرین بم تر شد باید قوی باشید و با روحیه تا به نتیجه برسید

 110. ali می گوید

  این تمرینایی رو که روزانه میزارید…
  چندروزباید انجام بدیم که بعدبریم سراغ تمرین بعدی

 111. پارمیس می گوید

  سلام ، خیلی ممنون واقعا مفید بود تا حالا اصلا به این موضو ع دقت نکرده بودم الان که این روش رو تمرین میکنم میبینم که چقدر در صدام تغییر دیده میشه

 112. حبیب الله محمدیان می گوید

  بسیار عالی بود تشکر از زحمات شما استاد بزرگوار

 113. مرتضی می گوید

  سلام آقای بهرام پور بنده تازه ثبت نام کرده ام ،ازتون سوالی داشتم اونم اینه که آیا آموزش سخنرانی شما به در د روحانیت
  که منبری هستند میخوره؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   مطالب در زمینه آموزش اصول سخنرانی و مهارت های کلامی می باشد که برای هر فردی در هر جایگاهی می تواند مفید باشد.
   موفق و پیروز باشید.

 114. مسعود جمشیدی می گوید

  ali bood in dars

 115. haniye می گوید

  سلام.فیلماتون درست پخش نمیشن هر دو ثانیه یکبار قطع و برای وصل شدن مجدد ده ثانیه طول میکشه و واقعا آزار دهنده هست اینطور پخش شدن فیلم.چون واقعا تمرکز رو بهم میزنه.لطفا برطرف کنید این مشکل رو

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   مشاهده فیلم ها به صورت آنلاین بستگی به سرعت اینترنت شما دارد.
   پیشنهاد می کنیم در ابتدا از لینک های داده شده دانلود بفرمایید تا به راحتی دروس را مشاهده کنید.
   برای دانلود کردن فایل ها:
   ۱- اگر از تبلت یا موبایل استفاده می کنید، چند ثانیه روی لینک ها انگشت خود را نگه دارید و سپس گزینه Save یا Download را انتخاب کنید.
   ۲- اگر از کامپیوتر استفاده می کنید، روی لینک کلیک راست کنید و گزینه Save as یا Download as را انتخاب کنید.
   پیشنهاد جدی ما این است که از نرم‌افزار Internet Download Manager استفاده کنید تا به سادگی فایل‌ها را دانلود کنید…
   امیدواریم از دیدن این درس لذت ببرید.
   موفق و پیروز باشید.

 116. جمال می گوید

  سلام خدمت شما جناب اقای بهرامپور عزیز درسها بسیار بسیار عالی هستند خیلی ممنون وجهان سپاس از لطف و مهربونیتون بابت ارسال رایگان فیلم ها.

 117. جمال می گوید

  سلام خدمت شما جناب اقای بهرامپور عزیز درسها بسیار بسیار عالی هستند خیلی ممنون وجهان سپاس از لطف و مهربونیتون بابت ارسال رایگان فیلم ها….

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیز
   خوشحالم که مورد توجه و پسند شماست
   امیدوارم در ادامه نیز از سایر مطالب آموزشی ما لذت ببرید.

   1. ﻋﻠﻲ ﻣﺴﻴﺢ می گوید

    ﺳﻼﻡ اﺳﺘﺎﺩ ﻋﺰﻳﺰ!
    ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻴﻠﻲ اﺯ ﺷﻤﺎ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ و ﺧﺪا ﺭا ﺳﭙﺎﺳﮕﺬاﺭﻡ ﻛﻪ ﻫﺮﭼﻪ ﺁﺩﻡ ﺧﻮﺏ و ﻋﺎﻟﻲ اﺳﺖ ﺭا ﻛﻨﺎﺭ ﻣﺎ ﻗﺮاﺭ داﺩﻩ اﺳﺖ.
    ﻣﻦ اﺯ اﻓﻐﺎﻧﺴﺘﺎن اﺳﺘﻢ, ﺗﺎﺯﮔﻲ ﺑﺎ ﺳﺎﻳﺖ ﺧﻮﺏ ﺗﺎﻥ ﺁﺷﻨﺎ ﺷﺪﻡ و ﻭﻳﺪﻳﻮ ﻫﺎ ﺭا ﺩاﺭﻡ ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻭﻟﻲ ﺗﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺎ ﻣﺼﺮﻭﻓﻴﺖ ﻛﻪ ﺩاﺭﻡ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻪ اﻡ ﺑﺒﻴﻨﻢ. اﻧﺸﺎﻟﻠﻪ ﻛﻪ ﺧﻮﺏ اﺳﺖ.
    ﻭﻟﻲ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺗﺎﻥ ﺭا ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺑﺪﺳﺖ ﺑﻴﺎﻭﺭﻡ ﺩﺭ ﻫﻨﺪ و اﻓﻐﺎﻧﺴﺘﺎﻥ???
    ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺳﺘﺎﺩ ﺧﻮﺏ!

    1. حدیث رحمانی می گوید

     دوست عزیز و گرامی سلام
     ممنونیم از اینکه به مطالب توجه می کنید.
     شما می توانید محصولات دانلودی را به راحتی سفارش دهید و لینک پرداخت برای خارج از کشورد در محصولات وجود دارد.
     با تشکر از توجه شما

 118. قدرت اله رشیدی می گوید

  درود باسپاس از شما محمدپیام پرمحتوا وکاربردی وآموزنده درود برشما استاد

 119. قدرت اله رشیدی می گوید

  سلام باتشکر از شما واقعأ آموزنده وکاربردی ومفید سپاسگزارم

 120. کاظم جلیلی می گوید

  با تشکر از شما استاد بهرام پور عزیز مطالب مفیدی بود

 121. آرمیتا می گوید

  با سلام خدمت استاد عزیز جناب بهرام پور. درس جلسه دوم بسیار عالی بود. ممنون از شما. فقط مشکلی که من دارم این است که حرف ر را به هیچ وجه نمی توانم صحیح تلفظ کنم. یعنی نمی توانم حرف ر را مانند بقیه به هنگام تلفظ بکشم. حس می کنم زبانم به هنگام تلفط حرف ر سنگین شده و درست در دهانم نمی چرخد. برای رفع این مشکل چه کنم؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   اصلاح مشکلات گفتاری در صحبت کردن بسیار موثر است و این مورد شما نیز قابل رفع می باشد و پیشنهاد می کنیم در این خصوص به یک متخصص مراجعه نمایید تا علت مشخص و در جهت رفع آن نکات لازم اجرا شود.
   با تشکر از توجه شما

 122. فاطمه می گوید

  سلام
  ممنونم عالی بود فقط تمرین خودکار به بازو بسته شدن دهان کمک میکنه یا نه؟

 123. هدا جامی الاحمدی می گوید

  فوق العاده بود
  ممنون

 124. paris می گوید

  سلام
  جناب بهرامپور آیا وسیله ای وجود نداره برای کسانی که برد صدای بالایی ندارند و اگر بخوان صداشون رو بالا ببرن اذیت می شن و صدا دچار لرزش میشه؟؟؟؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   برای افزایش برد صدا تمریناتی وجود دارد و پیشنهاد می کنیم در این خصوص تمرینات صداسازی را انجام دهید.
   همچنین در دوره های متداول دنیا و بین سخنرانان حرفه ای چنین وسیله ای مشاهده نشده است.
   موفق و پیروز باشید.

 125. حسن می گوید

  با سلام و احترام متقابل . امروز بعد از ۷ سال تدریس دیدم که واقعا در این کشور بارتی و بارتی بازی حرف اول رو میزنه امروز وقتی برای گرفتن ابلاغ خود رفتم دیدم گه گروهی که خود را چپ گرا می نامند بعد از چند سال روی کار امدند تمام اصول انسانیت را زیر پا گذاشته و تمام نزدیکان خود را بر سر پستهای مهم که نیاز به مهارت و تخصص و مدرک دارد گمارده اند .به طور مثال سال گذشته حدود بیست نفر از سرایداران مدارس که مدرک دانشگاهی خود را تازه گرفته اند و تبدیل به نیروی اموزشی شده اند همگی پستهای مدیر و معاون مدارس را تصاحب کرده و دبیرانی که سابقهانها بالای بیست سال و مدرک انها هم لیسانس به بالا است باید کلاس های درس را اداره کنند .سوال من این است که چنین شرایطی که وجود دارد ایا اشتیاقی برای تدریس چنین افرادی می مانند ایا در چنین شرایطی می شودترقی کرد و به پیش رفت فکر کرد . باتشکر فراوان از اساتید و دوستان .

 126. کیوان می گوید

  سلام،جناب بهرام پور عزیز تشکر میکنم که این آموزش مهم را در چنین فضایی در دسترس عموم قرار دادید.

 127. شهرام حصیرباف می گوید

  بسیار عالی بود.ممنون

 128. مریم می گوید

  سلام.
  از لطف شما بی نهایت سپاسگذارم.
  ان شاءالله در پناه پروردگار منان موفق و پیروز باشید.

  1. محمدمهدی می گوید

   مریم خانم اگراطلاعات کافی ازفن بیان دراختیارمن هم بگذارید

 129. حجت نیاکی می گوید

  با سپاس از زحماتی که در طی سالیان بدست اوردید و اکنون بشکل رایگان در اختیارمان میگذارید

 130. سید محمود می گوید

  سلام
  ببخشید من تمیرین خودکار نفهمیدم هدف چیه و چی رو باید تمرین کنیم
  جلسه فوق العاده بود

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   در تمرين خودكار، شما نوك خودكار را در دهان خود مي‌گذاريد و كلمات را ادا مي‌كنيد و باعث می شود که دهان مان به اندازه کافی باز و بسته شود و صدا به صورت واضح تر به گوش دیگران برسد.
   امیدواریم که با انجام تمرینات به نتایج فوق العاده آن دست یابید.

   1. سید محمود می گوید

    ممنونم من سعی میکنم وقتی خودکار هست دهان را نیز به اندازه کافی باز کنم امید وارم بتونم از اموزش های شما به نحو احسن استفاده کنم

    ممنونم از شما و اقای بهرام پور عزیز و بزرگوار

 131. sanaz می گوید

  سلام خداقوت اقای بهرامپور خیلی ممننونم از اموزشهای بسیار خوبتون..
  من یک مشکلی دارم زیادی بادید منفی قضایای عاطفی رو بررسی میکنم ب گونه ای موشکافانه و مچ گیرانه ..ممنون میشم اگر محصولی یا فایل صوتی و ویدئویی در این مورد دارید یا کتابی دراین مورد پیشنهاد کنید….
  با سپاس فراوان..

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   ممنونیم از توجه شما
   پیشنهاد می کنیم در این خصوص به سایت دکتر شیری مراجعه و از مطالب آن استفاده نمایید.
   موفق باشید.

 132. مهدی می گوید

  با این کارتون دل خیلی ها را خشنود می کنید احسنت به این کاز خیر خواهانه. دلم میخواد بقیه هم دانش خود را در هر زمینه ای که هست اینطوری در اختیار دیگران قرار بدن.

 133. مرضیه عباسی می گوید

  کارتون عالیه . من واقعا نتیجه گرفتم از راهکار های شما .

 134. سمانه می گوید

  عالی بود استاد.ممنوووووووون
  در کنار آموزش فوق العادتون ،کلی انرژی گرفتم از اجراتون.سپاسگذااااار

 135. ح.ق می گوید

  واقا عالی بود.من از اجرا و طرز صحبتتون خیلی انرژی گرفتم.

 136. سید حسن حسینی می گوید

  سلام مهندس واقعا عالی و کاربردی بود
  لطف کنید در مورد مهندسی ذهن هم یک جلسه آموزشی بگذارید
  باز هم ممنون
  انسانهایی مثل شما که علم خودشونرو به رایگان در اختیار دیگران قرار میدن بسیار قابل احترام و بزرگوار هستند شما زکات علمتونرو به بهترین وج پرداخت میکنید

 137. مجتبی محمدی می گوید

  با سلام
  ممنون از مطالب مفید، کاربردی و بسیار عالیتون.
  از این که انقدر با انرژی و علاقه کار می کنید بهتون تبریک میگم.
  شما یک انسان سخاوتمند و البته خوش فکرهستید که با انتشار رایگان مطالب هم به رشد پیشرفت هم وطنان کمک می کنید هم خودتون.
  من اعتقاد دارم آدما ۳ از نظر زرنگی دسته اند
  ۱- آدمای واقعا زرنگ هم خودشون را بالا می برند هم اطرافیانشون را
  ۲- آدمای که فکر میکنند خیلی زرنگ هستن پا رو اطرافیان میذارن تا خودشون برن بالا
  ۳- ادمای بی عرضه و نادان هم به خودشون ضربه میزنند هم اطرافیان
  شما واقعا جزء دسته اول هستین و این قابل تقدیره.
  البته ببخشید جسارت کردم ، در حد نظر شخصی بنده هست.
  خیلی خوشحال میشم بتونم بیشتر در خدمتتون باشم.

 138. اسلام پور می گوید

  سلام وقت بخیرممنونم واقعا صحبت هاتون عالیییییییییییییییی اند

 139. اسلام پور می گوید

  سلام آقای بهرام پورمن از درس یک و دو نتیجه خوبی گرفتم ازتون سپاسگذارم .امروز درس سه رو برام نفرستادید

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   با بررسی که در لیست کاربران داشتیم تا درس سوم برای شما ارسال شده است.
   دروس بعدی نیز طبق زمان بندی ارسال می شود.
   موفق باشید.

 140. غزاله رجبی می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما..
  مطالب کلاس امروز بسیار برایم جالب و جدید بود..
  تا قبل از این اصلا فکرش را نمی کردم که باز و بسته شدن دهان انقدر تاثیرگذار باشد..
  امیدوارم همه ی ما بتوانیم با دقت و تمرین درست صحبت کردن را بیاموزیم.
  باتشکر.

 141. وحید می گوید

  با سلام و ضمن تشکر از زحمات شما
  جناب بهرام پور، آیا در کلاسهای شما امکان سخنرانی در جمع برای شرکت کنندگان وجود خواهد داشت. به طوریکه بتوانند دقیقا شرایط سخنرانی در جمع را تجربه کنند. آیا چنین دوره ای را برگزار میکنید؟
  با تشکر

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   در کلاس های دوره جامع سخنرانی و فن بیان این شرایط وجود دارد که در حال حاضر برگزار نمی گردد و در زمان ثبت نام حتماً اطلاع رسانی می کنیم.
   به امید دیدار شما

 142. ط می گوید

  باتشکراز برنامه آموزشی تون فیلمتان قطع و وصل میشددرحدکم متوجه شدم دهان بازوبسته شدن چه ارتباط به صحبتهاي شمالی داره

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   به دلیل اینکه در صحبت های شمالی دهان به صورت کامل باز و بسته نمی شود و مثال خوبی است که متوجه شویم باز شدن کامل دهان چه تاثیراتی روی واضح شنیده شدن صحبت ما دارد.
   با تشکر از توجه شما

 143. ارین می گوید

  سلام من دانشجوی رشته معماری هستم
  تازه ترم یکم ولی مشکل من اینه ک نمیتونم با همکلاسی های مونث بهتر ارتباط برقرار کنم مثلا وقتی ک نیاز به جزوه دارم یا مثلا قراره مشترک روی یک پروژه کار کنیم ، نمیتونم ارتباط برقرار کنم و دست و پامو گم میکنم لطفا کمکم کنید

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   به شما تبریک می گوییم که درصدد ارتقای مهارت های ارتباطی خود هستید.
   پیشنهاد می کنیم مقالات زیر را مطالعه نمایید:
   تکنیک ارتباط موثر
   اعتماد به نفس در ارتباطات
   همچنین پیشنهاد می کنیم از طریق لینک مطالب مربوط به دوره کنترل خجولی و کم رویی را مطالعه و بررسی کنید:
   کنترل خجولی و کم رویی کم حرفی
   موفق و پیروز باشید.

 144. مهناز صالحیان فرد می گوید

  استاد تشکر می کنم بسیار عالی بود،کلی هم شاد شدم.همیشه سالم و شاد باشید

 145. نجمه می گوید

  سلام امیدوارم بتونم فن بیانمو بهتر کنم البته با آموزش های شما و تلاش خودم.ممنون به خاطر راهنماییاتون.

 146. ربیعی می گوید

  با سلام خدمت اقای بهرام پور .بسیار عالی بود .فقط کاشکی سخنرانیه دانشگاه شهید بهشتی با صدای با کیفیت پخش میکردین چون به دلیل تیز بودن صدا درست متوجه نشدم.با تشکر

 147. نسرین می گوید

  با سلام و احترام دوست دارم که فن بیانم خوب باشه بخاطر لطف شما بسیار ممنونم
  برنامه عالی بود

 148. نیاز می گوید

  سلام اقای بهرام بهرام پور مرسی از ویدیو مفیدتون !!! خیلی خوب بود

 149. سارا پاکدل می گوید

  آقای بهرام پور عزیز از اینکه این چنین برنامه ای را رایگان در اختیار ما قرار دادید سپاس گزارم امیدوارم خداوند پاداش این کار رو به زودی به شما بزرگوار اعطا کند …چون این مشکل بسیاری از افراد جامعه است همچنین خود من .به دنبال برنامه ای بودم که منو راهنمایی کنه تا بتونم مشکل خودمو رفع کنم که با شما آشنا شدم تمام تلاش خودم رو میکنم تا تمام تمریناتی که شما میگید رو انجام بدم به امید اینکه روزی دیگه صحبت در جمع برام آرزو نباشه…ممنون که هستید ….موفق باشید

 150. shaghayegh می گوید

  من۲۶ سال سن دارم توی جمع به راحتی نمیتونم صحبت کنم…اشتباه زیاد دارم….همین باعث شده خیلی کم حرف بشم و اعتماد بنفسم رو از دست بدم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   به شما تبریک می گوییم که درصدد ارتقای مهارت های ارتباطی خود هستید.
   در ابتدا پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه نمایید:
   صحبت کردن ما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
   تمرینات افزایش هوش کلامی
   پیشنهاد می کنیم مطالب مربوط به دوره مهارت خوب صحبت کردن را از طریق لینک زیر مشاهده و بررسی نمایید:
   مهارت خوب صحبت کردن
   موفق باشید.

 151. معین می گوید

  سلام بسیار ممنون و عالی بود

 152. محمد صدیق سیرت می گوید

  با عرض سلام
  آقای بهرام پور تشکر از ویدیو دوم خیلی مفید بود

 153. شبیری می گوید

  درس دوم عالی بود

 154. MRM می گوید

  سلام
  واقعاعالی‌بود.
  عالــــــــی

 155. عبدالمتین سدید می گوید

  رسال جسله دوم
  بسیار برآیم جالب بود و با دوستانم هم شریک ساختم …منتظر جسله سوم هستم

 156. ایوب می گوید

  خیلی متشکرم .
  ^__^

 157. zolfaghari می گوید

  با سلام
  من اتفاقی با سایت شما برخورد کردم و خیلی خوشحالم که توانستم این دوره آموزشی را دانلود کنم – ممنون از این که به این مشئله مهم پرداختین- برای شما آرزو موفقیت میکنم.
  با احترام
  ذوالفقاری

 158. امید می گوید

  با سلا
  من هم به صورت کاملا اتفاقی این سایت رو دیدم و خیلی خوشحال هستم.و از جناب آقای بهرام پور تشکر میکنم

 159. فریبا می گوید

  سلام وتشکر فراوان بابت آموزشهاتون

 160. سمیه می گوید

  سلام استاد عزیز تشکر میکنم مثل درس گذشته عالی بود ممنون

 161. سارا می گوید

  با سلام
  من خیلی وقت بود به اهمیت فن بی برده بودم و الان سخنرانی های شما رو که گوش می کنم بسیار مفید و کاربردی هستن. ازتون ممنونم و آرزوی موفقیت شما رو دارم.

 162. حمیدرضا می گوید

  آقای بهرام پورعزیز خدا پدر ومادر شما بیامرزه شما خیییییییییییییییییییلییییییییی کمک کردید.سپاسگزارم……..

 163. سارا می گوید

  سلام جناب بهرام پور
  ممنون از زحمات شما ,من تازه با سايت شما آشنا شدم ,آموزش ها فوق العاده آموزنده و مفيد است .اميدوارم با تمرين كردن بتوانيم فنون سخنراني و فن بيان رو بخوبي بياموزيم تا از اين طريق از زحمات شما تشكري كرده باشيم

 164. الهام می گوید

  سلام.. روز بخیر
  مجموعه مباحث و تکنیکها و راهکارهای پیشنهادیتون عالی هستند.. درود بر شما استاد بهرام پور گرامی..
  در دنیای امروز که حتی یک سلام هم بدون توقع نیست، گاهی حتی پشت یه لبخند ساده هزاران انتظار و …. نهفته است، ارزش انسانهایی مثل شما بیشتر نمایان میشه. بنده الهام سه روز که ثبت نام کردم. تست درونگرا- برون گرا رو هم انجام دادم و با نمره ۹ برونگرا معرفی شدم. و در تست بعدی هم از ۱۰۰ نمره ۸۰ گرفتم.
  تک تک مباحث ارسالی رو با دقت میبینم و گوش میکنم و تکنیکها رو در فرصتهای مناسب تمرین میکنم.
  یک دنیاااااااااااا سپاس.

 165. حسین می گوید

  سلام و وقت بخیر
  آشنایی من با سایت جناب آقای بهرامپور و دانلود جلسه اول مصادف بود با شبی که من خیلی استرس داشتم و فرداش می بایستی در یک جلسه کاری و در حضور بیش از ۳۰ نفر از همکاران به ارائه گزارش کار شش ماهه می پرداختم. مشاهده جلسه اول بسیار برام سودمند بود بطوریکه روز بعد، قبل از جلسه همه موارد رو یکبار با خودم مرور کردم و براحتی تونستم تو اون جلسه ارائه گزارش رو انجام بدم. هر چند عالی نبود ولی خیلی راحت بودم و بعدش احساس خوبی داشتم.
  حتماً سایر درسها رو هم با جدیت دنبال می کنم.
  ممنونم جناب آقای بهرامپور

 166. محمد جاوید می گوید

  سلام خدمت استاد پیام بهرامپور عزیز من دانشجو دانشگاه حقوق و رابط بین الملل در دانشگاه لوند هستم سوال داشتم رابطه به چند موضوع اگر جواب دهید ممنون میشم من از جرات صدا و سواد خوبی برخوردار هستم اما مشکل اساسی بنده این است که در جریان سخنرانی یا بیان کدام مطلب دستپاچه مشم پاها و دست هایم میلرزد و خودم را گم میکنم اصلا نمفهمم تن آوازم رفتارم در جریان سخنرانی چطور میشه یعنی قبل از سخنرانی خیلی استرس دامن گیرم میشه و دیگر انکه وقتی کسی سوالی را ازم میپرسه من جوابش را با جزییات میدهم یعنی هرچه سعی میکنم که با جزییات نشود بازهم نمیشه یک جواب که دو کلیمه است من ده کلیمه میسازم برای پایان دادن به این پدیده چی کار کنم که هم یک سخنرانی زیبا و دلنشین داشته باشم هم استرسم از بین بیرود هم جواب کوتاه و دقیق به پرسش کننده بدهم خیلی از بابت این رنج میبرم کتاب های زیاد هم در این باره مطالعه کردم اما موثر واقع نشد امیدوارم بهترین راهکار ها را بمن بگید

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   با توجه به اینکه قبلاً این سوال را مطرح کرده بودید پاسخ را برای شما ارسال کرده ایم.
   آیا دریافت نکرده اید؟
   با تشکر از توجه شما

 167. Maria می گوید

  با سلام
  خواستم ازتون بابت اینکه این فایلها رو تهیه کردید و در اختیار دوستان گذاشتید تشکر کنم. واقعا مفید و کاربردیه
  ممنون

 168. سید می گوید

  با سلام و تشکر. مفید و تاثیر گذار بود..
  در دوره ی رایگان فایل های pdf رو قرار نمیدید؟؟؟؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست گرامی سلام
   ممنونیم از توجه شما
   به زودی در سایت قرار خواهیم داد.

 169. عیسی می گوید

  سلام و خسته نباشید.متشکرم از درس پر انرژی و رسایتان.
  من درس قبلیتان را در تمرین و در واقعیت نیز اجرا کردم ولی اشتباه و در کل می توانم بگویم که تا حدود ۸۵ در صد موفق بودم.
  با تشکر از آقای محمد بهرام پور.

 170. عیسی می گوید

  سلام و خسته نباشید.متشکرم از درس پر انرژی و رسایتان.
  من درس قبلیتان را در تمرین و در واقعیت نیز اجرا کردم ولی کمی با اشتباه و در کل می توانم بگویم که تا حدود ۸۵ در صد موفق بودم.
  با تشکر از آقای محمد بهرام پور.

  1. نیلوفر صادقی می گوید

   سلام و خسته نباشید خدمت استاد محترم،متشکرم از درس بسیار زیبا و پرمحتوا،امیدوارم بتوانم در یکی از سمینارهای شما شرکت کنم.

 171. کمال عزتی می گوید

  با نماینده مجلس – فرماندار و هر کس به تنهایی میتونم بدون هیچ استرسی صحبت کنم و خواسته هایم را بیان کنم اما برای یک جمع دوستانه هم نمی توانم صحبت کنم شما را خدا رسانده جناب آقای بهرام پور که من و امثال من بتوانیم این مشکل را حل کنیم امیدوارم کمکمان کنید حق نگهدارتان

 172. حنانه می گوید

  سلام آقای بهرام پور .ممنون از مطلب مفیدتون

 173. مصطفی می گوید

  سلام آقای بهرام پور.
  لطفا درصورت امکان تمامی دروس را یکجا برای من ارسال کنید. با تشکر

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   دروس به آدرس ایمیل شما ارسال شد.
   با سپاس

   1. مصطفی می گوید

    با سلام. خیلی ممنون از لطفتون

 174. لطیفه می گوید

  استاد میدونم که در کلاسهای رایگانتون از جون ودل مایه میگذارید اما خواهش میکنم اگه ممکنه برنامه های اموزشی غیر رایگانتونم برا ما بگذارید هم شهرستانیم هم دغدغه های زندگی دیگه بهمون اجازه شرکت تو کلاس رادنمیده ممنون سر افراز باشید

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   شما می توانید از طریق لینک زیر تمامی محصولات غیرحضوری سایت را مشاهده و بر طبق نیازتان تهیه نمایید:
   دوره ها و محصولات
   با تشکر از علاقه مندی شما

 175. محمد می گوید

  با تشکر از استاد عزیز واقعا کلمه ی استاد برازنده ی شماست که بدون چشم داشت باعث ارتقا و پیشرفت مردم کشورتون میشید. مشکل من بیشتر به تو دماغی بودن صدام بر میگرده برای این منظور تمرینی دارید؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   پیشنهاد می کنیم کتاب صدای خود را آزاد کنید از راجرز لاو را مطالعه کنید و تمریناتش را انجام دهید.
   با تشکر از توجه شما

 176. محمد امین می گوید

  سلام استاد/درس دوم عالی بود.کمال تشکر ازشما را دارم.

 177. حمید می گوید

  سلام جناب بهرام پور عزیز
  ممنون از مطالب مفید و کاربردی شما
  من دقیقا در ادای حرف ؛؛ر؛؛ مشکل دارم و طوری که توی ویدیوی دانشگاه ادا میکنین نمیتونم انجام بدم. برای رفع این مشکل چه راه حلی پیشنهاد میکنین.
  ممنون از شما

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   اصلاح مشکلات گفتاری در صحبت کردن بسیار موثر است و این مورد شما نیز قابل رفع می باشد و پیشنهاد می کنیم در این خصوص به یک متخصص مراجعه نمایید تا علت مشخص و در جهت رفع آن نکات لازم اجرا شود.
   با تشکر از توجه شما

 178. tch می گوید

  با سلام واحترام
  فن بیانم بسیار ضعیف است.وبخاطرشغلم باید ضعف را ازبین ببرم.تقریبا چندین ماه است که قصد شرکت در کلاس های فن بیان را دارم ولی به دو دلیل هم هزینه وهم نداشتن وقت هنوزموفق به ثبت نشدم.آیااین دوره غیر حضوری مشکل مرا حل خواهد کرد؟با سپاس

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   پیشنهاد می کنیم برای شروع حتماً از مطالب همین دوره استفاده و تمرینات آن را انجام دهید و مطمئناً موثر خواهد بود.
   موفق باشید.

 179. tch می گوید

  باسلام واحترام
  من هم دقیقا با تلفظ حرف (ر)از کودکی مشکل داشتم وخیلی مواقع همکارانم واطرافیانم حرف های مرا متوجه نمی شوند ومجبور به تکرار هستم خیلی هم تند صحبت میکنم.اگر در مشهد موسسه خاصی دوره فن بیان را به صورت کاربردی برگزار می کند لطف می کنید معرفی کنید .سپاسگزارم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   اصلاح مشکلات گفتاری در صحبت کردن بسیار موثر است و این مورد شما نیز قابل رفع می باشد و پیشنهاد می کنیم در این خصوص به یک متخصص مراجعه نمایید تا علت مشخص و در جهت رفع آن نکات لازم اجرا شود.
   با تشکر از توجه شما

 180. عباس می گوید

  ممنون
  بسار خوب

 181. farhad می گوید

  سلام من وقتی که صحبت میکنم احساس میکنم زیاد نمیتونم با کلمه ها بازی کنم درواقع احساس کمبود کلمه میکنم چاره چیهة/

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   همه ما دائما در حال تعامل با یکدیگر هستیم و این یک هنر است که یاد بگیریم حرف خود را چگونه به زبان بیاوریم.
   همچنین پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه نمایید و تمرینات گفته شده را حتماً به دقت انجام دهید:
   صحبت کردن ما باید چه ویژگی داشته باشد؟
   استفاده از کلمات مناسب و خوب​
   چگونه کاریزماتیک سخن بگوییم
   تمرینات افزایش هوش کلامی
   موفق و پیروز باشید.

 182. مرتضی می گوید

  سلام من فکر می کنم درست صحبت نکردن من ب خاطر کج و موجی دندون هام است ولی دارم سعی می کنم درست صحبت کنم

 183. مرتضی می گوید

  من یه هم کار دارم که ذهنش از کلمات مودبانه زیادی بر خوردار است ولی من زیاد این طوری نیستم خودش می گفت که ب خاطر اینکه روزنامه زیاد می خونه

 184. راضیه می گوید

  سلام خدمت شما بزرگواران
  من اصلا نتونستم هیچ کدوم از فایل ها رو باز کنم .فقط متن و میخونم و لی دوست دارم صوتی تصویری هم ببینم . من روی متن پایین که نوشته برای دانلود کافیست اینجا را کلیک کنید و برای دانلود تصویری کافیست اینجا را کلیک کنید میزنم ولی نمیتونم چیزی ببینم . نمیدونم نحوه دانلود کردنم مشکل داره یا مشکل جای دیگست .ممنون میشم راهنمایی کنید تا من هم بتونم استفاده کنم.

 185. sahar می گوید

  سلام
  عالی بود.استفاده کردم.از این به بعد دقتم رو بیشتر میکنم.
  سپاس

 186. majid می گوید

  merc babate in ettelaate khoob va daghighetoon

 187. شادی منصورثی می گوید

  سلام امروز محبت کردید درس جلسه دوم رو برام فرستادید اما متاسفانه هرکاری کردم دانلود نشد امکان اینکه چک بفرمایید هست؟

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز سلام
   لینک مورد نظر بررسی شد و در حال حاضر امکان دانلود وجود دارد.
   با تشکر از علاقه مندی شما

 188. jannesari می گوید

  با سلام. از پیگیری شما سپاسگزارم
  متاسفانه باز هم دروس دوم و سوم دانلود نشد. لطفا بررسی کنید. متشکرم

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز سلام
   لینک مورد نظر بررسی شد و در حال حاضر امکان دانلود وجود دارد.
   با تشکر از علاقه مندی شما

 189. زهرا ملایی می گوید

  سلام, با تشکراز زحماتتون. من هر کاری کردم این درس دوم رو نتونستم دانلود کنم, همه ی راه هایی رو که واسه دانلود نوشته بودین امتحان کردم ولی نشد.

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز سلام
   لینک مورد نظر بررسی شد و در حال حاضر امکان دانلود وجود دارد.
   با تشکر از علاقه مندی شما

   1. زهرا ملایی می گوید

    خیلی ممنون از لطفتون

 190. sorena می گوید

  سلام دوستان عزیزم امیدوارم حال همتون خوب باشه و صدای قشنگی داشته باشید برای خوانندگی و زندگی روزمرتون…اکثر کساییکه اینجا جمع شدن یحتمل میخواهند خواننده بشن مثله من که میخوام یک خواننده مشهور پاپ بشم و دارم تمام تلاشمومیکنم مثل خیلیا.. عرضی که خدمتتون دارم روی سخنم فقط و فقط با کسانی هست که میخوان صداشون رو برای خوانندگی بسازن بنده یک سی دی حاوی ۱۵ ترک mp3 شده که زمان هر ترک از ۱۰ دقیقه تا ۱۵ دقیقه هتش جهت تقویت دیافراگم و تقویت صدا برای خوانندگی و ادای نت ها دارم که خودمم قبلا خیلی هزینه کردم تا بدستش آوردم .خودم از این لوح استفاده کردم و واقعا صدام در یک ماه خیلی خوب تقویت شده (البته باید مداوم و قدم به قدم با این آموزش پیش رفت و بارها باید تمرین کنیدو چندین بار باید گوش داد .مطمن باشید با این تمرینهایی در درون سی دی که من دارم هستش دوستان نتیجه ی خوبی میگیرند.چون منم با صبر و انجام مکرر این آموزش بسیار نتیجه خوبی برای تقویت صدام و هنجرم گرفتم.هر کدام از دوستان خواستار و خواهان خرید این سی دی به قیمت ۵ هزار تومان از من هستند با ایمیل بنده با من در تماس باشند.sorena.arami@yahoo.com
  (آموزشها شامل:تقویت تنفس-تمرینات ادای نت ها از Do تا Si –تقویت حنجره – نفس گیری – تمرین آواز-ادای کلمات خوانندگی – آموزش تحریر )

 191. علی حسن پور می گوید

  سلام
  من فقط موفق شدم جلسه اول رو دانلود کنم
  جلسه دوم و سوم دانلود نمیشن
  ارور ۴۰۴
  لطفا رسیدگی کنید
  با تشر

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز سلام
   لینک مورد نظر بررسی شد و در حال حاضر امکان دانلود وجود دارد.
   با تشکر از علاقه مندی شما

   1. علی حسن پور می گوید

    ممنون
    اصلا فکرش هم نمیکردم به این زودی مشکل رو برطرف کنید
    سپاس گذارم

 192. مریم می گوید

  سلام خسته نباشید واقعا سایت خیلی خوبی دارید تاحدود خیلی کمی تونستم ازخجالت وکم صحبت کردن دور بشم وبتونم درجمع صحبت کنم یکی ازمشکلات من نداشتن اعتماد بنفسه به طوری که موقع صحبت کردن همش میخندم وازاین کارم هم خجالت میکشم هم حس تنفر دارم نمیتونم راحت حرفمو بزنم بعضی وقتها حرف زدن برام کابوس میشه ومخصوصا مادرم همیشه بهم میگه توحرف نزنی خیلی بهتره تا این که صحبت کنی من چیکار کنم کمکم کنید لطفاً

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از لطف شما بسیار سپاسگزاریم و به شما بابت علاقه مندی به یادگیری تبریک می گوییم.
   با توجه به توضیحات شما پیشنهاد می کنیم که حتما مقالات زیر را مطالعه کنید:
   کسب مهارت اعتماد به نفس
   مهارت های تقویت اعتماد به نفس در ارتباطات
   عزت نفس چیست؟
   امیدواریم به زودی ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.
   موفق باشید

 193. نیلوفر می گوید

  سلام . عالی بود. امیدوارم منم بتوونم ی روز مثه شما فن بیان قوی داشته باشم چون این یکی از ارزوهامه.
  متشکرم

 194. فائزه می گوید

  سلام آموزش ها بسیار عالی هستند فقط مشکلی که من دارم این است که در تلفظ حروف س و ز سر زبانی صحبت میکنم….چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. نگار بهرامی می گوید

   ​دوست عزیز و گرامی سلام
   با اشاره به این که موضوع لکنت زبان یک موضوع تخصصی است و شما باید برای بررسی آن به یک گفتار درمانگر مراجعه کرد اما باز هم توضیحاتی را “بر اساس تجربه” ارائه می کنیم:
   ۱٫حتماً به یک گفتار درمانگر مراجعه کنید.
   ۲٫تمرین کنید، تمرین کنید، تمرین کنید.
   ۳٫سعی کنید بیشتر صحبت کنید و ببینید که در چه شرایطی دچار لکنت میشوید و سعی کنید بیشتر در این مواقع قرار بگیرید.
   تلاش کنید سخنرانی کنید و در جمع صحبت کنید. داشتن تجربه صحبت در جمع باعث میشود که صحبت کردن عادی برای شما بسیار ساده تر جلوه کند.
   امیدورایم با انجام این تمرینات بتوانید مشکل خود را حل کنید.
   ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.
   موفق باشید

 195. اشکان می گوید

  سلام.
  ببخشید ولی باز و بسته شدن دهان ربطی به بلند بودن صدا یا به طور تخصصی تر volume و pitch و tone و …. ندارد. بلکه میزان ارتعاش تارهای صوتی، ارتفاع آن و مقدار هوای عبوری از این تارها تعیین کننده ی این ویژگی ها میباشند… اتفاقا برای این که رزونانس صدا داشته باشیم دهان نباید بیش از حد باز شود مثلا در حین گفتن حروفی که معمولا دهان بیش از حد باز میشود توصیه شده که اجازه ندهیم این اتفاق بیوفتد مثل گفتن کلمه ی سیب…

 196. علی گوگانی می گوید

  سلام استاد عزیز
  خسته نباشین
  راستی میخواستم یه راهنمایی بگیرم از شما بنده یه جزیی لکنت زبان دارم میخوام اونو بر طرف کنم خیلی برام مشکله البته زیاد بودا خدارو شکر بهتر شده یه جزیی مونده میخوام اون یه جزیی هم با راهنمایی های شما و با لطف خدا بهتر بشه چه راه حلی را پیشنهاد میکنید ؟

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که درصدد ارتقای مهارت های خود هستید.
   با توجه به اینکه در این خصوص از جانب کاربران سایت سوال دریافت کرده بودیم آقای بهرام پور درصدد هستند مطالبی را در این زمینه منتشر کنند.
   ممنونیم که پیگیر هستید و به زودی در سایت قرار می دهیم.

 197. کورش می گوید

  ممنون از وقتی که میگذارید جهت تدریس بسیار جالب و کلیدی هستن

 198. mf می گوید

  iam mostafa
  thank for this folder]
  good luck

 199. محمد می گوید

  سلام استاد خسته نباشید.خیلی عالی بود .مخصوصا تمرین های که گفتید انجام بدیم .

 200. امیر حسین می گوید

  سلام .جناب بهرامپور .واقعا که ایول داره کارتون .

 201. Hassan می گوید

  سلام.واقعا لذت بردم از دیدن این فیلم و خیلی چیزا یاد گرفتم از شما
  دوره ی کاردانی هر وقت اراعه داشتم واقعا نمیدونستم چطوری باید بر استرسم غلبه کنم و کلاس و اداره کنم خلاصه گند میزدم هر چند به مرور یکم بهتر شدم . ولی بعد از دیدن توضیحات مفید شما(که دستتونم دردنکنه که به صورت رایگان گذاشتیدتو سایت)خیلـــــــــــی بهتر شدم دیگه الان که دانشجوی کارشناسی ام بعد از دیدن توضیحات شما خیلی مسلط اراعه میدم . و خوش بحال اون دانشجوهایی که شــــمــــــــا استادشونید. ای کـــــاش میشد تشریف بیارید دانشگاه ما…..
  واقعا ای کاش که میشد….

 202. سعید می گوید

  سلام.ممنون بابت مطالب مفیدتون.
  میخواستم بدونم برای از بین بردن لهجه حین صحبت این تمرین کافیه یا تمرین خاصی داره؟

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست گرامي سلام
   به شما تبریک می گوییم که قصد دارید صحبت خود را با بیان مناسبی به دیگران منتقل کنید.
   در ابتدا پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:
   تغییر و از بین بردن لهجه
   همچنین در دوره غیرحضوری مدیریت لهجه می آموزید که چطور لهجه خود را (برای هر شهر و منطقه‌ای که باشد) مدیریت کنید و آنجایی که دوست دارید چطور با لهجه مطلوب بومی و انجایی که دوست ندارید بدون هیچ لهجه‌ای صحبت کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر مطالب موجود در آن را مطالعه و بررسی نمایید:
   چطور بدون لهجه صحبت کنیم؟
   امیدواریم با انجام تمرینات این دوره به نتایج فوق العاده آن دست یابید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 203. ناهیده رنجبر می گوید

  با سلام خدمت استاد گرامی ممنونم مطالب این دوره خیلی عالی هستند دستتون درد نکند ای کاش زودتر ثبت نام کرده بودم
  با تشکرات فراوان از شما

 204. معصومه می گوید

  سلام
  ممنونم از درس دوم .
  انجام شد

 205. عاطفه می گوید

  سلام استاد عزیز
  مطالبتون بسیار مفیدن و ممنون که هستید
  ب امید موفقیت روز افزون شما

 206. شاهرخ می گوید

  ضمن عرض سلام و احترا خدمت استاد عزیز بنده مدتها بود دنبال چنین مطالبی میگشتم که خوشبختانه با سایت شما آشنا شدم و مطالب شما خیلی مفید و موثر هستند و لذا از آنجایی که شغل بنده وکالت می باشد نیاز به فن بیانی عالی و صدایی رسا دارد لذا اگر راهنمایی در این زمینه دارید بفرمایید استفاده کنیم مضافا اینکه تهران نیستم و خیلی تمایل به تمرین و یادگیری این هنر رو دارم با تشکر

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که درصدد ارتقای مهارت های خود هستید.
   در ابتدا مقالات زیر را مطالعه کنید و در ارتباطات خود به کارگیرید:
   رادیو سخنرانی-مهارت صحبت کردن در جمع
   چگونه صداي رسايي داشته باشيم؟
   همچنین به شما پیشنهاد می کنیم که در دوره غیرحضوری فن بیان و صداسازی شرکت کنید.
   امیدواریم که با به کارگیری این نکات ارتباطات فوق العاده ای را رقم بزنید.
   بیش تر از یک نفر باشید

 207. منوچهر می گوید

  سلام و عرص ادب,
  واقعاً خیلی نکته مهم و اساسی رو بیان کردین بنظر من ۵۰ درصد فن بیان رو این مسئله است. دست مریزاد

 208. محمدرضا می گوید

  سلام همونطوری که میدونید یه بخش مهم از سخنرانی و حرف زدن مربوط به بدون لهجه حرف زدنه چطوری میشه لهجه رو از بین برد؟

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست گرامي سلام
   به شما تبریک می گوییم که قصد دارید صحبت خود را با بیان مناسبی به دیگران منتقل کنید.
   در ابتدا پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:
   تغییر و از بین بردن لهجه
   همچنین برای کسب اطلاعات بیش تر در این خصوص می توانید در دوره غیرحضوری چطور بدون لهجه صحبت کنیم؟ شرکت کنید.
   امیدواریم با انجام تمرینات این دوره به نتایج فوق العاده آن دست یابید.
   بیش تر از یک نفر باشید

 209. مرتضی می گوید

  سلام… خسته نباشید… میخواستم بپرسم چطوری میشه لکنت زبان در تلفظ حرف” ر” را رفع کرد… ؟حتما به سوالم جواب بدین…

 210. سید جواد هاشمی می گوید

  با تشکر از دوست عزیز بابت ارسال رایگان این موارد به ایمیل بنده
  در این چند فایل که دریافت کردم به نکات کلیدی مهم ارتباطی اشاره فرمودید
  ان شالله بتونم همواره آموزش های مفید شما رو دنبال کنم
  با تشکر

 211. احمد سیر می گوید

  تشکری فراوان میکنم از آقای بهرام پور بسیار عالی بود

 212. علی می گوید

  باسلام واحترام
  سپاس ازشما آقای بهرام پور

 213. مهدی محمدی می گوید

  سلام خیلی خوب تقریبا با تمرین نکاتی که گفتین میشه صدای خوب و جذاب در سخنرانی ها داشت. یکی از همکاران عزیزمون که با ما در سایت http://metafekr.com فعالیت میکنه از تکنیکهاتون استفاده کرده و الان طی ۲ ماه اخیر پیشرفت زیادی هم در بخش صدا و هم در بخش کاهش تپق داشته .
  خیلی ممنون بابت آموزش های زیباتون

 214. آرمان می گوید

  از لطف تان سپاس استاد! امید که همیشه شاد و خرم و موفق باشید…

 215. علیرضا می گوید

  عالی بود . ممنون . خیلی چیزها یاد گرفتم .

 216. بخشی زاده می گوید

  خیلی کاربردیه
  ممنون از ارائه خوبتون

 217. مریم می گوید

  با سلام
  متد ها برای تمرین عالی بودن
  ممنون از شما

 218. اميرحسين می گوید

  سلام خسته نباشيد درس جلسه دوم دانلود نميشود هركاري ميكنم ارور٤٠٤ميدهد الان بايد چيكاركنم،باشتكر

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   در حال حاضر مشکل برطرف گردید و می توانید دانلود کنید.
   با تشکر از علاقه مندی شما

 219. محمدرضا غفاریان می گوید

  با سلام خدمت استاد بهرام پور خوشتیپ 😉
  توی این درس موقع تمرین با خودکار داشتم خیلی با انگیزه تکرار میکردم که یهو گفتید “ررررررررر” خوب بگین :/
  راستش من کلا نمیتونم این حرف رو تلفظ کنم. فکر کنم فهمیدین منظورم چیه اصلا نمیشه هر کار میکنم. آیا راهی برای بهبود این مشکل وجود داره ؟
  باتشکر

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به فکر تغییر و بهتر شدن طرز گفتار خود هستید.
   در خصوص لکنت زبان برای شما چند پیشنهاد داریم:
   ۱-صدای خود را ضبط کنید و به آن گوش کنید تا حروفی که در گفتار آن مشکل دارید را پیدا کنید.
   ۲-از صدای گوینده ها تقلید کنید.
   ۳-تمرینات را در مقابل آیینه انجام دهید و به این نکته توجه کنید که هر کدام از حروف را به چه صورت و از چه ناحیه ای از دهان تولید می کنید.
   به این نکته توجه کنید که نتیجه گرفتن از این تمرینات بسته به سن شما و مدت زمانی که این حروف را اشتباه تلفظ کرده اید متفاوت است و باید در این راه از تمرین کردن خسته نشوید و به صورت تدریجی سعی بر تغییر خود داشته باشید.
   امیدواریم به زودی با انجام این تمرینات ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.
   ​بیش تر از یک نفر باشید​

 220. علی خدادادی می گوید

  بسیار عالی .. بی صبرانه منتظر درسهای بعدی هستم .. پیروز باشید

 221. ابوالفضل می گوید

  سلام
  اون بحث آخر که مطرح شد مبنی بر اینکه خودکار بین دندانهای خود گذاشته و صحبت کنن یک تمرین به حساب میاد برای بیان صحیح کلمات ؟
  زیاد در این مورد توضیح داده نشد.

  1. نگار بهرامی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که پیگیر مطالب سایت هستید از شما سپاسگزاریم.
   دوست عزیز این تمرین کمک می کند که بهتر دهان خود را باز و بسته کنید و باعث تغییر لحن شما می شود تا صدای رساتری داشته باشید و افراد کامل تر متوجه حرف شما شوند.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 222. زهرا می گوید

  خسته نباشید آقای بهرام پور.خدا قوت.کارتون عالیه.اجرتون با خدا!

 223. امیر می گوید

  با سلام برای جلسه اول امیدوارکننده بود ممنونم

 224. امیر اطلاعی می گوید

  با سلام
  با تشکر درس اول امیدوار کننده بود سپاس

 225. امیر اطلاعی می گوید

  با سلام
  با تشکر ازشما درس اول بسیار امیدوار کننده بود

 226. مصطفي صالحي می گوید

  سلام و عرض ادب دارم خدمت استاد بهرام پور ، استاد واقعاً از درس هاي مفيد و آموزنده تان سپاسگذاريم اميد كه هميشه سبز و سر فراز باشي

 227. مهدیه می گوید

  سلام آقای بهرام پور
  من درس دوم از کلاس فن بیان را مطالعه کردم و کمی هم تمرین.
  تشکر فراوان از شما استاد محترم که خیلی مطالب را واضح و ساده توضیح دادید.من خیلی راضی هستم و خوشحال که در کلاس فن بیان ثبت نام کردم.
  خدا قوت

 228. فاطمه پورملکی می گوید

  متشکرم اقای بهرامپور مطالبتون عالیه
  برای کارم خیلی کمکم کرد، فقط نمیدونم برای سرعت بخشیدن بکارها وتنظیم زمان (آن تایم شدن ) واولویت بندی درست کارها وپایبندی به برنامه ریزی های انجام شده کمکی میتونید بمن بکنید؟ من پرستارم وتخصصم روی درمان انواع زخم هست واموزش وسمینار هم برای کارم دارم ولی با مسائلی که گفتم درگیرم وبا تمام توانایی ومهارتی که توی کارم دارم در روند کاریم تاثیر منفی زیادی گذاشته وباعث شده که افسرده بشم
  اگر کمکم کنید زندگی وکارم رو نجات میدید ومن همیشه دعا گوتون خواهم بود ومطمئنا شما رو ودر تمام کلاسها وسمینارهام به عنوان بهترین انتخاب برای شروع وادامه وموفقیت در کار وزندگیم معرفی کرده وبه همه پیشنهاد میکنم
  واقعا مستأصل وناراحتم لطفا کمکم کنیدممنون ومتشکرم

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که به یادگیری علاقه مند هستید و از مطالب ارسالی استفاده کافی را می برید بسیار خوشحالیم.
   اگر دوست دارید که از زمان خود بهترین استفاده را ببرید و به نتایج فوق العاده‌ای در کار و زندگی خود دست پیدا کنید پیشنهاد می کنیم که در دوره غیرحضوری مدیریت زمان،انرژی و تمرکز شرکت کنید تا بتوانید از زمان خود ده ها برابر بیش تر استفاده کنید.
   ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 229. raha می گوید

  be siar awli bod

 230. لیلی شیرمرد می گوید

  تا اینجا نکات خوب و مفیدی گفتید،امیدوارم در ادامه همه درس ها همین قدر خوب باشه،آخه من فکر میکنم مشکل فن بیان ندارم،حتی گاهی به خاطر زیاد باز و بسته کردن دهان،بهم خندیدن! پس بریم که رفتیم…

 231. مومن پور می گوید

  واقعا عاليه پرچم گيلانيها بالاست??????

 232. زهرا می گوید

  خيلي عاليه مخصوصا وقتي قسمت اشتباهاتمون رو هم ميگيد كاملا متوجه ميشيم كه اشكال كار كجاست .
  ممنونم

 233. Ghazal torabi می گوید

  ممنون از برنامه ساده اما کاربدیتون جناب بهرام پور
  فقط ی نکته علاوه بر مطالب مفید نظر من رو جلب کرد اونم املای (قنچه )تو اسلاید دوم پاورپوینت بود فکر میکنم (غنچه) درست باشه.این رو گفتم که بدونید توجه کامل داشتم.سپاس

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از دقت و توجه شما خیلی ممنونیم و این مورد رو حتما بررسی می کنیم.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 234. اصغر می گوید

  با سلام وتشکر فراوان .من فکر میکنم شما کا ارزشمندی دارید انجام .میدهید.امیدوارم که با نیت خیر خواهانه که شما دارید .رضایت خداوند دانا وتوانا را هم در پی داشته باشد .وهمیشه پیروز و سربلند باشید.سپاسگذارم درس یک و دو را دیدم .عالیست.منتظر دروس بعدی هستم .متشکرم.موفق باشید.

 235. rashtbar می گوید

  بسیار خوب…… خوشحالم که باشما آشنا شدم مختص خودم مشکل خودم درد خودم

 236. مرجان سالاری می گوید

  سلام
  ممنون از این برنامه ی عالی که رایگان در اختیار هموطنان قرار دادید.
  آیا درکلاس فن بیان تدریس هم دارید؟ بفرمایید کجاست و من چطور در اون میتونم شرکت کنم؟
  سپاس

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به پیشرفتتون و یادگیری این مهارت ها اهمیت می دهید.
   شما می تونید اطلاعات دوره جامع فن بیان و سخنرانی رو از طریق لینک زیر مطالعه کنید و برای ثبت نام در این دوره اقدام کنید و در صورتی که به مشاوره نیاز داشته باشید می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما رو به طور کامل راهنمایی کنند:
   دوره جامع فن بیان و سخنرانی
   امیدواریم که در دوره های حضوری شما رو ملاقات کنیم.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 237. فائزه می گوید

  خیلی خوب بود ممنونم

 238. محمد می گوید

  دست مریزاد.
  از اینکه با این درسها حالم رو خوب می کنید سپاسگزارم.

 239. میلاد می گوید

  عالی مود .مرسی

 240. Tariq می گوید

  عالى بود ممنون

 241. هادی می گوید

  سلام واقعا مطالبتون خوب و به درد بخوره،موفق باشید

 242. عزت الله حاذق می گوید

  تشکر از شما آقای بهرام پور درس دوم خیلی خوب بود من توانستم این رویش ها را بیاموزم ممنونم .

 243. محسن می گوید

  سلام استاد. واقعاً استفاده کردم. ممنونم

 244. الهام علی چیتگر می گوید

  ممنون خوب بود باارزوی توفیق

 245. حمیدرضامرادی می گوید

  سلام با تشکر تمام فایل ها ناقص دانلود شده علت چیه

 246. جلال حسنی می گوید

  درود دوباره خدمت استاد عزیز !

  بسیار ممنون از ارائه ی این درس.فوق العاده بود.

 247. جواد محمدزاده می گوید

  سلام
  كليپ ، فوق العاده آموزنده و جالب بود واز اينكه فرصتي رو بوجود آوردين تا از اين تجربيات شما استفاده كنم ،متشكرم .

 248. رسول می گوید

  خیلی عالی و آموزنده سپاس

 249. نوراله فرهمند می گوید

  سلام و عرض ادب دارم خدمت شما.
  درس اول و دوم را مشاهده کردم واقعا برام مفید بود…حتما راهکارهای اشاره شده را تمرین خواهم کرد…
  سپاس

 250. پریوش شیخ الاسلامی می گوید

  با عرض سلام از زحماتتان متشکرم مطالب مفیدی بیان میکنید امیدوارم در کلاسهای حضوری هم شرکت کنم.

  برای شما و همکارانتان توفیق روز افزون خواهانم.

 251. ش ج می گوید

  سلام استاد بهرام پور خیلی عالیه

 252. Mansour می گوید

  تشکر استاد گرانقدر. واقعا مفید بود.

 253. مهدی می گوید

  بهرام پور عزیز من از چند سال پیش بابرخی مطالب شما آشنا لودم والان هم خیلی خوب وعالی بودید.یک سوال امیدوارم بتونید جواب بدید.من در مشهد کلاس های آموزش فروش بیمه دارم من با لحجه مشهدی ثحبت نمیکنم آیا این موضوع اشتباه .من حدود ۱۲ سال ساکن کرج بودم و به لحجه تهرانی عادت کردم .آیا لحجه غیر بومی میتونه به ارتباط لطمه بزنه.احساس میکنم برخی از شاگردهای کلاسم ازاین که نمیتونن مشهدی بامن صحبت کنند .معضب میشن

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که درصد پیشرفت و یادگیری دیگر افراد هستید.
   دوست عزیز لهجه تغییر نمی کند و فقط شما می توانید لهجه خود را مدیریت کنید تا در جاهایی که می خواهید با آن لهجه صحبت کنید،در صورتی که مایل باشید می توانید فایل صوتی ۳ تا ۵ دقیقه ای به آدرس ایمیل ارسال کنید تا این موضوع را در صدای شما بررسی کنیم.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 254. dgdfgdfgdfgdgdgz می گوید

  با عرض سلام
  درباره تمرین خودکار سوالی داشتم میخواست بدونم در این حالت فقط بیشترین فشار روی زبان است و فک هیچ حرکتی نمی کند من با انجاماین تمرین زیان درد شدیدی گرفته ام

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از همراهی شما بسیار متشکریم.
   این تمرین باعث تقویت فک می شود و کمک می کند که دهان به اندازه کافی باز و بسته شود و درنتیجه صدای ما واضح تر به گوش دیگران برسد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 255. عبدالبصیر وردک می گوید

  جناب بهرام پور صاحب!
  از همه اولتر صحت و عافیت تانرا از بارگاه ایزد متعال خواسته و خواهنم.
  ثانیا واقعا که درس های بسیار دلچسب و مهم است و زحمات که در این مورد رنجه کرده اید واقعا قابل قدر است.

 256. عارفه خان محمدی می گوید

  درود بر شما مطالب جلسه اول و دوم بسیار عالی و تاثیرگذار بود

 257. فرزانه می گوید

  متشکرم عالی بود

 258. سیمین می گوید

  عرض احترام وادب
  تشکر بسیار زیاد از درس های مفید شما
  بزگترین مشکل من این است وقت در مقابل جمع مردم ایستاد میشوم چهره ام تغیر میکند سرخ میشه،گلونم خشک صدایم درست شنیده نمیشه زیاد کوشش کردم تا حال مووفق نشدم زیاد ازین حالت رنج میبرم.

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که اهل یادگیری هستید و برای آموزش خود وقت می گذارید.
   به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله زیر را حتما مطالعه کنید:
   رادیو سخنرانی-مهارت صحبت کردن در جمع
   و به عنوان پیشنهاد ویژه شما نیز می توانید با کسب مهارت های لازم ترس خود را مدیریت کنید و برای شروع در دوره مدیریت ترس از سخنرانی شرکت کنید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 259. نظري می گوید

  سلام،خيلي نكات عالي و كارآمدي بود.مخصوصا براي من كه در محيط كارم با اين مشكل مواجه هستم و مدام بهم ميگن صدات ارومه ،نكاتي كه گفتيد رو رعايت ميكنم اما تن صدام خيلي ارومه چطوري ميتون برطرفش كنم؟?

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که همراه ما هستید و به یادگیری علاقمند هستید به شما تبریک می گوییم.
   دوست عزیز پیشنهاد می کنیم تمرین خودکار که در این مقاله گفته شده است را به صورت متوالی طی یک زمانبندی ۴۰ روزه انجام دهید تا اثر آن را روی صدای خود به مرور حس کنید.
   امیدواریم به زودی ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 260. شکیبا بهار می گوید

  خیلی عالیه من تمامش را خواندم و ویدیو را هم تماشا کردم واقعآ جالب و آموزنده است متشکرم.

 261. مهتاب می گوید

  باسلام.بسیارعالی بود.سپاس ازشما که این مطالب مفید رو واضح ودقیق دراختیارهمه میذارین.درمورد تمرین باخودکار،به این تمرین به چه تمرینی معروف است?واینکه دقیقا چه کاربردی دارد?

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که پیگیر مطالب سایت هستید به شما تبریک می گوییم.
   دوست عزیز تمرین خودکار کمک می کند که صدای شما واضح تر به گوش دیگران برسد و از یکنواخت بودن آن کاسته شود.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 262. فرشته می گوید

  عالی بود. دوستتون دارم و لذت بردم از تدریس

 263. خانه NLP ايران می گوید

  بسيار عالي و كاربردي
  تمرين گرم كردن صدا و بلندخواني بسيار كاربردي و مفيد بود.

 264. گل رحمن فایز می گوید

  با عرض ادب و احترام آقای بهرام پور

  دروس جلسه دوم همچو جلسه قبلی واقعا خیلی آموزنده ، دلنشین وستودنی بود. میخواهم در این رابطه یک سرگذشت که آن هم نه چندانی خیلی دور را با شما شریک سازم. با یکی از شرکت ها مکالمه تلفونی داشتم و در این موقع ضبط خودکار تماس های تلفنی هم فعال بود، وقتی سخنان تلفونی ضبط شده را برگردانم تا بشنوم، دیدم که صدایم بسیار مایوس کننده و اصلا خوشایند نبود.
  با گوش دادن با دروس جلسه دوم خیلی ها هم امید وار شدم و دانستم با تمرین مکرر میتوان این مشکل را دور کرده رسا و خوب صحبت کرد.

  با تشکر فراوان

 265. ف وفادار می گوید

  سلام و عرض ادب خدمت جناب بهرام پور
  از مطالب اموزنده ، کاربردی و زیبای شما بسیار سپاسگزارم

 266. زینب خ می گوید

  سلام
  عالی بود،
  اقای بهرام پور کتابهای فن بیان را چطوری میتونیم تهیه کنیم؟

 267. زینب خ می گوید

  سلام ممنون بابت مطالب مفیدتون
  عالی بود،
  اقای بهرام پور کتابهای فن بیان را چطوری میتونیم تهیه کنیم؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که به مطالعه کردن علاقمند هستید بسیار خوشحالیم.
   دوست عزیز کتاب هایی که در زمینه فن بیان است را می توانید با جست وجویی پیدا کنید و به صورت آنلاین یا حضوری از کتاب فروشی ها تهیه کنید،مجموعه ما دوره های غیرحضوری در خصوص فن بیان ارائه می کند.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 268. پریسا می گوید

  سلام.میشه شرایط یه دوبلور شدن و اینکه کجا و چطور باید آزمونش رو بدم رو بگین؟؟اگه میشه ایمیل کنید مرسییییی

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   با توجه به این که در این خصوص تخصصی نداریم پیشنهاد می کنیم که حتما در اینترنت جست و جویی کنید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 269. مسلم موسوی می گوید

  مطالب جلسه دوم هفته دوم ارزنده بودومورد استفاده من قرارگرفت متشکر

 270. محمد میرحلاج می گوید

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید…
  تا درس دوم رو دنبال کردم. بسیار عالی و مفید بود. منتظر درس سوم هستم.
  با تشکر…

 271. نگار قيصر می گوید

  سلام
  با تشكر فراوان، مطالبتون فوق العاده ارزنده و مفيد هستند واقعا استفاده ميبرم
  ولي متاسفانه فايل هاي صوتي و ويدئوها دانلود نميشن.

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   تمامی فایل‌های سایت ما قابلیت دانلود دارند و شما می‌توانید آنها را دانلود کنید،پیشنهاد می کنیم برای دانلود کردن فایل ها طبق نکات گفته شده در لینک زیر عمل نمایید:
   نحوه دانلود مطالب در سایت
   پیروز و موفق باشید.

 272. فریادی می گوید

  خیلی خیلی ممنون

 273. بهرامی می گوید

  سلام جناب آقای بهرام پور
  خیلی خرسندم از آشنایی با این سایت خوب و با فرد توانمند همچون جنابعالی و مجموعه توانمندتان.

 274. مهسا طاهری می گوید

  با سلام
  من تمرینهایی که گفتین رو شروع کردم.
  به نظرم واقعا خیلی جواب داده. تا همین الانش خیلی خوب بوده.
  بازم ممنون که همچین اطلاعات خوبی رو در اختیار ما گذاشتین.
  خدا قوت

 275. MahsaT می گوید

  با سلام
  من تمرینهایی که گفتین رو شروع کردم.
  به نظرم واقعا خیلی جواب داده. تا همین الانش خیلی خوب بوده.
  بازم ممنون که همچین اطلاعات خوبی رو در اختیار ما گذاشتین.
  خدا قوت

 276. حسن می گوید

  عالی بود

 277. مهران مولای می گوید

  سلام و عرض ادب خدمت جناب بهرام پور

  استاد من یه گروه شعر دارم که هفته ای دو جلسه داخل گروه دکلمه داریم
  دنبال کسی میکردیم که بتونه دکلمه هارا برای ما نقد کنه

  اگه افتخار همکاری بدی ممنون میشم

  باتشکر مهران مولای

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از همراهی شما بسیار متشکریم.
   دوست عزیز این مورد در زمینه کاری ما نیست و تحلیل هایی که توسط مجموعه ما انجام می شود برای سخنرانی و صداسازی می باشد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 278. عطامحمد سلطانی می گوید

  تشکر از شما جناب استاد تمرین نمودم و چندین بار تماشا نمودم و انشاالله ادامه میدهم

 279. لعیا می گوید

  سلام مطالبتون رو هنوز مطاله نکردم ولی با سوابقی که از شما مطالعه کردم و تعداد نفرات عضوی که دارید حتما موفقیت آمیز بوده ولی یکی از دوستانم ده میلیون وام گرفته و داره در کلاس های شما شرکت می کنه حالا سوالم اینه چرا این دوره هاتون اینقدر گرونه من یک گوینده خبر در مرکز صدا و سیما هستم علاقمندم نقاط ضعفم را اصلاح کنم ولی باور کنید ولی یخچال خونه ام آب می ده و هزار و یک مشکل دارم پولی ندارم تا در این دوره ها شرکت کنم پس خواهش می کنم اگه می شه و براتون امکان داره فایل کلاس ها رو حتما بزارید همواره به خاطر مطالب که در سایت گذاشتید خدا را شاکرم و برای موفقیتتون دعا می کنم . باز هم ممنون . امید که بتونم روزی در این کلاس ها شرکت کنم .

 280. صفیه می گوید

  سلام
  تشکر آقای بهرام پور واقعا عالی بود

 281. فاطمه می گوید

  سلام خدمت استاد عزیز و تشکر از ارسال فیلماتون عالین.

 282. Akram می گوید

  با عرض سلام من خیلی دوس دارم که خیلی راحت وروان صحبت کنم کلامت رو خیلی قشنگ ادا کنم به وقتش از ضرب المثلا ازکنایه ها استفاده کنم میشه راهنماییم کنید باتشکر

 283. نورالله بیکتای می گوید

  عالی بود

 284. بهار يوسفي می گوید

  وقتتون بخير و خدا قوت..من واقعا تمرينات رو انجام ميدهم و مطمئنم روزي ميرسد كه بي ترس و رسا در جمع حرف بزنم..خيلي دوس دارم لرزش صدايم را هنگام حرف زدن كنترل كنم لطفا اين رو هم آموزش دهيد..ممنون از اين همه انرژي كه ميذاريد..موفق باشيد:)

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که اهل یادگیری هستید و برای آموزش خود وقت می گذارید.
   این لرزش صدا به ترس از صحبت کردن شما در جمع مرتبط می باشد که پیشنهاد می کنیم که مقالات زیر را مطالعه کنید:
   سه دلیل ترس از سخنرانی و راهکارهای آن
   رادیو سخنرانی-مهارت صحبت کردن در جمع
   و به عنوان پیشنهاد ویژه شما نیز می توانید با کسب مهارت های لازم ترس خود را مدیریت کنید و برای شروع در دوره مدیریت ترس از سخنرانی شرکت کنید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 285. فرشته می گوید

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما آقای بهرام پور ممنون ومتشکر من یه آدمی خجالتی و کم رو هستم وقتی سرکلاس کنفرانس می دادم خیلی خجالت می کشیدم الان سعی می کنم این خجول بودن راکنار بگذارم چون قراره دفاع پایان نامه داشته باشم

 286. ماریا می گوید

  خیلی ممنونم و بسیار مشتاق ویدیو بعدی هستم🤗

 287. شهناز خیرخواه می گوید

  با سلام و احترام

  فیلمهای آموزشی تون بسیار عالی و مفید است.
  بسیار ممنون و متشکرم

 288. فرهاد صادق می گوید

  Layk

 289. فاطمه زحمتی می گوید

  درس جلسه ۳ خوب بود.

 290. سارا می گوید

  سلام کلاسهای حضوری در اهواز هم برگزار می شود؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که پیگیر یادگیری هستید به شما تبریک می گوییم.
   دوست عزیز مجموعه پویش برگزار کننده ما در شهر اهواز می باشد شما می توانید از طریق شماره ۰۹۱۶۸۰۵۱۰۹۰ با این مجموعه در ارتباط باشید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 291. صدیقه می گوید

  درود بر جناب بهرام
  آقای بهرم من مخواهم که بهترین سخنرانی را بیاموزم
  میشه کمی بیشتر کمکم کنین چون وقتی درس های تانه خواندم واقعا درس های عالی بود به آموزش اما بدی در این است که مه ودیو ها تانه نتوانستم که بیبینم نمیفهمم که چرا و به کدام دلیل به نظر مه تا وقتی که مه ویدیو ها تان را تماشا نکنم فکر نکنم که چیزی را بیاموزم درست میشه که بگوین چی کنم و چی گونه این مشکل را حل کنم سپارس گذارم

 292. محموده شاهی می گوید

  محموده شاهی:
  صدای من بلند نیست وهمیشه در وقت صبحت و یا تشریح کردن دچار مشکل میشدم
  آقای بهرام پور خیلی ممنون از زحمت کشی تان چون مشکل که داشتم راه حل آنرا پیدا کردم امید همیشه همکاری کنید!!!!!

 293. پوریا می گوید

  سلام
  با تشکر از زحمات استاد
  من صدام از نوع تودماغی است ممنون میشم برای بهتر شدن راهنمایی کنید.

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به پیشرفت خود اهمیت می دهید.
   در خصوص صدای تو دماغی در ابتدا برای اینکه ببینیم صدایمان تو دماغی است یا خیر از یک تا ده شروع می کنیم به شمردن به شش که رسیدیم بینی را می گیریم بعد می شماریم. فقط باید روی ۹ صدایمان تغییر کند. کمی تغییر کند عیب ندارد، خیلی نباید تغییر کند
   این مشکل به این دلیل است که وقتی صدا خیلی زیاد از بینی خارج می شود یا هیچ هوایی از بینی خارج نشود.
   یکی از تمرینات این است که صداهای خوب را بشنویم و از روی آن ها تقلید کنیم.
   پیشنهاد می کنیم کتاب صدای خود را آزاد کنید از راجرز لاو را مطالعه کنید.
   ​بیش تر از یک نفر باشید.

 294. عزت الله نارکی می گوید

  با سلام
  تشکر می نمایم از آقای بهرام پور بخاطر مطالب آموزندهاش
  مطالب جالب بود امید است در درسهای بعدی استفاده بیشتری ببریم.

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست گرامی سلام
   به شما تبریک میگم بابت اینکه به دنبال فراگیری دانش هستید.از اینکه این مطالب مورد توجه شما قرار گرفت بسیار خوشحالم.
   پیروز و بیشتر از یک نفر باشید.

 295. نرگس عبدی می گوید

  چطور میتوانیم مطالب سخنرانی را به صورت مرتبط در ذهن آماده کنیم برای ارائه

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   سوال شما به طراحی آموزشی مربوط است،دقیقا متوجه منظور شما نشدیم لطفا سوال خود را دقیق تر عنوان کنید.
   با تشکر از شما

 296. فرشته صادقی می گوید

  باتقدیم سلام و احترام خدمت جناب آقای بهرام پور
  بسیار خوشحالم که با شما آشنا شدم و می توانم از مطالب مفیدتان بهره مند شوم.شاد سلامت و موفق باشید.صادقی از شیراز

 297. عبدالرضا لوائی می گوید

  سلام و عرض ادب
  مطالب دروس علیرغم سادگی بسیار کاربردی هستند

  سپاسگزارم

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست گرامی سلام
   خوشحالیم که مطالب برای شما مفید واقع شد.ممنون که همراه ما هستید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید.

 298. قاسمی می گوید

  Really that was great practice .I’m thankful dear bahrampur

 299. علی احمد فیضی می گوید

  بنام خدای نهایت مهربان و خدای که در همین نزدیکی هاست.. ضمن عرض سلام و ارادت حضور استاد عزیز و همه مهربانان که درین سایت ثبت نام کردند.. من علی احمد هستم، از افغانستان و شهر زیبایی هرات.. خیلی خیلی خوشحالم ازینکه توانستم اینجا عضو بشم و بتونم از این دروس استفاده کنم، حضرت بهرام پور صاحب: جوان توانا و با درایت یک گیتی سپاس از شما.. خیلی ممنون.

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از اینکه با کامنت های پر مهرتون به ما انرژی میدید خیلی از شما ممنونیم.
   به امید روزی که به کمک هم بتوانیم دنیا رو به جای زیباتر برای زندگی کردن تبدیل کنیم.
   شاد و پیروز و بیشتر از یک نفر باشید.

 300. ابوالقاسم توفیق می گوید

  با عرض سلام!
  ابوالقاسم توفیق هستم،می خواهم از استاد عزیز سوالی در مورد رسایی و زیبایی صدا بپرسم،
  دقیقا مشکل اصلی من این است، که زمانی صحبت را شروع می کنم لرزش خفیفی در صدایم بوجود میاید وهمین موجب می شود نتوانم صدایم را رسا و صاف کنم .
  اما در روی خوانی و مقاله خوانی حریف ندارم،
  (شوخی کوچک )
  از استاد عزیز خواهان مشورت هستم
  ممنون

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که به لحن و صدای خود اهمیت می دهید به شما تبریک می گوییم.
   دوست عزیز آیا در صحبت های عادی خود هم دچار این لرزش صدا می شوید یا زمانی که احساس خجالت می کنید و در جمع شروع به صحبت می کنید صدایتان می لرزد؟
   با تشکر از شما

 301. بهار می گوید

  سلام ،خیلی ممنونم از اینکه این مطالب عالی رو در اختیار همه قرار دادید.انشالا برکت در زندگیتان همواره بیشتر شود…

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست گرامی سلام
   به شما تبریک میگیم که به دنبال کسب مهارت و علم آموزی هستید.ممنونیم از اینکه با کامنت های انرژی بخشتون به ما انرژی می دهید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید.

 302. zeinab می گوید

  .سلام.فوق العاده بود استاد…👌

 303. سپيده می گوید

  سلام ممنونم از آموزش ه خوبتون خيلي به من كمك كرد

 304. معصومه جام سحر می گوید

  باسلام وعرض ادب مطالب خیلی جالب هستند بنده از بس غرق مطالب شدم که از نظرنوشتن غافل شدم سپاسگزارم از اینکه این چند درس ارسال نمودید فکرنکنم کسی بتونه به خودش جذات بده که بگه حتی یک جمله ازاین مطالب مفید نباشه همه مطالب مفید واثرگذارن .ومطلب آخراینکه بنده چون دراستان دیگه هستم وفعلان توفیق حضوری میسر نیست از مطالب وکلیپ های آموزشی که ممکنه استفاده میکنم تا ان شاءاله بعد واین موسسه شما هم به دوستانم معرفی میکنم .پاینده باشید ضمنا اگرمن لوح های فشرده کارگاهها ی حضوری بخوام قابل فروش هستند چون فعلا حضورممکن نیست متشکرم

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که تا این حد به یادگیری علاقمند هستید بسیار خوشحالیم.
   بله دوست عزیز شما می توانید از طریق لینک زیر محصولات سایت را تهیه کنید:
   دوره ها و محصولات
   موفق و پیروز باشید

 305. Mumtaz omer khell می گوید

  سلام درس جالبی بود و خیلی هم خوب متشکرم …

 306. معصومه جام سحر می گوید

  باسلام وعرض ادب ازبس مطالب جالبه برام نظردادن فراموش کردم موفق باشید مطالب برای هرکسی مفید وتأثیرگذاره زنده وپاینده باشید

  1. زهرا صادقی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   بسیار خوشحالیم که مقالات و محصولات ما نظر شما رو جلب کرد، امیدواریم برای شما موثر باشند.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید.

 307. محمد رضاپور می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندس عزیز جناب آقایه بهرام پور
  من ۴ ماهه که دنبالتون میکنم و به همراهتون هستم
  خیلی دوست دارم در کلاساتون شرکت کنم اما پول ندارم حقیقتش
  و واقعا ممنونم از شما که آموزش میدین
  دوست دار شما محمد رضاپور از لاهیجان

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که به یادگیری علاقمند هستید به شما تبریک می گوییم.
   دوست عزیز در این خصوص می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۶۲۶۱۴۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 308. سیده فرزانه حسینی می گوید

  به نام خداوند بخشنده مهربان
  سلام علیکم
  ضمن تقدیر وتشکر از جنابعالی به خاطر ارسال مطالب و فیلهای اموزنده یتان .
  در ضمن بسیار خرسندم که قصد شرکت در وبینار وعدم اشنایی با این موضوع باعث گردید ، با جستجو در سایتهای گوگل با حضرتعالی وکلاسهای آموزشی یتان آشنا وبهرهمند گردیدم .
  وبه خاطر لطف خداوند اول سپاسگزار ایشان وسپس سپاسگزار شما میباشم
  لازم میدانم این نکته را بیان نمایم که، من انسان خجالتی نیستم اما از بیان مباحث شما استفاده نمودم اما در مورد درس دوم برایم تمرینش ومطالبش بیشتر تازگی داشت وقابل تأمل تر بوده است

 309. سارا جعفری می گوید

  سلام و درود فراوان
  من خیلی اتفاقی با سایت شما اشنا شدم چون دنبال یه چیز دیگه بودم نو اینترنت ولی سایت شما برای من باز شد و از این اتفاق خیلی خوشحالم
  در مورد جلسه اول که مربوط به کمرویی میشد مطالب جالب بود و فکر میکنم راهگشا هر چند من اصلا ادم کمرویی نیستم
  در مورد درس دوم داشتن صدای خوب خیلی دوس داشتم برام جالب بود نکته های کلیدی خوبی داشت برای من
  ازتون تشکر می کنم و براتون ارزوی موفقیت بیشتر میکنم

 310. حسین نظری می گوید

  سلام استاد بهرام پور ..خیلی عالی بود…مرسی

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان