دوره بلند مدت انسان بیشتر از یک نفر

امتیازدهی 4.78 از 5 در 18 امتیازدهی مشتری
(نقد و بررسی 18 کاربر)

8,000,000 تومان

توضیحات

دوره بلند مدت انسان بیشتر از یک نفر در ۹ تیر ماه شروع و برگزار شد.

پس از برگزاری سمینار ۳ هزار نفره انسان بیشتر از یک نفر از دوره رویایی انسان بیشتر از یک نفر رونمایی شد.

اگر شرایط را به صورت کامل دارید می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا در صورت اینکه دوره دیگری بود به شما اطلاع دهیم:

شرایط شرکت در دوره:

 • مطالعه کامل مطالب این صفحه تا انتها
 • داشتن توان مالی برای پرداخت شهریه
 • امکان حضور در تمامی جلسات (فقط امکان دو جلسه غیبت وجود دارد)
 • داشتن زمان کافی برای انجام تکالیف (حداقل روزانه نیم ساعت مفید)

پیش ثبت نام دوره استادی

اطلاعات کلی دوره بلند انسان بیشتر از یک نفر

موضوع: مهارت‌های ضروری برای داشتن یک زندگی رویایی و ارزشمند که در تمام آن احساس آرامش و آسایش داشته باشیم.

مخاطبان: کسانی که می‌خواهند بیشتر و موثر تر از یک نفر باشد تا دنیای خود و دیگران را جای زیباتری برای زندگی بکنند.

زمان دوره: ۹ تیر ماه

محل برگزاری:(توضیحات بیشتر برای شرکت کنندگان ارسال می‌شود)

مبلغ سرمایه گذاری: ۸ میلیون تومان (تخفیف پرداخت نقدی ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان)-

مدرس: دکتر علی صاحبی و محمد پیام بهرام‌پور و جمعی از اساتید دیگر

تعداد جلسات: ۱۶ جلسه (روزهای پنج شنبه و جمعه از صبح تا عصر- هر ماه یک پنج شنبه و جمعه)

سوالی دارید؟
کافیست با شماره تماس ۰۲۱۴۴۶۲۶۱۴۰ یا ایمیل Site@bahrampoor.com تماس بگیرید.

در این دوره چه مطالبی بیان می‌شود؟ (سرفصل‌ها)

در دوره «انسان بیشتر از یک نفر» چه مطالبی بیان می‌شود؟

همانطور که در سمینار گفتیم، اعتقاد داریم انسانی می‌تواند بیشتر از یک نفر باشد که در چند مورد متخصص باشد. اینها مهارت‌هایی هستند که در جامعه، مدرسه، دانشگاه، رسانه و … فرا نگرفته‌ایم و در نتیجه با یادگیری آنها می‌توانیم به طرز شگفت آوری رشد کنیم و بدرخشیم. این مهارت‌ها عبارتند از:

انسان بیشتر از یک نفر

اجازه بدهید هرکدام از این اجزا را به صورت کامل برای شما شرح دهیم:

۱٫ فکر:

تمام رفتارهای ما از فکرمان نشأت می‌گیرد، در صورتی درست فکر نکنیم، درست تصمیم نمی‌گیریم، درست انتخاب نمی‌کنیم، تصویر درستی از خودمان و دیگران نداریم، مسائلمان را به درستی حل نمی‌کنیم، اگر هدف گذاری درست بلد نباشیم (نه هدف گذاری که اکثر مدرسان به اشتباه آن را آموزش می‌دهند) صدمات زیادی خواهیم خورد، بنابراین باید بدانیم که چطور باید از فکرمان استفاده کنیم تا اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی داشته باشیم. همچنین مهارت‌هایی مثل خلاقیت، نحوه تفکر و… نیز در مباحث این بخش وجود دارند.

۲٫ صحبت کردن و فن بیان:

نحوه صحبت کردن و فن بیان ما به طرز اعجاب آوری در موفقیت ما تاثیر دارد. شما هرچقدر هم که متخصص باشید اما اگر ارتباطات خوبی نداشته باشید در شغل یا کسب و کار خود موفق نخواهید شد (چه به عنوان یک سرایدار و چه به عنوان یک مدیر ارشد)

همچنین بدون داشتن مهارت‌های ارتباطی و فن بیان خوب، در خانواده و عزیزانمان نیز نمی‌توانیم ارتباطات خوب و صمیمی برقرار کنیم.

۳٫ روابط:

تحقیقات بسیاری نشان داده که یکی از مهم‌ترین عوامل خوشبختی، داشتن روابط درست است. این که چگونه با خانواده، دوستان و عزیزانمان ارتباط برقرار می‌کنیم تعیین کننده این است که در زندگی خود چقدر احساس خوشبختی می‌کنیم.

شما حتی اگر در نهایت ثروت باشید اما اشتیاقی به رفتن به خانه یا دیدار عزیزانتان نداشته باشید، برای مدت طولانی از زندگی خود لذت نخواهید برد. بنابراین یادگیری ارتباطات درست، حل صحیح تعارض، خود راهبری تا رسیدن به راهبری دیگران و… مهارت‌هایی ضروری است که همه ما چه به عنوان یک مادر، پدر، همسر، فرزند، مدیر و … باید به خوبی مسلط باشیم.

۴٫ جیب پر پول:

مهارت چهارم که بسیار هم اهمیت دارد جیب پرپول است! که ما در اینجا با عنوان استطاعت مالی از آن یاد می‌کنیم. مطمئناً احساس خوشبختی بسیار دشوار است اگر نگرانی‌های مالی زیادی داشته باشیم و یا از پس هزینه‌های جاری یا هزینه‌هایی مهم (مثل آموزش، تفریح، دیدن دنیا و …) برنیاییم نمی‌توانیم انسان بیشتر از یک نفر باشیم.

به اعتقاد من انسان بیشتر از یک نفر باید آنقدر توانایی مالی داشته باشد که برای خواسته‌های معقول و مطلوب خود دغدغه جدی نداشته باشد و همچنین بتواند به عزیزانش و افرادی که نیاز دارند، به سادگی کمک کند.

البته اینها سرفصل‌های کلی دوره بودند و اگر در یکی از دوره‌ها یا کلاس‌های من شرکت کرده باشید می‌دانید که مهم‌ترین نکته برای من در دوره رضایت و یادگیری درست مخاطبان است و بنابراین امکان تغییر سرفصل‌ها بسته به تعیین سطح مخاطبان وجود دارد.

حواشی این دوره:

علاوه بر مطالب آموزشی که در این دوره دریافت می‌کنید، دوره‌های آموزشی بلند مدت حواشی بسیار جالبی دارند که تاثیرات بسیاری بر یادگیری دارند که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم:

۱٫ جوّ آموزشی: همین که شما در جمع ده‌ها یا صدها نفر باشید که همه به فکر رشد و پیشرفت و بهبود خود هستند، ناخودآگاه شما در جوّی قرار خواهید گرفت که بیشتر تلاش می‌کنید و انگیزه بیشتری خواهید داشت. به قول یکی از دوستان، حتی اگر از هیچیکدام از مطالب آموزشی کلاس‌ها استفاده نکنیم، جوّی را تجربه می‌کنیم که همه مثبت، به فکر موفقیت و … هستند که چنین جوّی کمتر در کشور ما دیده می‌شود.

۲٫ ارتباطات قوی: در میان شرکت کنندگان همیشه افرادی هستند که در حیطه‌های دیگر توانمند هستند و ارتباطات بسیار خوبی شکل می‌گیرد. اگر شما به دنبال تخصصی (مثل فروشنده‌ای مطمئن، وکیلی متبحر و…. ) باشید بدون شک بهترین گزینه‌ها می‌توانند همکلاسی‌های شما باشد که آنها نیز مانند شما آموزش می‌بینند.

۳٫ تقویت مدام یادگیری: حضور در کلاس‌های بلند مدت این فایده را دارد که آموزش‌ها به صورت متداول باشد و به محض این که انگیزه و انرژی شما کاهش بیابد،‌ جلسه بعدی برای شارژ شما پیش رو خواهد بود! به تعبیر «جیم ران»، اسطوره موفقیت، همیشه در حال دوش گرفتن با موضوعات انگیزه بخش خواهیم بود.

این دلایل کافی نیست که بهانه‌ها را کنار بگذاریم و برای شرکت در این دوره اقدام کنیم؟

شما نویسنده کتاب خود خواهید شد

ویژگی بسیار خاص و منحصر به فرد این دوره نگارش کتاب است. شما در انتهای این دوره به این توانمندی می‌رسید که در مورد موضوع مورد علاقه خود یا تخصصی که دارید – یا در طول دوره کسب خواهید کرد – کتابی ارزشمند بنویسید.

این کتاب قطعاً یک کتاب آکادمیک نخواهد بود که در دانشگاه‌ها تدریس شود اما قطعاً می‌تواند به دیگرانی کمک کند که بتوانند از تجربیات، مطالعات و دانسته‌های شما استفاده کنند.

در این تصویر، کتاب‌های شرکت کنندگان دوره استادی ۱ را مشاهده می‌کنید و در سمینار نیز کتاب شرکت کنندگان دوره دو را مشاهده کردید – که تعداد آنها دو برابر این تعداد بود – منتظر نمایش کتاب شما در دوره‌ها و سمینارهای بعدی هستیم…

madrese-ostadi2-books

چرا باید سریع در این این دوره ثبت نام کنم؟

جلسه اول این دوره در خردادماه آغاز می‌شود اما شما با ثبت نام در این دوره همین الان بسته پیش نیاز را دریافت خواهید کرد که تا زمان شروع دوره شما را مشغول می‌کند و البته مطالب بسیار مهمی در آن قرار دارد. هرچقدر که این بسته پیش نیاز دیرتر انجام شود شما کار سخت‌تری دارید و البته از سایر شرکت کنندگان و مسیر دوره عقب می‌مانید.

پس اگر واقعاً مصمم هستید همین الان اقدام کنید

بسته پیش نیاز

نمی‌دانم! واقعاً نمی‌دانم

حس شما را نمی‌دانم، اما یک چیز را خیلی خوب می‌دانم! این که شما بی دلیل اینجا نیستید. مطمئن باشید اگر شما بخواهید که از این آموزش‌ها بهره ببرید و همه تلاش خود را بکنید، همان دلیلی که شما را تا اینجا آورده، تا انتهای مسیر هم شما رو همراهی خواهد کرد….

امیدواریم شما نیز در تصویر سال بعد شرکت کنندگان حضور داشته باشید:

 

*بسته سه ویژه زوجین است که فقط با پرداخت ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می‌توانند با یکدیگر در دوره شرکت کنند.

مبلغ دقیق ثبت نام در دوره انسان بیشتر از یک نفر چقدر است؟

مبلغ این دوره ۸ میلیون  تومان است (چیزی کمتر از یک مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد یا یک سوم قیمت خودرو پراید!) که بسته به نوع پرداخت تخفیف‌هایی نیز ارائه خواهد شد:

*بسته سه ویژه زوجین است که فقط با پرداخت ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می‌توانند با یکدیگر در دوره شرکت کنند.

به نفر اول دوره (که بیشترین امتیازات اجرایی را کسب کرده است) تمام وجه ثبت نام بازگشت داده خواهد شد.

مبلغ این دوره فقط و فقط ۸ میلیون تومان است (معادل یک سوم مبلغ خودرو پراید با این تفاوت که سال به سال ارزش دانش و مهارتی که کسب کرده‌اید بیشتر و بیشتر می‌شود!)

همچنین برای سهولت در پرداخت، می‌توانید از شرایط اقساط استفاده کنید.

البته بسته به نوع پرداخت تخفیف هایی نیز ارائه خواهد شد:

تخفیف‌هایی  برای علاقه‌‌مندان

ما دوست نداریم کسی به دلایل مالی این دوره را از دست بدهد و به همین دلیل تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بسته به شرایط تخفیف‌هایی را فراهم کنیم.

عزیزانی که پرداخت نقدی داشته باشند (بسته ویژه ۲)  به جای ۸ میلیون تومان فقط مبلغ ۴ میلیون و نهصد هزار تومان پرداخت می‌کنند!

همچنین جوایزی برای تلاش بیشتر در نظر گرفته شده است.

جوایزی برای تلاش بیشتر!

از آنجایی که موفقیت شما برای ما بسیار مهم است، ما جوایزی برای موفقیت بیشتر شما در نظر گرفته‌ایم که به شرح زیر هستند:

 • به نفر اول دوره (که بیشترین امتیازات اجرایی را کسب کرده است) تمام وجه ثبت نام بازگشت داده خواهد شد. (مشابه این اتفاق در دوره استادی رخ داده است: دوره اول: آقای محمدی و حسنی پور (دو نفر) و دوره دوم آقای ایمان برجی نفرات اول بودند)
 • به نفر دوم دوره ۵۰ درصد وجه ثبت نام بازگشت داده خواهد شد.

۸ میلیون تومان، برای یک دوره؟

می‌دانید دوره‌های بلند مدت ما معمولاً بالای ۱۲ میلیون تومان قیمت دارند و احتمالاً این برای شما سوال است که چرا این دوره قیمت پایین‌تری دارند (در صورت پرداخت نقد فقط ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان)

دلیل این موضوع این است که ما دوست داریم شرکت کنندگان بیشتری در دوره‌هایی اینچنینی شرکت کنند و اگر مبلغ این دوره (حدود ۵ میلیون تومان- پرداخت نقدی)  را تقسیم بر تعداد جلسات بکنیم می‌بینیم که هر جلسه فقط ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود که اگر خدمات اضافه را لحاظ کنیم این مبلغ بسیار از این هم کمتر خواهد شد. اما یادمان باشد که ۸ میلیون تومان یعنی:

 • یعنی یک سوم قیمت یک خودرو پراید (که هر روز به دلیل استهلاک ارزش آن کمتر خواهد شد)
 • یعنی چهار سال، روزی ۵ هزار تومان
 • یعنی یک مسافرت خانوادگی ارزان به خارج از کشور
 سوالی دارید؟
کافیست با شماره تماس ۰۲۱۴۴۶۲۶۱۴۰ یا ایمیل Site@bahrampoor.comm تماس بگیرید.

اما متأسفانه من شرایط شرکت در این دوره را ندارم…

شاید شما بگویید که خیلی دوست دارم در دوره انسان بیشتر از یک نفر شرکت کنم و در مسیر موفقیت حرکت کنم اما متأسفانه شرایط جور نیست! مثلاً:

 • امکان مالی برای شرکت در این دوره را ندارم.
 • وقت من اجازه نمی‌دهد در این دوره شرکت کنم.
 • راه من دور است و نمی‌توانم حضور داشته باشم.
 • و….

اجازه بدهید بحث را با این داستان زیبا ادامه دهیم:

مرد جوانی از سقراط پرسید: «راز موفقیت چیست؟»  سقراط به او گفت: «فردا به کنار نهر آب بیا تا راز موفّقیت را به تو بگویم.» صبح فردا، جوان مشتاقانه به کنار رود رفت. زمانی که به لبه رود رسیدند به آب زدند و آنقدر پیش رفتند تا آب به زیر چانه آنها رسید. ناگهان سقراط مرد جوان را گرفت و زیر آب فرو برد.  جوان دست و پا می‌زد و همه تلاش خود را می‌کرد که خود را رها کند، امّا سقراط آنقدر قوی بود که او را زیر آب نگه دارد.

مرد جوان آنقدر زیر آب ماند که رنگش کبود شد اما بالاخره توانست خود را از دست سقراط نجات دهد. همین که روی آب آمد، نفسی بسیار عمیق کشید.

پس از این که حال مرد جوان جا آمد، سقراط پرسید: «زیر آب ، بیشتر از همه به چه چیزی مشتاق بودی؟»

مرد جوان گفت: «هوا»

سقراط گفت: «هر زمان که به همین میزان که اشتیاق هوا را داشتی، موفقیت را مشتاق بودی، تلاش می‌کنی که آن را به دست بیاوری؛ راز دیگر ندارد.»

حالا سوال اینجاست که شما دوست عزیز که در این سمینار، حتی مهارت مهمی مثل حل مسأله را یاد گرفته‌اید چقدر اشتیاق دارید که در این سمینار شرکت کنید و بهانه‌ها را کنار بگذارید.

هر مسأله‌ای که در راه رسیدن به خواسته شما وجود دارد (اگر بهانه نباشد) قابل حل است و این بسته به تلاش شما دارد. این که آیا به اندازه هوا برای رسیدن به خواسته خود اشتیاق دارید؟ یا این که می‌خواهید هیچکدام از گام‌های حل مسأله را به صورت کامل و مکتوب استفاده نکنید؟!

زمانی که عزیزی به من می‌گوید که «من واقعاً خیلی دوست دارم در این دوره شرکت کنم اما امکان پرداخت هزینه‌اش را ندارم» از او یک سوال می‌پرسم: «آیا واقعاً خیلی دوست داری؟ و احساس نیاز می‌کنی؟»

پاسخ‌ها عموماً بله است. اما زمانی که می‌گویم اگر عزیزی در بیمارستان باشد و برای سلامت او باید مبلغی معادل این دوره را چطور تهیه می‌کنی؟ آیا بازهم امکان ندارد به این مبلغ دست پیدا کنی؟! اکثر عزیزان پاسخشان تغییر می‌کند! پس مطمئن باشید هیچ مانعی قوی‌تر از دلیل شما برای رسیدن به یک خواسته نیست!

اگر واقعاً بخواهید راهش را پیدا می‌کنید و اگر نه، بهانه‌اش را…

فقط از شما خواهش می‌کنم این را در خاطر خود داشته باشید، بزرگترین ریسک در دنیای فعلی ریسک نکردن است و اگر همیشه در منطقه امن خود بمانیم و کار جدیدی انجام ندهیم، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد و زندگی ما هیچ تغییری نخواهد کرد. خروج از منطقه امن با ترس و نگرانی و عدم اطمینان همراه است اما همیشه جنگل‌های بکر و رویایی در انتهای سخت‌ترین مسیر‌ها هستند. از بهترین مسیر ممکن برای عبور از منطقه امن استفاده کنید و به امید ملاقات شما در شماره‌های ۱۹ و ۲۰ و ۲۱ ..

منطقه امن زندگی

شما و افراد دیگری که در دوره انسان بیشتر از یک نفر شرکت کرده‌اند، چه شرایطی دارید؟

عزیزانی که در این دوره شرکت می‌کنند به احتمال زیاد دارای یکی از موارد زیر هستند

check_mark-2تمایل دارند با آموزش تجربیات و دانسته‌های خود را به دیگران منتقل کنند.

check_mark-2دوست دارند با آموزش به دیگران تغییرات مثبتی در جامعه خود ایجاد کنند.

check_mark-2به دنبال شغلی هستند که تمام افرادی که به آنها پول می‌پردازند، از پرداخت خود راضی باشند.

check_mark-2از شغل فعلی خود – هرچند درآمد خوبی دارد -رضایت ندارند.

check_mark-2به هر دلیلی می‌خواهند شغل خود را عوض کنند.

check_mark-2به دنبال یک شغل پر درآمد و هیجان انگیز هستند.

check_mark-2در کاری تخصص دارند و یا می‌خواهند تخصص کسب کنند.

این دوره برای کسانی است که می‌خواهند با سخنرانی و آموزش در حیطه تخصصی خود درآمد قابل توجهی داشته باشند و سخنرانی را به عنوان شغل در نظر می‌گیرند.

 با شرکت در این دوره بلند مدت دقیقاً‌ چه چیزی دریافت می‌کنید؟

سخنرانی مدرسه استادی۱۲۰ ساعت کارگاه آموزشی در طول ۷ ماه + جزوه + پذیرایی نهار و میان وعده (در ۱۶ جلسه)

mp3-logo   ارسال فایل صوتی جلسات دوره برای شرکت کنندگان

PDF-logo جزوه تمام رنگی پرینت شده

Gift-logo برنامه‌های تفریحی جنبی

دعوت از برترین اساتید ایران در دوره 

درباره محمد پیام بهرام پور مدرس این دوره

madrese-ostadi2-startu

 • رئیس باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد تهران
 • نگارش بیش از ۹ جلد کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب انسان ۲۰۲۰ و ازشنبه
 • اجرای بیش از ۲۰۰۰۰نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …)
 • نگارش بیش از ۱۰۰ مقاله آموزشی (در مجلاتی از جمله راز، خلاقیت و …)
 • تدارک بیش از ۱۵ دوره آموزشی غیر حضوری
 • اجرای بیش از ۳۰ برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد)
 • مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور
 • ….

می‌توانید مستند زندگی محمد پیام بهرام‌پور را در اینجا مشاهده کنید:

توضیحات بیشتر در مورد محمد پیام بهرام پور

درباره دکتر علی صاحبی مدرس این دوره

دکتر علی صاحبی

 • روان شناس بالینی
 • فوق تخصص اضطراب و وسواس
 • مربی ارشد موسسه واقعت درمانی گلاسر
 • استاد دانشگاه New South Wales
 • استاد دانشگاه Sydney University
 • نویسنده و مترجم ده‌ها عنوان کتاب از جمله کتاب‌های (تئوری انتخاب، واقعیت درمانی و زندگی در صدف خویش گهر ساختن است)
 • و….

مشاهده سخنرانی دکتر صاحبی در

TED

توضیحات بشتر در مورد دکتر صاحبی

این دوره پیش نیازی دارد؟

بله! شرکت کنندگان این دوره همگی مصاحبه‌هایی را پشت سر گذاشته‌اند و باید واجد شرایط مشخص شده باشند. برای درخواست جلسه مصاحبه فرم انتهای این صفحه را تکمیل کنید. پیش از درخواست جلسه مشاوره باید واجد شرایط زیر باشید:

 • توان مالی برای پرداخت شهریه این دوره
 • امکان حضور در همه جلسات (حداکثر ۲ جلسه غیبت)
 • تمایل به یادگیری و تلاش برای آن
 • تخصیص وقت کافی برای انجام تمارین (روزانه نیم ساعت)

چرا چنین دوره‌ای اینقدر گران است؟!

البته این دوره چندان هم گران نیست! چرا که به طور مثال اگر حالت پرداخت نقدی را انتخاب کنیم (مبلغ ۴ میلیون و نهصد هزار تومان) می‌شود ماهانه فقط و فقط ۵۰۰ هزار تومان یعنی هر ساعت فقط ۴۰ هزار تومان:

ساعتی چهل هزار تومان در صورتی که یاد می گیریم که:

 • چطور بهتر فکر کنیم؟
 • چطور بهتر ارتباط برقرار کنیم؟
 • چطور روابط بهتری داشته باشیم؟
 • چطور درآمد خود را افزایش دهیم؟
 • چطور بیان خوبی داشته باشیم و در جمع صحبت کنیم
 • چطور مدیریت مالی داشته باشیم و سرمایه‌های خود را مدیریت کنیم.
 • و….

البته مطمئن هستم که شما با فراگرفتن مطالب این دوره و کسب موفقیت‌ در موقعیت‌های کاری می‌توانید صدها برابر این هزینه را به دست آورید و لذت شما زندگی و ارتباط با دیگران چندین برابر خواهد شد.

 

حتماً این فیلم آموزشی را ببینید

اگر کمی تردید دارید، یا احساس می‌کنید که وقت ندارید، حتماْ وقت بگذارید و این فیلم آموزشی را ببینید. این فیلم اصلاً تبلیغاتی نیست و آموزشی است و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرید.

اما من در تهران زندگی نمی‌کنم!

دوست عزیز! حدود نیمی از شرکت کنندگان دوره قبلی از شهرهای دیگر مهمان ما بودند بنابراین این عذری پذیرفته نیست! اگر بخواهید راهش را پیدا می‌کنید و اگر نخواهید بهانه‌اش را..

از آنجایی که معمولاً حدود نیمی شرکت کنندگان این دوره از شهرهای دیگر (از جمله یزد، بندرعباس، اهواز، ساری، چالوس، سیستان و بلوچستان، قم و …) تشریف می‌آورند، امیدوارم لینک‌های زیر برای شما مفید باشد:

سفر به تهران:

هواپیما: ایران ایر، آسمان، ماهان
اتوبوس: رویال سفر ایرانیان، سیر و سفر
پایانه: سایت پایانه
قطار: سایت قطارهای مسافربری رجا

اقامت در تهران:

اطلاعات در مورد هتل‌های تهران: سایت اطلاعات هتل ها
رزرو آن لاین هتل در تهران هتل یار

بهانه‌هایی برای شرکت نکردن در دوره انسان بیشتر از یک نفر!

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

cross23زندگی من خیلی خوبه لازم نیست چیزی عوض بشه

cross23 باشه یکم سرم که خلوت شد

cross23الان کارهای مهم تری دارم

cross23 من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم

cross23 خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

cross23 بعید می دونم اثری داشته باشه

cross23دیگه از من که گذشته

cross23 این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

cross23 با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

cross23اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که

cross23 من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند (امیدوارم فیلم حفظ حالت موجود را دیده باشید و شما در این دام گیر نیفتید.) البته این کاریکاتور هم دیدن دارد…

وقت ندارم

سوالی دارید؟
کافیست با شماره تماس ۰۲۱۴۴۶۲۶۱۴۰ یا ایمیل Site@bahrampoor.comm تماس بگیرید.

شما هم می‌توانید به جمع شرکت کنندگان خوشحال و راضی آموزش‌های ما بپیوندید

شرکت کنندگان دوره‌های محمد پیام بهرام پور

شما با ثبت نام در این دوره هیچ ریسکی نمی‌کنید زیرا در صورت عدم رضایت خود می‌توانید تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

اگر شرایط را به صورت کامل دارید می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا در صورت اینکه دوره دیگری بود به شما اطلاع دهیم:

شرایط شرکت در دوره:

 • مطالعه کامل مطالب این صفحه تا انتها
 • داشتن توان مالی برای پرداخت شهریه
 • امکان حضور در تمامی جلسات (فقط امکان دو جلسه غیبت وجود دارد)
 • داشتن زمان کافی برای انجام تکالیف (حداقل روزانه نیم ساعت مفید)

پیش ثبت نام دوره استادی

18 دیدگاه برای دوره بلند مدت انسان بیشتر از یک نفر

 1. نمره 5 از 5

  سلام ببخشید دوره ی انسان بیشتر از یک نفر مگه با دوره ی استادی فرق نداره ! ایا آن های که در دوره ی استادی شرکت می کنند خود به خود در دوره ی انسان بیشتر از یک نفر هم هستند! لطفا کامل توضیح بدید
  بسیار ممنون از شکیبایتان

  • دوست عزیز سلام
   بله دوره انسان بیشتر از یک نفر متفاوت با دوره استادی هست.
   دوره انسان بیشتر از یک نفر هم نیاز با دوره استادی هست و عزیزانی که در دوره استادی ۳ شرکت می کنند در دوره انسان بیشتر از یک نفر هم حضور خواهند داشت.
   به امید دیدار شما

 2. نمره 2 از 5

  اگر ممکنه کمی از سرفصلهای دوره فوق را منتشر کنید.
  ممنون

  • سلام دوست عزیز
   در بخشی به نام در این دوره چه مطالبی بیان می‌شود؟ (سرفصل‌ها)
   این موضوع توضیح داده شده است

 3. نمره 5 از 5

  سلام
  ضمن تشکر از استاد بهرام‌پور و تیم مثبت یک!
  مطمئن هستم که این دوره ارزش شرکت کردن و وقت‌گذاری را دارد.
  از شما تشکر می‌کنم که در حال بهبود مرتب دوره‌ها و آموزشهایتان هستید و از خداوند متعال توفیق و پیشرفتتان را آرزومندم.
  ParvareshAmooz.com

 4. نمره 5 از 5

  سلام جناب آقای بهرامپور گرامی:واقعا ازتون ممنونم شما در دنیایی که من مدتها درونش گیرافتاده بودم نجاتم دادید دیدگاهم به زندگی تغییر کرد. کمکم دارم به استعدادهایی که خداوند متعال بهم بخشیده و من فراموشش کردم پی میبرم و دارم ازش استفاده میکنم شما به من روز اول کلاس هوش کلامی ۲ گفتید سعی کنم تجسم کنم اول این کار برایم خیلی مشکل بود و حتی اذیتم میکرد ولی الان میتوانم با افتخار تمام بگم نتنها دیگر در تجسم کردن مشکلی ندارم بلکه برای ۱یکبار تجسم کردم که ایا واقعا سخنرانی را دوست دارم (خودتون هم که میدانید صحبت کردن در میان جمع برای فردی که خجالتی است کاملا مشکل است. ولی من این کار را تجسم کردم با با کمال اطمینان از پس ان برامدم گویی که پس اتمام سخنرانی وقتی با تشویق حضار روبرو شدم انقدر هیجان زده شدم که اشک شوق در چشمانم جمع شده بود البته یک سوپرایز هیجان انگیز هم در اون جلسه برای شما و گروهتون اماده کرده بودم که فعلا صحبتی ازش نمیکنم هر زمان این اتفاق به واقعیت پیوست شما انرا از نزدیک مشاهده خواهید کرد .واقعا ممنونم استاد بزرگوار ارزو دارم که همیشه بیشتراز یک نفر باشید و مدام کارهایی را انجام دهید که دیگران توانایی انجامش را ندارن

 5. نمره 5 از 5

  یک دوره بی نقص

 6. نمره 5 از 5

  چقدر خوشحالم که این دوره هم استاد بهرام پور موندن ایران و برگزارش می کنن

 7. نمره 5 از 5

  چقدر خوبه که هم به فکر استاد تربیت کردن هستید هم به فکر بهبود فردی
  موفق باشید

 8. نمره 5 از 5

  سلام خدمت آقای بهرامپور عزیز و تیم عالی بیشتر از یک نفر. آقای بهرامپور من سعید قنبری مدیر سایت حساب آموز به آدرس http://www.hesabamooz.com هستم. سایت ما آموزش حسابداری هست و دوره های آموزش حسابداری هم برگزار می کنیم. من شما رو به آقای قوتی یکی از شرکت کننده های دوره های خودمون معرفی کردم که ایشون هم برای مصاحبه خدمت شما اومده بود و درباره شرکت در دوره و وضعیت خودشون با شما صحبت کرده بود. ایشون مواردی که در جلسه مطرح شده بود رو به من گفتند و دلم نیومد به خاطر جوانمردی و معرفتی که داشتید قدردانی نکنم. صمیمانه از شما تشکر می کنم و براتون روزهایی بهتر و شادتر همراه با سلامتی آرزو می کنم.
  با آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما و تیم بیشتر از یک

 9. نمره 5 از 5

  خیلی خوشحالم که تو این دوره شرکت کردم

 10. نمره 5 از 5

  سلام به همه بیشتر از یکیها
  میخواستم بدونم چند درصد مطالب این دوره راجع به کسب درآمد هست؟

 11. نمره 5 از 5

  خیلی خوبه که آقای بهرام پور دوره این دوره رو گذاشتن
  چه استادهای دیگه ای هستند بجز ایشون

  • دوست عزیز سلام
   ممنونیم بابت علاقه مندی شما
   مدرسان اصلی این دوره استاد بهرام پور و دکتر صاحبی هستند.
   به امید دیدارتان

 12. نمره 5 از 5

  یه روزی بشه که همه بتونن استفاده کنن از این دوره ها
  اینکه فقط شرکت کنند و تو زندگی عمل نکنند که به درد نمی خوره

 13. نمره 5 از 5

  خیلی فکر کردم که تو این دوره شرکت کنم و هر چی فکر کردم دلیلی واسه اینکه نتونم و نخوام تو این دوره شرکت نکنم پیدا نکردم

 14. نمره 5 از 5

  تو همین یک جلسه که اومدم خیلی چیزها یاد گرفتم
  حالا فکر کن تو مدت زیاد چی میشه
  مرسی از تیم بی نظیرتون

 15. نمره 5 از 5

  این دوره فکر کنم باید تو مدرسه گفته میشد. چیزی که آموزش و پرورش ما کوتاهی می کنه و این میشه که ما جهان سومی میشیم

 16. نمره 5 از 5

  دوره بعدی چه زمانی برگزار میشود؟

  • دوست عزیز سلام
   با توجه به اینکه دوره های بلندمدت به مدت یکسال برگزار می شود در حال حاضر برنامه ریزی برای دوره بعد انجام نشده و تا سال ۹۷ این دوره را به صورت مجدد نخواهیم داشت.
   به امید دیدار شما در این دوره

 17. نمره 4 از 5

  سلام و خسته نباشید آیا مطالبی که در این دوره گفته میشود به صورت دوره های جداگانه هم تدریس میشود ؟
  چون هم از نظر مالی و هم زمان شرکت در کلاسها برای من فعلا امکان پذیر نیست و اگر به طور فیلم در اختیار شرکت کنندگان قرار بگیرد بیشتر استفاده خواهد شد.

  • دوست عزیز سلام
   برخی مطالب ممکن هست که توی دوره های دیگر گفته بشه، اما تقریباً ۸۰ درصد مطالب مختص این دوره هست.
   این دوره با توجه به اینکه تمرینات به صورت عملی دارد در حال حاضر به صورت حضوری ارائه می شود.
   امیدواریم که بتوانیم در این دوره در خدمت شما باشیم.

 18. نمره 5 از 5

  سلام
  از جناب آقای بهرامپور و تیم مثبت یک که برای برگزاری این دوره سنگ تمام گذاشتند،‌ تشکر می‌کنم.
  ممنون و متشکرم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside