داستان موفقیت سخنرانی سینا محمدیان

61

در مجموعه مقالات تجربیات و داستان‌های موفقیت اعضای سایت از شما عزیزان می‌خواهیم که تجربیات و داستان‌های موفقیت خود را که با کمک وبسایت و مجموعه آموزش سخنرانی و فن بیان کسب کرده‌اید با ما به اشتراک بگذارید.

شما برای به اشتراک گذاشتن داستان‌های موفقیت خود با ما می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

تجربیات و داستان‌های موفقیت

در این نوشته، ما داستان موفقیت آقای سینا محمدیان را می‌خوانیم:

داستان موفقیت سینا محمدیان

۲۵ مهر ماه بود در کلاس استاد حمید امامی مدرس بازاریابی و فروش بیمه های عمر بودم و ایشان برای کلاس از تجربیاتشون از حضورشون در انجمن نوابغ فروش بیمه در آمریکا برای ما می‌گفتن.

ایشون اول از همه قله ی هدف ما رو خواستن بدونن. خب آرزوی هر بازاریاب بیمه حضور در انجمن یاد شده که با اسم مستعار هست. برای رسیدن به هدف بزرگ باید خیلی تلاش های بی وقفه کرد. قله ها به راحتی فتح نمی شوند. استمرار، تلاش،صبوری،مقاومت ایستادگی می‌طلبه.کتاب کیمیاگر پائولو کوئلو به من یه نکته یاد داد، در راه رسیدن به آرزوی شخصی بسیار حوادث تلخ و شیریرن برای تو بوجود میاد.با آدم های متفاوتی آشنا میشی،هدف های جدیدی بر سر راهت قرار میگیرن،امکان داره عاشق بشی،اما هر شب موقع خوابیدن و یا هنگام خواب رویای نرسیدن به هدف تورو هراسان میکنه.

به قول استاد بهرام پور هدفی که نرسیدن بهش تو رو نترسونه هدف نیست. من هدف اصلی خودم رو ام دی آر تی (MDRT) انتخاب کردم.

با خودم گفتم برای رسیدن به اونجا باید مردم رو متقاعد کنم،باید دایره ارتباطات موثر خودم رو وسیع کنم.م ن اون روز ۱۸ تا آرزو رو نوشتم و بالاترین و اولین آرزو ام دی آر تی بود.هدف بعدی من خرید یک واحد بزرگ اداری بود. هدف ششم من سخنران شدن بود. شاید بعد از فروش بالا این هدف غیر مادی ترین هدف من بود. چون بین اهداف ۱ تا ۶ من اسم ماشین مورد علاقه،خرید یک آپارتمان مسکونی و یک باغ به چشم می خورد.

چند روز بعد یک ایمیل از سایت استاد بهرام پور به من ارسال شد و در اونجا میشد در ششمین باشگاه سخنرانی ثبت نام کرد. من ثبت نام کردم و بار اول بود که می خواستم چنین همایشی شرکت کنم. چون ایده سخنران شدن رو فکر میکردم باید بعد از رفتن به ام دی آر تی بهش برسم. در پایان ثبت نام وعده سخنرانیه ۳ نفر از حضار به صورت قرعه کشی داده شده بود.با خودم گفتم مطمئنم اسم من در میاد!من برای اون همه آدم سخنرانی میکنم!

روز ۷ آبان به توافق رسیده بودیم با صاحب ملک جدید برای اجاره یک ساله دفتر جدیدم، اما به دلایلی این قرار به فردا موکول شد.۸ آبان بود و من تا ساعت ۴ در دفتر جدید مشغول امضای قرارداد بودم.

ساعت ۵ رسیدم خانه و استراحت کردم.یک لحضه یادم افتاد امروز همایشه برج میلاده!سریع آماده شدم و حرکت کردم.به خاطر ترافیکه زیاد من دیر رسیدم.

زمانیکه خانم جعفری (مسئول دفتر آقای بهرام‌پور) با خوشرویی همیشه اسم من رو پرسیدند گفتم من سینا محمدیان هستم! دیدم یک لحظه ایشون وا رفتن! گفتن آقای محمدیان چرا انقدر دیر اومدی؟ گفتم یعنی اچازه ندارم برم داخل گفتند؟ نه می توانید! اما اسم شما اولین نفر برای سخنرانی در اومده بود! شوکه شدم!

گفتم خب قسمت نبوده! منو راهنمایی کردند برای پذیرایی. شروع کردم به کفت و گوی درونی با خودم که آخه اینا نباید یه اس ام اس روز قبلش بدن؟ من چرا انقدر حواس پرتم! چرا آلارم نذاشتم! گفتم میرم به آقای بهرام پور میگم من می خوام سخنرانی کنم!

بعد ترسیدم !گفتم چی بگم! يهو سرم رو بلندکردم دیدم روبروم آقای بهرام پور! سلام کردم و داستان رو توضیح دادم و ازشون درخواست کردم بگذارند من سخنرانی کنم!

ایشون فقط گفتند این جسارت و اعتماد به نفس شما ستودنی است! باشه! باورم نمی شد!ما دفعه آول بود همدیگر رو دیدیم!خوشحال بودم.تا اینکه نوبت من شد برم روی سن.داشتم بال در می آوردم!

(نکته خیلی عجیب این بود که مجموعه آقای بهرام‌پور در تنظیم زمان خیلی دقیق هستند و حتی کسانی که دیر می‌رسند به سادگی اجازه ورود به برنامه را پیدا نمی‌کنند اما حالا من دیر رسیده بودم و با سخنرانی من هم موافقت شد!!)

سینا محمدیان بیمه

من قرار بود سخنرانی کنم! سخنرانی کردم و از اجازه ای که آقای بهرام پور به من داده بودند سپاسگذاری کردم.حالا موقع نقد سخنرانیه من بود! آقای بهرام پور لطف کردند و از من نقدی جز تند حرف زدن من نگرفتند و حضار هم از اعتماد به نفس بالای من متعجب بودند!چطوری دفعه ی اولته که انقدر اعتماد به نفس داشتی!و ناراضی بودند از یکپارچه نبودن سخنرانیه من!

به هر حال من قدم اول رو برداشته بودم! من باید سخنران میشدم تا به ام دی آر تی برسم! پرس و جو کردم که آیا کلاسی هست برای اینکه من قدرتمند بشم در سخنرانی؟

تونستم توی دوره ی ۸ چلسه آقای بهرام پور (دوره جامع سخنرانی و فن بیان)‌ ثبت نام کنم و از استاد حمید امامی هم تقاضا کردم مربی من باشن در فروش و سخنرانی در بیمه.

به لطف خدا و کمک اساتیدم من تا امروز برای بیمه های دانا، پاسارگاد ، نوین و بیمه ایران موفق به سخنرانی و فروش گروهی شدم. و این تازه اول راهه منه و میدونم راه بسیار دشواری رو پیش رو دارم. اما چون من به این مهم اعتقاد دارم که قفط کافیه من بخوام به اونجا میرسم!

هرگز در راه رسیدن به قله نباید مهم ترین رکن موفقیت یعنی آموزش رو متوقف کرد.خیلی ها فکر میکنند که من که کارمندم سخنرانی به چه درد من می خوره؟! من خودم اگر کسی که نخواد برای یه عده که بیش از ۲ نفر برای من یک عده حساب میشوند سخنرانی کنه رو نه استخدام میکنم نه باهاش همکاری میکنم!

چون سخنرانی باعث قوی تر شدن اعتماد به نفس میشه،باعث میشه مطالعه بیشتری کنه،با مطالعه بیشتر عزت نفس و دانش بالاتری خواهی داشت.زمانیکه سخنرانی کنی برای طرف مقابل خوَدت که مدیر شماست یا اصلا برای همسرت بتونی خوب سخنرانی کنی حس خوبی به اون آدم دادی.حس خوب پاداشش ثروت بیشتره.کسی که بتونه سخنرانی خوبی ارائه کنه،اعتماد به نفس،دانش و عزت نفس بالایی داشته باشه،آیا لایق ثروت نیست؟!فقط کافیه بخواد و تلاش بی وقفه داشته باشه.

خوشحالم که در جلسه پنجم دوره جامع سخنرانی، توانستم در یک سخنرانی ۱۵۰ نفره، به تمام ۱۵۰ نفر بیمه عمر بفروشم و مطمئنم که در آینده…

 

شما برای به اشتراک گذاشتن داستان‌های موفقیت خود با ما می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

تجربیات و داستان‌های موفقیت

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 61 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. علی سلطان محمدی می گوید

  آقای محمدی نگفتید که رمز موفقیت شما چه بود
  یعنی چه کاری کردید؟

  1. مهشید بهرامیان می گوید

   صمیمانه بهتون تبریک میگم ,حس و انرژی شما رادر مسیری که هستید درک میکنم و لذت بردم از موفقیت شما تجربه شنا را ۸سال پیش به نوعی دیگر داشتم ومن هم اعتقاد دارم …خواستن توانستن است ….یه مطلبی اشاره کردید در متن پاسخ به آقای علیرضا ….کنجکاوم بدونم چطور میتونم من هم به گروه بیمه بپیوندم؟ چه شرایطی باید داشته باشم برای استخدام و شروع در این مسیر کسب و کار؟ تشکراز راهنماییتون

   1. سينا می گوید

    سلام خانم بهرامیان.شما در سخنرانی در زمینه کاری خودتون فوق العاده هستید و من هم افتخار میکنم در کنار کار خود شما بدون لطمه زدن به شغل اصلیه شما با قدرت و آموزشی که در سخنرانی داشتید خیلی سریع پیشرفت میکنید.ممنون زمان گذاشتید و این متن رو مطالعه کردید.

 2. سينا می گوید

  سلام بر همگی دوستان.ممنونم از استاد بزرگوارم جناب آقای بهرام پور
  من ابتدا خواستم،اون خواسته ی خودم رو نوشتم.خب با نوشتن این آرزو خداوند آقای بهرام پور رو به من معرفی کرد!!دیدم می تونم حرف بزنم!اینکه فقط بتوانید صحبت کنید یعنی کلی از راه رو پیش رفتید،بعدش هزینه دوره رو پرداخت کردم.چون هزینه پرداختم مجبور بودم یاد بگیرم.استاد بهرام پور هم به همه گفتند اینجا یه قانون داره،قانونش هم اینه تا این دوره ی آموزشی رو یاد نگرفتی اجازه نداری دوره ی آموزشی بعدی(حتی اگر منه بهرام پور کلاس گذاشتم) برید!اولین بار بود میدیدم یک استاد یادگیری من براش مهمه.توی هر جلسه طبق یه ساختار با موضوعی که خودمون انتخاب میکردیم سخنرانی کردیم.تمام ایرلدات توسط استاد بهرام پور و بقیه دوستانم در کلاس به من گفته شد.از در کلاس که می آمدم بیرون شروع می کرد داخل ماشین مشغول به تمرین شدن!توی خونه تمرین کردم.به همکارام میگفتم منو با خودتون ببرید سر جلسه های فروشتون.از استاد امامی درخواست میکردم به من آموزش بدهند و اجازه سخنرانی.در طی هفته تمرین های استاد بهرام پور رو انجام دادم.کتاب می خواندم و کلی برای خودم آرزو های زیبا می ساختم!به سایت تد میرفتم/آقای بهرام پور فیلم های زیادی از تد به ما ارائه کردند.بار ها به اونا نگاه کردم.اکنون من اول راهم.هنوز باید بیشتر از اینه تلاش کنم.

  1. علی سلطان محمدی می گوید

   ممنونم آقای محمدیان
   شما اعتقاد دارید که سخنرانی ذاتی است یا اکتسابی؟

  2. aamirmostafaa می گوید

   سلام و درود خدمتدوست عزیرم آقای سینا محمدیان
   ایمان دارم با پشتکار و توانایی هایی ک داری ب بهترینها دست خواهی یافت

   1. سينا می گوید

    درود بر امیر مصطفی.ممنونم.امیدوارم با هم بریم بالا

  3. محمد مهدی توکلی می گوید

   جناب محمدیان
   با سلام
   بسیار خوشحالم از آشنایی با شما
   لطفا ایمیل خودتون رو اعلام کنید.با سپاس

 3. سينا می گوید

  صد درصد سخنرانی اکتسابیه!زمانی که استاد بهرام پور به من گفتند استیو جابز مربی سخنرانی داشت با خودم گفتم من میتونم!وقتی دیدم استیو جابز اولین سخنرانیه خودش رو از روی متن برای دانشجو ها داره می خواند!گفتم من که صحبتهام رو به اون روش فوق العاده ای که آقای بهرام پور یادم دادن بدون متن می تونم اجرا کنم!من از مهر ماه ۹۲ با استاد امامی کار خودم رو در زمینه ی بازاریابی و فروش بیمه شروع کردم.۳هر ماه کلاس داشتم با آقای امامی و تمام کارهایی که ایشون گفتن رو انجام دادم.تا قبل از یادگیری اینکه چطور شروع کنم به فروختن شاید ۱توی ۳ سال ۱۰ تا بیمه عمر فروخته بودم. قبل از اون کلاس ها من اصلا روم نمی شد با کسی صحبت کنم!! صدام میلرزید،پیشونیم خیس عرق میشد،هول میشدم.یواش یواش با مشتری هام شروع کردم به مذاکره.خب در سخنرانی هم هر روز تمرین کردم.فایل های ضبط شده کلاس رو در طول هفته گوش دادم،تمرین های عملی که آقای بهرام پور گفتن رو انجام دادم.کاب خوندم،اطلاعات خودم رو بالا بردم.تمام جزوه های که سر کلاس ها نوشته بودم رو مرور کردم.خیلی از تمرین های عملی که یاد گرفتم رو به همکارام یاد دادم.خیلی ها منو مسخره کردند که میگفتن دیوانه جمعه صبح بگیر بخواب!کجا میری کلاس!مگه سخنرانی کلاس داره؟جالبیش اینجاست که آقای بهرام پور به من گفتند در آمریکا در دانشگاه رشته تربیت سخنران وجود داره!تمام حرفها این امید رو به من میداد که تلاش هات بیهوده نیست.خیلی از دوستانی که منو مشخره میکردن که تو داری برای چه چیز هایی هزینه میکنی،توی دلم میگفتم فلانی تو همون آدمی هستی که وقتی تو جلسه ی شرکت یا جلسه مدیران ازت سوال میکنن نمی توانی حتی طرفدارات تو شرکت رو قانع کنی!انقدر که دستت میلرزه،رنگت میپره!کافی بود این کلاس رو تو میرفتی و اونوقت ارزش این دوره هارو می دونستی.یا یکی از همکاران که دعوت شده بود برای جلسه اولیا مربیان پسرش،بعد اون جلسه به من گفت سینا من خیلی ضعیفم،خیلی ها که اصلا بهشون نمی اومد راحت بلند شدند صحبت کردند من فرصت صحبتم رو دادم به بقیه!ناراضی هستم از خودم که نتونستم واسه اون آدما ۲ کلمه حرف بزنم!
  همه ی ما در نگاه اول میگیم من از پسش بر نمیام!کافیه بخوای،تلاش کنی و دنبالش باشی.
  کافیه بخوای از این جایگاه شغلی فعلی خودت بخوای ارتقا پیدا کنی.اگر معلم هستی،کارمندی،مدیر هستی،حتی اگر محصل هستی،با خودت سوال کن ببین در طول مسیر پبش رو چقدر فرصت ها برای شماست که مردم منتظر شنیدن صحبت های شما هستن.دوست داری اون روز از شدت ترس جای خودت رو بدی کس دیگری یا با افتخار و قوی روی سن حاضر باشی؟

 4. علیرضا می گوید

  آقای بهرام پور این کارا دیگه نخ نماشده که به ۴ نفر آشنا پول بدی و بگی که یه چیزی واست بنویسن…
  کلاهبرداری هم حدی داره…

  1. سعید بهزادی می گوید

   به قول استاد مطهری عزیز قطار تا وقتی که ساکنه هیچکی کاری بهش نداره ولی تا راه میفته همه بهش سنگ میزنند!

   علیرضا عزیز، آقای بهرام پور اینقدر شخص محترم و شناخته شده هستن و کارشون درسته که نیاز به این کارهایی که شما اسمش رو میذارید کلاهبرداری نداره!!!

   البته دنیا به همه نوع آدمی نیاز داره،آدم هایی خوشبینی که هواپیما میسازن و آدم های بدبینی که چتر نجات!
   موفق باشید.

  2. رضا یگانه می گوید

   دوست عزیز! آقای علیرضا!
   جالبه بدونید که شما از معروف ترین مخاطبین سایت آقای بهرام‌پور هستید. خیلی‌ها شما رو می‌شناسند.
   فقط یک سوال: واقعاً شما اگه اعتقادی به تخصص و مهارت آقای بهرام‌پور ندارید، چرا در بخش نظرات اکثر مقالات و محصولات حضور فعال! دارید؟؟
   خداوند پدر امثال و حکم فارسی را بیامرزاد که می‌گوید: قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس رو؟ 🙂
   موفق و مثبت باشید ان شاا…

 5. سينا می گوید

  دوست عزیزم جناب آقای علیرضا،در راه رسیدن به قله انقدر مشکلات و سختی های فراوانی وجود داره،خیلی ها به تو بی احترامی میکنن،خیلی ها توی کارت سنگ می اندازن،اون آدم ها شاید اصلا تورو نمی شناسن.من حتما مطالعه ی کتاب جامعه شناسی خودمانی-چرا درمانده ایم اثر حسن نراقی رو به شما پیشنهاد میکنم مطالعه بفرمایید.توی اون کتاب میگه بی دلیل کسی رو که رو به رشد هست و میشناسیمش و یا نمی شناسیم میزنیمش!چون داره پیشرفت میکنه و من جای اون نیستم!چون من نمی تونم مثل اون پیشرفت کنم اونم نباید بره بالا!
  من شمارو دعوت به شراکت با گروه خودمون در صنعت بیمه میکنم،و بهتون ثابت میکنم در آمد من طوری هست که دنبال پول گرفتن از کسی نباشم و شما هم میتونید در کنار ما شغل و در آمد بهتری داشته باشید!اگر شما هم از فروش بیمه ماهیانه چندین میلیون به حسابتون واریز میشد دنبال پول دیگه نمی گشتی،دنبال ارتباط های موثر تر و آشنایی با آدم های برجسته تر میگشتید.
  اگر هزینه دوره ها و محصولات این سایت کسی رو اذیت میکنه فکر کنم اساتید محترم دیگری هم باشند که بتونید از اونها کمک بگیرید.
  من نظر شخصی خودم رو گفتم،به خود آقای بهرام پور هم گفتم من با بهترین ها و نفرات اول هر تخصص دوست دارم آموزش ببینم ومعاشرت داشته باشم.
  باز هم از شما دوست عزیز تشکر میکنم که حوصله کردید و متن مقاله و کامنت هارو مطاله فرمودید.
  ای میل شخصی من رو هم با کلیک کردن روی پروفایل من میتونید داشته باشید.

  1. علی قندی می گوید

   باسلام خدمت اقای محمدیان.من بازایاب بیمه هستم ودوست دارم به من کمک کنید
   تادرفروشندگی بیمه حرفه ای شوم.لطفن شماره تان رابرایم ایمیل کنید.
   ghandi_ali1357@yahoo.comباتشکر

 6. علی دلواری می گوید

  آقا خیلی هم خوشتیپ هستید علاوه بر سخنرانی عالی…

  1. سينا می گوید

   شما لطف دارید.ممنونم از توجه شما.به امید دیدار در باشگاه سخنرانی برج میلاد

  2. malekb می گوید

   با سلام خدمت دوست گرامی جناب محمدیان
   مطالبتون فوق العاده پرانرژی و عالی بود و مسیر و اهدافی که بیان فرمودید برام خیلی جالب بود چون دقیقاهمون مسیری را بهش اشاره کردید که من برای خودم ترسیم کردم
   موفق و پیروز باشید

   1. سينا می گوید

    درود بر آقای مالک.خوشحال میشم شما هم به من کمک کنید و اینکه خوشحال میشم داستان موفقیت شما در این سایت بخونم.ممنونم ازت

  1. سينا می گوید

   ممنونم از توجه جنابعالی.سپاسگذارم

 7. leila jadiri می گوید

  Salam
  Bebakhshid Chand vaghte ke tamrine sokhanrani mi konid?
  roozi cheghadr?

  1. سينا می گوید

   سلام و درود بر شما،به واسطه ی شغلم واقعا هر روز کار کردم.و مهمتر از همه اینکه یاد گرفتم چیزی رو که می خوام تا عمر دارم در ذهنم ماندگار بشه رو باید به یه نفر دیگه یاد بدم.من آموزش هارو به همه همکارام تا حدودی یاد میدادم.کسی که روش نمی شد یه اسکناس ۵۰ تومنی رو خورد کنه با آموزشی که از آقای بهرام پور یاد گرفتم امروز میره با یک مغازه دار و در مورد بیمه آتش سوزی به راحتی صحبت میکنه.

 8. سعید بهزادی می گوید

  درود بر شما آقای محمدیان عزیز…
  واقعا یکی از راه های موفقیت استفاده از تجارب دیگران است و یه جمله ی جالبی هست که میگن نگاه کن ببین ۵ فرد نزدیک و تاثیر گذار تو کی هستند؛وقتی مبینیم از ۵ نفر نزدیک به شما یکی از آن ها آقای امامی مرد خوش فکر بیمه و یکی از آن ها آقای سخن سخنرانی آقای بهرام پور هست،بعید نیست که جمله ۵ نفر تاثیر گذار زندگی شما نشون دهنده رفتار شماست،حتی در ادامه این جمله میگه که متوسط در امد شما از ۵ نفر تاثیر گذارتون سرچشمه میگره،خدا را شکر در آمد دوستان نزدیک شما هم آنقدر خوب است که شما را به یک فرد ثروتنمد،خوش سخن و با اعتماد به نفس تبدیل کرده است.آرزوی تندرستی برای شما و مجموعه سخنرانی و فن بیان

  1. سينا می گوید

   سلام.درود بر شما.چه کامنت پر انرژی بود.استاد امامی و استاد بهرام پور دو مرد ثروتمند،خلاق و موفق هستند.این ۲ نفر مربی داشتن،الگو داشتن و چشم انداز داشتن.هر ۲ نفر عاشق مردم هستند و خوشبختی خودشون در گرو خوشبختی و حال خوب مردمه.هر ۲ نفر این اساتید کتاب های خودشون رو دارن که به قلم خودشونه و تجربیات موفق خودشون رو نوشتن.همین الان اگه دست از کار بکشن نیازی به کار ندارن!کتاب هاشون همینطوری در حال فروشه!
   مرسی از اینکه زمان گذاشتید و امیدوارم به زودی در باشگاه سخنرانی همدیگه رو زیارت کنیم و دوستان خوبی با هم باشیم.

 9. vahid1990 می گوید

  سلام
  من برای شما آینده خیلی خوبی رو می بینم.
  اگه همین روند رو ادامه بدین و روز به روز پیشرفت کنین مطمئنا به اون چیزی که می خواید می رسید…

  1. سينا می گوید

   سلام.درود بر شما.خیلی ممنونم که به من انرژی میدهید و نظر خودتون رو فرمودید.من هم مطمئن هستم شما هم در زمینه ی شغلی و خانوادگی فرد موفق و ثروتمندی خواهید بود

 10. دنیایی می گوید

  اقای محمدیان عزیز تلاش و پشتکار شما واقعا ستودنی است داشتن هدف ، تلاش و برنامه ریزی و از همه مهم تر آموزش و یادگیری در موفقیت شما شاخص های اصلی بوده اند که می تواند تلنگری برای من و بقیه دوستان باشد .

  1. سينا می گوید

   درود بر شما خانم دنیایی.لطف کردی زمان گذاشتی و این مطلب رو خواندی.امیدوارم شما هم به تمامی اهدافتون برسید.ممنونم از شما

 11. سالار بنواری می گوید

  خیلی ممنونم و خیلی انگیزه گرفتم
  میشه لطفاً محبت کنید و یکی از فیلم‌های سخنرانی خود را برای ما بگذارید؟

 12. سينا می گوید

  خیلی ممنون از شما که زمان گذاشتید.اکر استاد بهراک پور صلاح بدونن این کار رو کنن من هم خوشحال میشم.امیدوارم روزی فیلم سخنرایه شما رو ببینم

 13. نوروزعلی نورمحمدی می گوید

  با سلام . خیلی خوشحال شده ام آقای محمدیان حتما با پشتکاری که شما دارید به آرزوی خود خواهید رسید.

 14. علی انصاری لاری می گوید

  با درود و تبریک به آقای سینا محمدیان عزیز و آرزوی موفقیت ورسیدن به انجمن نوابغ فروش بیمه ( MDRT )
  من چون خودم در دوره جامع سخنرانی آقای بهرامپور شرکت کردم سخنرانیهای آقای محمدیان رو دیدم و پیشرفت ایشون واقعا فوق العاده بود به طوریکه در جلسه پنجم ایشون در مورد هدف گذاری سخنرانی فوق العاده و اثرگذاری ارائه دادن که من وافعا لذت بردم و همه اینها جز با آموزش و تمرین این مهارت به دست نمیاد…..
  من به دوستانی که پیام من رو میخونن پیشنهاد میکنم حتما برای یادگیری این مهارت وقت بگذارن، هزینه کنن و مطمئن باشن یادگیری سخنرانی فقط از طریق آموزش و تمرین اون بدست میاد. و حتما توصیه میکنم برای یادگیری نزد بهترینها برید که آقای بهرامپور هم در کار خودشون یکی از بهترینها هستن.

  1. سينا می گوید

   آقای انصاری عزیز.امیدوارم حالت خوب باشه و سر حال باشی و خندان!من موفق به رفتن به ام دی آر تی نشدم و هر صبح به عشق رفتن به ام دی آر تی تلاش میکنم و شب ها با رویای اینکه روزی در بالاترین سطح ام دی آر تی سخنرانی کنم به خواب میرم.ناراحتم که به خاطر تحریم هایی که بر علیه ایران وجود داره ۳ ساله که هیچ ایرانی در ام دی آر تی متاسفانه حضور پیدا نکرده.از استاد امامی ممنونم که تمام تجربیات خودش که ۳ سال در سطح بالای ام دی آر تی حضور داشتن رو از لحظه ورود تا حضور در اون جلسه رو برام تعریف کردن و من تصویر سازی کردم تو ذهنم.فیلم دارک نایت (اپیزود ۳ بتمن-کریستوفر نولان-چهارمین فیلم پرفروش جهان) پیرمردی که نقش استاد یا پیر مرد عاقل رو داشته به بتمن میگه واسه چی تلاش میکنی؟تو که موفق نمی تونی بشی!بتمن میگه من از این زندان بیرون میرم!می دونم موفق میشم.پیر مرد بهش می گه تو از مرگ می ترسی!بتمن عصبانی میشه میگه نه من از مرگ نمی ترسم.پیر مرد میگه اشتباهت اینجاست،تو باید از مرگ بترسی تو باید بترسی که تا آخر عمرت قعر این چاه توی این زندان بمونی!تو باید بترسی که شهرت داره نابود میشه!اگه نترسی که موفق نمی شی! وقتی استاد بهرام پور گفت نترسی از نرسیدن به هدف یاد این فیلم افتادم،گفتم نکنه سنم بره بالا پیر شم،توی آرزوی رسیدن به ام دی آر تی بمونم!
   باز هم از شما ممنونم که این متن رو خوندید.ممنونم از صحبتی که در مئرد سخنرانی من داشتی.
   خیلی از دوستان شاکی میشن و تهمت زدن داری برای فلانی و فلانی تبلیغ میکنی!من میخندم!چون اونا یه چیزی رو نمی دونن.اصل سپاسگذاری!وقتی این اساتید به من کمک کردن در راه رسیدن به این مرحله راهی غیر از تشکر در یک جای عمومی دارم؟!!کاش به جای اینکه فکر کنیم ما داریم برای چه کسانی تبلیغ میکنیم،بعد از خوندن متن من از کسانیکه شما رو در راه رسیدن به این مرحله از زندگیتون کمک کردن تلفن بزنید و فقط بگید:فلانی ازت ممنونم!

   1. الهه شیرازی می گوید

    با سلام
    آقای محمدیان می تونم ایمیل شما رو داشته باشم؟

 15. سارا محمودي می گوید

  آقاي بهرام پور خيلي كار خوبي كرديد. انگيزه ي خيلي زيادي براي كاربران ايجاد كرديد و اميدوارم بتونيم با كمك شما هر روز يك نفر داستان موفقيتمان را با بقيه دوستان به اشتراك بگذاريم.
  براي همه دوستان و آقاي محمديان عزيز آرزوي موفقيت مي كنم

  1. سينا می گوید

   سلام ممنونم از لطف شما

   1. علی محمدیان می گوید

    سلام
    آقای محمدیان داستان موفقیت شما رو خوندم و واقعا لذت بردم
    برای جوون هایی مثل من دیدن نمونه های ایرانی مثل شما که جرات کردن و جسارت داشتن واقعا نقطه ی امیده و دل گرمیه

    م جوون ۲۲ ساله که تازه اول راهم دوست دارم موفق بشم و به الگو احتیاج دارم و اون هم الگو های داخلی مثل اقای امامی و امثال اونها

    آقای محمدیان می خوام شما رو از نزدیک ببینم و با هم صحبت کنیم و البته میخوام بیمه عمرم به دست آدمی مثل شما زده بشه
    من کارم در زمینه ی عطر و ادکلن های اورجینال هست و میخوام در زمینه ی کاری خودم واقعا موفق بشم و در این راه تلاش میکنم

    از اقای بهرام پور هم واقعا ممنونم که در این سایت آموزش های خوبی رو قرار دادن و یه محیط برای یاد گیری به وجود آوردن
    موفق تر باشید

 16. فریبرز می گوید

  آقا سینای عزیز

  من داستان شما را خواندم و حتی در سخنرانی کوتاه شما ، در باشگاه سخنرانی شرکت داشته ام .
  درداستان ” مسیر موفقیت ” شما چند نکته مهم و قابل توجه ای وجود دارد :
  ۱- اینکه یک خط مشی و یک هدف غائی را برای خود تدوین و ترسیم کرده اید .
  ۲- راههای رسیدن به آن ( یعنی ارتباطات) را کشف کردید … بعبارتی افراد موفق را بعنوان مشاور و راهنما پیدا کردید و از طرفی ارتیاط با مشتریان را در راس کار خود قرار داده اید .
  ۳ – برای رسیدن به هدف ، مدیریت زمان دارید . .. بعبارتی تعطیلی و غیر تعطیلی وجود ندارد .
  ۴- به یادگیری و باز آموزی و رشد فردی ( دائم ) خوداهمیت قائل شدید.
  ۵ – و در آخر به این درجه از اعتماد به نفس رسیده اید ، که “من میتوانم ” .

  برای شماو همه اعضاء محترم لحظات خوشی را آرزو میکنم و امیدوارم همه نکات مثبت و درسهای خوب موفقیت را از بطن این داستانها استخراج نمایند .

  1. سينا می گوید

   من واقعا از خوندن متن شما انرژی گرفتم!عالی بود!ممنونم!
   تاحالا کسی به این خوبی منو نقد نکرده بود!
   خیلی خوشجالم بزرگواری مثل جنابعالی وقت گذاشتید و در مورد من این مطالب رو بیان کردید.
   من تمام صحبت های شما رو یاد داشت کردم به خودم متعهد شدم که به این موارد بیشتر عمل کنم
   با آرزوی دیدار در برج میلاد
   سپاسگذارم

 17. میلاد مهدوی می گوید

  ممنون از اینکه راه موفقیتتونو در اختیار بقیه ی انسان ها قرار میدید.این کار شما یعنی انسانیت واقعی.متاسفم اینو میگم ولی واقعیته این کار شما دقیقا کاریه کا مردم جاپن میکنن.نه مردم کشور ما و این نکته نقش اساسی در پیشرفت کشورشون داشته.به هر حال خیلی خیلی ممنون

  1. سينا می گوید

   آقای مهدوی عزیز ممنونم که انسانیت واقعی رو بیان کردید.انسان واقعی کسی است به نام محمد پیام بهرام پور که مثل خیلی از اساتید و سخنران ها نمیگه فقط و فقط خودم!آقای بهرام پور خودش رو تنها اون بالا ندیده و این خیلی از خود گذشتگی می خواد.به قول شما مثل ژاپن داریم میشیم!خدا کنه!

 18. مهناز اصلاحی می گوید

  سلام اقای محمدیان
  تلاش شما ستودنیه ,با انرژی و پشتکاری که شما دارید مطمئنا” میتونید پله های ترقی رو یکی پس از دیگری طی کنید,براتون ارزوی موفقیت میکنم.

  1. سينا می گوید

   خیلی ممنونم از لطف شما.امیدوارم شما هم در هر شغل و هر کجا که هستید موفق و پیروز باشید

 19. علی قندی می گوید

  اقای محمدیان خیلی ازشماتعریف شده-دوست دارم ازنزدیک
  ملاقاتتان کنم یاارتباطی تلفنی داشته باشیم-امیدوارم
  لایق باشم بامن تماس بگیریدفقط کافیه …

  1. سينا می گوید

   شما لطف دارید.من در خدمت هستم

   1. علی قندی می گوید

    اقای محمدیان ایمیل شماناقص ونامعلوم امد لطفن باشماره۰۹۱۶۲۲۳۹۱۹۹بامن تماس
    بگیرید.من هم مانندشما مشتاقم علم سخنرانی حرفه ای رایادبگیرم.لطفن مرا
    راهنمایی نمایید-انشاالله زحمات شماراجبران میکنم.باتشکر-قندی

 20. specific می گوید

  اقای محمدیان ازین که داستان موفقیت خودتونو به اشتراک گذاشتین خیلی ممنونم .
  من تو فکر سخنران شدن و بالا برن توانایی خودم در این زمینه بودم که اتفاقی با این سایت اشنا شدم و بعد از خوندن داستان شما و دوستان دیگه فهمیدم که این مجموعه میتونه به من کمک کنه فقط حیف که از سال دیگه مستونم تو کلاسا ثبت نام کنم .بازم از شما ممنونم .

 21. زهره سالاری می گوید

  سلام و عرض ادب به همه دوستان عزیز
  جا داره ازاستاد بزرگوارآقای بهرام پور بابت همه مهربونی هاشون تشکر کنم واز شما دوست عزیز که داستان موفقیت آمیزتون رو برای بیشترشدن انگیزه دوستان به اشتراک گذاشتید.
  استاد بزرگوار من نیز برای سخنران شدن به کمک شما نیاز دارم .۰۹۱۲۴۴۴۵۹۲۹
  سپاسگزارم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممنونیم از توجه شما
   شما می توانید تمامی مقالات در زمینه سخنرانی را از طریق لینک زیر دریافت نمایید:
   سخنرانی
   همچنین چنانچه سوالی داشتید در قسمت نظرات و یا ایمیل Site@bahrampoor.com ارسال نمایید تا راهنمایی لازم انجام شود.
   موفق و پیروز باشید.

 22. یلدا می گوید

  بسیار عالی بود امیدوارم من هم بتوانم از مساعدت شما استفاده کنم.

 23. سعیده می گوید

  خیلی خوب بود
  ممنون

 24. elhampournazar می گوید

  سلام خسته نباشید..من به این کلاسها خیلی علاقه دارم و خیلی کنجکاوم ممنون میشم خبر بدین به من

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   چنانچه دوره جامع سخنرانی و فن بیان مد نظر شماست در حال حاضر برگزار نمی شود و شما می توانید بسته جامع آن را به صورت غیرحضوری از طریق لینک زیر مشاهده و بررسی نمایید:
   بسته جامع آموزش سخنرانی و فن بیان
   موفق و پیروز باشید
   به امید دیدار شما

 25. سحر رضوی می گوید

  آقای محمدیان خیلی عالی بود, مخصوصا قسمت آخر که گفتید از یه جمعی ۱۵۰ نفره, به همشون بیمه عمر فروختید.
  این نشون می ده که چقدر عالی و تاثیر گذار صحبت می کنید.

 26. حمیده می گوید

  با تشکر و سپاس فراوان از دوست عزیز آقای سینا محمدیان و استاد گرانقدرم جناب بهرام پور من یک کارشناس فروش هستم و مجدانه در حال تحصیل علم سخنرانی و مهارت در فروش هستم
  آقای محمدیان صمیمانه سپاسگذارم که من را در این امر یاری کنید و ادرس ایمیلتون رو برای پرسش چندین سوال در اختیار بنده قرار دهید
  به امید روزی که من هم تجربیات موفقیت آمیزم رو توی این سایت برای دوستان خوبم بگذارم.

 27. فاطیما می گوید

  اقای محمدیان عزیز سلام
  ی راهنماییی ازتون میخوام اینکه
  من برای شروع صحبتم برای فروش بیمه عمر اتش سوزی مسئولیت و… مشکل دارم و نمیدونم اول باید چطور شروع کنم لطفا جوابتون به ایمیلم ارسال کنید. ممنون

 28. فاطمه می گوید

  ولی بنظرم خیلی راه مونده تا عالی شید . تو سمینار مهدسی ارزوها صحبتاتون بسیاااار پراکنده و بدون نظم منطقی و بدون ارزش افزوده بود. بهع امید رشد بیشتر شما

 29. نصار می گوید

  باسلام و درود
  واقعا مطالبی که از این سایت فراگرفتم تاثیرگذار ترین آموزش های زندگیم بود. کمال تشکر را از آقای بهرام پور استاد گرانقدردارم.
  آقای محمدیان ممنونم که داستان موفقیت خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید بسیار عالی و انگیزه بخش بود.امیدوارم شاهد موفقیت های روزافزون شما باشیم.
  من۳سالی هست که درکار فروش بیمه هستم ولی متاسفانه تابحال موفقیت چشمگیری نداشتم.اگر امکان بهره مندی از آموزش های شما وجود داشته باشد بسیار سپاسگذار خواهم بود که مرا راهنمایی فرمایید.
  پاینده باشد.

 30. sara می گوید

  در اینده چی؟؟؟ادامه اش کجاست؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   ادامه داستان منظورتون هست؟

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside