داستان موفقيت علي انصاري لاري

43

در مجموعه مقالات تجربیات و داستان‌های موفقیت اعضای سایت از شما عزیزان می‌خواهیم که تجربیات و داستان‌های موفقیت خود را که با کمک وبسایت و مجموعه آموزش سخنرانی و فن بیان کسب کرده‌اید با ما به اشتراک بگذارید.

شما برای به اشتراک گذاشتن داستان‌های موفقیت خود با ما می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

تجربیات و داستان‌های موفقیت

در ادامه مجموعه مقالات تجربیات و داستان‌های موفقیت اعضای سایت در این نوشته، ما داستان موفقیت آقای علي انصاري لاري را می‌خوانیم:

 

داستان موفقیت علي انصاري لاري

حدود یکسال پیش بود که متوجه شدم به رشته روانشناسی خیلی علاقه دارم. آن زمان تازه نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعلام شده بود و من هم با رتبه خیلی خوبی در مقطع ارشد معماری دانشگاه آزاد شیراز پذیرفته شدم اما باوجود اینکه به رشته خودم علاقه نداشتم ولی واردش شدم.
شبها تا نصف شب، وقت من صرف مطالعه کتابهای روانشناسی میشد با وجود اینکه رشته من و کارمن در حیطه معماری و طراحی داخلی بود بادکتر علیرضا شیری و سایت ایشون آشنا شدم باورتون نمیشه هروقت ایشون رو میدیدم ته دلم حسرت موقعیت و جایگاه ایشون رو میخوردم که یک سخنران معروف و برجسته در حیطه روانشناسی هستند با وجود اینکه در خودم استعداد و پتانسیل تبدیل شدن به یک سخنران رو میدیدم اما هرگز خودم رو باور نداشتم.

تصور اینکه در مقابل افراد زیادی بخواهی صحبت کنی برای من تصور وحشتناکی بود….

سال گذشته سال خیلی سختی برای من بود. چون نه کارم رو دوست داشتم و نه رشته تحصیلیم رو….خیلی سخته وقتی بدونی استعدادها و تواناییهات در چه زمینه ای هست اما به خاطر ترسهات یا به خاطر قضاوت دیگران جرات وارد شدن به کار مورد علاقت رو نداشته باشی.

بالاخره آبان ماه امسال تصمیم گرفتم مسیر خودم رو انتخاب کنم و کم کم توی راهی قرار بگیرم که براش ساخته شدم و خداوند استعداد و تواناییش رو به من عنایت کرده…اوایل آبان ماه بود که داشتم ایمیلهام چک میکردم که با ایمیلی از طرف سایت آقای بهرام‌پور مواجه شدم با عنوان دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان….

خب باشناختی که از ایشان داشتم، میدونستم ارزش داره هر هفته از شیراز حرکت کنم به سمت تهران تا در این دوره شرکت کنم هر جور شده در دوره ثبت نام کردم به خاطر شرایط کاری و شرایط زندگیم هر پنج شنبه شب با اتوبوس از شیراز به سمت تهران میرفتم و صبح جمعه با وجود خستگی سفر با شور و شوق سر کلاسها حاضر میشدم.

خاطرم هست جلسه اول که خودمون معرفی کردیم آقای بهرام‌پور به طنز برگشتن به من گفتن واقعا بهتون تبریک میگم که از شیراز بلند شدید و اومدید تهران…:)
در طول هفته تمرینات هر جلسه رو مو به مو اجرا میکردم و خودم رو متعهد کردم که باید حداقل در روز یکساعت تمرین کنم.
دو تا اتفاق جالب همزمان با این آموزشها توی زندگی من افتاد هم ثبت نام ارشد روانشناسی شروع شد و هم یکی از دوستان من که میخواست یه موسسه آموزشی در شیراز راه اندازی کنه از من خواست که باهاش همکاری کنم و بخشی از آموزشهاش که مرتبط با مباحث روانشناسی هست من به عهده بگیرم انگار همه اتفاقات خوبی که منتظرش بودم یواش یواش داشت برام پیش میومد و واقعا به این جمله اعتقاد پیدا کردم که

هیچ اتفاقی در این دنیا اتفاقی نیست….

دوره ما تمام شد و حالا من منتظر فرصتی بودم که بتونم در برابر یه جمعیت در یک سالن سخنرانی داشته باشم که متوجه شدم باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد در بهمن ماه برگزار میشه به محض اینکه این خبر رو در سایت خوندم بلافاصله با دفتر آقای بهرام‌پور تماس گرفتم و با خانم جعفری صحبت کردم از ایشون خواهش کردم که به آقای بهرا‌م‌پور پیغام من رو برسونند که” من حتما میخوام در باشگاه سخنرانی بهمن ماه یک سخنرانی چند دقیقه ای داشته باشم.”

داستان موفقيت علي انصاري لاري

خدارو شکر میکنم که با پیگیریهایی که داشتم و لطفی که استادم، آقای بهرام‌پور به من داشتن و فرصتی که به من دادن این شرایط فراهم شد که من بتونم در سالن همایشهای برج میلاد در برابر جمعیتی حدودا نزدیک به صد نفر بتونم اولین سخنرانی زندگیم رو داشته باشم و از این جهت واقعا از آقای بهرامپور ممنونم که به من این فرصت رو دادن که ترس من از سخنرانی ریخته شود.

اون شب بهترین شب زندگی من بود و لذتی که من در اون شب تجربه کردم با هیچ چیزی قابل قیاس نیست…

من توی دوره جامع سخنرانی ایشان دوستان خوبی پیدا کردم با آقای حمید امامی فروشنده بزرگ بیمه عمر آشنا شدم و آموزشهای آقای بهرام‌پور واقعا تاثیر بزرگی روی نوع صحبت من و ارتباطات و اعتماد به نفس من داشتن و شاگردی کردن در مقابل استادی که اختلاف سنی زیادی با خودت نداره برای من تجربه شیرین و لذت بخشی و جدیدی بود.

دوست دارم در پایان داستان كمي از خودم بگم :

من علي انصاري لاري، متولد یکی از جنوبی ترین شهرهای استان فارس هستم شهر لار. یك شهر بسیار گرم و خشک. از یه خانواده متوسط، من پدر ثروتمندی نداشتم پدر من یه کارمند بازنشسته هست و مادر من هم یه دبیر آموزش و پرورش که وافعا ازشون ممنونم که برای من خیلی زحمت کشیدن و همین جا ازشون تشکر میکنم.

باورتون نمیشه همیشه توی ذهن من این شکل گرفته بود که برای موفقیت و رسیدن به جاهای بزرگ در زندگی یا باید خانواده ثروتمندی داشته باشی یا باید به جایی وصل باشی یا به قول معروف پارتی کلفتی داشته باشی اما امروز میخوام بهتون بگم:

از روزی که روی خودم سرمایه گذاری کردم هدف گذاری رو یاد گرفتم مهارتهای ارتباطیم رو تقویت کردم، مهارتهای فروش و مذاکره و سخنرانی رو نزد بهترین اساتیدش آموختم. فقط و فقط با اتکا به همین آموزشها خیلی سریع در زندگیم پیشرفت کردم.

موقعیتهای زیادی الان برای رشد و پیشرفت من وجود داره به طوریکه وقتی همسن و سالان خودم رو میبینم که اصلا هدف و برنامه ای ندارن و فقط از ناامیدی و مشکلات و آینده تاریک صحبت میکنند به خودم افتخار میکنم که میدونم هدفهای پنج سال آیندم چی هست و میدونم خداوند جه استعدادی در وجود من قرارداده و از این طریق من میتونم به مردم کشورم خدمت کنم و یک تاثیری در زندگیشون داشته باشم و از یک طرف واقعا ناراحت میشم که خیلی از همسن و سالای من سر در گم هستن و نمیدونن توی زندگیشون چی میخوان و فراره به کجا برسن و واقعا جای خالی این آموزشها رو در بین جوانهای همسن خودم حس میکنم که حتی هدف گذاری که پایه ای ترین آموزش مهارت فردی هست رو بهش آگاهی و اطلاعی ندارند و نمیدونند هدفهای یکسال آیندشون چی هست.
به عنوان جمله آخر ازتون میخوام که توی راهی قرار بگیرید که واقعا براش ساخته شدید و از اون طریق میتونید به مردم خدمت کنید مطمئن باشید توی مسیری که براي آن ساخته شدید و در آن استعداد دارید ثروت و موفقیت هم منتظر شماست.

برای همه شما کاربران این سایت آرزوی موفقیت دارم.

 

شما نيز برای به اشتراک گذاشتن داستان‌های موفقیت خود با ما می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

تجربیات و داستان‌های موفقیت

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 43 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. سينا می گوید

  علی آقای عزیز آرزوی موفقیت روز افزون دارم برات رفیق

 2. علی انصاری لاری می گوید

  خیلی ممنونم ازت سینای عزیز..امیدوارم تو هم هر چه سریعتر به هدفت MDRT برسی…ممنونم از استادم آقای بهرامپور عزیز که خیلی دوسشون دارم و خیلی بهم کمک کردن و این فرصت بهم دادن…کیارش کاظمی عزیز (که یه حس همزادپنداری هم بهش دارم چون جفتمون ISTJ هستیم)..:)، ایشونم به من خیلی لطف داشتن هم آموزشهاشون در زمینه شخصیت شناسی و هم اینکه بعد از سخنرانی هم من راهنمایی کردن در زمینه تیپ شخصیتیم و نوع صدام….خانم جعفری عزیز که من تشویق کردن به سخنرانی در برج میلاد و خانم بهزاد که دائما ایمیلهای من رو پیگیری میکردن….از همشون ممنونم.یکی از بهترین شبهای زندگیم اون شب در برج میلاد بود و یکی از بهترین دوره های آموزشیم دوره آقای بهرامپور بود توی یه فضای بسیار دوستانه و خودمونی….از همشون ممنونم.

  1. محمد پیام بهرام پور می گوید

   آقای انصاری عزیز!
   متشکرم از محبت و لطف شما و بسیار خوشحالم که در مسیر موفقیت‌های شما نقشی داشتم و امیدوارم هرچه زودتر به هدف متعالی خود که در این نوشته به آن اشاره‌ای مختصر داشتید برسید و برای تمام مردمان این سرزمین بدرخشید….
   پیروز و موفق باشید

 3. fjafari می گوید

  آقای انصاری عزیز برایت بهترینها راآرزو میکنم
  شما نشان دادید شایستگی وقابلیت زیادی دارید.
  به امید دیدن موفقیت های بیشتر شما

  1. Milvaki_67 می گوید

   ممنونم خانم جعفری….بسیار سپاسگزارم از لطف شما.

 4. علیرضا می گوید

  به نام خدا! بازهم یک داستان ساختی دیگر و کلاشی‌های بهرام پور
  مردم گول این آدم رو نخورید

  1. safir می گوید

   دوست عزیز سلام ، تو زندگیم افتخار اینو نداشتم که از نزدیک در کنار استاد کسب تجربه کنم و ایشون رو ببینم اما تمام مطالب سایتشون رو دنبال میکنم و محصولاتشون را هم خریداری کردم و میتونم بگم یکی از بهترین اساتید در حوزه کاری خودشون هستند / من به عنوان یکی از همین مردمی که شما خطاب کردید ترجیح میدهم که به قول شما گول بخورم 🙂 اما ادم موفقی باشم …

  2. Milvaki_67 می گوید

   علیرضای عزیز…همه افرادی که در این دوره های آموزشی شرکت میکنند جز اقشار فرهیخته و طالب علم و یادگیری هستند و قطعا متوجه میشن که چه کسی حرفی برای گفتن داره و چه کسی حرفی نداره….ونکته دوم هم اینه که ساختار بزینسی مثل بزینس آقای بهرامپور ساختاریه که بر مبنای زنجیره اعتماد شکل میگیره یعنی ما اول سی دی ها و محصولات پایه ای ایشون رو خریدیم و بعد به ایشون اعتماد گردیم و در دوره جامع ایشون ثبت نام کردیم پس حتما ارزشی وجود داشته……

  3. عارف مشکوری می گوید

   سلام آق علیرضا
   اگر فکر میکنی همه این حرفها کلاشی و دروغه مجبور نیستی اینجا بیای
   ضمنا فکر نکنم کسی باشما همعقیده باشه چونکه استاد بهرام پور کاری کاملا علمی انجام میدهد که باعث توانایی شاگردانش در زمینه سخنرانی میشود کجای اینکار کلاشیه ؟؟؟

 5. بنفشه منفرد می گوید

  تبریک می گویم آقای انصاری
  من هم دوست دارم داستان موفقیتم در سایت منتشر شود اما دوری مسافت تا تهران و شرایط خانوادگی اجازه نمیدهد…

  1. Milvaki_67 می گوید

   ممنونم موفق باشید خانم منفرد.حتما منتظر داستان موفقیت شما هستم.

   1. Buda می گوید

    Your positng lays bare the truth

 6. احمدرضا کاشی می گوید

  آقای بهرام پور به شما و همکارانتان تبریک میگویم که با ایجاد تغییر در این جامعه نقش ایفا می کنید
  آقای انصاری به شما تبریک می گویم که خواستید و توانستید و امیدوارم به زودی در کلاس های آموزشی و همایش هایتان شرکت کنم و مطلب بیاموزم

  1. Milvaki_67 می گوید

   سپاسگزارم از لطف شما.

 7. شبنم قلی نسب می گوید

  آقای انصاری بزرگترین راز موفقیت شما چه بوده است؟

  1. Milvaki_67 می گوید

   میتونم به جرات بگم آموزش _ آموزش و آموزش و بعد از آموزش هم اقدام کردن و عملی کردن آموخته ها….من استادی داشتم به نام محمود معظمی که ایشون بذر موفقیت رو دروجود من کاشت و مسیر زندگیه من رو عوض کرد ،یه جمله از ایشون همیشه آویزه گوش من هست که میگفت : “معلم خوب اول شاگرد خوبیه”
   من هم اول سعی میکنم شاگرد خوبی باشم واسه همین شاگردی افراد بزرگی مثل محمود معظمی ، محمدرضاشعبانعلی ، علیرضا شیری ، ژان بقوسیان و محمدپیام بهرامپور رو کردم و همیشه هم سراغ بهترینها رفتم و بها و هزینش رو هم با تمام وجود پرداخت کردم و به جرات میگم هروقت به آموزشهایی که یاد گرفتم عمل کردم نتیجه گرفتم و موفق شدم….فقط میتونم به شما بگم اگر طالب موفقیت هستید اول خوب بیاموزید و نزد بهترینها هم بیاموزید و بعدش خوب عمل کنید و اقدام کنید….

 8. یحی قائدی می گوید

  با تشکر از زحمات ارزشمند شما استاد گرانقدر که با قرار دادن اخبار انرژی بخش به ما نیز حرکت می بخشید
  امیدوارم به زودی داستان موفقیت خود را برای سایت خوبتان ارسال کنم
  پیروز و موفق باشید.

  از آقای انصاری هم تشکر می کنم و سوالم این است که آیا شما در ابتدا خوب سخنرانی می کردید یا خیر؟

  1. Milvaki_67 می گوید

   ممنونم از شما….فقط میتونم بگم من خیلی بد آموزش میدادم و تدریس میکردم و اصلا شهامت و جرات سخنرانی رو نداشتم و اصلا باور نمیکردم بتونم یه روزی سخنرانی کنم فقط و فقط با تمرینات دوره جامع آقای بهرامپور من اعتماد به نفس پیدا کردم

   جالبه برای شما بگم اینقدر این دوره برای من موثر بود که من درشیراز به یکی از دوستانم که درزمینه آموزش فعالیت دارند مشاوره دادم که چگونه سخنرانیش ارائه بده و باورتون نمیشه اینقدر سخنرانی ایشون خوب و قوی و اثر گذار بود که دوستان ایشون متعجب شده بودن که چقدر سخنرانی ایشون با دفعات قبلی فرق کرده و من فقط از همین نکات ریزی که از آقای بهرامپور یاد گرفتم استفاده کردم.

 9. حافظ باقرخانی می گوید

  آقای انصاری به شما تبریک می گویم و لطفن فیلم سخنرانی هایتان را برایمان بگذارید

  1. Milvaki_67 می گوید

   سپاسگزارم از لطف شما.

 10. safir می گوید

  جناب انصاری عزیز سلام / خیلی خوشحال و خورسندم که فرد موفق دیگه ای به جمع انسان های موفق ایران زمین پیوست / برایتان آرامشی توصیف ناپذیر و موفقیت روز افزون ارزو دارم ، شاد و پیروز باشید

 11. نیلوفر می گوید

  خیلی خیلی جالب بود 🙂 منم از رشته اصلیم فاصله گرفتم و دو روز دیگه کنکور ارشد دارم روانشناسی!!! و جالب تر اینکه همیشه خودمو تصور میکنم در حال سخنرانی:-) 🙂
  حس میکنم به دنیا اومدم تا به آدمها کمک کنم 🙂 🙂
  ممنونم از اینکه تجربتون در اختیار ما قرار دادین

 12. زهرا می گوید

  سلام علیکم
  آقای انصاری بزرگوار؛ از روایت زیبای تجربه ی بی نظیرتان سپاسگزارم. انشاءالله روز به روز به موفقیت های بیشتری دست یابید و تجربه ی زیسته ی موفقیت هایتان را برای ما روایت کنید.

  با آرزوی سربلندی و موفقیت روز افزون شما و همه ی دوستان مهربانم…

 13. سید محسن احمدی می گوید

  سلام خدمت آقای بهرامپور عزیز و آقای مهندس علی انصاری لاری.
  من حدود یکی دو سالی هست که سایت آقای بهرام پور رو دنبال میکنم.و فایل ها رو دانلود میکنم.متاسفانه ولی عمل نمیکنم.و تغییری نکردم.
  این متن منو تحت تاثیر قرار داد…
  چون شبیه خودم بود!
  من حدود۲۹سالمه. و پدر و مادرم معلم و فرهنگی بود.و منم دیپلم و کاردانی و کارشناسیم معماری بوده.ولی همیشه حس میکردم که این رشته و کاری که میخوام نیس.خودمو دیرشناختم.بی هدف کنکور ارشد معماری میدادمو خوب نمیخوندم.تااینکه باتست های شغلی آشنا شدمو. علاقه و استعدادم که مشاوره بود(مشاوره خانواده وشغلی) رو پیداکردم.پارسال یک کلاس فن بیان هم تو مشهد رفتم.ولی کوتاه بود و عملیش کم و خودمم زیاد کارنکردم.منم عاشق سخنرانی و کمک کردن هست.و تیپ شخصیتیم هم تقریباisfjهست. ولی خب ترس از موفق نشدن.ترس از تغییر.پارسال و امسال کنکور ارشد مشاوره شرکت کردم. ولی هنوز ترس از تغییر و عدم برنامه ریزی درست و عملی کردنش.و اینکه کسب درآمد خوبی ازش داشته باشم نذاشته خوب تلاش کنم برای این تغییر رشته.
  وقتی میبینم.دکترای مشاوره هم بگیرم.یک جلسه مشاوره.حدود ۲۰هزارتومن هست! و یک مشاور املاک.برای یک قرار داد ساده اجاره. حداقل ۱۸۰هزارتومن میگیره و مردم هم بارضایت میدن. ولی هنوز اعتقاد کاملی به مشاوره و روانشناسی ندارن. حس بدی پیدامیکنم.
  واقعا نمیشه منکرشدکه بیشترین علت انتخاب شغل و رشته و رفتن به دانشگاه کسب درآمد مطلوب هست.

 14. سید محسن احمدی می گوید

  سلام خدمت آقای بهرامپور عزیز و آقای مهندس علی انصاری لاری.
  من حدود یکی دو سالی هست که سایت آقای بهرام پور رو دنبال میکنم.و فایل ها رو دانلود میکنم.متاسفانه ولی عمل نمیکنم.و تغییری نکردم.
  این متن منو تحت تاثیر قرار داد…
  چون شبیه خودم بود!
  من حدود۲۹سالمه. و پدر و مادرم معلم و فرهنگی بودن.و منم دیپلم و کاردانی و کارشناسیم معماری بوده.ولی همیشه حس میکردم که این رشته و کاری که میخوام نیس.خودمو دیرشناختم.بی هدف کنکور ارشد معماری میدادمو خوب نمیخوندم.تااینکه باتست های شغلی آشنا شدمو. علاقه و استعدادم که مشاوره بود(مشاوره خانواده وشغلی) رو پیداکردم.پارسال یک کلاس فن بیان هم تو مشهد رفتم.ولی کوتاه بود و عملیش کم و خودمم زیاد کارنکردم.منم عاشق سخنرانی و کمک کردن هست.و تیپ شخصیتیم هم تقریباisfjهست. ولی خب ترس از موفق نشدن.ترس از تغییر.پارسال و امسال کنکور ارشد مشاوره شرکت کردم. ولی هنوز ترس از تغییر و عدم برنامه ریزی درست و عملی کردنش.و اینکه کسب درآمد خوبی ازش داشته باشم نذاشته خوب تلاش کنم برای این تغییر رشته.
  وقتی میبینم.دکترای مشاوره هم بگیرم.یک جلسه مشاوره.حدود ۲۰هزارتومن هست! و یک مشاور املاک.برای یک قرار داد ساده اجاره. حداقل ۱۸۰هزارتومن میگیره و مردم هم بارضایت میدن. ولی هنوز اعتقاد کاملی به مشاوره و روانشناسی ندارن. حس بدی پیدامیکنم.
  واقعا نمیشه منکرشدکه بیشترین علت انتخاب شغل و رشته و رفتن به دانشگاه کسب درآمد مطلوب هست.

 15. سید محسن احمدی می گوید

  الانم برای کار و زندگی میخوام بعد دو سه سال که تو معماری کارکردم.مغازه ای غیرمرتبط بزنم و کنارش رشته مشاوره رو ادامه بدم….
  امیدوارم اینبار موفق بشم و درست انتخاب کنم. هرچند تحصیل تنها کار و درآمد ایجاد نمیکنه.

  ممنون میشم استاد بهرام پور هم نظرشون رو درمورد من و وضعیتم بگن:)
  قبلا تو ایمیل هم شرایطمو گفته بودم ولی متاسفانه جوابی دریافت نکردم.

  جای تشکر و قدر دانی داره از تلاش های زیاد و خلاقانه آقای بهرامپور.و کمکشون به همه بدون چشم داشت.

  براتون بهترین ها رو آرزو میکم. استاد بهرام پور و آقای انصاری لاری

   1. محسن احمدی می گوید

    سلام آقای بهرامپور…
    این سایت از چه نظرمیتونه کمکم بکنه؟ برای تغییر رشته به مشاوره گفتین یا برای ایجاد کسب و کار و موفقیت؟!

   2. محسن احمدی می گوید

    سلام آقای بهرامپور…
    این سایت از چه نظرمیتونه کمکم بکنه؟ برای تغییر رشته به مشاوره گفتین یا برای ایجاد کسب و کار و موفقیت؟!ممنون

 16. محسن احمدی می گوید

  ممنون آقای بهرام پور
  بله درسته. البته مشکل من خود انتخاب درست راه و رشته بود…

 17. امیر مصطفی می گوید

  سلام میکنم به دوست خوب و عزیزم جناب آقای علی انصاری لاری

  امیدوارم که حالت خوب باشه.
  خیلی خوشحال شدم که عکس و همچنین داستان موفقیت شما رو در صفحه اول سایت “آموزش سخنرانی و فن بیان ۱+” دیدم.

  منتظر داستانهای موفقیت دیگری ازت هستیم.

  موفق و سربلند باشی.

  1. محمد پیام بهرام پور می گوید

   سلام آقای مصطفی عزیز
   خب شما که هم در دوره جامع شرکت کردید و هم دستی بر آتش دارید!
   چرا داستان موفقیت شما را نخوانیم؟
   چه زمانی برای ما ارسال می‌کنید؟

   1. امیر مصطفی می گوید

    سلام و درود بیکران بر استاد بزرگوارم جناب آقای محمدپیام بهرامپور

    ممنون از لطف بی شاعبه شما

    به امید خدا به زودی زود.

    دوست دارم در باشگاه سخنرانی برج میلاد من هم یکی از سخنرانان باشم. و با دست پر خدمت برسم، و مواردی رو که از استادم فرا گرفته ام رو به خوبی ارایه کنم و یا بهتره بگم خدمت برسم تا درس پس بدم.

 18. Milvaki_67 می گوید

  سلام میکنم به دوست خوبم امیر مصطفی عزیز….خیلی ازت ممنونم انشاالله باشگاه سخنرانی آینده شاهد سخنرانی شما باشم.برات آرزوی موفقیت دارم.

 19. حجت صادقی می گوید

  سلام آقا علی عزیز
  خیلی خیلی خوشحال شدم وقتی که داستان موفقیت یک همشهری لارستانی مثل خودم رو توی سایت بسیار خوب آقای بهرام پور عزیز خوندم
  امیدوارم هر جا که هستی موفق و پیروز باشی و برای لارستانی های خونگرم مایه افتخار و سربلندی

 20. Ilaria می گوید

  Heck yeah ba-ebye keep them coming!

 21. اهورا می گوید

  با درود جناب آقای انصاری لاری
  از چه طریقی میتونم چند سوال در رابطه با مقالاتتون بپرسم؟
  سپاس فراوان

 22. علی قندی می گوید

  باسلام براستاد عزیز آقای بهرامپور-آقای علی انصاری
  دومطلب مهم که همه اعضای سایت مخصوصن دانش پذیران دوره مدرسه استادی آنرا بخونند.
  ۱-موفقیت انتها نداره وگفتنی نیست موفقیت آقای انصاری قابل ستایش است زیرا از برخورد ایشان با نگهبان خوابگاه استادی متوجه شدم واقعن روی خودشان کار کرده اند ودرسهای استاد بهرامپور نیز موثر بوده (بزرگترین گام موفقیت بانشاطی هر لحظه وحفظ خونسردی وعزت نفس میباشد)برای هضم تجربه به آقای انصاری مراجعه شود.
  ۲- احسند وصد بارکلا به شخصیت علیرضا که توجه همه را به خودش جلب کرده وبهترین فرصت شده برای هضم تجربه ویادگیری بچه های استادی که از چنین شخصیتهایی نیز میتوان درس یاد گرفت.
  آقای بهرامپور یک استاد واقعن عملکردی در مسیر استاد نمودن افراد هستن چون مطالب جدید وجذابی دارن که با هضم تجربه خودشان بدست آورده اند نه مثل بعضی اساتید کپی کاری یا تئوری صحبت کنند واقعن یک نمونه عملی برای موثر بودن ولایق بودن داشته های بسیاری هستند. باسپاس فراوان از مجموعه مثبت یک

 23. میثم مرادی می گوید

  دوست عزیزم واقعا داستان زیبایی از زندگی شما بود من هم با آموزش های رایگان استاد تونستم بر نحوه حرف زدن خودم کلی کار کنم و واقعا یک سال پیش یک فایل رو ضبط کردم و امسال هم یک فایل ضبط کردم واقعا چقد به ضبطی که یکسال پیش داشتم خندیدم و اینکه چقدر در فن بیان پیشرفت کردم و اقعا خوشحال شدم. من هم واقعا موفق شدم و خوشحالم در جمع بیشتر از یک استاد بهرام پور هستم و واقعا دوست دارم که من هم در جمع دوستان صحبت کنم و واقعاً به این رسیدم که سخنرانی ماموریت زندگی من هست .
  استاد بهرام پور و مجموعه بیشتر از یک نفر فوق عالی هستید .
  تشکر تشکر تشکر
  دوستان قبل از رفتن به دانشگاه حتما در این اموزش هایی که این مجموعه داره شرکت کنید .

 24. نادر می گوید

  من نزدیک ۴۰سالمه خوش حالم که به سایت شما ازطریق اینترنت آشناشدم ،اولا این نقطه رویادآوری کنم که چندمدت پیش خانومم مراراهنمائی کردنددر کلاس آموزش فن بیان وسخنرانی ثبت نام کنم .اینجانب نمایندگی بیمه دارم ودرآینده نزدیک می خواهم رئیس یک شرکت بیمه دریکی ازاستان کشوربه دلیل کارهمسرم دران استان این پست و مقام روقراردادببندم و نزدیک ۱۰سال کاربیمه روانجام می دم و مدرک کارشناسی ارشدمدیریت دولتی روتمام کرده ام خواهشمندم مرادراین راه آموزش این شغل راهنمائی بفرمائید باتشکر

  1. بهرامی نگار می گوید

   سلام دوست عزیز
   باعث افتخار ماست که همراهانی مثل شما داریم که تا این حد به یادگیری علاقمند هستند.
   برای شرکت در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان می تونید از طریق لینک زیر اقدام کنید و اطلاعات مربوط به این دوره رو مطالعه کنید:
   دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان
   موفق و پیروز باشید.

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside