بهترین شغل واقعاً چیست؟ چه شغلی ما را خوشبخت می کند؟

39

دانلود فیلم بهترین شغل واقعاً چیست؟ چه شغلی ما را خوشبخت می کند؟

در این فیلم محمد پیام بهرام پور نکته ای فراموش شده را مطرح می کند که بسیاری از آن غافل هستند و آن این است که بهترین شغل برای شما واقعاً چیست؟

در این فیلم آموزشی یاد می گیریم که چه کاری مناسب مان هست؟ و چه کاری مناسب ما نیست؟

اگر از آن لذت بردید لطفاْ این فیلم را با کسانی که دوستشان دارید به اشتراک بگذارید.

دانلود این فیلم

گزیده‌ای از فیلم بهترین شغل واقعاً چیست؟

زمانی که توی جلسات مشاوره و مصاحبه دوره مدرسه استادی هستم همیشه باید این مورد رو توضیح بدم که شغل خوب چه شغلی هست و چه ویژگی هایی دارد؟

همیشه توضیحاتی برای عزیزانی که این سوال رو می پرسیدند می دادم اما لازم دیدم که توی یک فیلم آموزشی این مورد رو برای همه شما عزیزان توضیح بدم.

چندی پیش کتاب معادله خوشبختی رو از آقای علی اکبر قزوینی (مدرس خوب حیطه موفقیت و کسب و کار) هدیه گرفتم و توی این کتاب به صورت خیلی خوبی این مورد توضیح داده شده که من به صورت نمودار می خوام برای شما شرح بدم.

بهترین شغل در ایران با سرمایه کم

پردرآمدترین شغل آزاد

نمودار چالش- مهارت

بهترین شغل

توی این نمودار به صورت کامل در خصوص بهترین شغل صحبت شده و بهمون یک تصویر کلی میده که:

چه شغل هایی در قسمت بی علاقگی، نگرانی، خستگی، ریلکس،کنترل، اضطراب، درگیر و غوطه وری قرار می گیرند…

جایی که مهارت زیاد و چالش زیاد بخواد بهش میگیم منطقه غوطه وری! توی این حالت عملاً بهمون خوش می گذره 🙂

هیچ شغلی نمی تونه همیشه توی منطقه غوطه وری بمونه حتی شغل سخنرانی و آموزش به دیگران!

به طور مثال اگر سخنرانی مهمی در پیش دارید اما مهارت تون توی این زمینه کم هست و چالشش زیاد، باعث میشه مضطرب بشید.

بهترین کار این است، شغلی برای خودتون در نظر بگیرید که توش غوطه ور بشید.

بهترین شغل

اگر ۱۰۰ میلیارد پول داشتید چیکار می کردید؟ چه تصمیمی می گرفتید؟ چه شغلی انتخاب می کردید؟

به این سوال فکر کنید و ببینید چه جوابی براش پیدا می کنید. توی این شرایط  به چه چیزی علاقه مند بودید؟ و  توی چه چیزی غوطه ور بودید؟

و…

اگر به همین روندی که الان دارید ادامه بدید، ۱۰ سال بعد کجا هستید؟

و الان می خواهید ۱۰ سال بعد کجا باشید؟

متن فیلم بهترین شغل واقعاً چیست؟

به نام خدا

سلام، خیلی خوشحالم که توی این ویدئو در خدمت تون هستم و می‌خواهم یک تجربه خیلی خوب و یک دانش خیلی خوبی که به دست آوردم رو با شما عزیزانم به اشتراک بزارم.

داستان این هستش که ما، جلسات مشاوره و مصاحبه استادی رو داریم و به دوستان راهنمایی می‌کنیم که چه‌کار انجام بدهند چه‌کار انجام ندهند و شرایط رو بررسی می‌کنیم من همیشه باید یک‌چیزی رو توضیح بدهم اون هم این هستش که شغل خوب چه شغلی هستش و چه ویژگی‌هایی داره، می شه به روش‌های مختلف سعی می‌کردن توضیح بدهم اما دیدم که یک خلأ جدی وجود داره.

برای توضیح دادن، شغل و اون کاری که در حال حاضر داریم انجام می‌دهیم تا این‌که یک کتاب خیلی خوب به دستم رسید.

کتاب معادله خوشبختی یا همون هپینس که دوست خوبم آقا علی‌اکبر قزوینی به من هدیه دادند. زمانی که آمده بودن ایران، این هدیه ارزشمند رو برای من آوردند.

یکی از مدرسان خوب حیطه موفقیت و بیزینس هستند و یک متن خوشگل هم نوشتند که یک نگاهی به اون بندازیم:

این کتاب که عنوانش هست: معادله خوشبختی اغراق نیست که بگوییم بهترین کتابی بوده که توی سال گذشته در زمینه موفقیت شخصی خواندم. برخلاف نامش که می‌تواند سطحی و بازاری به نظر برسد، سرشار از مطالب خواندی و عمیق و جذاب و نو کاربردی، شیوه ارائه محتوا هم جذاب است و سرشار از ایده آفرین

از آن کتاب‌هایی که عجیب اورجینال است اصیل، معلوم است برای نوشتنش تحقیق‌شده و زحمت‌کشیده شده و عرق ریخته است.

بی‌دلیل هم نیست که این‌قدر پرفروش شده است. در زمانه‌ای که خیلی از کتاب‌ها ممکن است حرف‌های تکراری بزنند یا حرف‌هایشان کاربردی نباشد این کتاب هم حرف‌های نو دارد و هم کاربردی.

سرتان رو درد نیاورم، امیدوارم همان‌قدر که من از کتاب لذت بردم و آموختم شما هم لذت ببرید و بیاموزید.

توی یکی از صفحات این کتاب در مورد، شغل و ویژگی‌های اون توضیح داده که من یک خرده اون رو تغییرش دادم و یک سری جابه‌جایی دارم انجام می‌دهم و البته موضوعش رو کلاً عوض کردم و می‌خواهم با شما عزیزان به اشتراک بزارم و امیدوارم که براتون جالب باشه و بدونید که چه‌کار مناسب شما است و چه‌کار مناسب شما نیست.

بیایم با هم به این نمودار یک نگاهی بندازیم، اگر دقیق بشویم روی این نمودار شما اینجا یک نموداری رو می‌بینید که این بالا میزان چالش است، یعنی هر چه قدر نمودار می‌رود به سمت بالا چالش بیشتر رو ما تجربه خواهیم کرد و از این‌طرف هرچقدر به سمت راست بریم مهارت بیشتری رو تجربه می‌کنیم یعنی وقتی به

بالا و راست می‌رویم چالش زیاد، مهارت زیاد

بالا چپ می‌رویم، مهارت کم و چالش زیاد و از اون طرف هم سمت چپ و راست بالا و پایین هی کم شدن مهارت‌ها و چالش رو داریم.

این یک تصویری کلی به ما می‌دهد در مورد هر کار، شغل و هر چیزی که انجامش می‌دهیم اما بریم سراغ این‌که هر کدوم از این‌ها چه موقعیت‌ها رو می تونه بسازه.

یک سری کارها هستند که مهارت کمی رو لازم دارند ولی چالششون هم کم هستش بنابراین یک چنین شکلی رو می‌سازند برامون، این‌ها کارهایی هستند که مهارت کم و چالش کم رو دارند و عملاً باعث بی‌علاقگی می‌شوند. بی‌علاقه می‌شویم به اون ها چون هم مهارت کمی دارند هم چالش کمی دارند، ما رو درگیر نمی کنه اتفاق خاصی توش رخ نمی‌دهد.

اما یک سری کارها هستند که یک خرده چالش بیشتری دارند ولی بازم مهارت کمی می خواد، این کارها، کارهایی هستند که برامون نگرانی ایجاد می‌کنند.

چرا؟

به خاطر این‌که مهارت کم داریم، اما چالش یک خورده زیاد هستش و این برامون دردسر می‌شود.

آیا می تونم، آیا از پسش برمیایم، مثلاً مهارت‌های مدیریت جلسه رو بلد نیستیم و من رو می‌فرستند توی جلسه و درنتیجه من دچار نگرانی می‌شوم.

یک حالت دیگه ای هست که این حالت خیلی بده که این چالش خیلی زیادی داره و از اون طرف من اصلاً مهارت ندارم و یا مهارت ام به‌اندازه کافی نیست.

و این قسمت در حقیقت قسمتی که هاشور می‌زنم وجود داره و اینجا می‌شود اضطراب امیدوارم درست بنویسم

همیشه اشتباه می‌نویسم، ویراستار کتاب‌ها درسته می کنه، پس این شد این قسمت

قسمت بعدی وجود داره که مهارتمون بد نیست، به‌هرحال می تونیم کارمون رو راه بندازیم کارمون به یک جایی می رسه.

ولی چالش بسیار بسیار کم هستش این قسمت این محدود رو پیش رو داریم.

این چه چیزی نام می گیره اینجایی که مهارت در حد متوسط هستش و چالشمون هم خیلی زیاد نیستش و ما رو درگیر نمی کنه.

اینجا خسته می‌شویم، چون مهارت داریم اما چالش خیلی کم هستش، خستگی و بی‌حوصلگی رو بهم داره این قسمت.

قسمت دیگه ای وجود داره که شما مهارت زیادی دارید اما چالش تون خیلی کم هستش یعنی یک پله از مرحله خستگی بیشتر هستش اما مهارت خیلی زیاد دارین، این قسمت می‌شود، اینجا می‌شود که شما کاملاً ریلکس هستید راحت هستید ریلکس، یک سین هم باید ریلکس، بسیار عالی خیلی راحت و بدون مسئله، قسمت دیگری وجود داره که شما مهارت متوسط دارین و چالش زیاد دارین.

اینجا درگیر می‌شوید، یعنی مهارتتون خیلی زیاد نیست، اما چالش تون خیلی زیاد هست و درگیر کار می‌شوید برانگیخته می‌شوید و یک مقدار باهاش در تعامل خواهید بود و اگر دقت کنید دو قسمت باقی مونده، یک قسمت جایی هستش که شما مهارت زیادی دارین و چالش تون متوسط هست، جایی که مهارت زیاده و چالش متوسط هست یعنی خیلی بالا نیست، اینجا تحت کنترل شما هستش و یک نقطه هست که مهارت خیلی زیاد داریم و مهارت خیلی زیادی می‌خواهد درعین‌حال چالش بسیار بالایی داره.

اینجا یک منطقه بسیار بسیار مهم ما داریم که من اسم این منطقه رو می‌زارم منطقه غوطه‌وری، فلو می‌شویم اصطلاحاً به انگلیسی یا غوطه‌ور می‌شویم.

جاری می‌شویم، مهارتمون زیاده، چالشمون هم زیاده و عملاً کیف می‌کنیم وقتی داریم اینجا کار می‌کنیم.

عملاً متوجه گذشت زمان نمی‌شویم و این‌قدر برامون لذت‌بخش هست که حد نداره حالا خب این نمودار شما تونسته باشید یک تصویر کلی از هر کاری که انجام می‌دهید داشته باشید.

مثلاً فرض کنید شما می‌خواهید یک مدرس بخواهید باشید، یک مدرس یا یک سخنران که توی یک حیطه داره سخنرانی می کنه مثلاً می خواد توی حیطه موفقیت سخنرانی می کنه.

اگر می‌خواهید یک سخنرانی مهم داشته باشید یعنی یک چالش بسیار بزرگ هستش دیگه یعنی شما می خواین توی فضای بزرگ سخنرانی بکنید اما اگر مهارت تون کم باشه مضطرب می‌شوید اما اگر شما مهارت‌ها رو خوب یاد بگیرید و یک سخنرانی خوب داشته باشید غوطه‌ور می‌شوید اصلاً متوجه گذر زمان نمی‌شوید و اصلاً کیف می‌کنید که اون کار رو انجام می‌دهید.

حالا یک کار روزانه و خسته‌کننده که مهارت خاصی رو نمی خواد فرض کنید هر روز باید یک دکمه‌ای رو بزنید یا یک‌چیزی رو بسته‌بندی بکنید. همین و هیچ چالشی نداره برای شما و خیلی ساده و مشخص و هیچ مهارتی هم نمی خواد بی‌علاقه می‌شوید بعد از یک مدت فقط یک کار روتین خسته‌کننده رو انجام خواهید داد که به تون یک حس خوب رو نخواهد داد.

یا یک کار باشه که یکم مهارت می خواد اما چالش نداشته باشد، اما باید یک تصویر درست بهتون بدم که اون هم این هستش که هیچ شغلی نمی تونه توی این منطقه بمونه.

حتی یک شغل خیلی باحال، با هیجان پر چالش و پر مهارت مثل سخنرانی و تدریس کردن و آموزش دادن و یک سری کارهای دیگه باز هم یک کارهایی رو داره که چالش کمی داره. برگزاری سمینار برای من خیلی چالش داره، هیجان انگیزه، لذت‌بخش و مهارت‌های زیادی رو هم می خواد اما تدارک دیدن اسلایدهای اون سمینار شاید توی مرحله ریلکس باشه یعنی چالش نداره چون مهارت خیلی زیادی دارم.

حالا کسی هست که این کار چون توش مهارت نداره و چالش هم نداره، بی‌علاقه هستش به ساخت اسلاید و هیچ‌وقت هم نمی تونه خیلی اسلایدهای خوبی رو هم بسازه. برای ارائه خودش، یا ضبط ویدئو برای من کار ساده‌ای هست بارها جلوی دوربین بودم توی تلویزیون بدم، فضای مختلفی رو تجربه کردم.

پس برای من چالش متوسطی داره، پس تحت کنترل هستش با این‌که شغل من بیشتر زمان‌هایش اختصاص داره به این قسمت ولی جاهای دیگه هم فعالیت می‌کنم. حتی بعضی موقع ها کارهایی که بی‌علاقه هم هستم انجام می‌دهم نه چالش داره نه مهارت می خواد.

ناچارم، مثلاً جلسه گذاشتن با قسمت حراست یک سالن که باهاشون صحبت بکنیم و اون ها به ما دیکته می‌کنند که ما چه‌کارهایی رو باید انجام بدهیم توی سمینار چه‌کارهایی رو نباید انجام بدهیم.

مهارتی از من نمی‌خواهد فقط می‌خواهد که بگوییم چشم هیچ چالشی هم برای من داره پس ممکن هست واسه من خسته‌کننده هم باشه.

بنابراین توی کل زندگی ما این‌ها رو داریم ولی اگر شغلی دارید که غوطه‌ور نمی‌شوید به‌احتمال‌زیاد شما توی اون شغل موفق نخواهید شد یا به‌شدت دچار ناراحتی و تجربه شادمانی رو نخواهید داشت.

حالا نگم ناراحتی، نمی تونید، یکی از لحظاتی که حال آدم رو خوب می کنه این زمان‌ها هستش که غوطه‌ور می‌شویم که اصلاً متوجه گذر زمان نمی‌شویم، خسته نمی‌شویم و با اشتیاق می‌روید سراغش نه با بی‌علاقگی، خستگی یا نگرانی؛ بنابراین یک تصویر خیلی خیلی خوب رو به ما بده که شغل ما توی کدوم حیطه است و ما داریم کجا کار می‌کنیم و کجا می تونیم باشیم.

نکته جالبی در مورد چالش هست، عزیزانی هستند که چالش رو خیلی دوست دارن و عزیزانی هستند که چالش بازدهیشون رو میاره پایین پس بنابراین دقت کنید شغلی که انتخاب می‌کنید چه چالشی برای شما داره آخه من می‌بینم که خیلی‌ها دنبال هیجان و کارهای پرنشاط و این‌ها هستند ولی یک شغلی رو انتخاب

می‌کنند که چالشش خیلی پایین هستش و این آدم نمی تونه حس خوبی داشته باشه یا می‌بینیم خیلی‌ها بسیار محافظ کار رو یا دور از چالش هستند و می‌خواهند ریسک رو کم بکنند و یک کارهای این‌طوری دارند.

خب حالشون بد می‌شود، پس این چالش به‌اندازه خودتون هستش بسته به نیاز شما هستش و از تون خواهش می‌کنم دقت بکنید.

هیچ شغلی خوب یا بد نیست، اما یک سری شغل برای یک عده شغل‌های مزخرفی به‌اصطلاح به‌حساب میان و یک سری شغل‌ها برای یک عده شغل‌های رؤیایی به‌حساب می‌آید. چرا؟ چون اون آدم فرق می کنه

حتماً شغلی رو در نظر بگیرید که بتونید توش غوطه‌ور بشوید، بهونه هایی مثل این‌که به‌هرحال درسش رو خوندم، باید برم و این‌ها نمی تونه بهونه ی خوبی باشه.

من با عزیزی صحبت می‌کردم که حدود بیشت و هشت یا نه سال داشت رشته‌ای رو انتخاب کرده بود و توی اون حیطه کار می‌کرد که نه بهش علاقه داشت و نه آن‌چنان مهارت داشت.

گفت خب دیگه درسش رو خوندم باید برم، گفتم یعنی شما سی، چهل، پنجاه سال این روند ادامه بدی چون فقط درسش رو خوندی پس یادتون باشه، علاقه تون رو خیلی جدی بگیرید، چون علاقه نداشته باشید مهارت ندارید و نمی تونید غوطه‌ور بشوید توی اون کار و لذتی از زندگی نمی‌برید.

من همیشه این سؤال رو خیلی می‌پرسم، می‌گویم اگر کامل پول داشتید چی کار می‌کردید، می‌گفتم اگر صد میلیون پول توی حساب تون بود هیچ مالیاتی، خمس و زکاتی هم ازش کم نمی‌شد چی کار می‌کردید.

چه تصمیمی می‌گرفتید، چه شغلی رو انتخاب می‌کردید، یا اگر قرار نبود که به هیچ‌کسی جواب پس بدهید یا اگر مطمئن بودید که می‌رسیدید چی کار می‌کردید به چه چیزی علاقه مند می‌شدید.

توی چه چیزی غوطه‌ور می‌شدید پس این خیلی می تونه بهتون کمک بکنه من از تون یک خواهش دارم، به این فکر بکنید که اگر به همین روندی که الآن دارید ادامه بدهید ده سال بعد کجا هستید؟ و الآن می‌خواهید ده سال بعد کجا باشید؟

ممنونم که به این ویدئو توجه کردید امیدوارم مطالبی که توی این ویدئو باهاتون به اشتراک گذاشتم براتون جالب و کاربردی و مفید بوده باشه و اگر می تونید خوشحال می‌شوم که این ویدئو رو با دیگران به اشتراک بزارید تا دنیای بهتری رو تجربه بکنیم.

من محمد پیام بهرام پور هستم از مجموعه بیشتر از یک نفر جایی که تلاش می‌کنم که بیشتر و مؤثرتر از یک نفر باشیم تا دنیامون قشنگ‌تری برای زندگی بشه.

پیروز و موفق و بیشتر از یک نفر باشید.

دانلود متن فیلم

 

دوست گرامی چنانچه هنوز در دوره رایگان آموزش سخنرانی و فن بیان شرکت نکرده‌اید برای ثبت نام در این دوره‌ی رایگان فن بیان کافیست اینجا کلیک کنید.
اگر لذت بردید لطفاْ این فیلم را با کسانی که دوستشان دارید به اشتراک بگذارید.

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 39 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. جواد می گوید

  نوشتین ریلسکس! D:
  نمودار خوبی بود مرسی

 2. محسن می گوید

  سلام آقای بهرامپور عزیز
  ممنون از فایلها و اطلاعات مفیدی که همیشه در اختیار ما قرار میدهید
  عالی بود
  فقط استاد من دقیق نمیدونم توی کدوم منطقه هستم نگرانی – خستگی ویا اضطراب
  ممنون میشم راهنماییم بفرمایید
  من یک بازار یاب بیمه هستم

 3. رضوان شریفی می گوید

  سلام این ویدئو عالی بود فقط اگه بیست سال قبل دیده بودمش عالی تر می شد

  1. مجید زادگی می گوید

   سلام دوست خوب من

   هیچ وقت با ای کاش بوم زندگی خودت رو تیره نکن. با یک قلم موی زیبا آینده بهتری رو برای خودت ترسیم کن.
   موفق و پیروزتر باشی.

 4. سعید حسینی می گوید

  درود بر شما پیام عزیز
  از استدال شگفت انگیز شما بسیار لذت بردم و زیبا ترین پاسخی بود که ابهام چندین ساله مرا برطرف نمود.
  دوستت دارم
  سعید

 5. مجید زادگی می گوید

  با سلام و احترام خدمت استاد عزیز

  واقعاً بسیار جالب عنوان کردید، به نظر من با استفاده از این نمودار هر شخصی می تونه خودش رو مورد ارزیابی قرار بده که در چه وضعیتی قرار داره و اگر نیاز است تغییرات لازم رو برای خودش بوجود بیاره.

  به هر حال لذت بردم.

  دوستتون دارم.
  متشکرم.

 6. جواد قنبری می گوید

  با سلام و درود
  جا داره تشکر ویژه داشته باشم از تمام کسانی که در این مجموعه بزرگ فعالیت دارند تا در زندگی افراد هرگز جای غم نباشد.

  با دیدن این ویدئو ، در می یابم که خوشبخترین ادم دنیا هستم . از کودکی عاشق حوزه کامپیوتر بودم علاقه شدیدی به این حوزه دارم . به همین رشته ریاضی و فیزیک که هیچ علاقه ای بهش نداشتم و از سر اجبار وارد این رشته شدم ، رها کردم و وارد رشته حسابداری شدم دو در حال حاضر در رشته حسابداری مشغول ادامه تحصیل و در زمینه وب و برنامه نویسی در حال فعالیت هستم.من در رشته و شغلم در تمام نقاط ( بی علاقگی،اضطراب، نگرانی،غوطه وری و …) قرار میگیرم و سرانجام به نقطه «غوطه وری» میرسم و این موضوع باعث چالش زیاد شده و با بالا رفتن چالش ، مهارت هم به خودی خود بالا میره .

  اقای بهرامپور عزیز، بنده همیشه از ویدئوهای شما بهترین استفاده رو میکنم و اینها باعث پیشرفت روز افزون در من شده .

  خیلی عالی هستین

 7. Hamid Rezai می گوید

  salam
  vaqaan ali bod barai man kheyli mofid bod! mamnon babat en video

 8. شهریار می گوید

  آفرین آفرین سلام عجب ویدئویی در اشتراک بیشتر این ویدئو بکوشید این از اون ویدئو های استثناییه و کاربردیه آفرین صد آفرین سپاسگزارم با قدرت حرکت کنید و رشد کنید موفق باشید

 9. احمدرضا فاضلي می گوید

  با سلام واحترام
  موضوع جالبي بود
  با تشكر از زحمات شما
  موفق باشيد

 10. زهره سادات حقایقی می گوید

  سلام. عالی بود مثل همیشه جناب بهرامپور. قبل از این که منطقه غوطه وری رو توضیح بدید داشتم توی ذهنم براش اسم انتخاب میکردم، گفتم احتمالا اسم اون منطقه میشه ” منطقه لذت” اما اسمی که شما گذاشتید روش بهتر هست. خوشحالم که بیشتر زمانم رو بین نواحی ” درگیری و کنترل و غوطه وری ” میگذرونم.

 11. علی می گوید

  عالیییییی

 12. محمد آهنگر می گوید

  عالی بود
  اسم نویسنده کتاب چیه؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   به شما تبریک می گوییم که به مطالعه کردن علاقمند هستید.
   نام نویسنده این کتاب Neil Pasricha می باشد.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 13. فرزانه قهرماني می گوید

  ويدئو جالب، كاربري بود..مسلما شما در قسمت غوطه وري هستيد..چقدر اين صحبت ها براي من ملموس بود چون خودم از مرحله خستگي و بي علاقه گي رد شدم. اكثرمردم به دليل قدرت ريسك پايين در مراحل بي علاقه گي و خستگي سالهاي سال مي مانند.

 14. لعیا یوسفی می گوید

  درود

  ممنون از ویدئوی عالی تون

  من با اجازه تو صفحه لینکدینم آدرس این صفحه و یک تصویر از نمودار رو به اشتراک گذاشتم.

  موفق باشید.

 15. محمد حسینی می گوید

  با سلام خدمت آقای بهرام پور .بسیار ممنون از بر نامه خو بتان

 16. محمدرضا می گوید

  ممنون آقاى بهرام پور مثل هميشه كاربردى و خوب

 17. حسین زرندی می گوید

  سلام و درود بر شما استاد گرانقدر
  من مدتهاست که عضو سایت شما و کانال تلگرامتان هستم . و آن اوایل میشود گفت تمامی فیلمهای شما را هم نگاه کردم که خب با خیلی از آنها موافق بودم(البته مواردی هم بود که بنظر من نمیتونست موثر باشد) اما در این مدت تلاشهای بی وقفه شما را هم شاهد بودم ( که باز این هم قابل ستایش است و البته شما در برندسازی خودتان هم موفق بوده اید ) اما احساس میکنم که سایت شما یک جوری بیخودی شلوغه و جاهایی که باید لینک داشته باشه را نداره مثلا همین مورد که شما از ما خواستید که اگر ۱۰۰ میلیارد داشتید چکار می کردید خب اینجا باید یک لینکی میبود که مادیگه مجبور نشیم این همه توضیح و تفسیر بنویسیم .
  به هرحال من خوشبختانه در زندگی ام علیرغم اینکه هیچوقت سرمایه نسبتا خوبی نداشتم توانستم به یک سری مهارتهایی دست پیدا کنم که از شرکتهای مختلف پیشنهاد های شغلی با در آمد بالا را داشته باشم (مثلا همین آخری ها با حقوق ثابت ماهی ۲۰ میلیون به اضافه پورسانت که خود این پورسانت در شغل ما هم میتونه از اصل حقوق هم بالا بزند ) و قطعا هم اینکار را نخواهم کرد و در صدد این هستم که دوباره شرکت خودم را راه اندازی کنم و چندین طرح درآمدزای عالی هم دارم و متاسفانه باز میرسیم به داشتن سرمایه .
  سرتان را درد نیارم اگر من فقط یک میلیارد داشته باشم ظرف یکسال میتونم بطور تضمینی این یک میلیارد را در بیارم (در بدترین حالت ممکن که همیشه برای خودم مینیمم مینیمم درصد سود را حساب میکنم)
  با تشکر حسین زرندی

 18. فررفریاد می گوید

  سلام وصدسلام بسیار بسیار ممنونم که این فیلم آموزنده را برایم فرستادید بزرگوار استاد گرانقدر خیلی ها می گویند کار زیاد است شماهم می توانید کارکنید اما واقعیت این است که هر کاری بکنید باید مجوز داشته باشید وجایی برای کارکردن مثلا خود من خواستم با دوسه نفر دیگر کار بسته بندی حبوبات را انجام دهیم حاضر بودیم سرزمین برویم کارکنیم وهمان محصول را بسته بندی کنیم اما هرجا برای اجاره کارگاه یا مغازه می روید اجاره ها بالا هستند ومتاسفانه ما که هیچ سرمایه ای نداریم باید بسوزیم وبسازیم می گویند به راحتی وام می دهند یکسال است که بنده نتوانستم وامی بگیرم شمارابخدا راهنمایی کنید چکارکنم ؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   ممنونیم که فیلم را دیدید.
   دوست عزیز هر کاری سختی های خودش رو دارد و باید بتونیم راهش رو پیدا کنیم.
   همیشه یکسری موانع وجود دارد که ما را از رسیدن به هدف بازدارد اما مهم این هست که شما بتوانید به خوبی آن ها را پشت سر بگذارنید و راهی برای حلش پیدا کنید.

 19. نرم افزار CRM می گوید

  جالب بود. از دیدهای متفاوت به موضوع پرداختید.
  ممنون

 20. هادی می گوید

  سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی
  بسیار عالی بود من به شخصه با این ویدیو مشکل خودم رو پیدا کردم .
  فکر کنم دیدن این ویدیو برای همه لازم باشه.

 21. عباس نخع پور می گوید

  مگه بهتر از اینم میشه کسی یه مطلبی رو توضیح بده؟؟عالیییی

 22. سعید می گوید

  سلام
  شما بیشتر از یک نفر هستید.
  خوشحالم که با شما آشنا شدم.
  ممنونم از همه ی شماها مخصوصا آقای صادقلو، آقای صنم پور و همین طور آقای بهرام پور

 23. غزل می گوید

  سلام. من ١٧ سال دارم و به شدت درگير اين موضوعم كه چه رشته و شغلي مناسب منه و من واقعا از زندگيم چي ميخوام. تعريف متفاوتي رو براي من بازگو كرديد، متشكرم.

 24. حسن می گوید

  سلام ازخوندن مطالب خوبتان استفاده می کنم ولی هنوز برای من که یک فرد شصت ساله هستم.کاربردی نبوده.آیا افرادی درشرایط من با شما در ارتباط هستند ونمونه موفقی را میشناسید تو مملکت ما بازنشستگی یعنی آخرین ایستگاه زندگی.. در این خصوص هم لطفا لابلای سخنرانیها اشاره‌ای کنید شاید حضار کمی به افرادی مثل من نگاهشان عوض شود. شاید بتوان از تجربه این افراد استفاده کنند
  بهر حال اگر اینگونه سمینار ها زمان ما وجود داشت مطمنا آلان اینگونه نبودیم

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که همراه ما هستید از شما بسیار متشکریم.
   پاسخ شما در قالب فایل صوتی که توسط آقای بهرام پور ضبط شده است به ایمیلتان ارسال شده است.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 25. مهندس مکانیک می گوید

  درود و سپاس از این توضیحاتتون
  من سوالی دارم امیدوارم جواب خوبی بگیرم:
  من قبول دارم که الان که در سن جوانی هستم باید بدونم که دوست دارم تو میانسالی در چه وضعیتی باشم ، و البته به این هم فکر کردم که اگر از نظر مالی تا آخر عمر تأمین باشم دوست دارم چه کنم، اما چند مورد است ؛ اینکه آیا اگر الان در آن کاری که درش غوطه ور میشوم وارد شوم و لذت ببرم در آینده نیز چنین خواهد بود یا پشیمان میشوم؟

  و اینکه من به کاری علاقه دارم ولی مهارت ندارم اما موقعی که تا حدی مهارتش را یاد میگیرم از آن لذت فراوان میبرم؛ منتها یادگیری اون مهارت از من انرژی زیادی میبرد (چون آنقدر استعداد ندارم یعنی تا اون حد نیست که حرفه ای باشم در حد مراحل ابتدایی) و من میترسم که در یادگیری مهارت خیلی دیر بشه و یا من به اون حد از مهارت نرسم، و اون موقع از انتخابم پشیمون بشم و بگم کاش کاری را که بهش علاقه کمتری داشتم اما یادگیری مهارت اون راحتتر بود رو انتخاب میکردم.
  لطفا یک راه حل یا نظری بدهید که از شک و شبهه ام کم بشه.
  با سپاس قبلی از تیم فعال شما

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که همراه ما هستید بسیار خوشحالیم.
   ممنون می شویم با مثالی این موضوع را توضیح دهید تا دقیق تر متوجه منظور شما شویم.
   بیش تر از یک نفر باشید.

 26. ahmad solgi می گوید

  ممنون از جناب بهرامپور
  عالی بود مثل همیشه

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside