افراد پولدار چگونه پولدار شدند

89

افراد پولدار چگونه پولدار شدند ؟

سوالی بود که بیش از ۶۰ درصد از کسانی که در قسمت پیشنهاد موضوع برای رادیو سخنرانی از من پرسیده بودند این بود که افراد پولدار چگونه پولدار شدند ؟ و این برایم عجیب بود که ما در وبسایت آموزش سخنرانی و فن بیان در این مورد صحبت نکرده‌ایم اما چنین درخواستی باعث شد که شاید برای اولین و آخرین بار نظر شخصی خود را  در مورد مدیریت مالی مطرح کنم و روشی که شخصاً از آن نتایج بسیار خوبی گرفته‌ام را مطرح کنم.

در این فیلم در مورد مدیریت دارایی‌هایمان و این که چطور آنها را خرج کنیم ایده‌هایی را مطرح کرده‌ام و به نظرم یکی از بزرگترین مشکلات جامعه ایرانی این است که سعی می‌کنیم با خرید وسایلی که معمولاً افراد ثروتمند آنها را می‌خرند، خود را در آن دسته قرار دهیم اما این روش ما را ثروتمند نمی‌کند بلکه اتفاقاً بیشتر ما را به سمت فقر هدایت می‌کند. بنابراین باید به جای این که ادای ثروتمندان را در بیاوریم و ادعا کنیم که پولدار هستیم، باید روش و سبک زندگی افراد ثروتمند را پیش بگیریم و مطمئناً نتیجه خوبی خواهیم گرفت

گفتنی است که در این فیلم علاوه بر مدیریت مالی در رابطه با سمینار مدرسه استادی نیز توضیحات مختصری ارائه شده است.

برای دانلود فیلم افراد پولدار چگونه پولدار شدند اینجا کلیک کنید 

برای دانلود فایل صوتی کافیست اینجا کلیک کنید(حجم۱۳MB)

برای دانلود pdf کافیست اینجا کلیک کنید 


کشور ما در حال حاضر در موقعیتی قرار دارد که نیاز به آموزش، توسط مختصصان در آن بسیار پررنگ است و از حدود یک دهه گذشته مدرسان و سخنرانان بسیار زیادی در حیطه‌های تخصصی خود فعالیت داشته‌اند.

نکته جالب این است که تمام این افراد در صورتی که در کار خود توانمندی قابل قبولی داشته‌اند، به موفقیت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف دست یافته‌اند. اگر شما هم این احساس را دارید که می‌خواهید به عنوان یک مدرس و سخنران حرفه‌ای در هر حیطه‌ای که دوست دارید (تخصصی، انگیزشی و علمی) فعالیت کنید، پیشنهاد می‌کنم حتماً  صفحه زیر را مطالعه کنید:

سمینار بزرگ مدرسه استادی

توضیحات سمینار استادی

متن فیلم افراد پولدار چگونه پولدار شدند

به نام خدا

سلام می‌کنم خدمت شما اعضای وبسایت آموزش سخنرانی و فن بیان و خیلی خوشحالم که در خدمت شما بزرگواران هستم.

من محمد پیام بهرام پور هستم، مدیر باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد و در این ویدئو قصد دارم به یک سوال بسیار بسیار متداولی که اعضای عزیز وبسایت از من پرسیدن را، پاسخ بدهم.

حدود دو هفته پیش بود که من در ایمیلی از اعضای سایت خواسته بودم که محبت کنند و پیشنهادهای خودشان را برای موضوعاتی که قرار است در سایت ارائه بکنیم، به ما ارائه بکنند.

خب موضوعات مختلفی ارائه شد اما آنچه که فوق العاده برای من عجیب بود این بود که ۶۰ درصد تمام سوالات مربوط می‌شد به روش‌های کسب درآمد و چگونگی مدیریت مالی.

این برای من فوق العاده عجیب بود در صورتی که من در وبسایتم چنین موضوعاتی را مطرح نکرده بودم

۶۰ درصد سوالات به این موضوع مربوط بود.

بنابراین لازم دانستم که فقط برای یک بار توضیحی راجع به مدیریت مالی بدهم.

اینکه چطور باید با درآمدهایمان رفتار بکنیم تا بتوانیم جایگاه خوبی داشته باشیم و بعد از آن به سمینار مدرسه استادی می‌پردازم.

سمیناری که به ما کمک می‌کند درآمد بالایی داشته باشیم.

واقعیتش این هست که اکثر ما مخصوصاً ما مردم ایران، در مدیریت مالی یک مشکل بزرگ داریم و اون مشکل این هست:

اجازه بدین یکبار با خودمون تمرین کنیم.

فرض کنید شما یک خانه خوب دارید که رهن هست و هیچ اجاره‌ای نمی‌دهید و حدود مثلا ً ۶۰ میلیون تومان هم بابت رهن اون خانه پرداخت کرده‌اید.

یک شرایط خیلی خوبی دارید، قرض زیادی ندارید و همه چیز خوب است. قسط یا قرض یا چیزی که حالا استقلال مالی شما را به هم بزند وجود ندارد. خب حالا ۸۰ میلیون تومان به هر روشی به دست شما می‌رسد. معمولا ً با اون چکار می‌کنیم؟!…

درسته! معمولا ً ماشین می‌خریم!

ماشینی که هیچ کمکی به ثروتمندتر شدن ما نمی‌کند. بگذارید رُک و راست بگم، اکثر ما ادای پولدارها را در می‌آوریم یعنی به محض اینکه ۲ میلیون تومان پول به دستمان برسد می‌ریم و سریع گوشی فلان مدل می‌خریم به خاطر اینکه می‌خواهیم در گروه ثروتمندها قرار بگیریم در صورتی که این یک اشتباه بزرگ است.

این وسایل، وسایلی هستند که هزینه زائد هستند نه درآمدزا.

شما وقتی یک اتومبیل می‌خرید، بیمه اون هست، خسارت‌های احتمالی هست، خرابی برای اون هست، هزینه ی بنزین هست و موضوعات خیلی خیلی متداولی از جمله مالیات و چیزهای مختلف تا پول پارکینگ و همه این‌ها…

می‌بینید چقدر هزینه برای شما ایجاد می کند!

حالا فرض کنید روی اون ۸۰ میلیون تومان مبلغی هم می‌گذاشتید و یک خانه می‌خریدید، یک خانه خیلی کوچولو و اون رو اجاره می‌دادید.

از اجاره ماهانه اون چقدر می‌توانستید درآمد کسب بکنید یا با اون ۸۰ میلیون تومان یک مغازه کوچک اجاره می‌کردید و حالا مثلا ً ۲۰ میلیون تومان هم جنس خاصی مثلا ً لباس در اون قرار می‌دادید و کسب درآمد می‌کردید.

می بینید چقدر این مبلغ می‌توانست بیش‌تر به ما کمک بکند ولی ما معمولا ً با اون‌ها چیزهای غیر ضروری می‌خریم.

افراد بسیار زیادی را دیده‌ام که مثلا ً می‌توانند ماهانه فقط ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومان پس انداز کنند. بعد از سه ماه پس اندازشان را برمی‌دارند و یک موبایل می‌خرند. سه ماه بعد موبایل برای همسرشان، سه ماه بعد موبایل برای بچه شان…

خب یکسال تمام شد. حالا نوبت خودشونه چون موبایلشون قدیمی شده و عملا ً هیچ چیزی برای اون‌ها باقی نمی‌ماند.

پیشنهاد من این است که از مضرب پنج استفاده بکنید.

یعنی چی؟

یعنی هرچیزی که می‌خواهید بخرید که هزینه زا هست نه درآمدزا که درآمدزاها بحثشون جداست. چیزهایی که هزینه زا هستند مثلا ً یکسری تزئینی می‌بینیم ۵۰۰ هزار تومان. به جای اینکه بگوییم ۵۰۰ هزار تومان، بگوییم ۲ میلیون و نیم ارزش دارد یا نه؟!

یعنی در ۵ ضرب کنیم.

اگر نه، دیدیم من واقعا ًحاضرم ۲ میلیون و نیم پول این چیز را بدهم خب احتمالا ً دارم کار خوبی را انجام می‌دهم و درسته.

ولی معمولا ً این طور نیست.

حالا چرا ضرب در ۵ ؟

به خاطر اینکه اگر همین پول را بگذاریم در حساب بانکیمان و خرج نکنیم می‌بینیم که در دوران بازنشستگی این پول پنج برابر خواهد شد و پول قابل توجهی هم می‌شود. همین خرج‌های ریز ریز را اگر بکنیم می‌بینیم که فوق العاده زیاد هست.

یکی از دوستان من که درآمد خیلی بالایی داشت اما پس انداز فوق العاده کم داشت از شرایط جامعه و اجتماع شکایت می‌کرد. من بهش گفتم دوست عزیزم تو درآمد بسیار بالایی داری اما به همان میزان هم هزینه‌‌ای بسیار بالایی داری و خب عملا ً چیزی برایت باقی نمی‌ماند.

گفت: نه اتفاقا ً من خرج زیادی ندارم

گفتم: چیز مکتوبی داری؟

گفت: نه

ازش خواهش کردم یک نرم افزار حسابداری ساده که توی تمام گوشی‌های هوشمند نصب می‌شود با اسم های مختلفی برای گوشی‌های اندروید، آی او اس و ویندوزفون وجود دارد و می‌توانید توی اینترنت جستجو بکنید.

گفتم این را روی موبایلتون نصب بکنید و هر خریدی که انجام می‌دهی و هر درآمدی که میاد را وارد کن. جالب بود تقریبا ً ۱۴ روز بعد اگر اشتباه نکنم، بله دقیقاً ۱۴ روز بعد یعنی دو هفته بعد بود که اون رو دیدم و واقعاً خیلی بُهت زده به من نگاه می‌کرد و گفت: باورم نمیشه من از اون روزی که شروع کردم به نوشتن فقط ۱۵ میلیون تومان خرج کردم.

بهش گفتم: من مطمئنم تو توی این مدت تازه خیلی وقت‌ها نبوده‌ای و شاید خرجت بالاتر از این مقدار هست و تازه چون داری می‌نویسی، حساس شدی و هر خرجی رو انجام نمیدی.

خب ما باید به دارایی هایمان آگاه باشیم و سریعا ً چیزهایی که هزینه زا هستند مثل ماشین، موبایل و چیزهایی مشابه اون را تهیه نکنیم. عذر می‌خواهم که این واژه را استفاده می کنم ولی خیلی از ما افراد ادای افراد ثروتمند را در می‌آوریم صرفا ً به خاطر اینکه افراد ثروتمند فلان وسیله را دارند، ما هم می‌رویم (می‌خریم) تا فقط اون وسیله را داشته باشیم.

فراموش می‌کنیم که اون ها یک پشتوانه مالی هم دارند و این بخشی از درآمد اون هاست (نه همه آن)

خب موضوع درآمد مالی را تمام می‌کنیم و تصور می‌کنم هیچ وقت دیگه در مورد مدیریت مالی و اینکه با دارایی هایمان و درآمدمان چکار کنیم، در این وبسایت صحبت نکنم چون افراد دیگری هستند که راجع به این موضوع صحبت می‌کنند اما لازم می‌دانم راجع به مدرسه استادی مطالبی را بیان کنم.

سمینار مدرسه استادی، سمیناری هست که من در اون به شما قول دادم اگر گام به گام با اون نقشه راهی که خدمت شما ارائه می‌کنم، حرکت بکنید، می‌توانید بعد از سه سال درآمد قابل توجهی داشته باشید.

من توی وبسایت عدد ۱۰ میلیون تومان را مطرح کرده‌ام و شاید نگران باشید که ارزش پول ما پایین می‌رود یا چیزهای دیگه‌ای رخ می‌دهد.

من به شما خواهم گفت ۳ هزار دلار در ماه…

خب دیگه فکر می‌کنم از این بابت خیالتان راحت باشه تا سه سال آینده اگر با این مسیر پیش بروید، مطمئنا ً به درآمد ۳ هزار دلار خواهید رسید.

یکی از دوستان از من پرسیدند که: آقای بهرام پور این سمیناری که میگید همون قانون جذب هست؟! …

باید بگم: خیر.

من تقریبا ً مخالف قانون جذب هستم و خیلی به این موضوع اعتقاد ندارم. البته نه به این معنی که بگویم اهدافمان را ننویسیم یا به رویاهایمان فکر نکنیم ولی متأسفانه افراد خیلی خیلی زیادی توی شهرهای مختلف، سمینارهای مختلف و جاهای مختلفی دیدم که به بهانه قانون جذب، راز و چیزهای مشابه این، از تلاش کردن دست می‌کشند.

بیایید یک کاری بکنیم:

بیایید با هم شروع کنیم و آرزوهایمان را بنویسیم و بچسبونیم روی دیوار و خیلی خوشحال بشینیم توی اتاق و به آرزوهایمان به صورت کاملا ً مثبت فکر کنیم. هیچ اتفاقی رُخ نخواهد داد.

واقعیتش این است که آدم‌های موفق فقط با فکر کردن به جایی نمی‌رسند بلکه با عمل کردن است که به جایی می‌رسند. فکر کردن به تنهایی هیچ اثری نمی‌تواند داشته باشد و در این سمینار کاری که من انجام می‌دهم این هست که کمک می‌کنم به هدف گذاری که در زمینه آموزش چطور هدف گذاری کنیم.

خب می‌دوندی توی این سمینار گفتیم اگر می‌خواهید مدرس یا سخنرانی در زمینه تخصصی بشوید.

تخصص شما جوشکاری هست و می‌خواهید جوشکاری حرفه‌ای را آموزش بدهید.

تخصص شما تربیت فرزند هست یا می‌خواهید یک تخصص را کسب کنید، این را می‌خواهید آموزش بدهید.

می خواهید آموزش سخنرانی و فن بیان انجام بدهید دقیقا ً مثل کاری که من می‌کنم.

یا تخصص‌تون آموزش استخدام کارکنان باشد.

مهارت‌های مدیریتی باشد

مهارت‌های بازاریابی باشد

یا هر حیطه دیگری که فکر می‌کنید

برخی از افراد جامعه به اون نیاز دارند را می‌توانید انتخاب بکنید هدف گذاری درست انجام بدید، یادگیری درست داشته باشید که کاملا ً در این سمینار خواهم گفت که چطور از تجربیات من و دیگرانی که دراین حیطه فعالیت می‌کنند، استفاده بکنید و بعد اجرا بکنید.

یک نکته را باید عرض بکنم، به هیچ عنوان در این سمینار نگفته‌ام که بی هیچ زحمتی می‌شود درآمدی کسب کرد اصلاً.

من اعتقاد دارم باید زحمت زیادی کشید، کارهایی را باید انجام داد که دیگران حاضر نیستند انجام بدهند و مطمئن باشید بعد از سه سال کارهایی را می توانید انجام بدهید که دیگران نمی توانند انجام بدهند.

به خاطر اینکه خیلی از ما افراد این شعار ها را شنیده‌ایم که بی هیچ زحمتی ثروتمند شوید، بدون هیچ تلاشی به درآمد فلان برسید نه من هیچ اعتقادی به این ندارم . هرچند اعتقاد دارم آموزش، یک روش بسیار خوب و به نسبت هوشمندانه و ساده تر از سایر روش‌های کسب درآمد هست که ریسک بسیار بسیار پایینی دارد و تقریبا ً می‌توان گفت ریسکی ندارد، نهایتا ً ریسک روی میزان سود هست نه روی خب اون مبلغی که به هر حال درآمد خواهیم داشت.

خب این را باید بگویم پس بحث سخنرانی زحمت‌های خودش را دارد. مزیت‌های خودش را هم دارد.

برای مثال شما نیازی نیست که لزوما ً ساعت کاری داشته باشید

لزوما ً دفتر کاری داشته باشید

لزوما ً شرایط خاصی داشته باشید

احتمالا ً دیگه با برنامه من آشنا شدید.

خیلی از دوستان تماس می‌گیرند دفتر و می‌خواهند با من صحبت بکنند و خب من نیستم و من عملا ً ماهانه یک یا حداکثر دو بار در دفتر حضور پیدا می‌کنم و آن هم فقط برای جلسه با همکاران هست و همه کارهای دیگرم را معمولا ً در اتاق کارم انجام می‌دهم.

همین جایی که الآن دارم این فیلم را ضبط می‌کنم که این طرف کتابخانه من هست و این طرف هم کامپیوتر و صفحه نمایش و چیزهای دیگه هست که باهاش طراحی را انجام می‌دهم و معمولا ً از اینجا خارج نمی‌شوم مگر برای سخنرانی و کارهای دیگه و دفتر کار من و اون اتاقی که من هستم عملا ً همیشه درش بسته است و معمولا ً در اون جا حضور ندارم.

خب چرا این را گفتم؟!

می‌خواستم بگویم بله مزایایی دارد.

من ساعت کاری ندارم

ساعت خوابم دست خودم هست

بیدار شدنم دست خودم هست

و معمولا ً دو یا حداکثر سه روز در هفته جاهای مختلفی برای سخنرانی می‌روم که اون هم دست خودم هست. مثلا ً الان یک مدتی هست تصمیم گرفتم فعلا ً سخنرانی نداشته باشم و حدود یک ماه معمولا ً سخنرانی را نمی‌پذیرم مگر استثناء های خاص و همانطور که می‌بینید دوره تهران هم برگزار نمی‌شود.

این ها را عرض کردم که بگویم بله سخنرانی مزایایی دارد اما زحمت هایی هم دارد، تلاش هایی هم می‌خواهد و به این معنی نیست که بدون هیچ تلاشی به جایگاه بالایی رسید.

باید تلاش کرد، مطالعه کرد، تمرین کرد، تمرین کرد و تمرین کرد.

بنابراین در سمینار مدرسه استادی، معجزه ای رخ نمی‌دهد، فقط من یک مسیر راهی را به شما نشان خواهم داد، مسیری که من و خیلی از دوستان من توی اون مسیر حرکت کردیم و در زمینه اقتصادی موفق شدیم و از همه مهم‌تر، حالا بحث اقتصادی مهم هست اما به نظر من مهم تر از اون، اون حس لبخند و رضایتی هست که در انتهای برنامه ها روی لب شرکت کننده ها می‌شود دید.

به نظر من اون نامه‌ای که نوشته می‌شود که من با این کار توانستم شغل خوبی پیدا بکنم

من با این تکنیک شما توانستم ارتباط بهتری با همسرم داشته باشم

من دیگه از این به بعد انتقاد نمی کنم و دو هفته است که ارتباطم با اطرافیانم فوق العاده شده است

و خب این حس خیلی خیلی خوبی را به ما می‌دهد و عملا ً این تلاشی هست برای بهتر کردن دنیا.

خب صحبتم را با این موضوع می‌خواهم جمع بندی بکنم.

اینکه بسیاری از ما تلاش زیادی می‌کنیم اما تلاشمان درست نیست و شغل‌های خیلی زیادی وجود دارند که شما باید ۱۰ ساعت یا ۱۴ ساعت تلاش بکنید اما آنچه که در ما مثلا ً باقی می‌ماند شاید یک یا دو میلیون تومان هست.

بنابراین این خیلی مهم است که تلاش درست از مسیر درست داشته باشیم.

تلاش درست یا مسیر درست به تنهایی کافی نیستند و باید هر دو را داشته باشیم.

به عنوان مثال من دوستی دارم که یک وبسایت بسیار پر بازدید دارد. وبسایت من در حال حاضر با توجه به اینکه الآن هم ماه خوبی برای بازدید نیست، حدود ۳۵۰۰ نفر روزانه بازدید دارد و ۶۵ هزار نفر در این چند سال عضو در وبسایتم دارم و احتمالا ً شما بزرگوار هم یکی از اعضای وبسایت هستید.

دوستی دارم که یک وبسایت فوق العاده پر بازدید دارد یعنی وبسایتی که روزانه ۶۵ هزار نفر به اون سر می‌زنند ۶۵ هزار نفر…

مقایسه کنید با وبسایت من که فقط ۳۵۰۰ نفر به اون سر می‌زنند اما جالب است بدانید که این دوست من در خوشبینانه ترین حالت فقط می‌تواند هزینه های خودش را به دست بیاورد آن هم با تبلیغاتی که در وبسایتش دارد . به خاطر اینکه ، اون مهارت های درست کسب درآمد کردن را نمی‌داند و عملا ً فقط می‌تواند یک بخش کوچکی از مخاطبانش را مُجاب بکند که هزینه ای بپردازند و این را می‌خواهم بگویم که باید در نظر داشته باشیم اگر می‌خواهیم کاری را انجام بدهیم، مهارت را داشته باشیم و دانشش را داشته باشیم و در مسیر درست حرکت کنیم.

اگر مسیرمان اشتباه باشد، حالا اگر با تمام سرعت حرکت کنیم، اصلا ً به جایی نخواهیم رسید و امیدوارم که در سمینار مدرسه استادی کاری بکنیم که همه عزیزانی که در اون شرکت می‌کنند، مهارت‌های بسیار خوبی را یاد بگیرند و مهارت‌هایی را که آموخته شده است را بتوانند استفاده بکنند و به دیگران هم آموزش بدهند و دنیا را به جایی برای بهتر زیستن بکنند.

از شما خیلی متشکرم و به امید دیدار شما در سمینار مدرسه استادی

پیروز و موفق باشید

خدانگهدار

احتمالاً به این موضوعات هم علاقه مند خواهید بود نوشته‌های دیگر از این نویسنده

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

تا حالا 89 نفر نظرشان را نوشته اند

 1. سعید می گوید

  ممنونم از این ویدیو….

 2. علیرضا می گوید

  متشکرم

 3. تارا می گوید

  استاد بهرام پور متشکرم از شما و امیدوارم روز به روز پولدارتر باشید چون هرچقدر شما ثروتمندتر شوید بیشتر به فکر ما خواهید بود
  متشکرم

 4. اسماعیل می گوید

  آقای بهرام پور سلام
  مرسی بابت فیلم خوب
  من ۱۵ سالمه و یه سوال داشم می خواستم بدونم که الان شما پولدار هستید؟؟؟

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام اسماعیل عزیز
   مرسی از سوالت
   پولدار یک مفهوم خیلی بزرگه
   مثلاً وقتی که درآمد خودم را با یکی از ثروتمندترین افراد ایران (که مشاورش هستم) مقایسه کردم متوجه شدم که نه پولدار نیستم اما اگر با حتی دهک دهم اقتصادی کشور نیز مقایسه کنم جایگاه بسیار خوبی دارم.
   امیدوارم توانسته باشم پاسخ خوبی ارائه کنم

 5. گلاره می گوید

  چرا گفتین این فیلم اول و آخرتون در این مورد هست؟
  در مورد کسب درآمد صحبت نمی کنید؟

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیز و گرامی
   من نگفتم که این فیلم آخر در مورد کسب در آمد هست و اصلاً سمینار استادی در مورد کسب درآمد است. من عرض کردم که در مورد مدیریت مالی و این که چطور پول‌هایمان را استفاده کنیم صحبت نخواهم کرد.
   موفق باشید 🙂

 6. محمد رضا می گوید

  سلام استاد
  من فکر کنم شما خیلی سخت می گیرید
  خب با این اوصاف شما می‌گیرید دیگه هیچ چیزی نباید بخریم

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   دوست خوبم سلام
   نه! اصلا اینطور نیست!
   من می‌گویم برای مدتی باید به خود سخت بگیریم و امروز کارهایی را انجام دهیم که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا در آینده کارهایی را انجام دهیم که دیگران نمی‌توانند 🙂

 7. SARA می گوید

  MAMNOON
  ALI BOOD

 8. سید سمیع مطهری می گوید

  استاد فرمودید در زمینه پوشاک و صنایع غذایی هم فعالیت دارید. میشه توضیح بدید؟

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   آقای مطهری عزیز سلام
   متشکرم از نظر شما.
   راستش تمایل زیادی ندارم در این مورد صحبت کنم فقط در حد این که یک فروشگاه لباس هم هست.

 9. سیمین اعلا می گوید

  فوق العاده بود
  اشتباهی که همه خانواده ما مرتکب میشدن

 10. علیرضا می گوید

  فکر می کنی با این روش ها می تونی جیب مردم رو خالی کنی؟

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   علیرضا نبودی چند وقت! دشنامی چیزی نثار ما نکرده بودی دلم تنگ شده بود 🙂
   پاسخ رو واگذار می کنم به اعضای عزیز سایت

   1. علی می گوید

    خواهشا هرچه زودتر مثل همیشه متن سخنرانی را هم بزارید.چون نمیخام هزینه گیگ اضافی بودم.برای صرفه جویی:)

    1. حدیث رحمانی می گوید

     دوست عزیز و گرامی سلام
     متن فیلم در سایت قرار گرفت.
     پیروز باشید.

    2. مصطفی می گوید

     علی جان چرا اگر بی ارزشه وقت گرانبهاتو میداری و مطالبو می خونی. برو به زندگیت برس.بذار ما هم زندگیمونو کنیم. با تشکر از شما دوست فرهیخنه

  2. ف خ می گوید

   با این روش ها اینقدر جیبمون پر شده که خداروشکر تا نوه نتیجه هامون هم در رفاه کامل به سر خواهند برد.
   جناب علیرضا خان شما یا خودتون رو باور ندارید و یا به دستورالعمل ها درست عمل نکردید.
   امیدوارم روزی بتونید طعم شیرینی رو که ما چشیدیم ، شما هم بچشید.

  3. یاسمین می گوید

   علی رضا خان شما جیب خودت رو بپا خالی نشه
   اینکه آدم دست به کاری بزنه هنره
   ایشون هم اگر درامدی کسب کنه، مزد زحمتهایی رو که کشیده می گیره

   شما هم اگر توانایی کاری رو نداری و می خوای با توهین به تلاش دیگران حسادت خودت رو فرو بنشانی که خداوند انشاالله به راه راست هدایتت کنه…!

 11. علی می گوید

  درود بر آقای محمد پیام بهرامپور

 12. مهری می گوید

  اقای بهرام پور عزیز زنده و پاینده باشید ممنوننننننننننننننننننن

 13. عاطفه می گوید

  بسیار عالی بود .ممنون از شما .

 14. jabari می گوید

  همینکه دراین بلبشوی بازار که هرکسی میره توی کاردیگری . شما اینقدر حدومرزها را رعایت می کنید و درباره مباحث غیرمرتبط حرف نمی زنید خودش جای بسی تحسین دارد.

 15. سید کمال می گوید

  با سلام و احترام در صحبت هاتون فرمودید به قانون ذهن اعتقاد ندارید به نظر ممن این نظر شما اشتباه هست چون وقتی خودم روی ذهنم کار می کنم و به یک دید خوبی می رسم واقعا تلاش و کارهایم بیشتر از قبل می شود و هرکاری هم که بکنم یک حس خوب به من دست می دهد بهتر بود شما در صحبت هاتون قانون جذب را نقض نمی کردید و می فرمودید قانون جذب وجود دارد ولی به شرط اینکه بعد از تمرکز ذهنی تلاش و کوشش هم قرار بگیره …. هیچ کس به قانون جذب با بیکار نشستن اعتقاد ندارد .. … با تشکر

  1. یاسمین می گوید

   با سلام
   فکر می کنم منظور آقای بهرام پور اینکه که صرف توجه به ذهن کافی نیست. بله اگر ایجاد تمرکز در ذهن با افزایش تلاش همراه باشه که بهترین حالته
   موفق باشید

  2. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیزم
   من فقط گفتم به قانون جذب بدون تلاش اعتقادی ندارم
   چون صدها نفر را دیده ام که از جذب نآمید هستند چون عمل نکرده اند

   1. سید کمال می گوید

    من فراموش کردم از زحمات شما و همکارانتان تشکر کنم به خاطر افزایش سطح فرهنگ جامعه و آگاهی مردم از زحمات شما تشکر می کنم ، به عنوان یک شاگرد فقط نظر خودم را بیان کردم چون احساس کردم با قانون جذب مخالفید/با تشکر فراوان

   2. رامین می گوید

    سلام . جالب بود ممنون.

 16. آمینا می گوید

  سلام و بینهایت از شما سپاسگذارم .

 17. zeinab می گوید

  درود بر شما
  اینقدر روان و دلچسب و واقعی و در یک کلمه صادقانه صحبت می کنید که حظ می بریم . ممنون انشاالله با همین صداقت و تلاشهای روزافزون موفقیت بالاتری بدست اورید . جناب بهرام پور گرامی من بسیار و با تمام وجود دوست دارم سمینار شرکت کنم و سعی خودم را برای برنامه ریزی دارم انجام میدم ولی اگه بنابه دلایل شخصی نتونستم تهران بیام نمی خوام بی بهره حتی از لحظه ای از ان جلسه بمانم . ایا راهکاری در این راستا تدارک دیدین؟ بینهایت سپاس از شما .

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   ممنونیم از محبت شما
   امیدواریم که بتوانیم در این سمینار شما را ملاقات کنیم.
   ارائه فیلم این سمینار به صورت قطعی مشخص نیست اما در صورت امکان حتماً آن را در سایت قرار خواهیم داد.
   به امید دیدار شما

 18. zeinab می گوید

  هیچ آگاهی شدنی بدون درد نیست! “کارل یونگ”

 19. وحید می گوید

  سلام استاد بهرام پور
  با اینکه کار شما چیز دیگری هست ولی صحبت های خوبی کردید و به شخصه از اون چیزایی یاد گرفتم و ممنونم از شما
  شاید یکی از دلایل اصلی که ۶۰ درصد سوالات در مورد پولدار شدن بوده ، این هست که شما رو اون افراد خیلی قبول دارند و به خاطر همین در هر زمینه ای دوست دارند سوال کنند
  به نظر من این بحث خیلی تخصص و بسیار مفصلیه و بهتره جاهای دیگه به طور مفصل دنبال بشه…
  در مورد سمینار مدرسه استادی هم فکر می کنم سمینار بسیار مفیدی باشه و امیدوارم همه دوستداران اون ازش استفاده کنند و متاسفانه من خودم شغلم در این زمینه نیست و نمی تونم شرکت کنم

 20. بهار می گوید

  سلام
  زکات علم آموختن است و از این کار خوب شما که دانسته هایتان را با اعضایتان در میان میگذارید از صمیم قلب سپاسگزارم
  روزگارتان بهار

 21. حسین می گوید

  سلام آقای بهرامپور
  من چند ماه پیش حرفاتونو که راجع به هدف بود تو سایت دیدم.من نمیدونم هدفتون چیه.حرفم اینه که من یه هدفی انتخاب کردم که با علم و دانش اجین شده درحالی که من اطمینان ندارم که به هدفم برسم.من خیلی جنگیدم و نا امیدی های زیادی رو پشت سر گذاشتم.من این حقو دارم که در جامعه ی مدرک گرایی مثل ایران همچین نگرانی ای داشته باشم.الآن من دانشجوم.شما جای من بودید چیکار میکردید؟ادامه میدادید یا زندگی عادی رو انتخاب میکردید؟

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام دوست عزیزم
   وقت شما بخیر
   حقیقتش اینه که من اعتقاد دارم موفقیت تو ایران خیلی ساده تر از هرجای دیگر است چون رقابت بسیار کم است و به نظرم قدرت شرایط اقتصادی و اجتماعی به مراتب کمتر از رقیب حرفه ای است
   بازار ایران تقریبا در هر کاری عالی است و میشود با چند مزیت رقابتی ساده رشد زیادی داشت
   شاید روشی که اتخاذ کردید خوب نبوده
   ممکنه راجع به هدفتون بیشتر بگید؟

   1. حسین می گوید

    هدف من خیلی دراز مدته،یکی از عوامل رسیدن به هدفمو براتون توضیح میدم:بعد از ۱۶ سال تحصیل میخوام یک سری گروه های علمی ان شاءالله به یاری خدا تشکیل بدم که کارشون اختراع کردن باشه تا بتونن نیازهای جامعه و مشکل احتیاج به غرب رو برطرف کنن،من مشکلم همین گروهه.آیا این گروه ها میتونن همچین کاری رو انجام بدن؟در حالی که بیشتر دانشجوها برای نمره و مدرک درس میخونن نه علم و دانش.

    1. zeinab می گوید

     سلام به شما
     قطعا شما با ایده هاتون نیازمند تشکیل استارت اپ می باشید که در حاضر در قالب استارت اپ ویکندها برگزار می شود ؛ همچنین اخیرا اعلام شد قرار هست استارت اپ دانشگاهی برقرار بشه که فراخوان ان در سایت زیر امده مراجعه فرمایید :
     http://www.sanat.me
     دلشاد و سربلند باشین

     1. حسین می گوید

      سلام.نظر شما ثبت نشده بود
      من الآن ۲۰سالم و جوان و خام.فکر کنم حال منو درک میکنید.این سوالات هم برای اینه که من خراسانم و با شرایط زندگی دانشجویی،نمیخوام بعد از صرف زمان و هزینه به نتیجه نامطلوب بر بخورم.

    2. حسین می گوید

     شخصی به نام zeinab به من پیام داده که باید در استارت آپ سیمیاگران شرکت کنم.میشه بیشتر توضیح بدین که دقیقا چیکار میکنن؟یعنی من برم و این ایده امو مطرح کنم ازش استقبال میشه؟من ۰تا۱۰۰ ایده امو برنامه ریزی کردم.راستی من ترم ۲ کارشناسی رو پشت سر گذاشتم،اگه برم اونجا دیگه افکار مدرک گرایانه که مثلا بگن تو اول درستو بخونو نمره خوب بگیرو اینا زده نمیشه؟من خیلی دوست دارم هر چه سریعتر برنامه هامو عملی کنم.

 22. حسن می گوید

  سلام
  جناب بهرام پور
  صحبت های شما کاربردیه،ازین بابت خوشحالم
  موفق باشید

 23. saeed می گوید

  ممنون جناب بهرام پور عزیز عالی و مفید بود

 24. yazdgerd می گوید

  سلام آقای بهرام پور

  ضمن تشکر از زحمات جنابعالی، کاش مطلبی هم درباره هدف بگذارید من خودم به شدت بی هدفم و احساس پوچی دارم حتی دوستانم هم بعد این همه درس خوندن همش از این شاخه به اون شاخه میپرن چکار کنیم؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   پیشنهاد می کنم مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:
   در زندگی چه می خواهید؟
   امیدواریم که به زودی هدف گذاری کرده و به موفقیت های بزرگی دست یابید.

   1. yazdgerd می گوید

    سرکار خانم رحمانی گرامی

    از اینکه جواب منو دادید بسیار بسیار ممنونم. موفق باشید.

 25. masss می گوید

  من سیستم حسابداری شخصی جیب رو پیشنهاد می کنم
  که بسیار قوی کار کردند ، همچنین علاوه بر سیستم وبی ،app های مربوط به android و ios آن نیز موجود است .
  jeeb.ir

 26. پوریا می گوید

  با سلام و درود بر استاد گرانقدر جناب آقای بهرام پور
  از زحمات بی دریغ شما کمال تشکر و سپاس رو دارم.
  به نظر من شما از اون آدمای هستید که وجودش برای هر جامعه یک نعمت بزرگ محسوب میشه.

 27. بهنام می گوید

  سلام
  بسیار لذت بردم از اینکه گفتید با قانون جذب مخالفید. چون خود من هم هیچ نتیجه ای از قانون جذب نگرفتم و از این قضیه بیشتر برای سودجویی و سواستفاده یک عده از مردم استفاده میشه.

 28. عارفه می گوید

  تازگی ها یه کتاب خوندم به اسم پدر پولدار پدر بی پول که عین همین نوشته شمارو قبل از سایت شما اونجا خوندم که آدمای با درآمد معمولی با تقلید زندگی ثروتمندا خودشون رو میخوان پولدار نشون بدن و در حقیقت خودشون رو مقروضتر و فقیرتر می کنن.
  رو همین حساب دارم یه کاری که دوسش دارم یاد میگیرم واسه کسب درآمد به جز رشته ای که میخونم

 29. امیررضا می گوید

  امیدوارم فیلم این سمینارو برای فروش روی سایت بگذارید
  من سربازم، با اینکه تایمم اداریه ولی مرخصی گرفتن برام راحت نیست به سختی میتونم بیام تهران.

 30. مهدی آقائی می گوید

  با سلام و احترام
  کافیست با افراد موفق و ثروتمند “درستکار” صحبت کنیم، دقیقاً به فرمایشات جناب آقای بهرام پور می رسیم، مشخص کردن هدف و تلاش بی وقفه نقطۀ مشترک همه این اشخاص می باشد، به نظر بنده مبحث قانون جذب نه درست هست نه غلط، ولی پلی نیست که به موفقیت برسد. به شخصه بی صبرانه منتظر سمینار مفید جناب استاد بهرام پور خواهم بود.
  با سپاس فراوان

 31. فرهاد رسولی می گوید

  سلام سپاس گزارم ک:)

 32. محسن می گوید

  سلام چقدر شبیه استاد معظمی صحبت میکنید.
  مخصوصا آخرش که گفتید بیایید دنیا را جای بهتری برای زیتن بکنیم.

 33. محمد می گوید

  سلام .یک خواهش.لطفا لیست کتابهایی که در پنج سال گذشته مطالعه کردین و تاثیر شگرف در زندگی تون گذاشته رو برامون ارسال کنید.

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   آقای بهرام پور به زودی بخشی را برای کتاب ها قرار خواهند داد.
   با تشکر از توجه و همراهی شما

 34. هستی می گوید

  سلام
  شاه بیتتون این بود به نظرم: تلاش درست از مسیر درست
  ممنون

 35. مهدی بیاتی نیا می گوید

  جناب بهرامپور عزیز یک راهنمایی از شما میخواستم من حس میکنم سر کلاسهای آموزشیم یک مقدار خشک هستم و شوخی و خنده نیاز هست درصحبتهام باشه با توجه به تیپ درونگرایی که دارم چه پیشنهادی به من میکنید که بتونم روانتر و راحتتر با چاشنی شوخی و خنده کلاسها رو اداره کنم؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   پیشنهاد می کنم مقالات زیر را مطالعه کنید و مطمئناً در این زمینه به شما کمک خواهد کرد:
   سه مهارت برای ایجاد جذابیت در سخنرانی
   ایجاد شرایط طنز در سخنرانی
   استفاده از لطیفه در سخنرانی
   مهارت سخنرانی افراد درونگرا
   امیدواریم مطالب مورد توجه شما قرار گیرد.
   موفق و پیروز باشید.

 36. محمد می گوید

  سلام مهندس خیلی عالی بود… ممنون از زحماتتون ….ولی من خیلی مشکل دارم …۲۵ سال سن دارم و در حال حاظر سربازم و موندم بعد از سربازی با داشتن مدرک حسابداری که هیچ دانشی و بلدیتی ندارم خودمو جایی مشغول کنم به طوریکه از کارم لذت ببرم این هم بگم من به برنامه نویسی علاقه دارم

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   شاید این سمینار بتواند برای شروع به شما کمک کند.
   مدرسه استادی
   امیدواریم که در دستیابی به تمامی اهدافتان موفق و پیروز باشید.

 37. حمید رضا می گوید

  درود

 38. حسین می گوید

  باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت استاد ارجمند عالی بود ولی وقتی درامد کم است وخرج بالاست چطورمیشه پس انداز داشت مثلا من ماهی ۲میلیون میگیرم خرج خانه رادارم خرج ماشین رادارم قسط وام دارم واقعا نمی تونم پس انداز کنم بااین گرونی جنس بازار

 39. حسین می گوید

  سلام دوستان و آقای بهرام پور
  من دوست دارم در مدرسه ی استادی شرکت کنم اما نمی تونم از شهرستان بیام تهران آیا فیلم این سمینار را برای فروش می گذارید؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   در صورتی که چنین شرایطی فراهم گردد حتماً اطلاع خواهیم داد.
   هر چند فیلم سمینار جای خودش را نمی گیرد و پیشنهاد می کنیم اگر توانستید حتماً تشریف بیارید.

 40. صلاح الدین می گوید

  متشکرم
  غوق العاده بود.

 41. راحیل ابوالحسنی می گوید

  با عرض سلام و احترام
  مطالب شما خیلی خوب و آموزنده هست متشکرم
  باید بگم که من هم یکی از اون دسته آدما هستم که هزینه های غیرضروری زیادی دارم و باید حساب شده تر عمل کنم

 42. طیبه می گوید

  سلام استاد بهرامپور عزیز با سپاس فراوان از شما دوست عزیز . استاد من میخوام یه موسسه در حیطه رشته تحصیلیم راه بندازم . دوست دارم اگه براتون ممکنه راهنماییم کنید خیلی به راهنمایی احتیاج دارم لطفا جواب رو به ایمیلم ارسال کنید موفق و موید باشید

 43. صادقی می گوید

  با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات
  با تشکر از شما و یکایک دست اندر کاران در جهت آگاهی و بصیرت دادن هموطنان شهروندان ایران زمین .

 44. بکائیان می گوید

  ۸۰درصد موفقیت درنحوه ایجاد ارتباط موثر است خیلی ممنونم که انقدر سخاوتمندانه این گنج رو با دیگران قسمت میکنید خدا خیرتون بده

 45. مبینا می گوید

  خیلی ممنون از زحماتتون

 46. شهلا می گوید

  با سلام
  مثل همیشه مفید و رضایت بخش بود
  همیشه شاد باشید

 47. Emran hajizade می گوید

  ممنون خيلى عالى بود

 48. محمد می گوید

  سلام استاد من تازه عضو شدم و خیلی هم خوشحالم واقعا مطالب خیلی خوبی یاد گرفتم خیلی خیلی ممنون
  راستش خواستم ببینم در مورد بازاریابی شبکه ای اطلاعاتی دارین اگه دارین نظرتونو بدین مرسی

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   بسیار خوشحالیم که مطالب مورد توجه شما قرار گرفته است.
   در خصوص بازاریابی شبکه‌ای آقای بهرام‌پور با توجه به قانونی بودن آن نیز اعتقادی به این نوع فعالیت ندارند.
   با تشکر از توجه شما

 49. نرگس برجی می گوید

  بسیار مسلط با محتوی عالی من که مثل همیشه استفاده کرد .ممنونم استاد بزرگوار

 50. وحید می گوید

  سلام خدمت اقای بهرام پور عزیز و همه همکران محترمشون.مقاله خیلی خوبی بود.ممنونم.

 51. وحید می گوید

  ببخشید سمینار مدرسه استادی چند جلسه هستش؟

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   این سمینار یک جلسه چهار ساعته می باشد.
   به امید دیدار شما در سمینار مدرسه استادی

 52. شارلاتان شناس می گوید

  آقای بهرامپور به گمان من شما فقط یک عنصر پلید و شارلاتان و کثیفی هستید که سعی می کنید از طریق فریب دادن مردم پولشوئی کنید و درآمد کاذب داشته باشید واقعاً آیا مفهوم زندگی پول درآوردن و شیّادی و کلاهبرداری است؟ فقط گوساله های طمّاع و نفهم تر از خودن حرفهایت را باور می کنند و دکّان دغل بازی و مکر و حیله ات به روی آنان باز است

  1. محمد پیام بهرام‌پور می گوید

   سلام
   متشکرم از این که نظرتان را گفتید ولی ای کاش از ادبیات مناسب‌تری استفاده می‌کردید.

   دوستی داشتم که واقعاً استاد من بود و به من می‌گفت که در هر کاری وقتی برخی از افراد بفهمند که درآمد خوبی داری، عده‌ای که به جای به کار انداختن فکرشان و رسیدن به موفقیت ترجیح می‌دهند سنگ اندازی کنند سرو کله شان پیدا می‌شود!

   هر توهینی که به من می‌کنید هیچ مشکلی با آن ندارم چون من به کار خودم و خدمتی که انجام می‌دهم (که هم خودم و هم مخاطبانم از آن نفع می‌برند) مطمئنم

   اما اجازه ندارید به اعضای عزیز وبسایت توهین کنید.

  2. دانشجو می گوید

   چه توهین گنده ای!!!! وقتی در نظرات سایتتون نظرات مخالف میبینم متوجه میشم شما چقدر موفق هستید و خیلی خوشحالم که با سایتتون آشنا شدم. من این سایت رو از طریق مطالعه شریف آشنا شدم. حرف نداریییییییین. موفق باشین. یا علی

 53. سید محمود می گوید

  سلام تویه این ویدیو میگید خیلی سایت ها هستن در مورد کسب درامد صبحت میکنن و شما قصد ندارید بیشتر از هیم راهنمایی های که اینجا فرمودید موضوع دیگه ای رو بیان کنید میشه چند تادسایت که مثل شما انسان های موفق و مورد اعتمادی هستن و در مورد کسب درامد صحبت میکنن به من معرفی کنید ؟

  ممنونم از شما بخاطر وب سایت خوبتون

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز سلام
   پیشنهاد می کنیم که به سایت مدیرسبز مراجعه نمایید.
   با تشکر از شما

 54. ,حسین می گوید

  سلام آقای بهرام پور امیدوارم همیشه حالتان خوب باشد.
  من حسین هستم ۲۴سالمه و دانشجو هستم البته کنار درس هم شغلی دارم نزدیک هشت سال هست سوال من این هست :
  من قبلا با هدف زندگی کردم اما تقریبأ سه سال است که از هدف های زندگی دور شده ام در حال حاظر رک بگم کلأ هدفی ندارم اما تصمیم خودم رو گرفتم تا حداقل یک هدف خودم رو عملی کنم لیکن خسته شده ام هم از کار و هم از درسم چه کنم .
  تشکر فراوان از شما استاد گرانقدر.

  1. حدیث رحمانی می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   دوست عزیز بزرگ ترین تصمیم گیرنده زندگیتان خودتان هستید.
   پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را مطالعه نمایید و مطمئناً در این زمینه ایده هایی جهت پیشرفت در کارتان دریافت خواهید کرد:
   چگونه ثروتمند شویم؟
   امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

 55. سمانه... می گوید

  با سلام خدمت اقای بهرام پور .
  مطالبتون فوق العاده عالی هست. دقیقا رابرت کیوساکی میگه دارایی چیزیه که ازش پول درمیاریم نه ماشین. نه خونه ایی که دران زندگی میکنیم . ودر ادامه برای پولدار شدن یه راهکار داده. هرچقدر که درامدمونه ۱۰درصد پس انداز کنیم. ۱۰درصد سرمایه گذاری ۱۰ درصد خیریه …
  از مطالبتون تو فروش خیلی استفاده کردم و به افراد تیمم اموزش دادم با اجازتون.
  موفق باشید

 56. امیر محمد می گوید

  سلام استاد.ممنون بابت زحمات شما در راستای ایجاد جرقه ای در ذهن های ما جوان ها.من پسری ۱۷ساله هستم از خانواده ای در طبقه متوسط جامعه.من ایده های زیادی در روز به ذهنم میرسه ولی قدرت ندارم که اونو ثبت کنم و تحقق بدم.خانواده ام اگر بخوام وارد کار ازاد بشم تا سقف۱۵۰میلیون تومان میتوانند سرمایه دهند،اما خودشان اسرار به ادامه تحصیل من دارند که خودم زیاد اشتیاقی ندارم میتوانید یه راهنمایی به من بدهید؟

  1. بهرامی نگار می گوید

   دوست عزیز و گرامی سلام
   از این که به پیشرفت خود اهمیت می دهید به شما تبریک می گوییم.
   باید هدف گذاری را به صورت جدید در برنامه خود قرار دهید و می توانید تحصیل کردن و هدفتان را در یک راستا قرار دهید تا بتوانید هر دو را برای خود حفظ کنید.
   امیدواریم به زودی ما را در جریان موفقیت های خود قرار دهید.
   بیش تر از یک نفر باشید.

ثبت نام در دوره رایگان
سخنرانی و فن بیان
می‌دانم باورتان نمی شود که چنین دوره‌ای رایگان است. اما امتحانش رایگان است!
فرصت بی نظیر دانلود ۲ ساعت مطلب آموزش کاملاً رایگان را از دست ندهید!
گزارش مشکل سایت
گزارش اشکالات سایت جدید
از اینکه به بهتر شدن سایت کمک می کنید از شما سپاس گزاریم
Thank You. We will contact you as soon as possible.
JOIN US TODAY
Amazing deals and exclusive rewards inside